A. Gomis – Alphonse, Écuélé Manga, Aguerd, Mendyl – Lautoa (46. Amalfitano), Pereira, Ndong – Mavididi (79. Balmont), Tavares, Chouiar (84. Cádiz).
Sels – S. Mitrović, L. Koné, Djiku – Lala, Sissoko (78. Bellegarde), Prcić (56. Mothiba), Liénard, Ndour – Thomasson, Ajorque (74. Da Costa).
Kamara – Simakan, Carole, Da Costa, Bellegarde, Corgnet, Mothiba.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:12. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:13.
Utkání končí těsným vítěstvím domácího Dijonu, který, zdá se, začíná obracet kartu a dvěma vítězstvími v řadě si v tabulce Ligue 1 hodně pomohl. Hosté si chtěli z Dijonu odvézt nějaký ten bod, ale dnešní výkon byl doslova tragický a zaslouženě tak odjedou s prázdnou.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Jhonder Cádiz (Dijon FCO).
90+2'
Za velkého potlesku tribun chytá míč do svých rukavic Alfred Gomis (Dijon).
90'
Nastavují se tři minuty.
89'
Dijon takticky podrží míč na polovině soupeře, hosté se snaží rychle odebrat míč, ale to se jim v tuto chvíli nedaří.
88'
Žlutou kartu dostává Stefan Mitrović (RC Štrasburk).
87'
Štrasburk opět na útočné polovině, domácí se již plně soustředí na ubránění těsného náskoku.
84'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Mounir Chouiar, přichází Jhonder Cádiz.
82'
Ve dvou chtěli nyní hosté přelstít hned čtveřici bránících hráčů Dijonu, v jeho pokutovém území... marná snaha.
81'
Hosté rychle míč vhodili zpět do hry a vzápětí se dostávají na polovinu soupeře.
80'
Mounir Chouiar (Dijon) nedostihl pas na levém křídle, míč končí v autu.
79'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Florent Balmont.
78'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Ibrahima Sissoko, přichází Jean-Ricner Bellegarde.
78'
Žlutou kartu dostává Ibrahima Sissoko (RC Štrasburk).
76'
Štrasburští se nyní drží na útočné polovině, že by přece jenom přišel ten očekávaný tlak hostů?
74'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Ludovic Ajorque, přichází Nuno Da Costa.
73'
Ošetřovaným hráčem byl Mounir Chouiar (Dijon), který se právě nyní vrací zpět do hry.
73'
Rohový kop rozehráli hosté z pravé strany, ale domácí se celkem v pohodě ubránili.
72'
Dijon tak bude hrát krátce pouze o deseti, toho by hosté mohli využít k vyrovnání, třeba již nyní, kdy budou mít k dispozici roh.
71'
Jeden z domácích hráčů musí ze hřiště kvůli krvácejícímu spodnímu rtu.
70'
Čeká nás poslední dvacetiminutovka utkání, v němž se v podstat již nic neděje... je to slabé utkání, v němž hosté mají dotahovat ztrátu, přitom se sotva dostanou přes půlku.
69'
Míč tak končí v náruči Alfreda Gomise, který rozehrává.
68'
Kenny Lala (Štrasburk) odcentroval z pravé strany, poslal míč do vápna, kde nebyl ale vůbec nikdo, těžko pochopitelné...
67'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.
66'
No, nechybělo moc, míč propadl do malého vápna, kde ho ale jako první odehrál obránce Štrasburku.
65'
Domácí vybojovali rohový kop, rozehrávat ho budou z pravé strany.
64'
Žlutou kartu dostává Alexander Djiku (RC Štrasburk).
63'
Statistika držení míče – 51% : 49%.
62'
Míč z levé strany míří do vápna Štrasburku, kde šel do souboje Matz Sels. Ten dokázal levačkou vyrazit míč mimo vlastní šestnáctku.
61'
Rohový kop pro Dijon, domácí budou rozehrávat z levé strany.
60'
Je za námi hodina hry, stav zápase je stále příznivější pro Dijon, Štrasburk působí poměrně neškodným dojmem, změní se to v poslední půl hodině?
59'
Matheus Pereira (Dijon) se z pravé strany snažil dostat do vápna soupeře, ale výborným skluzem míč odehrál obránce do autu.
