Ligue 1 - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lens : Angers - 29. listopadu 2020   15:00

Lens
34' Muinga (G. Kakuta)
1:3
(1:1)
Angers
22' Pereira Lage  (Bahoken) • 50' Bahoken  (Fulgini) • 90+2' Capelle
Lens
Leca (C) – Gradit, Badé, Medina (53. Issiaga Sylla) – Haidara (62. Jean), Fofana (75. Banza), Ch. Doucouré, Clauss – G. Kakuta (75. Mauricio) – Muinga (63. Ganago), Sotoca.
Faríñez – Issiaga Sylla, Fortes, Cahuzac, Michelin, Ganago, Banza, Jean, Mauricio.
Petit – Berchebru, Finjean
Stade Bollaert-Delelis, Lens
Angers
Bernardoni – Doumbia, I. Traoré (C), Manceau, Thomas – Mangani (78. Capelle), Amadou – Pereira Lage (79. El Melali), Fulgini (86. Bobichon), Cabot (68. Boufal) – Bahoken (68. Diony).

Zasloužené tři body putují do Angers za výhru 3:1. Hned na začátku zmrazil Lens skvělou trefou po rohovém kopu Bahoken a navíc v nastaveném čase po odrazu od tyče do prázdné branky skóroval Capelle. Za Lens velmi dobré utkání odehrál Kakuta, za Angers byla hodně vidět ofenzivní vozba Pereira Lage, Fulgini, Bahoken a i střídající Capelle. Mějte hezký zbytek dne.
90+4'
90+3'
RC Lens i v tomto utkání potvrzuje svou hrozivou bilanci branek inkasovaných ke konci utkání.
90+2'
Angers právě vstřelilo branku!
Autorem branky je PIERRICK CAPELLE, který si počkal na odražený míč, pohlídal si, aby nestál v ofsajdovém postavení a potřetí dostává míč do branky Lens – 1:3!
90+2'
Ibrahim Amadou dokázal šikovně přelobovat brankáře, ale trefuje pouze levou tyč!
90+1'
Lens hraje logicky na velké riziko v defenzívě.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Míč pasoval dobře za obranu,a le překvapit s enenchal brankář Leca a byl u mičudy jako první.
88'
Diony si nedovoleně počínal ve středu hřiště.
87'
Boufal byl u střídaček faulován Doucorém, ale sudí překvapivě nechává pokračovat dále hru bez přerušení.
86'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Antonin Bobichon.
84'
Hráči Angers si hodně věří a dovolí si i různé technické finty v soubojích jeden na jednoho.
83'
Žlutou kartu dostává Florian Sotoca (Racing Club De Lens).
82'
Boufal si splnil defenzivní úkoly a zablokoval svým tělem chystaný centr do pokutového území.
81'
Centr z přímého kopu pohodlně odvrátila obrana Rc Lens mimo pokutové území.
80'
Sofiane Boufal byl nedovoleně dohrán protivníkem v souboji poblíž postranní čáry.
79'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mathias Pereira Lage, přichází Farid El Melali.
78'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Pierrick Capelle.
77'
Thomas Mangani z Angers se skácel k zemi apotřebuje být ošetřen.
76'
Rohový kop z levé strany hřiště pro hráče Angers SCO.
75'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Tony Mauricio.
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Seko Fofana, přichází Simon Banza.
73'
Lens zvyšuje postupně tlak za vyrovnáním. Nyní si však jeho hráči nepočínali v pokutovém území soupeře úspěšně.
72'
Povedený, přímý kop Kakuty končí famozním zásahem Bernardoniho, který míč vyráží do bezpečí!
71'
Skok plavmo po faulu znamená přímý kop pro Racing Lens.
70'
Opět zbytečná ztráta míče ve středu hřiště, zanmenala rychlý kontr Angers, ale střela z úhlu Diony po zásahu brankáře Leca značí rohový kop pro Angers.
68'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jimmy Cabot, přichází Sofiane Boufal.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Loïs Diony.
67'
Hráči Lens už nedokázali zahrát míč na hrací ploše.
66'
Hráči Lens jsou u míče, ale pouze ve středu hřiště, odkuď se branky dávají velmi těžko.
65'
Žlutou kartu dostává Ismaël Traoré (Angers SCO).
64'
Romain Thomas se ve vzdušném prostoru provinil tvrdým, nedovoleným zásahem vůči protihráči.
63'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Arnaud Muinga, přichází Igniatius Ganago.
62'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Massadio Haidara, přichází Corentin Jean.
61'
Seko Fofana nedokázal založit povedenou akci v barvách Racingu Lens.
60'
Toto je však ukončeno nepřesnou střelou nad branku RC Lens.
59'
Po rohovém kopu Angers zůstává v držení míče na útočné polovině hřiště.
58'
Našlápnutý Fulgini uběhl padesát metrů pak předal míč napravo Cabotovi a jeho sražená střela o obranný val putuje za koncovou čáru – rohový kop.
57'
Nepovedený, střelecký pokus vysoko nad branku Angers si připisuje útočník Muinga.
55'
Racing Lens přichází o míč podél levé postranní čáry na své útočné polovině hřiště.
53'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Facundo Medina, přichází Issiaga Sylla.
53'
Jeden z hráčů Angers SCO potřebuje ošetření na hrací ploše.
52'
Žlutou kartu dostává Vincent Manceau (Angers SCO).
52'
Po centru z přímého kopu bránící Mangani odehrál balon na rohový kop pro Racing Lens.
50'
A z něho již udeřilo! Po zahrání rohu Fulginim na první tyč , skvěle zaraegooval STÉPHANE BAHOKEN a tečí pomocí patičky dostává Angers do vedení – 1:2! Asistence: Angelo Fulgini.
49'
Po centru z rohu byl míč sražen bránícím hráčem na další roh pro Angers SCO.
48'
Ztrátu RC Lens potrestali hráči Angers únikem dva ne jednoho, jenže přihrávka Jimmy Cabota byla posledním obráncem Lens sražena na rohový kop!
47'
Bahokenova bomba ze střední vzdálenosti pouze o několik decimetrů přelétla břevno branky RC Lens.
46'
Nebezpečný centr kakuty zprava dokázala obrana Angers odehrát za postranní čáru do zámezí.
46'

