Ligue 1 - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Guingamp : Nice - 1. prosince 2018   20:00

Guingamp
Guingamp
0:0
(0:0)
Guingamp
Johnsson – Sorbon, Eboa Eboa, Kerbrat (C), Rebocho – Coco (80. Traoré), Didot, Blas, Ngbakoto (86. Benezet) – Rodelin (75. Julan), Thuram.
Petrić – Benezet, Fofana, Ikoko, Phiri, Julan, Traoré.
Buquet R. (Fra)
Stade de Roudourou, Guingamp
Nice
Benítez – Hérelle, Dante, M. Sarr – Attal, Cyprien, Tameze (56. Makengo), Lees-Melou, Boscagli – Saint-Maximin (46. Ganago), Balotelli (75. Srarfí).
Cardinale – Burner, Danilo, Makengo, Ganago, Srarfí, Walter.

Přeju vám hezký zbytek sobotního večera a u sledování dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Máme za sebou utkání patnáctého kola francouzské Ligue 1 mezi Guingampem a Nice, které skončilo bezbrankovou remízou. Jak napovídá sám výsledek, utkání bylo velice nudné, šancí pomálu. V prvním poločase stojí za zmínku pouze šance Thurama, Benítez však zasáhl. Druhá půle byla podobně nezáživná jako ta první, nicméně zde bych vypíchl šance dvě. Nejprve akci Boscagliho, kterému stačilo pouze přehodit gólmana, ovšem lob namířil příliš vysoko. První nastavená minuta přinesla zřejmě největší příležitost v utkání, proti hlavičce Traorého se však opět vyznamenal Benítez. Nice pohrdlo šancí přiblížit se čelu a nadále zůstává na sedmém místě, Guingamp se díky cenné remíze přiblížil předposlednímu Monaku na rozdíl dvou bodů.
90+3'
90+2'
Traore se s míčem zahnal až do zámezí, utkání spěje ke konci.
90+1'
V nastavení měl na hlavě rozhodnutí Cheik Traoré, proti jeho pokusu ale ukázal skvělé reflexy Walter Benítez!
90'
Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby dvě minuty.
89'
Nathaël Julan zkusil své štěstí střelou z kroku. Pokus postrádal přesnost, letěl příliš vysoko.
88'
Do centru z rohového kopu se snažil položit Dante, svůj souboj s obráncem ovšem prohrál.
87'
Sarrův přízemní centr zblokován prvním bránícím hráčem, bude z toho alespoň rohový kop.
86'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yeni Ngbakoto, přichází Nicolas Benezet.
85'
Youcef Attal to přehnal s přemírou snahy, výsledkem je útočný faul.
84'
Odražený míč z rohového kopu dopadl k nohám Blase, jenž střelou z první přestřelil branku.
83'
Skvělý obranný zákrok předvedl Malang Sarr. nebýt jeho skluzu, šel by střídající Julan do stoprocentní šance.
82'
Konečně byla k vidění rychlá přímočará akce! Christophe Hérelle vyslal za obranu Oliviera Boscagliho, proti kterému špatně vyběhl brankář Johnsson, hostující křídelník však svůj lob zvedl příliš vysoko!
81'
Do centru z pravé strany se z první opřel Igniatius Ganago, balón ale netrefil ideálně a přestřelil.
80'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Cheik Traoré.
79'
Je to bez nápadu, bez momentu překvapení. Všechny kroky v rozehrávce hostí jsou strašně čitelné.
78'
Nice kombinuje na polovině soupeře, nicméně obrana Guingampu prozatím zůstává skálopevná.
77'
Mario Balotelli rozhodně nebyl spokojen se svým vystřídáním. S trenérem Vieirou si podle výrazů vyměnili u lavičky pár ostřejších slov.
76'
Nice se proti outsiderovi zatím trápí, má poslední čtvrt hodiny na to s výsledkem ještě něco udělat.