58'
Hra se odehrává převážně ve středu hřiště, Dijon se nikam nežene a hosté asi nemají dostatek sil na to, aby se vrhli do útočení.
57'
Míč míří k brance Dijonu, Alfred Gomis v pohodě rozehrává.
56'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Lebogang Mothiba.
54'
Dijon se tak pouští do napadání poměrně rozpačité rozehrávky soupeře a na Štrasburk to evidentně platí.
53'
Ibrahima Sissoko (Štrasburk) nezachytil přihrávku a míč končí v autu, docela zmar v kombinaci hostů.
52'
Štrasburk sice drží míč, ale hosté jsou převážné u půlící čáry.
51'
Dijon se brání odkopem míč, který vzápětí získávají hosté.
50'
V první pětiminutovce měli více ze hry domácí, Štrasburk se zatím nedostal ani ke střele.
49'
Julio Tavares (Dijon) přihrává na pravou stranu nabíhajícímu Stephy Alvaro Mavididimu, který se dostal ve vápně ke střele, ale branku trestuhodně přestřeluje.
48'
Julio Tavares (Dijon) dostal naloženo v hlavičkovém souboji, na polovině soupeře, sudí píská faul.
46'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Wesley Lautoa, přichází Romain Amalfitano.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
První poločas končí vítězstvím Dijonu, který byl přece jenom lepší a vedení si zaslouží. Domácí ohrozili branku soupeře čtyřikrát, hosté dvakrát, nicméně i oni mohli skórovat. Nakonec se to ale povedlo jen domácím, kteří tak vyšlápli k třem bodům.
45+1'
45+1'
Nastavená jediná minuta se pomalu chýlí ke konci a poločas tak pravděpodobně skončí výhrou domácích.
45'
Odkop od branky Dijonu, míč letí na polovinu Štrasburku, odkud se bleskově vrací zpět k domácím.
43'
Štrasburk se nyní snaží na polovině Dijonu, domácí se brání prostým odkopem míče.
41'
Matz Sels (Štrasburk) má míč a bude moci rozehrát od své branky.
40'
Dijon se dočkal kýžené první branky, nyní je to na Štrasburku, aby se pokusil ještě do poločasové přestávky vyrovnat.
38'
Dijon právě vstřelil branku!
Hlavičku Matheuse Pereiry ještě dokázal Matz Sels (Štrasburk) vyrazit, ale na malém vápně dokázal míč pohotově do branky nasměrovat STEPHY ALVARO MAVIDIDI.
37'
Alfred Gomis (Dijon) má míč ve svých rukavicích a rozehrává od své branky.
36'
Žlutou kartu dostává Hamza Mendyl (Dijon FCO).
34'
Stephy Alvaro Mavididi (Dijon) padá na trávník, ale opět se nepíská, hosté naopak mají autové vhazování z levé strany, na vlastní polovině.
32'
Julio Tavares (Dijon) si šel až příliš okatě pro penaltu, sudí jeho pád ve vápně Štrasburku nechává ledově klidným, hraje se dál.
31'
Štrasburk má v posledních minutách přece jenom o něco více ze hry.
30'
Domácí všemi silami odvrací míč z malého vápna, ale ono je to jedno, stejně byl signalizován ofsajd, který byl následně i odpískán.
29'
Žlutou kartu dostává Matheus Pereira (Dijon FCO).
27'
Dimitri Liénard (Štrasburk) rozehrál z levé strany, ve vápně si hráči v bílém dávali nepochopitelně přednost, načež míč odkopává obránce Dijonu pryč.
26'
Nyní budou rozehrávat rohový kop také fotbalisté Štrasburku.
25'
Centr z levé strany zamířil do vápna Štrasburku, Matz Sels šel odvážně do souboje, vyboxoval míč, ale přitom srazil k zemi dva hráče.
24'
Dijon vybojoval roh, který bude rozehrávat z levé strany.
23'
I tentokrát se domácí ubránili, jenže u míče zůstávají hosté.
22'
Znovu se domácí musí bránit, Štrasburk se často po pravé straně dostává k pokutovému území Dijonu.
20'
Hosté se po pravé straně dostávají dopředu, přenesení hry na levou stranu vyšlo, klopýtající Ludovic Ajorque ale přišel o míč.