Fauly: 10:5
První poločas skončil smírně 1:1, nejprve trefil tyč z přímého kopu Kakuta (Lens), ale do vedení šlo Angers po parádní trefě Pereiry Lageho, nicméně za Lens dokázal vyrovnat pohotový Muinga. Druhý polořčas začne cca v 16:02 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
První poločas se již v poklidu pouze dohrává.
42'
Nebezpečný Angelo Fulgini byl opět zastaven, ale jak jinak než faulem.
41'
Obrana Angers si na čele s brankářem Bernardonim nákop pohlídala bez větších obtíží.
40'
Tvrdý souboj s velmi dobře hrajícím Kakutou podstoupil bránící Thomas Mangani.
38'
Střela ze střední vzdálenosti našla pouze připravené rukavice brankáře Lens.
37'
Fotbalisté Racingu Lens kombinují dlouze s míčem na kopačkách v oblasti středového kruhu.
36'
Hráči Angers udrželi míč ještě na hřišti, načež Fulginiho nevybíravě uzemnil tvrdě hrající Haidara.
34'
Lens právě vstřelilo branku!
Pas KAkuty proskočil mezi dvěmi obránci Angers, tamsi ho našel ARNAUD MUINGA a pohotově propálil brankáře Bernardoniho – 1:1! Asistence: Gaël Kakuta.
33'
Opět hráči RC Lens musí útočit pouez do plných.
31'
Snaha Lens o vyrovnání nechybí, obrana Angers zatím zvládá vše kontrolovat s přehledem.
30'
Parádní míč za obranu na pravou stranu obdržel Jonathan Clauss, jenže pod tlakem vracejícího se obránce z velkého úhlu střílil mimo branku.
28'
Massadio Haidara dohrál v soupeře v souboji důrazněji více než by bylo zdrávo.
27'
Snaha RC Lens o vyrovnání končí hluboko ve středu hřiště ubráněním celé akce.
25'
Žlutou kartu dostává Facundo Medina (Racing Club De Lens).
24'
Akrivního Fulginiho zastavil pouze za cenu faulu velmi pomalý Medina, který má velké problémy s bráněním.
22'
Po kiksu bránícího Doucorého, dokázal prostrčit Bahoken míč na MATHIASE PEREIRU LAGEHO, který si míč sklepl anádhernou střelou zcela zaskočil brankáře Lecu – 0.1! Asistence: Stéphane Bahoken.
21'
Přímý kop pro Angers ve středu hracího pole.
20'
Prvních dvacet minut hry bylo oboustranně velmi opatrných. Největší šanci měl Kakuta, který z přímého kopu trefil tyč.
18'
Gaël Kakuta se postavil k exekuci přímého kopu, šikovně obstřelil zeď a jeho střela trefuje levou tyč!
17'
Hbitý Muiga byl stažen kapitánem Traorém před pokutovým území Angers SCO.
15'
Haidata vedl kombinaci, která řádně zaskřípala již ve středu hřiště a znamenala ztrátu míče.
14'
Bránící Medina neuměl zastavit rychlého Bahokena jinak než za cenu faulu, když ho zápasnickým chvatem povalil na zem.
13'
Ačkoliv v Lens hustě prší, hráči obou týmů se snaží o svižný fotbal ve špatném počasí.
12'
Centr na první tyč byl snadno předvídatelný a tak není divu, že byl snadno ubráněn.
11'
Před Pereirou Lagem včas odvrátil balon na rohový kop jeden z obranců racing lens.
10'
Ani tento přímý kop se hráčům Angers sco nevydařil nejlépe a obrana ve žlutočervených dresech si s celou situací poradila pomocí odkopu.
9'
Nedovoleně byl v oosbním souboji zastaven pronikající Angelo Fulgini.
8'
Ve výškovém souboji ve středu hrací plochy uspěl výrazně lépe hráč Racing Lens.
7'
Nepřesný pas zabrzdil pokus o rychlý brejk RC Lens již na půlícím kruhu.
5'
Po centru z přímého kopu vvšak následovalo púouze nepřesné zakončení hlavou mimo branku Lens.
4'
Přímý kop pro Angers z velmi slušné vzdálenosti před pokutovým územím soupeře.
2'
Po centru Lensu z pravé strany jedne z obránců Angers zahrál míč malou domů svému brankáři Bernardonimu.
1'
Racing Lens po rozehrávce drží míč na své polovině hřiště a postupně se ho dotkli všichni tři obránci.
1'
Lens bude hrát v červenožlutých dresech, Angers ve světle zelenkavých.
Před utkáním byla uctěna minuta ticha za zesnulou legendu Diego Armando Maradony.