75'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Basím Srarfí.
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Nathaël Julan.
74'
Balotelliho přímý kop sice mížil do branky, avšak pouze do jejího středu, Karl-Johan Johnsson pokus s přehledem pokryl.
73'
Žlutou kartu dostává Christophe Kerbrat (EA Guingamp).
72'
Střílený centr před branku, pro který si nejvýše vyskočil brankář Benítez.
71'
Tentokrát to pro Reboche dopadlo ještě hůře, ztratil balón, navíc umožnil soupeři založit rychlý protiútok.
70'
Pedro Rebocho si na lajně neporadil s bránícím hráčem. Ten jeho pokus o přenesení hry zblokoval na autové vhazování.
69'
Mario Balotelli vidí, že rozehrávka jeho týmu v dnešním utkání není příliš dobrá, sympaticky se tak snaží chodit více pro balón a pomáhat spoluhráčům.
68'
Skvělý obranný zákrok Makenga, který protihráči zamezil v dalším rozvíjení akce.
67'
Nene, Balotelli není centrující hráč. Teď to jen potvrdil, jeho snaha o centr dopadla mizerně.
66'
Cyprien to chtěl chytře na Balotelliho, jenže situace výborně přečetl Christophe Kerbrat, jenž přihrávku zachytil.
65'
V dnešním utkání je vidět mnoho pokusů o centry, většina z nich ale končí neúspěchem. Další takový přišel z levé strany od Ngbakota.
64'
Další centr za obránce, proti kterému vyběhl až mimo vápno Karl-Johan Johnsson, se situací si ovšem poradil na jedničku, odkopl míč daleko od své svatyně.
63'
Myšlenka dobrá, realizace nic moc. Přihrávka Rodelina za obranu měla smysl, jenže byla nepřesná a skončila pouze u stopera Danteho.
62'
Jean-Victor srdnatě bojoval proti dvojici protihráčů, nakonec ale mč přeci jen ztratil.
61'
Nice má sice 66% držení míče, za celou hodinu se ovšem nedokázalo dostat do jediné gólové šance.
60'
Rodelinův centr mířil na přední tyč, kde Thuram prohrál svůj soboj s obráncem. Být centr o pár čísel vyšší, dostal by se k úplně osamocenému Ngbakotovi.
59'
Centr Rebocha prolétl celým pokutovým územím, rozehrávat bude opět brankář Benítez.
58'
Mario Balotelli bránil ve výkopu domácímu brankáři, který ho nakonec také nastřelil do ruky, italský útočník dostává varování.
57'
Ve vápně se po kontaktu se soupeřem svalil k zemi Felix Eboa Eboa, píšťalka rozhodčího však zůstala němá.
56'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Jean-Victor Makengo.
55'
Rodelin poslal pěknou průnikovou přihrávku na Ngbakota, jeho centr do vápna odvrtáil stoper na autové vhazování.
54'
Hodně nepovedený centr Eboy, odkopávat se bude od branky Beníteze.
53'
Opět nepřesný centr hostů, Pedro Rebocho hlavičkou posílá míč svému brankáři.
52'
Attalův centr z pravé strany nebyl špatný, ve vápně však byla hned pětice hráčů v červených dresech, balón odvrátil jeden z nich.
51'
Dante si počínal jako zkušený mazák, útočícího hráče připravil o balón, navíc se bude odkopávat od branky.
50'
Je to tady zase... Kombinace, jejíž součástí je samozřejmě i brankář Benítez.
49'
Ronny Rodelin si teď vůbec neporozuměl se spoluhráčem, který se za jeho přihrávkou za obranu ani nerozběhl.
48'
Pěkný balón za obranu na levé křídlo, kam si naběhl Adrien Tameze, zradilo ho ale zpracování, balón má Guingamp.
