Ligue 1 - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nîmes : Lille - 16. prosince 2018   15:00

Nîmes
68' Alioui  • 90+2' Depres
2:3
(0:2)
Lille
5' Leao   • 42' Bamba   • 66' Pépé
Nîmes
Bernardoni – Alakouch (47. Alioui), Briancon, Lybohy, Maouassa – Ferri, Savanier, Valls (56. Thioub) – Ripart, Bozok (81. Depres), De. Bouanga.
Valette – Alioui, Bobichon, Depres, Landre, Paquiez, Harek, Thioub.
Lille
Maignan – Celik, Fonte, Dabila, Ballo-Touré – Xeka (77. Maia), Mendes – Pépé, Ikoné (62. Pied), Bamba – Leao (21. Edgar Ié).
Jakubech – Araújo, Edgar Ié, Y. Koné, Maia, Pied, Soumaré.

Hostující celek se dostal do vedení, v prvním poločase hrál velmi dobře, svůj náskok v deseti hrající OSC navýšilo. Ve druhém poločase přidalo třetí branku. Domácí pak snížili na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat nedokázali.
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:0. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 21:12.
90+6'
90+5'
Clément Depres mohl vyrovnat po přihrávce Rachida Aliouia pálil o malý kousek nad.
90+4'
Mike Maignan podržel své spoluhráče, s první ránou si dokázal poradit, k dorážce se nikdo už nedostal.
90+2'
Nîmes právě vstřelil branku!
Centr se snesl před branku, kde byl zcela volný CLÉMENT DEPRES. Obránci ho od míče neodstavili, a tak mohl v pohodě hlavičkovat.
90+2'
Nimes má k dispozici další rohový kop.
90+1'
Znovu se bude nastavovat pět minut.
90'
To už probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
87'
Mike Maignan bude vykopávat od své branky a rozhodně s rozehrávkou nikam nepospíchá.
85'
Nimes drží míč pod kontrolou, na polovině soupeře má však problémy celý zápas dostat se do šance.
83'
Renaud Ripart to zkoušel samostatně, ale do zakončení se nedostal.
82'
Hostující brankář bude odkopávat od své branky. Mike Maignan se rozhodl pro dlouhý výkop.
81'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Umut Bozok, přichází Clément Depres.
80'
Desetg minut hry nás dělí od konce tohoto zápasu, hostující OSC vede o dva góly. Sice se musí brániti tlaku soupeře. Nimes ale nyní na výraznější šanci čeká.
79'
Žlutou kartu dostává Jordan Ferri (Nîmes Olympique).
77'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Xeka, přichází Thiago Maia.
75'
Žlutou kartu dostává Denis Bouanga (Nîmes Olympique).
75'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující celek hrající v deseti se pokouší znovu o aktivní hru.
73'
Mike Maignan se rozhodl pro dlouhý výkop od své branky, ten ale získal domácí tým. Sada Thioub zastavil bleskovou protiakci za cenu rohového kopu.
70'
Hostující celek sice inkasoval první branku, nicméně stále má k dispozici dvoubrankové vedení.
68'
Fodé Ballo-Touré přišel na své polovině o míč, ten získal RACHID ALIOUI. Jeho rána překvapila hostujícího brankáře, který inkasuje první branku v zápase.
68'
Rachid Alioui mohl snížit, ale jeho ránu dokázal nadvakrát zastavit brankář.
66'
Lille právě vstřelilo branku!
Delší dobu se musel hostující celk bránit, situaci zvládl na výbornou, dostal se do rychlé protiakce, kterou přesnou ránou k tyčce poslal NICOLAS PÉPÉ.
64'
Olympique se usadil na útočné polovině, ale do výraznější šance se nemůže propracovat.
63'
Denis Bouanga pálil bez přípravy a jeho rána přes hradbu těl sice prolétla, ale míč končí mimo branku.
62'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nanitamo Jonathan Ikoné, přichází Jérémy Pied.
61'
Nanitamo Jonathan Ikoné byl po souboji se soupeřem ošetřovaný na hrací ploše a v zápase nebude moci pokraočvat.
60'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu. Lille sice hraje v deseti, ale i tak drží dvoubrankový náskok z prvního poločasu a body ze zápasu jsou blízko.
58'
Žlutou kartu dostává Téji Savanier (Nîmes Olympique).
57'
Mike Maignan musel zasahovat proti střele domácího hráče z dobré pozice. Situaci zvládl.
56'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Theo Valls, přichází Sada Thioub.
56'
Žlutou kartu dostává Thiago Mendes (Lille OSC).
55'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Nimes se tlačí do zakončení, hosté se musí bránit. Domácí celek sice hraje od 16. minuty proti deseti soupeřům, ale na výraznější šanci čeká.
52'
Domácí celek se usadil na útočné polovině, kde kombinuje. Téji Savanier se pokoušel uvolnit spoluhráče, což se mu nepodařilo.
50'
Hostující gólman bude vykopávat od své branky, sledujeme aktivnější hru ze strany domácího celku.
48'
Domácí celek udělal změnu v sestavě, šlo o druhé střádání v zápase, první na straně Nimes.
47'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sofiane Alakouch, přichází Rachid Alioui.
46'
Zdá se, že v nezměněné sestavě oba celky vstoupili do zápasu.
46'
