Ligue 1 - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Angers - 5. října 2019   17:30

Paris SG
13' Sarabia (A. Herrera) • 37' Icardi (Sarabia) • 59' Gueye (Sarabia) • 90' Neymar (Choupo-Moting)
4:0
(2:0)
Paris SG
Navas – A. Herrera, Silva (C), Kimpembe, Bernat (78. A. Diallo) – Verratti, Gueye, Paredes – Neymar, Icardi (72. Choupo-Moting), Sarabia (83. Di María).
S. Rico – A. Diallo, Di María, Choupo-Moting, Kurzawa, Kouassi, Meunier.
Angers
Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Aït-Nouri (46. Thioub) – Bobichon (56. Mangani), Santamaría – Ninga, Pereira Lage, Capelle – Alioui (79. Kanga).
Petković – Fulgini, Kanga, Mangani, Pajot, Pavlović, Thioub.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:11.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel prvního týmu s druhým, ale nakonec to byla jasná záležitost PSG. Domácí celek potvrdil svou kvalitu a obrovskou sílu, hlavně tedy směrem dopředu a vyhrál vysoko 4:0. Hosté bojovali, ale na domácí hvězdy to nestačilo.
90+4'
90+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
90'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Tak po mnoha šancích se nakonec prosadil i hvězdný NEYMAR. Ten dostal dobrou přihrávku, vnikl do vápna, obešel brankáře a poslal míč do prázdné branky, 4:0!
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
87'
Žlutou kartu dostává Leandro Paredes (Paris Saint-Germain FC).
85'
Domácí kontrolují konec utkání, drží míč a nikam se příliš netlačí, což je pochopitelné.
83'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Ángel Di María.
81'
Neymar nyní tak dlouho protestoval u rozhodčího, až si vysloužil žlutou kartu.
79'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rachid Alioui, přichází Wilfried Kanga.
78'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Juan Bernat, přichází Abdou Diallo.
76'
Do velké šance se na druhé straně dostal po parádní individuální akci Neymar, ale ani tentokrát brankáře nepřekonal, ten jeho pokus vykopl!
75'
Nakonec z to dálky vyzkoušel Baptiste Santamaría, ale poslal míč přesně do míst, kde byl připravený Navas, který si poradil na jedničku.
74'
Z rohu ale nic nebylo a u míče jsou hosté, kteří pospíchají dopředu.
73'
A střídající Eric Choupo-Moting hned vybojoval rohový kop pro PSG.
72'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Eric Choupo-Moting.
70'
Je před námi posledních dvacet minutek. Domácí na trávníku jasně dominují, tak uvidíme, zda ještě přidají nějakou branku.
68'
Ten nakonec musel zasahovat, ale s tímto pokusem neměl sebemenší problém a stav utkání se nemění.
67'
Domácí se usadili na polovině soupeře a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Ludovic Butelle.
65'
Thiago Silva zajel v souboji do protihráče a byl mu odpískán faul, takže hrát budou hostující hráči.
63'
A znovu Neymar. I tentokrát obešel protihráče a zjevil se sám před brankářem, jenže znovu byl v úhlu a Ludovic Butelle si poradil.
61'
Je před námi posledních třicet minutek, je jasné, že všechny body získá pařížský celek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
60'
Neymar zachytil rozehrávku a prodral se do vápna, ale z úhlu nedokázal překonat brankáře!
59'
Nyní se ale domácí do zakončení dostali a je z toho třetí branka, je rozhodnuto. Velkou šanci měl Sarabia, který překonal brankáře, ovšem míč z brankové čáry vykopl jeden z obránců, jenže k dorážce se dostal IDRISSA GUEYE a ten už to měl jednoduché.
58'
Domácí hráči se stále tlačí dopředu, jsou jasně lepší, ale do zakončení se příliš nedostávají.
56'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Antonin Bobichon, přichází Thomas Mangani.
55'
Žlutou kartu dostává Mathias Pereira Lage (Angers SCO).
53'
Po rohu ale velmi dobře zasáhl Navas, který se dostal k míči a vyrazil ho mimo velké vápno.
53'
Rohový kop pro Angers.
52'
Neymar parádně sklepl míč pro nabíhajícího protihráče, ale ten z hranice velkého vápna nedokázal propálit hradbu těl.
50'
Po dlouhé kombinaci to vzal na sebe Leandro Paredes, ale z dálky napálil míč nad branku soupeře.
49'
Stále se hraje na polovině Angers, ale do zakončení se žádný z hráčů v modrých dresech nedostal.
48'
Domácí začali svou tradiční kombinací a hosté zatím stále běhají bez míče.
46'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rayan Aït-Nouri, přichází Sada Thioub.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:35 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme utkání, ve kterém PSG potvrzuje roli favorita a nad Angers vede 2:0, když se trefili Sarabia a Icardi. Domácí jsou lepší, stále se tlačí dopředu a vedou zaslouženě. Hosté hrozí z brejků a také měli šance, ovšem v koncovce se jim zatím vůbec nedaří.
45+3'
45+2'
Z rohu ale nic nebylo a víc se v tomto poločase už nestane.
45+2'
Rohový kop pro PSG.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Domácí kontrolují své vedení, drží míč a nikam nepospíchají.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
Hostující trenér nyní tak dlouho protestoval, až vyfasoval žlutou kartu.
37'
Je to 2:0! Sarabia obešel protihráče, dostal se do vápna, přihrál po sebe a MAURO ICARDI uklidil míč pod břevno! Povedená akce PSG!
37'
A zase. Neymar se hnal dopředu, ale faulem ho zastavil Vincent Manceau. Brazilský kouzelník dostal v tomto utkání už pořádně nakopáno.
36'
Neymar šel do kličky a na hranici velkého vápna upadl, jenže tentokrát rozhodčí faul neodpískal.
34'
Další rychlý výpad hostů zakončoval Baptiste Santamaría, ale s jeho povedeným pokusem si skvěle poradil Navas, který míč vyrazil!
32'
Neymar byl znovu atakován a nyní se už pořádně rozčiloval. Faul mu byl odpískán, ale rozhodčí ho musel uklidňovat.
30'
Icardi dostal přihrávku do vápna, šel do souboje, upadl, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.
29'
Hosté se po delší době také vydali dopředu, ale akce, kterou vedl Antonin Bobichon neměla šanci na úspěch. Na tahu je znovu PSG.
27'
Neymar čaroval na levé straně, ale byl rychle zdvojen a nakonec o míč obrán. Dobrá práce hostujících zadáků.
26'
Aktivní Sarabia dostal přihrávku do vápna, ale ta byla až příliš dlouhá a vymyslet už nic nedokázal.
24'
Žlutou kartu dostává Pablo Sarabia (Paris Saint-Germain FC).
22'
Rachid Alioui šel zcela sám na domácího brankáře, ovšem zakončení vůbec nezvládl a branku netrefil!
20'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Hosté míč nedostali ani do vápna, domácí to zvládli na jedničku.
19'
18'
Hosté se také vydali dopředu, byl z toho centr z levé strany, ale míč sebral zkušený Navas, který do pařížského celku přišel z Realu Madrid.
17'
Hostující hráč byl ošetřován a dobré dvě minutky se kvůli tomu nehrálo.
15'
Domácí jsou po vstřelené brance hodně při chuti a znovu se tlačí dopředu. Angers se pouze brání.
13'
A máme tu úvodní branku tohoto zápasu. PABLO SARABIA dostal přihrávku do běhu, dostal se do vápna, přehodil si míč na levou nohu a přízemním pokusem nedal brankáři šanci, 1:0.
12'
Icardi dostal dobrou přihrávku do vápna, chtěl udělat brankáři kličku, ale míč se mu zamotal a zakončit už nedokázal.
10'
Brazilec je za postranní lajnou, tak uvidíme, zda bude moci v tomto zápase pokračovat.
9'
Hvězdný Neymar dostal v souboji rukou do obličeje a zůstal ležet na trávníku.
7'
A znovu hostující brankář, který si tentokrát poradil s centrovaným míčem z pravé strany.
6'
Bernat dostal dobrou přihrávku do vápna, tlačil míč před branku, ale tam si vše pohlídal Ludovic Butelle.
5'
Domácí se znovu usadili na polovině soupeře a kombinují. Tento obrázek dnes asi uvidíme velmi často, protože je jasné, že hosté budou bránit a vyrážet hlavně do brejků.
4'
A tak zahrozili hosté. Po bleskové akci se až na hranici malého vápna dostal Mathias Pereira Lage, jenže si míč trochu ukopl a toho využil zkušený Navas, který ho už nenechal zakončit.
3'
Za pískotu diváků poslal míč do vápna Neymar, ale žádný z jeho spoluhráčů se k míči nedostal.
2'
2'
Domácí rozjeli svůj přihrávkový kolotoč na polovině Angers.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří hrají v modrých dresech. Angers v bílém.
1'

