Ligue 1 - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Nîmes - 31. ledna 2021   15:00

Angers
20' Capelle (L. Coulibaly) • 35' L. Coulibaly (Doumbia) • 55' Diony (Mangani)
3:1
(2:1)
Nîmes
41' Ripart
Angers
Bernardoni – Manceau, Pavlović, I. Traoré (C), Doumbia – Mangani, L. Coulibaly (79. Amadou) – Capelle, Fulgini (10. Thioub), Pereira Lage (79. Al Milálí) – Diony (79. Cho).
Petković – Bamba, Thomas, Amadou, Bobichon, Cho, Al Milálí, Thioub.
Nîmes
Reynet – Alakouch, Briancon (C), Deaux, Meling – Cubas (90. Benrahou) – Ferhat, Fomba (61. Ahlinvi), Ripart (73. Majouga), Eliasson (61. Duljević) – Koné (73. Roux).
Nazih – Paquiez, Miguel, Burner, Duljević, Ahlinvi, Benrahou, Roux, Majouga.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Dnešní utkání je u konce. Tři body si připisuje domácí Angers za výhru 3:1. Za domácí tým se v prvním poločase trefili Pierrick Capelle a Lassana Coulibaly. Ve druhém poločase poté dal klid na domácí kopačky Loïs Diony. Jedinou branku hostí vstřelil z pokutového kopu Renaud Ripart. Hosté rozhodně nehráli špatně, výkon to byl velmi solidní, body za to do tabulky ovšem nedostanou a zůstanou na posledním místě tabulky. Z toho se mohou dostat v příštím kole, to se 3.2. představí na hřišti PSG. Angers příště čeká výjezd na Reims.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:7.
90+2'
90+2'
Nyní se píská ofsajd hostujícího celku. Angers mají aktuálně výhru hodně blízko.
90+1'
Sada Thioub se protáhl po pravé straně hřiště a nahrával do vápna, kde nikoho ze spoluhráčů nenašel.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.
90'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Andrés Cubas, přichází Yassine Benrahou.
90'
Míč si postavil Zinedine Ferhat. Jeho pokus byl tečován zdí a nakonec skončil vedle domácí klece.
89'
Hosté si kopnou přímý kop z nějakých pětadvaceti metrů.
88'
O kolmici se na středu hřiště pokoušel Pierrick Capelle, jednalo se ale o hodně nepřesný pas směrem vpřed.
87'
Angers nyní mají míč na polovině soupeře, což jim náramně vyhovuje.
86'
O další centr se z pravé strany pokoušel Sofiane Alakouch. Jeho pas si našel dobře postavený Ismaël Traoré.
85'
Po rychlém brejku centroval míč do vápna Haris Duljević. Ale ani po jeho centru se nikdo k hlavičce nedostal.
84'
Thomas Mangani si vzal míč u praporku a centroval do vápna. Na přední tyčce našel jen Deauxe v červeném.
83'
Roh pro Angers.
82'
Marco Ludivin Majouga se uvolnil na pravé straně hřiště a centroval do vápna, tam ale nikdo z hostů nebyl.
81'
Z nějakých pětadvaceti metr zkusil vypálit hostující Haris Duljević, jeho solidní pokus dokázal zkrotit Paul Bernardoni.
79'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Lassana Coulibaly, přichází Ibrahim Amadou.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Mohamed-Ali Cho.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mathias Pereira Lage, přichází Faríd Al Milálí.
79'
Nolan Roux centroval míč do vápna. Na přední tyčce vyhrál hlavičkový souboj domácí Mateo Pavlović.
78'
Rohový kop pro hostující celek.
77'
Po delší době se dopředu dostali i domácí, centr Souleymana Doumbii skončil v rukavicích Reyneta.
76'
O kolmici se snažil hostující Cubas, trefil ovšem pouze prvního soupeře před sebou.
75'