19'
Dijon opět na polovině Štrasburku, hosté se po nadějném úvodu přece jenom dostali trochu pod tlak domácích.
18'
Statistika držení míče – 53% : 47%.
16'
Dijon se dostal až k vápnu Štrasburku, domácí to zkusí z pravé strany, odkud do vápna zamířil nepřesný centr.
15'
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč.
13'
Alfred Gomis (Dijon) si křikl a lapil míč do svých rukavic.
12'
Matz Sels (Štrasburk) dalším včasným výběhem dokázal odehrát míč, mířící do vápna hostujícího mužstva.
10'
Domácí rozehrávali roh z levé strany, ale jejich útočné manévry končí odpískaným ofsajdem.
9'
Matheus Pereira (Dijon) rozehrál, ale Matz Sels (Štrasburk) bleskově vypálil proti střele a zabránil soupeři ve skórování.
8'
Matz Sels (Štrasburk) zasáhl při hodně nepovedené malé domů Ndoura a je tu zajímavá standardka pro Dijon, z hranice malého vápna!
7'
Dijon se znovu dostává na polovinu soupeře, ale tam jako by si zatím domácí nevěděli moc rady.
6'
Znovu se míč dostává až k brance Štrasburku, Matz Sels rozehrává na levou stranu.
5'
Míč končí v autu, domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře. Bleskově ale o míč přicházejí.
4'
Odkop od branky Štrasburku, hosté se dostávají na polovinu Dijonu.
2'
Dimitri Liénard (Štrasburk) se drží za hlavu, jeho střela ze střední vzdálenosti letí nad branku Dijonu.
1'

Dijon FCO: A. Gomis – Alphonse, Écuélé Manga, Aguerd, Mendyl – Lautoa, Pereira, Ndong – Mavididi, Tavares, Chouiar.
Náhradníci: Rúnarsson – Coulibaly, Soumaré, Ngonda Muzinga, Amalfitano, Cádiz, Balmont.

RC Štrasburk: Sels – S. Mitrović, L. Koné, Djiku – Lala, Sissoko, Prcić, Liénard, Ndour – Thomasson, Ajorque.
Náhradníci: Kamara – Simakan, Carole, Da Costa, Bellegarde, Corgnet, Mothiba.

Rozhodčí: Thual – Danizan, Boutry.
RC ŠTRASBURK
Pro Štrasburk začala sezóna 2019/2020 již na konci července, druhým předkolem Evropské ligy, v němž se dokázal popasovat s izraelským Maccabi Haifa (doma výhra 3:1, venku prohra 1:2). Ve 3. předkole si poradil s bulharským Lokomotiv Plovdiv (dvakrát 1:0) a až ve 4. kole skončila pohárová pouť francouzského klubu, když nad jeho síly byl německý Eintracht Frankfurt (doma výhra 1:0, venku prohra 0:3). Pohárový neúspěch pak jakoby poznamenal i vstup do nového ligového ročníku. Štrasburk čekal na první výhru až do šestého kola, předtím jen třikrát remizoval a dvakrát prohrál. Ve zmiňovaném 6. kole porazil doma Nantes těsně 2:1 a druhé vítězství přidal v kole posledním, kdy doma porazil Montpellier také těsně 1:0.
DIJON FCO
Dijon nezačal nový ligový ročník optimálně, kulantně řečeno... čtvrtou sezónu mezi francouzskou klubovou elitou zahájil naprosto katastrofálně – po sedmi odehraných zápasech měl bilanci pět proher a pouze dvě remízy = pouhé dva body. Bilanci ještě navíc kazí fakt, že čtyřikrát hrál Dijon doma. V ligové premiéře nestačil na St-Étienne (1:2), pak prohrál těsně v Toulouse 0:1 a doma s Bordeaux 0:2. Stejným poměrem prohrál Dijon i v Angers. Svůj první bod vybojoval v pátém kole, kdy doma remizoval 0:0 s Nimes. Následovala porážka na hřišti Nice a bezbranková remíza s Marseille. V posledním kole se však Dijon vzchopil a po parádním výkonu zaskočil domácí Remeš, kterou porazil 2:1, že byl obrat k lepším zítřkům?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 9. kola francouzské Ligue 1, v němž DIJON FCO přivítá na svém stadionu RACING ŠTRASBURK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.