Leca – Gradit (61. Clauss), Fortes, Medina – Michelin (74. Mauricio), Cahuzac (C), Ch. Doucouré (59. Fofana), Boura – G. Kakuta (59. Kalimuendo) – Sotoca (59. Banza), Ganago.
Benítez – Daniliuc, Saliba, Bambu – Búdawí – Atál (51. Lotomba), Lees-Melou (C), Reine-Adélaïde, Kamara – Dolberg (76. Maolida), Gouiri (85. Ndoye).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:14.
Je konec. OGC Nice zvítězilo na půdě Racing Club De Lens poměrem 1:0. Největší šanci první půle měl ve 30. minutě domácí útočník Ganago, ale ten poslal svou hlavičku pouze nad bránu. Vstup do druhého poločasu se hostům vydařil, když se ve 49. minutě prosadil Júsuf Atál. V 72. minutě to málem bylo 2:0, ale Gouiri přestřelil v dobré šanci. Konec zápasu si Nice pohlídalo a nenechalo se soupeře dostat do žádné šance.
90+7'
90+6'
Následně ještě vše potvrdil videorozhodčí, že se jednalo pouze o ofsajd.
90+5'
Dan Ndoye sice byl zfaulován brankářem Jean-Louis Lecou a rozhodčí odpískal penaltu, ale nakonec se Dan Ndoye ocitl jen v ofsajdu a penalta to nebude!
90+4'
Seko Fofana to zkusil z dálky, ale Walter Benítez byl připraven, když míč viděl a následně jej bez problémů chytil.
90+3'
Simon Banza se snažil něco vymyslet po centru z levé strany, ale míč získal Flavius Daniliuc.
90+2'
Následně přišel přízemní centr z pravé strany, ovšem s tím si obrana soupeře poradila a posléze získalo Nice dokonce autové vhazování.
90+1'
Lens po volném kopu získalo také rohový kop, ale ani ten nepřinesl nic nebezpečného.
90'
Rozhodčí nastavil 5 minut navíc.
90'
Ovšem posléze přišel protiútok Lens a následně se faulem provinil Hišám Búdawí, který uviděl žlutou kartu.
89'
Jeff Reine-Adélaïde drží míč v rohu hrací plochy na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.
88'
Steven Fortes, který už má žlutou kartu se nyní dopustil faulu ve středu hřiště, ale sudí mu druhou zatím neukázal.
87'
Tentokrát už přišla šance, když centr Jonathana Clausse byl ztečován a Simon Banza se tak ocitl v příležitosti, kterou nečekal a hlavičku tak poslal nad bránu Nice.
86'
Racing Club De Lens už moc času nezbývá a musí se tak snažit o srovnání utkání, ale nemůže si nic velkého vypracovat.
85'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Amine Gouiri, přichází Dan Ndoye.
82'
Walter Benítez pouze kontroloval nepřesný nákop ze strany soupeře, který letěl nad bránu.
81'
Dokonce se hosté dostali ke střele, ale Myziane Maolida pálil levačkou pouze vedle brány Leci.
80'
Zbývá nám posledních deset minut hry a zatím to nevypadá na nějaký tlak ze strany Lens.
78'
Zblokovaný centr ze strany domácích skončil v zámezí a následuje tak rohový kop.
77'
Jeff Reine-Adélaïde to zkusil z dálky a jeho pokus nebyl úplně marný, ale nakonec míč skončil vedle.
76'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Kasper Dolberg, přichází Myziane Maolida.
75'
Hostující obrana si poradila s centrem soupeře z pravé strany a dostala tak míč do bezpečí.
74'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Clément Michelin, přichází Tony Mauricio.
73'
Posléze pálil na druhé straně Seko Fofana, ale jeho rána zasvištěla kolem pravé tyče.
72'
Amine Gouiri mohl poslat hosty do dvoubrankového vedení, ale jeho lob skončil těsně nad břevnem!
70'
Nakonec z toho byl střílený centr, který ale dokázal vyboxovat brankář Jean-Louis Leca.
69'
Nice ovšem následným volným kopem sice nic nevymyslelo, ale u balónu zůstalo a získalo rohový kop z pravé strany.
68'
Steven Fortes rukama sáhl po Gouirim a uviděl tak od rozhodčího žlutou kartu.
66'
Domácí celek ale nedokázal nic vážnějšího vymyslet a Nice je znovu u míče.
65'
Po dvouminutovém zkoumání záběru nakonec rozhodčí neukázal na pokutový puntík a Lens má k dispozici autové vhazování.
63'
Rozhodčí se jde podívat po faulu hostů na video!
61'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Jonathan Gradit, přichází Jonathan Clauss.
61'
Žlutou kartu dostává Yannick Cahuzac (Racing Club De Lens).
60'
Hodina utkání je u svého konce a Nice vede na půdě Lens poměrem 1:0.
59'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Florian Sotoca, přichází Simon Banza.
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Arnaud Kalimuendo.
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Cheick Doucouré, přichází Seko Fofana.
57'
OGC Nice rozhodně nastoupilo do druhé půle v mnohem lepším rozpoložení a zatím nenechává se soupeře vůbec dostat blíž k bráně.
55'
Hra je ovšem nyní přerušená, jelikož domácí hráč stále leží na trávníku, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.
54'
Domácí si sice chtěli vymodlit faul na polovině soupeře, ale rozhodčí Ben El Hadj nechal hru pokračovat.
52'
Opět se hosté dostali k centru z pravé strany, který si vzal na starost Jordan Lotomba, ale posléze přišel jen útočný faul.