Hodně nepřesnou nahrávku předvedl Zinedine Ferhat, jehož míč dopředu skončil mimo hrací plochu.
74'
Na pravé straně si vysoký míč našel Roux, ale střídající hráč se dostal do ofsajdu.
73'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Moussa Koné, přichází Nolan Roux.
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Renaud Ripart, přichází Marco Ludivin Majouga.
72'
Nyní se hraje hodně na středu hřiště, je k vidění velký počet osobních soubojů.
70'
Do konce zápasů zbývá něco přes dvacet minut, hosté se snaží hrát na polovině soupeře.
69'
Haris Duljević se sice pěkně uvolnil na středu hřiště, ale jeho následná nahrávka do lajny byla velmi nepřesná.
68'
Sám se do pokutového území snažil dostat Renaud Ripart. Mezi třemi soupeři se mu to ale nepovedlo.
67'
Z hloubky hřiště se o centr pokusil Vincent Manceau. Jeho pas našel jen hostujícího brankáře Reyneta.
66'
Na levou lajnu dostal míč domácí Sada Thioub, pokračovat ale nemohl, byl v ofsajdovém postavení.
65'
Rohový kop rozehrával Thomas Mangani, který našel Lassanu Coulibalyho, jehož hlavička branku netrefila.
64'
Loïs Diony (Angers) se uvolnil na levé straně a následným centrem získal roh pro svůj tým.
63'
Kousek za vápnem se k míči dostal Zinedine Ferhat a centroval do vápna. Nikoho v červeném ale v pokutovém území nenašel.
62'
Dlouhý nákop domácích fotbalistů skončil jen u brankáře Reyneta.
61'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Lamine Fomba, přichází Matteo Ahlinvi.
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Niclas Eliasson, přichází Haris Duljević.
60'
Míč opět centroval do pokutového území Niclas Eliasson, ale ani tentokrát nedokázal najít spoluhráče.
60'
A po hodině hry si Nimes kopne další roh.
59'
Niclas Eliasson si vzal míč a centroval do vápna, kde hlavičkový souboj vyhrál domácí Ismaël Traoré.
58'
Rohový kop pro poslední tým soutěže.
57'
Hosté sice hrají na polovině soupeře, ale k brance Bernardoniho to mají ještě stále daleko.
55'
Angers právě vstřelilo branku!
Domácí už znovu vedou o dvě branky. Thomas Mangani parádně našel LOÏSE DIONYHO v pokutovém území. Ten si míč parádně zpracoval na prsa a následně ho poslal důrazně na přední tyčku.
53'
Z osy hřiště se o centr do vápna pokusil Lassana Coulibaly, našel ale jen jednoho ze soupeřů.
52'
Na pravou stranu pokutového území dostal nahrávku Loïs Diony, uvolnil se na střed a následnou střelou vypálil jen do Reyneta.
51'
Z hloubky hřiště zkoušel do vápna nacentrovat Sada Thioub, který ale trefil jen soupeře před sebou.
50'
Domácí tým kombinuje na polovině hřiště, dopředu se aktuálně moc nežene.
49'
Dlouhý nákop domácího celku skončil až u brankáře Baptisteho Reyneta.
48'
Od praporku centroval míč Pierrick Capelle, ale ani tato jeho nabídka nenašla spoluhráče.
48'
47'
Z pravé strany se k centru dostal Pierrick Capelle. Centr jen prolétl pokutovým územím a skončil v autu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
První pětačtyřicet minut je za námi. Rozhodně lepší výchozí pozici má do druhého poločasu domácí Angers, které vede 2:1. Skóre otevřel ve dvacáté minutě Pierrick Capelle. Poté ještě navýšil vedení Lassana Coulibaly. Za hosty korigoval stav z pokutového kopu naprosto přesný Renaud Ripart. Hosté se snažili hodně držet míč, ale dopředu jim to moc nešlo, tak uvidíme, co přinese druhé půle.

