Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lille : St. Etienne - 28. srpna 2019   19:00

Lille
37' Osimhen (D. Bradarić) • 69' Bamba  • 75' Osimhen (Celik)
3:0
(1:0)
Lille
Maignan – Gabriel (76. Niasse), J. Fonte (C), Djaló (81. Soumaoro) – Celik, André, Yazıcı, D. Bradarić – Ikoné, Rémy (18. Osimhen), Bamba.
Jardim – Araújo, Osimhen, Niasse, Reinildo, Pied, Soumaoro.
Olivier Thual – Matthieu Lombard, Christophe Mouysset
Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq
St. Etienne
Ruffier – Kolodziejczak, Perrin (C), Moukoudi, Debuchy – Aholou, M'Vila – Bouanga (61. Hamouma), Boudebouz, Nordin (72. Diony) – Chazrí (72. Berić).
Moulin – Diony, Palencia, Berić, Youssouf, Hamouma, Nade.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:11.
Utkání je u konce a Lille se raduje z jasné výhry o tři branky. Ve druhé půli se sice dlouho hrálo dosti takticky a bez šancí, to však vzalo za své v 69. minutě, kdy proměnil pokutový kop Jonathan Bamba a uklidnil domácí tým. O šest minut později padl ještě jeden gól, to se dnes podruhé trefil Victor Osimhen. Saint-Étienne nenašlo na tyto údery odpověď a zápas tak skončil výsledkem 3:0. Lille tak zaznamenalo druhou výhru v sezóně, naopak Saint-Étienne poprvé prohrálo.
90+3'
90+2'
Nedovolený zákrok hostů na půlce, hráči Lille si už ale pouze přihrávají na krátkou vzdálenost.
90+1'
Osimhen zaútočil na hattrick, na pravé straně vápna měl trochu prostoru, Ruffier jeho prudkou střelu po zemi zvládl vykopnout.
90'
Budou se nastavovat tři minuty.
89'
Už i ze strany Saint-Étienne vidíme takový pěší fotbal, o vítězi tohoto utkání je rozhodnuto.
88'
Celik s Ikoném založili protiakci Lille, míč ale opět drží pouze u středového kruhu.
87'
Sražený centr z pravé strany se k Maignanovi vůbec nedostal, jeho obránci míč zastavili a sami rozehráli.
86'
Hosté už otevřeli svou obranu, Lille tak může pronikat po křídlech na útočnou polovinu.
85'
Maignan bude rozehrávat od vlastního vápna, s odkopem vůbec nikam nepospíchá.
84'
Rohový kop pro hostující tým, k praporku pospíchal Ryan Boudebouz. Jeho centr si však Maignan v poklidu stáhl do rukavic.
83'
A když je potřeba, tak přijde razantní odkop od šestnáctky, tak jak to nyní předvedl José Fonte.
82'
Lille drží míč daleko od své branky, to je to, co domácím vyhovuje na maximum.
81'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Tiago Djaló, přichází Adama Soumaoro.
80'
A penalta se odvolává, Ikoné dle kontroly u videa rukou nezahrál a bude se rozehrávat od Maignanovy branky.
79'
Po centru od rohového praporku hlavičkoval Hamouma a na brankové čáře přišel pohotový zákrok. Rozhodčí odpískal penaltu za hru rukou, šel se ale ihned přesvědčit k videu.
78'
Saint-Étienne bude rozehrávat rohový kop, předtím ale ještě ošetřování v pokutovém území.
77'
Lille je teď v laufu a snaží se soupeře dorazit. Ruffier musel vyrážet prudkou ránu z hranice vápna.
76'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Cheikh Niasse.
75'
Lille právě vstřelilo branku!
A už je to o tři branky! Lille zaútočilo po pravé straně, Celik našel centrem VICTORA OSIMHENA, ten si dnes podruhé skvěle zpracoval a z otočky vypálil přesně k tyči – 3:0.
72'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Robert Berić.
72'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Loïs Diony.
71'
Domácí nachystali střídání, dolů měl jít Gabriel, ale je možné, že to nakonec bude Djaló, který teď chvíli ležel v šestnáctce svého týmu.
69'
Míč si na penaltový puntík postavil sám faulovaný JONATHAN BAMBA, počkal si na gólmanův pohyb a poté poslal prudkou střelu na opačnou stranu – 2:0.
67'
No vida a je tu penalta pro Lille. Ikoné přihrál do šestnáctky, kde si zpracoval Bamba, a i když sám trochu podklouzl, tak došlo ke kontaktu s Debuchym a rozhodčí okamžitě pískal.
65'
Lille si teď na delší dobu podržel míč, kombinuje na útočné půlce, nicméně to není nic, co by mělo Ruffiera ohrozit.
63'
Tiago Djaló udržel za sebou Boudebouze, ten navíc podklouzl a kousek od vápna Lille upadl.
61'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Romain Hamouma.
60'
O chviličku později si naběhl mezi dva obránce, kleště jej ale do zakončení nepustily a míč mu odskočil od nohy.
60'
Protiakce Lille měla skončit u Osimhena, stál však mimo prostor, kde míč dolétl.
58'
Hostující Nordin se pustil do odvážného dobrodružství, přesprintoval sice Fonteho, jenže v plné rychlosti nestačil odcentrovat.
57'
Dlouhý pas vzduchem mířil na Chazrího, u prudkého míče byl ale první gólman Maignan.
56'
Saint-Étienne kombinuje na vlastní polovině, nesledujeme teď zrovna akční fotbal.
54'
Už je zase vše připraveno ke hře, Gabriel střídat nebude muset a i když byl hodně otřesený, bude pokračovat.
52'