51'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Júsuf Atál, přichází Jordan Lotomba.
50'
Ovšem Júsuf Atál se při menší oslavě s výskokem pravděpodobně zranil a drží se za stehenní sval! Tak to je neskutečná smůla.
49'
Nice právě vstřelilo branku!
Hostující celek otevírá brankový účet tohoto utkání a vede 1:0! Kasper Dolberg na hranici vápna posunul míč na JÚSUFA ATÁLA, který si skvěle zasekl míč kolem obránce a posléze parádně zakončil k levé tyči. Asistence: Kasper Dolberg.
47'
Pierre Lees-Melou získal míč na levé straně, který ještě posunul na Hassaneho Kamaru, ale jeho pokus o centr se nepovedl.
46'
První poločas je u svého konce a zatím jsme se v utkání mezi Lens a Nice gólu nedočkali. Největší šanci měl ve 30. minutě domácí útočník Ganago, ale ten poslal svou hlavičku pouze nad bránu. Doufejme, že druhá polovina tohoto zápasu už bude atraktivnější.
45+1'
45+1'
Lens získalo poslední možnost otevřít brankový účet utkání v první půli, když získalo volný kop, ale ten nic nebezpečného nepřinesl.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.
45'
Následně rozhodčí ukázal žlutou kartu asistentovi trenéra Nice.
44'
Domácí celek sice dostal míč do vápna soupeře, ale nebylo to ani tentokrát nic nebezpečného.
42'
Nakonec se opět snažil získat míč po centru z pravé strany Igniatius Ganago, ale zády k bráně neměl moc šancí na úspěch.
40'
Lens nyní do nové útočné kombinace zapojilo také svého brankáře Jeana-Louis Lecu.
39'
Pierre Lees-Melou se málem dostal do velké šance, jelikož nečekal, že centr jeho spoluhráče přejde přes soupeře a nebyl tak připraven skórovat z hranice malého vápna.
37'
Balón ale opět po nepřesné přihrávce mění svého majitele a Lens získalo autové vhazování.
36'
Kasper Dolberg byl zfaulován Stevenem Fortesem ve středu hrací plochy a Nice tak bude pokračovat v útočném snažení.
35'
Nice se dokázalo ubránit nátlaku ze strany soupeře, ale pouze odkoplo balón do zámezí.
33'
Zatím ale nevidíme příliš atraktivní fotbal pro oko náročného fotbalového fanouška a přichází jen další nedovolený zákrok z domácí strany.
32'
Nice nyní získalo po špatné přihrávce soupeře míč na své kopačky a může tak něco vymyslet po levé straně.
30'
Igniatius Ganago se po centru Michelina z pravé strany dostal ke hlavičce, ale tu poslal pouze nad horní tyč!
29'
Posléze přišel faul ze strany Yannicka Cahuzacea hra je tak opět pozastavená.
28'
Kasper Dolberg udeřil v souboji do obličeje Facunda Medina, ale rozhodčí v tomto případě neukázal žlutou kartu.
27'
Opět Lens zkoušelo něco vymyslet centrem z levé strany, ale ten zavítal pouze do zámezí.
26'
Walter Benítez si sebral centrovaný míč soupeře z levé strany.
25'
Júsuf Atál dostal přihrávku na pravou stranu od Dolberga, ale jeho následný centr skončil pouze v zámezí za bránou.
24'
Igniatius Ganago se snažil dostat ke hlavičce po centru z pravé strany, ale ten odvrátila obrana Nice.
23'
Hostující mužstvo to posléze zkusili po levé straně, ale obrana Nice zatím nepouští soupeře k nějaké střele.
22'
Ovšem standardní situace se zatím Lens moc nedaří a centr zavítal znovu pouze do zámezí.
21'
Lens ale posléze opět získalo rohový kop, ale tentokrát z levé strany.
20'
Ovšem standardní situace ze strany domácího mužstva nepřinesla nic nebezpečného a Nice může vyrazit směrem dopředu,
18'
Nakonec se ale domácím posléze podařilo získal rohový kop z pravé strany a mohou tak otevřít brankový účet utkání.
17'
Následně sice přišla ztráta míče, ale té Nice nevyužil a dostal se s ním jen do zámezí.
16'
Nyní se o tempo hry stará Racing Club De Lens, které ale samozřejmě nechce udělat chybu a pomalu kombinuje na své polovině.
14'
Posléze ještě byl ošetřován hráč hostujícího celku, který dostal v souboji loktem do obličeje a šla vidět krev.
12'
Domácí stoper se dopustil chyby na hranici svého vápna, když byl okamžitě napadán soupeřem, který nakonec získal míč a posléze přišla rána hostujícího hráče Júsufa Atála, která ale letěla doprostřed brány, kde byl připraven Jean-Louis Leca.
11'
Nyní se sice domácí mužstvo vrhlo do útoku, ovšem ten nepřinesl nic nebezpečného.
9'
Začátek utkání je spíše v opatrném tempu, ale častěji u míče jsou hráči Nice.
8'
Tentokrát se hostující mužstvo snažilo něco vymyslet na levé straně, kde ale nebylo místo pro útok a obrátili tak hru na druhou stranu.
6'
Tentokrát se hostujícímu hráči povedlo odkopnout centr z pravé strany do zámezí a Lens získalo rohový kop.
5'
Gaël Kakuta se snažil propasírovat míč po levé straně, ale ten našel jen ruce hostujícího brankáře.
3'
Robson Bambu si skvěle poradil se soupeřem Igniatiusem Ganagem a vybojoval pro svoje mužstvo odkop od brány.
2'
Nice získalo autové vhazování na levé straně, když ho vybojoval Kasper Dolberg.
1'