47'
Patrick Vieira sáhl v poločase k jednomu střídání, nevýrazného Saint-Maximina nahradil Ganago. Snad tento útočník přinese do hry potřebný impuls a uvidíme podstatně lepší fotbal, než tomu bylo doteď.
46'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Igniatius Ganago.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:04.
Skončil první poločas utkání mezi Guingampem a Nice, který mnoho fotbalové krásy nenabídl. za zmínku stojí akorát šance Thurama z třiatřicáté minuty, toho ale vychytal Benítez.
45+2'
45+1'
Blasův pokus ani nemohla projít na branku, proti střele se totiž postavili vedle sebe hned čtyři bránící hráči.
45'
Rozhodčí nastavuje nad rámec prvního poločasu jednu minutu.
44'
Nejaktivnějším hráčem první půle je nejspíše domácí Yeni Ngbakoto. Ten nyní vybojoval faul na Sarrovi.
43'
A znovu ta stejná písnička... Kombinace hostujících stoperů, do které se čas od času zapojí i brankář.
42'
Yeni Ngbakoto se pokoušel dlouhým nákopem najít Thurama. Bohužel pro něj, centr nabral jiný směr, než by si záložník představoval, balón končí opět u brankáře.
41'
A u míče opět Benítez. Skoro to vypadá, jakoby se při každé rozehrávce musel dotknout balónu gólman.
40'
Youcef Attal se zkoušel naivně prosadit přes protihráče. Nakonec alespoň vybojoval autové vhazování.
39'
Do kombinace se zapojuje i brankář Benítez. Ne, taková hra se fanouškům opravdu nelíbí, z hlediště se ozývá pískot.
38'
Nepřesná střela z dálky v podání Saint-Maximina, rozehrávat se bude odkopem od branky.
37'
Nice stále kombinují. Avšak jde o přihrávky kolem středu hřiště, jakmile se posunou více k brance soupeře, tak přijde nepřesnost či individuální chyba.
36'
Ronny Rodelin se pustil do souboje proti třem protihráčům. Dopadlo to podle očekávání, ztratil balón.
35'
Italský útočník pěkně přenesl hrz na levou stranu, jeho spoluhráč však hrubě podcenil zpracování, u míče opět domácí.
34'
Mario Balotelli teď nezvykle zapracoval i směrem dozadu, od balónu odstavil rychlíka Blase.
33'
První velká šance tohoto utkání! Po centru z levé strany se sám před gólmanem objevil Marcus Thuram, svůj pokus však namířil pouze do středu brány, Benítez vyráží!
32'
Nebezpečný faul Sarra, po kterém na zemi zůstává ležet Marcus Coco. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
31'
Do konce poločasu zbývá čtvrthodiny a kvalita utkání je stále velmi neuspokojivá. První gól by to mohl trošku změnit, doufejme, že přijde velmi brzy.
30'
Marcus Thuram se sice zbavil bránícího Danteho, centr před branku se mu ale nevyvedl, míč sbírá Walter Benítez.
29'
Rohový kop domácích se stočil přímo do rukavic gólmana Johnssona.
28'
Olivier Boscagli tvrdě zajel do protihráče. Tento křídelník by si měl dávat pozor, jednu žlutou kartu už totiž má.
27'
Jérémy Sorbon teď u lajny čistě obral Cypriena, opravdu ukázkový obranný zákrok.
26'
Střela z nouze, neboli z kroku Saint-Maximina vysoko přeletěla branku.
25'
Mario Balotelli se snažil nasimulovat penaltu, rozhodčí mu však jeho pokus "nesežral".
24'
Faul na Marcuse Coca. Z poloviny hřiště bude rozehrávat přímý kop Guingamp.
23'
Nahrávka na Balotelliho neměla šanci na úspěch, k míči se totiž přiřítili hned tři bránící hráči.
22'
Nepřesnost v kombinaci hostí, přihrávka Tamezeho nenašla svůj cíl.
21'
Stále se hraje bez výraznější aktivity, nezaujatý divák by si určitě radši našel nějaký atraktivnější zápas.