Vahbí Chazrí vlétl do souboje opravdu nešetrně, Gabriela doslova zboural a domácí hráč je nyní ošetřován.
51'
Centr před Ruffiera obrana Saint-Étienne dokázala odvrátit, hra se už zase přesunula k půlce.
50'
Menší strkanice mezi domácím Bradarićem a hostujícím Moukoudim, rozhodčí vše velice rychle uklidnil. Lille vhazuje.
48'
Úvod druhé půle je dost opatrný, zatím čekáme na první vážnější výpad k brance.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:01.
První poločas je za námi a do kabin jdou v lepší náladě domácí fotbalisté. Ti přečkali pasáž, kdy byl soupeř tím aktivnějším týmem a sami pak ve 37. minutě udeřili, když se po centru z levé strany ve vápně zorientoval Victor Osimhen a zakončil k tyči Ruffierovy branky. Na tuto branku hosté odpověď nenašli, panuje tak stav 1:0.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45'
Další zblokovaná střela domácích, nyní se o to postaral Yazıcı. Následný pokus o dorážku skončil zcela mimo.
44'
Lille nevyšel rohový kop dle představ, centr od praporku obrana hostů celkem bez potíží odvrátila mimo šestnáctku.
42'
Po centru zleva a Osimhenově sklepnutí zakončoval Ikoné, jenže pouze do bránícího hráče.
41'
Teď už zase Lille, to s kombinací nepospíchá, sledujeme tak rozehru u středového kruhu.
39'
Na trávníku zůstal chvíli posedávat hostující Chazrí, který se držel za holeň, už je ale zase připraven do hry.
38'
Saint-Étienne se samozřejmě snaží o co nejrychlejší odpověď, naráží ovšem na pevnou obranu domácích.
37'
Domácí tým jde do vedení! Lille podniklo výpad po levé straně, odkud nacentroval Bradarić, jeho pas prošel na střed vápna, kde si jej zpracoval VICTOR OSIMHEN, zpracoval si a poté vystřelil mimo Ruffierův dosah – 1:0.
35'
Faul ve výskoku, pískalo se proti domácímu týmu. Saint-Étienne však dopředu nepospíchá.
33'
Právě Maignan nyní krotil nepříjemnou ránu Debuchyho a poté ihned rozehrál.
32'
Sledujeme teď hodně aktivní boj z obou stran. Hra se přelévá od jedné branky ke druhé, jak Maignan, tak i Ruffier si musí dávat velký pozor.
30'
Od brankové čáry posílal ostrý pas hostující Nordin, ani u něj to ale neklaplo a nikdo nezakončil.
29'
Byla tu však další akce Lille, když prudký centr z pravé strany poslal na vápno Yazıcı, nikdo ale míč nedokázal sklepnout na branku.
28'
Saint-Étienne se snaží o poklidnější kombinaci na své půlce, chce nalákat soupeře k vytažený obrany.
26'
Se šancemi se teď nešetří. Po centru Lille z levého křídla se do hlavičky položil Osimhen, rybičkou ovšem zakončil vedle pravé Ruffierovy tyče.
24'
Akce i na druhé straně, z vápna pálil Chazrí, šlo to ale přesně do míst, kde byl připravený Maignan.
23'
Přímý kop si nachystal Yusuf Yazıcı a i když to byla docela dálka, zvolil přímou střelu. Míč šel pod břevno a Ruffier měl co dělat, aby jej vyrazil.
21'
Lille rozehraje přímý kop po Aholouově faulu, který bolestivě přišlápl Gabrielovi nárt. Před standardkou ale probíhá ošetřování.
20'
Kus za pokutovým územím se do míče levačkou opřel domácí Ikoné, jeho střela po zemi ale šla vedle Ruffierovy branky.
18'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Loïc Rémy, přichází Victor Osimhen.
17'
Vypadá to, že domácí budou muset střídat, Rémy leží na zemi a má problémy se zadním stehenním svalem na levé noze.
16'
Pěkný průnik předvedl domácí Ikoné, už to vypadalo, že ukličkuje obránce a vystřeli, v poslední chvíli se mu ale míč zapletl.
14'
Roh si teď dali domácí a nevypadalo to vůbec zle, Mnoho nescházelo k hlavičce z vápna, Saint-Étienne přečkalo první ožehavější moment ve své šestnáctce.
12'
Konečně střela, po Chazrího průniku pravou stranou přišla příhra na Bouangu, jenže ten z dobré pozice pálil nad Maignanovu bránu.
10'
Mathieu Debuchy neprošel po pravé straně, po důrazném zákroku přišel o míč a domácí vhazují.
9'
Lille se po aktivním úvodu trochu stáhlo na vlastní polovinu, má teď problém se dostat do souvislejšího útoku.
8'
Hosté začínají přebírat iniciativu, teď však svou snahu přehnali a akce skončila faulem na Andrého.
7'
Po centru přišla pouze nepřesná Kolodziejczakova střela z první, míč letěl vysoko nad branku.
6'
Hosté si vybojovali první rohový kop, míč mimo hrací plochu uklízel José Fonte.
5'
Saint-Étienne v náznaku útoku, Chazrí se ovšem při sprintu nedostal přes obránce.
4'
Rozhodčí si k sobě zavolal hostujícího Debuchyho, který teď ve výskoku doslova zboural Bradariće. Za kartu to ještě nebylo.
3'
Debuchy předvedl výbornou obrannou právi, když na svých zádech udržel dotírajícího protihráče a míč nechal doběhnout do autu.
2'
V akci se ocitli i hosté, Chazrí však ve výskoku fauloval a už se zase bude hrát na Ruffierovu branku.
1'
Ze strany domácích jsme viděli aktivní start, hned při prvním útoku si za obranu nabíhal Bamba, jenže jeho střela byla slabá a Ruffier předvedl jistý zákrok.
1'