Statistiky 1. poločasu

Držení míče: 40:60
Střely na branku: 3:2
Rohy: 1:2
Fauly: 4:5
45+1'
45+1'
O kolmici se pokusil domácí Vincent Manceau. Jeho úmysl ale nikdo nepochopil a míč skončil u soupeře.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Vysoký míč dopředu posílal Lucas Deaux. Pro moc dlouhý míč si došel brankář Paul Bernardoni.
44'
Hosté hrají s míčem okolo poloviny hřiště, první poločas se blíží ke konci.
43'
Žlutou kartu dostává Lassana Coulibaly (Angers SCO).
41'
Nîmes právě vstřelil branku!
Hosté se ještě před poločasovou přestávkou vrací do zápasu. K penaltě se postavil RENAUD RIPART, který poslal míč na levou stranu branky. Paul Bernardoni stranu netrefil, a tak se hosté mohli radovat.
40'
Byla nařízena penalta. Anthony Briancon dostal míč do vápna a takovým akrobatickým pokusem zkusil zakončit. Trefil jen ruku Pierricka Capelleho a píská se penalta.
39'
Kousek za vápno dostal míč Pierrick Capelle a hlavičkoval na branku. Nikterak nebezpečný pokus skončil u brankáře Reyneta.
38'
Po pravé lajně se snažil protáhnout Sada Thioub. Míč mu ovšem ujel za postranní čáru.
37'
Z velké dálky zkusil vypálit hostující Cubas. Jeho důrazný pokus našel jen připravené rukavice Bernardoniho.
35'
Už je to o dvě branky. Souleyman Doumbia dostal míč na levou stranu hřiště a okamžitě nacentroval do vápna. Tam našel na penaltě LASSANU COULIBALYHO, který z voleje poslal míč levačkou do sítě hostující branky.
34'
Andrés Cubas (Nîmes) tvrdě fauloval Capelleho na středu hřiště. Karta byla naprosto jasná.
32'
Míč si vzal na starost Mathias Pereira Lage a centroval do vápna, kde našel jen brankáře Reyneta.
32'
Rohový kop pro domácí.
31'
Na pravé straně se protáhl silný Sada Thioub a chtěl centrovat do vápna. Míč ale poslal jen do postranní sítě.
30'
Máme za sebou půlhodinu zápasu. Angers zatím vede 1:0, když se ve dvacáté minutě trefil Pierrick Capelle.
29'
Po levé straně se uvolnil Mathias Pereira Lage a nahrával do vápna. Jeho pas však nikoho v černobílém nenašel.
28'
Sofiane Alakouch (Nîmes) zahrál rukou na polovině hrací plochy a rozhodčí neváhal s udělením žluté karty.
27'
Na hrotu útoku si našel míč hostující Koné, který ho přihrál pouze na kopačku soupeře.
26'
Hosté i nadále kombinují na polovině hřiště, dopředu se moc nemohou dostat.
25'
Loïs Diony dostal míč na kopačku kousek za vápno a z otočky hned pálil. Mířil pouze na střed hostující klece.
24'
Lamine Fomba se z pravé strany dostal kousek za vápno a vypálil. Pohotový pokus skončil kousek nad brankou Angers.
23'
Nyní se hraje na středu hřiště. S míčem kombinuje Nimes.
22'
Na levé straně hřiště se o kličku pokoušel Niclas Eliasson, soupeř mu ale míč vypíchl do autu.
20'
Domácí jdou po dvaceti minutách hry do vedení. Lucas Deaux šel zbytečně do kličky ve vlastním vápně. Míč mu sebral Lassana Coulibaly a následně našel PIERRICKA CAPELLEHO, který poslal míč v klidu do prázdné branky a otevřel skóre.
19'
Thomas Mangani je ještě ošetřován na hrací ploše, hrát se bude za chvilku.
18'
Na středu hřiště se šikovně uvolnil Thomas Mangani a Lamine Fomba (Nîmes) ho šlapákem poslal k zemi.
16'
O přenesení hry se zleva pokusil Souleyman Doumbia. jeho nepřesná nahrávka skončila v zámezí.
15'
Angers se snažilo dostat dopředu dlouhým nákopem. Ten skončil jen u brankáře Reyneta.
14'
Na pravou stranu hřiště dostal míč Sofiane Alakouch a okamžitě centroval do vápna. Centr z prvního doteku však přeletěl všechny v pokutovém území.
13'
Lamine Fomba centroval od praporku do vápna, kde ale nikoho v červeném drese nenašel.
13'
Rohový kop pro Nimes.
12'
Z nějakých pětadvaceti metrů to zkusil hostující Zinedine Ferhat. Jeho pravačka poslala míč jen kousek nad branku domácího celku.
11'
Hosté nyní kombinují okolo poloviny hřiště. Soupeři míč nechtějí půjčit.
10'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Sada Thioub.
9'
Na středu hřiště se uvolnil domácí Lassana Coulibaly a vypálil. Důrazný přízemní pokus skončil jen vedle branky.
8'
Moussa Koné dostal míč do nohy a okamžitě byl zezadu faulován Mateem Pavlovićem. Rozhodčí okamžitě pískal.
7'
Centr z lajny zkusili i domácí. Mathias Pereira Lage centroval jen do rukavic Reyneta.
6'
Na pravé straně hřiště se uvolnil Sofiane Alakouch a nacetnroval do vápna. Tam si na středu našel míč Renaud Ripart, který hlavičkoval pouze vedle branky.
5'
Na hrot útoku dostal důrazný pas Koné, prvním dotekem ale daroval míč soupeři.
4'
Útočného faulu se na polovině hřiště dopustil Koné na Fulginiho, takže hrát budou domácí.
3'
O dlouhý nákop na druhé straně se pokusil domácí kapitán Ismaël Traoré. Ten ale našel jen svého stoperského soka Deauxe.
2'
Dlouhý pas mezi tři soupeře dostal Moussa Koné, který však nepřesným zpracováním o míč přišel.
1'