20'
Ronny Rodelin se krásně zbavil bránícího hráče, střela však byla velmi špatná, trefil hráče stojícího výrazně mimo úhel branky.
19'
Příliš dlouhý nákop za obranu, Allan Saint-Maximin byl bez šance ještě stihnout balón na hrací ploše.
18'
Rohový kop rozehrán na krátko, následný centr pak našel hlavu Attala, jenž to už měl příliš ze záklonu a branku netrefil.
17'
Z protiútoku se ke střele dostal Yeni Ngbakoto, trefil však pouze hlavu Danteho, rohový kop.
16'
První čtvrthodina nabízí velmi nudný fotbal s žádnými šancemi. Oba týmy se sice snaží o kombinaci, ale přijde mi jak kdyby si chtěli přihrávat jen se svým brankářem.
15'
Na míči opět jasný favorit dnešního utkání z Nice, kombinace se ale zatím odehrává jen mezi stopery a gólmanem.
14'
Dlouhý aut, se kterým si ovšem poradil hostující záložník Pierre Lees-Melou.
13'
Domácí sice kombinují, ale na středu hřiště, odtud gólu dosáhnou jen velmi těžko.
12'
Na levé straně se k centru dostal Yeni Ngbakoto, svým přízemním balónem trefil pouze prvního bránícího hráče.
11'
Iniciativu hry alespoň na chvíli převzali domácí hráči.
10'
Pěkná střela Rodelina, avšak Benítez opět připraven.
9'
K exekuci se postavil Mario Balotelli, trefil však pouze dobře postavenou zeď.
8'
faul za hranicí šestnáctky, Nice bude mít k dispozici nebezpečný přímý kop.
7'
Zblokovaná střela Blase končí v rukavích gólmana Beníteze.
7'
Žlutou kartu dostává Olivier Boscagli (OGC Nice).
6'
Na míči už opět hráči Nice, jmenovitě Malang Sarr.
5'
Marcus Thuram šel odvážně do tří protihráčů, skoro se mu podařilo projít, zastavil ho až ten poslední.
4'
Odkop Johnssona končí v zámezí, autové vhazování pro hosty.
3'
Hosté hned od úvodu kombinují, chtějí od prvních minut dát najevo, kdo bude na hřišti pánem.
2'
Domácí nastupují v červené kombinace, Nice navléklo dresy bílé.
1'
OGC Nice se snaží po nepovedeném začátku vrátit zpět mezi elitu a postupnými krůčkami se to fotbalistům tohoto celku daří. Svěřenci trenéra Vieiry se nacházejí na sedmém místě, přičemž na třetí Lille ztrácejí pouze tři body. Forma z posledních pěti zápasů je skvělá, čtyři výhry a pouze jedna těsná prohra s Marseille. Avšak i přes tyto skvělé výsledky celkem dost pokulhává ofenziva, ve čtrnácti zápasech zaznamenala chabých dvanáct gólů. Nejlepším střelcem je Saint-Maximin, jemuž se podařilo skórovat třikrát.
EA Guingamp letos prožívá velmi ne povedenou sezónu. V tabulce se nachází na úplném chvostu s pouhými sedmi body. Svěřenci trenéra Gourvennece se "pyšní" nejhorší defenzivní, ale i ofenzivní hrou v soutěži. Je nezbytné nutné, aby došlo k výraznému zlepšení, jinak fotbalisty Guingampu čekají tuhé boje o přežití. Forma z posledních pěti zápasů je spíše nepříznivá, dvě remízy a tři prohry. Nejlepším střelcem je s šesti góly Thuram, jenž se postaral o více než polovinu gólů svého celku.
Zdravím všechny fanoušky a fanynky fotbalu! Vítám vás u sledování patnáctého kola francouzské Ligue 1,ve kterém Guingamp vyzve na domácím hřišti soupeře z Nice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.