Lille OSC: Maignan – Gabriel, J. Fonte (C), Djaló – Celik, André, Yazıcı, D. Bradarić – Ikoné, Rémy, Bamba.
Náhradníci: Jardim – Araújo, Osimhen, Niasse, Reinildo, Pied, Soumaoro.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Kolodziejczak, Perrin (C), Moukoudi, Debuchy – Aholou, M'Vila – Bouanga, Boudebouz, Nordin – Chazrí.
Náhradníci: Moulin – Diony, Palencia, Berić, Youssouf, Hamouma, Nade.

Rozhodčí: Olivier Thual – Matthieu Lombard, Christophe Mouysset.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stade Pierre-Mauroy začne v 19 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Olivier Thual, kterému budou na pomezí asistovat Matthieu Lombard a Christophe Mouysset.
Lille OSC

Domácí tým neměl start do nové sezóny extra povedený, po úvodní výhře 2:1 nad Nantes se minulou sobotu představil v Amiens a po gólu Guirassyho ze 70. minuty prohrál 0:1. Po dvou kolech je tak na 14. místě tabulky se ziskem tří bodů.

AS Saint-Étienne

Hosté jsou na tom o něco lépe, po dvou kolech mají čtyři body a jsou na sedmém místě. V prvním kole hrálo mužstvo v Dijonu, odkud si odvezlo body za výhru 2:1 a o víkendu se představilo doma proti Brestu. V nastavení první půle se trefil hostující Faussurier a Saint-Étienne srovnalo až v závěru utkání, v 83. minutě se o to postaral Bouanga.
Dobrý podvečer u francouzské Ligue 1. Společně se podíváme na utkání . kola mezi týmy Lille OSC a AS Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.