Angers SCO: Bernardoni – Manceau, Pavlović, I. Traoré (C), Doumbia – Mangani, L. Coulibaly – Capelle, Fulgini, Pereira Lage – Diony.
Náhradníci: Petković – Bamba, Thomas, Amadou, Bobichon, Cho, Al Milálí, Thioub.

Nîmes Olympique: Reynet – Alakouch, Briancon (C), Deaux, Meling – Cubas – Ferhat, Fomba, Ripart, Eliasson – Koné.
Náhradníci: Nazih – Paquiez, Miguel, Burner, Duljević, Ahlinvi, Benrahou, Roux, Majouga..

Nîmes Olympique

Hosté jsou na tom v tabulce o dost hůř. V dosavadních dvaceti zápasech získali pouhých 15 bodů se skóre 16:41 a patří jim poslední místo soutěže. Na první nesestupovou příčku, kterou drží Nantes, ztrácí tři bodíky. Nejlepším střelcem týmu je Alžířan Zinedine Ferhat, který dal 3 branky a na stejný počet gólů i nahrál. Nimes minule překvapilo celou soutěž, když vyhrálo na hřišti Marseille 2:1. Za vítězný tým se dvakrát prosadil Švéd Eliasson.

Poslední tři zápasy

Marseille VS. NImes 1:2
Nimes VS. Lille 0:1
Štrasburk VS. Nimes 5:0

Angers SCO

Domácí jsou zatím na desátém místě tabulky, mají 30 bodů z jednadvaceti mačů se skóre 26:36. Na šestou Marseille ztrácí dva body. Nejlepším střelcem týmu je Kamerunec Stephane Bahoken, jež dal 5 branek a ještě k tomu na jednu nahrál. Angers excelují hlavně venku, kde získali 17 bodů v jedenácti utkáních a jsou v tomto ohledu na osmém místě Ligue 1. Angers rozhodně neprožívají nejlepší období, prohráli poslední tři zápasy.

Bordeaux VS. Angers 2:1
Angers VS. PSG 0:1
Monaco VS. Angers 3:0
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. V rámci 22. kola Ligue se utkají týmy Angers a Nimes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.