Dramatický první poločas skončil, hostující celek vede o dvě branky. Rafael Leao se trefil v páté minutě, pak byl vyloučený hodně sporně José Fonte. V deseti hrající Lille přidalo další gól, trefil se Jonathan Bamba.
45+5'
45+5'
Dostáváme se do poslední nastavené minuty, Mike Maignan odkopává od své branky.
45+4'
Renaud Ripart hlavičkoval po centru spoluhráče, jeho zakončení končí mimo branku.
45+2'
Theo Valls kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině.
45+1'
Pět minut se bude nastavovat.
45'
Rohový kop ještě vybojoval v závěru poločasu domácí celek. Téji Savanier centroval před branku, obrana si dokázala poradit. Navíc byl balon nepřesný.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Rohový kop rozehrává hostující celek. Centr se nekonal, nakrátko rozehráno. Tlak Lille pokračoval dál.
42'
JONATHAN BAMBA se rozhodl pro střelu. Jeho ránu tečoval obránce Anthony Briancon . Míč dokázal brankář Paul Bernardoni rukou jen vyrazit nad, a pak se balon dostal do brány.
41'
Denis Bouanga si dobře nabíhal do volného prostoru, ale centr se na něj nedostal. Lille vybojovalo míč a rychle podniká protiakci.
39'
Volný kop pro domácí celek z dobré pozice. Téji Savanier pravděpodobně bude zakončovat. Je to tak, rozhodl se pro střelu. Ta končí mimo branku. Malý kousek nad bránou končí míč.
38'
Žlutou kartu dostává Edgar Ié (Lille OSC).
36'
Domácí se snadno dostávají do šancí, nyní se jeden z hráčů propracoval do šance, ale byl v postavení mimo hru.
35'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky prvního poločasu. Lille stále vede o jednu branku.
34'
Denis Bouanga se pokoušel dostat k míči před brankou, výborně si počínal jeden z beků, který nenechal soupeře vypálit.
31'
Sledujeme stejný obrázek hry. V červeném hrající domácí mají převahu, hrají na polovině soupeře. Ale do výraznější šance se zatím nedostali.
30'
Půlhodina hry je pryč a o zajímavé momenty není nouze. Gól, žlutá karta, hodně kontroverzní červená.
29'
Domácí Nimes hraje proti deseti soupeřům. Má převahu, hraje aktivněji.
28'
Domácí fotbalisté kombinují na polovině soupeře, Umut Bozok a Renaud Ripart si vyměnili míč, ale do výraznější šance se nedostali.
26'
Mike Maignan byl připravený a dokázal si poměrně snadno poradit se střelou, kterou vyslal jeden z domácích hráčů.
24'
Jordan Ferri fauloval soupeře, rozehrávat tak budou hosté na útočné= polovině.
23'
Podle všeho dostal Fonte opravdu červenou kartu za řeči na pomezního rozhodčího.
21'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rafael Leao, přichází Edgar Ié.
19'
Hostující hráč dostal červenou kartu pravděpodobně za průpovídky směrem k rozhodčímu, což trenér Lille nemohl rozdýchat, a tak si také neodpustil několik připomínek, za což je vykázán na tribunu.
17'
Červenou kartu dostává José Fonte (Lille OSC).
15'
Domácí fotbalisté kombinují na své polovině, snaží se něco vymyslet, ale nyní mají velké problémy s přechodem do útočné fáze.
13'
Nîmes rozehrávalo od své branky, Denis Bouanga to zkoušel individuálně. Následně zakončoval Theo Valls. Jeho nepříliš důraznou ránu dokázal brankář Mike Maignan vyrazit.
12'
Žlutou kartu dostává Jonathan Bamba (Lille OSC).
11'
Hostující celek rozehrává od své branky, do kombinace se zapojil také brankář. Mike Maignan hledal svého spoluhráče, což se mu podařilo.
9'
Od vstřelené branky jsme více zajímavých momentů neviděli, sledujeme klidnější pasáž hry.
7'
Kouadio-Yves Dabila rozehrává rohový kop, centr se příliš nepovedl, a tak se směr hry rychle otáčí.
5'
Nicolas Pépé se propracoval k míči před brankou, jeho ránu dokázal Paul Bernardoni vyrazit jen před sebe, kde byl zcela volný RAFAEL LEAO. Ten neměl problém s hlavičkou.
4'
Thiago Mendes rozehrává volný kop na polovině hrací plochy.
2'
Renaud Ripart se pokoušel dostat do šance, ale na dlouhý míč nedosáhl, a tak bude rozehrávat brankář Mike Maignan.
1'

Nîmes Olympique: Bernardoni – Alakouch, Briancon, Lybohy, Maouassa – Ferri, Savanier, Valls – Ripart, Bozok, De. Bouanga.
Náhradníci: Valette – Alioui, Bobichon, Depres, Landre, Paquiez, Harek.

Lille OSC: Maignan – Celik, Fonte, Dabila, Ballo-Touré – Xeka, Mendes – Pépé, Ikoné, Bamba – Leao.
Náhradníci: Jakubech – Araújo, Edgar Ié, Y. Koné, Maia, Pied, Soumaré..
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Nîmes Olympique a Lille OSC.

Nîmes Olympique odehrál 16 zápasů s bilancí 6-5-5 a získal 23 bodů. Skóre má 24:21 a je v tabulce na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Dijonem 4:0, Štrasburkem 1:0,Amiens 3:0 a Caen 2:1. Nestačil na Nimes 0:1.

Lille OSC odehrálo 17 zápasů s bilancí 9-4-4 a získalo 31 bodů. V tabulce je na druhé pozici za PSG. Skóre má 25:15. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo Montpellier 1:0. Remizovalo se Štrasburkem 0:0, Lyonem 2:2 a Reims 1:1. Tým nestačil na Nice 0:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.