Racing Club De Lens: Leca (C) – Gradit, Badé, Medina – Haidara, Fofana, Ch. Doucouré, Clauss – G. Kakuta – Muinga, Sotoca.
Náhradníci: Faríñez – Issiaga Sylla, Fortes, Cahuzac, Michelin, Robail, Banza, Jean, Mauricio.

Angers SCO: Bernardoni – Doumbia, I. Traoré (C), Manceau, Thomas – Mangani, Amadou – Pereira Lage, Fulgini, Cabot – Bahoken.
Náhradníci: Butelle – Pavlović, L. Coulibaly, Capelle, Bobichon, Boufal, El Melali, Cho, Diony.

Rozhodčí: Petit – Berchebru, Finjean.
Předpokládané absence:

Lens

Traoré (zranění Achillovy šlachy), Boura (nespecifikované zranění).

Angers

Bamba (svalové zranění)
Ebosse (poranění kolene)
Alliou (trest za červenou kartu)
RC Lens: se naopak spoléhá spíše na domácí pažit, kde vcelku pravidelně boduje. Lens se spíše potýká s problémem inkasováním branem v poslední fázi hry cca od 75. minuty. Co už je stálo několik cenných bodů (naposledy s Nantes).

Lens – Nantes 1:1, Dijon – Lens 0:1, Lens – Reims 4:4, Lille – Lens 4:0, Lens – Saint Etienne 2:0
Angers SCO se prezentuje lepšími výsledky na hřišti soupeřů. Přičemž body z venku nedokáží potvrdit na domácím hřišti o čemž svědčí porážky z poslední doby s Nice a Olympique Lyon.

Angers – Lyon 0:1, Nimes – Angers 1:5, Angers – Nice 0:3, Rennes – Angers 1:2, Angers – Méty 1:1
Racing Club De Lens (8) přivítá na svém hřišti Angers SCO (11). Oba soupeře dělí v ligové tabulce od sebe pouze dva body.