Paris Saint-Germain FC: Navas – A. Herrera, Silva (C), Kimpembe, Bernat – Verratti, Gueye, Paredes – Neymar, Icardi, Sarabia.
Náhradníci: S. Rico – A. Diallo, Di María, Choupo-Moting, Kurzawa, Kouassi, Meunier.

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré, Thomas, Aït-Nouri – Bobichon, Santamaría – Ninga, Pereira Lage, Capelle – Alioui.
Náhradníci: Petković – Fulgini, Kanga, Mangani, Pajot, Pavlović, Thioub..
Poslední vzájemné zápasy

Angers – PSG 1:2
PSG – Angers 3:1
PSG – Angers 2:1
Angers – PSG 0:5
Angers – PSG 0:1
Angers SCO si v této sezoně vede skvěle, možná až neskutečně. Hostující celek totiž zatím získal 16 bodů a nachází se na druhé pozici. Zajímavé je, že hostující celek už nastřílel 16 branek, což je o tři více, než PSG. Dnes nás čeká tedy zápas prvního týmu s druhým a máme se na co těšit.
Paris Saint-Germain FC je samozřejmě největším favoritem na zisk titulu, ale v této sezoně to zatím není takový válec, jako v těch předchozích. Domácí v úvodních osmi kolech už dvakrát prohráli, ale i tak už nasbírali 18 bodů a jsou na první pozici.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ligue 1 má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi PSG a Angers. Jasným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.