Racing Club De Lens: Leca – Gradit, Fortes, Medina – Michelin, Cahuzac (C), Ch. Doucouré, Boura – G. Kakuta – Sotoca, Ganago.
Náhradníci: Faríñez – da Costa, Clauss, Haidara, Fofana, Mauricio, Issiaga Sylla, Banza, Kalimuendo.

OGC Nice: Benítez – Daniliuc, Saliba, Bambu – Búdawí – Atál, Lees-Melou (C), Reine-Adélaïde, Kamara – Dolberg, Gouiri.
Náhradníci: Boulhendi – Claude-Maurice, Maolida, Lotomba, Ndoye, N'Soki, Pelmard, Trouillet, Thuram.

Rozhodčí: Ben El Hadj – Benkemouche, Parinet.
OGC Nice

Nice se aktuálně nachází na 14. pozici s 23 body a skóre 22:28. Forma OGC je ovšem velmi mizivá. Po remíza 1:1 s Méty přivítalo Nice na své půdě Bordeaux. První poločas sice branku nepřinesl, ale ten druhý hned tři. Ovšem o všechny branky se postarali hosté a Bordeaux vyhrál poměrem 3:0. Nejlepším střelcem je se 6 góly Gouiri.
Racing Club De Lens

Lens se momentálně nachází na 7. místě s 31 body a skóre 30:29. Po remíze 1:1 na půdě Nantes zavítalo Lens na půdu Marseille. První poločas sice branku nepřinesl, ale ve druhé půli byla k vidění jedna rozhodující, kterou vstřelil v 59. minutě Banza. Lens tak zvítězilo těsně 1:0. Nejlepším střelcem je s 8 góly Kakuta.
Ve 21. kole Francouzské Ligue 1 se proti sobě utkají týmy Racing Club De Lens a OGC Nice. Naposled se spolu tato mužstva utkala v srpnu na půdě Nice, které zvítězilo poměrem 2:1. Dnes se ovšem bude bojovat na Stade Bollaert-Delelis v Lens. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Ben El Hadj a jeho asistenti Benkemouche a Parinet. Úvodní výkop je naplánován na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.