Ligue 1 - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lorient : Nice - 14. března 2021   15:00

Lorient
66' Wissa (Lauriente)
1:1
(0:0)
Nice
58' Maolida
Lorient
Dreyer – Hergault, Gravillon, Laporte, T. Chalobah, Le Goff (57. H. Mendes) – Le Fée, Boisgard (65. Wissa), Abergel (C), Lauriente – Moffi (83. Grbic).
Buquet – Debart, Rahmouni
Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient
Nice
Benítez – Kamara, Saliba, Bambu, Lotomba – Lees-Melou (C), Schneiderlin, Claude-Maurice, Maolida – Dolberg, Gouiri (77. Thuram).
Cardinale – N'Soki, Pelmard, Daniliuc, Thuram, Sellouki, Trouillet, Ndoye.

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 2:12.
Utkání končí remízou 1:1. obě branky byly výstavního charakteru. Nejprve po sólo akci otevřel skóre Maolida za Lorient pos kvélě práci Laurienteho vyrovnával útočník Wissa. Důležité okamžiky pro Vás připravil v gifech Jan Hochman. Mějte hezký zbytek neděle.
90+2'
90+2'
Walter Benítez krkolomně kombinuje se svými obránci v pokutovém území.
90+1'
Přímý kop pro Lorient, ale ještě na obranné polovině týmu, který vyznává oranžové dresy.
90'
Rozhodčí nastaví ještě 120 vteřin tudíž dvě minutky.
88'
Rozkoskovaná hra je i ve druhé půli. Uvidíme kolik minut nastaví hlavní sudí.
87'
Další hráč Lorientu se svíjí na hrací ploše.
86'
Zatím to vypadá, že utkání spěje k remíze. S nastaveným časem zbyvý nějakých 8 až 10 minut.
85'
Hráči Nice volí postupný útok a vyskytují se převážně v oblasti kolem středového kruhu.
83'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Terem Igobor Moffi, přichází Adrian Grbic.
81'
Tentýž hráč je krátce ošetřován na hrací ploše.
80'
Střelu Laurientého z ostrého úhlu vytěsnil s přehledem do bezpečí brankář Walter Benítez.
78'
Hergault byl v soobním souiboji zezadu přišlápnut čerstvým hráčem na hřišti Thuramem.
77'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Amine Gouiri, přichází Khéphren Thuram.
75'
Centr Nice byl opět z kategorie velmi nepřesných.
73'
Žlutou kartu dostává Laurent Abergel (FC Lorient).
Žlutou kartu dostává Morgan Schneiderlin (OGC Nice).
73'
Rozmíšku mezi Schneiderlinem a Abergelem řešil sudí nejdříve po dobrém domluvou. To nepomohlo a tak oba kohouti uvidí kartu barvy žluté.
72'
Boj o každý metr hřiště pokračuje i nadále.
70'
Skluzem na stojnou nohu to schytal obránce Lorientu Andrew Gravillon.
69'
Další průnik Lorientu podél pravé postranní čáry končí pouze autovým vhazováním.
68'
Vyrovnávací branka vlila hodně energie hráčům Lorientu, kteří sevřeli Nice kolem jejich pokutového území.
66'
Lorient právě vstřelil branku!
Lauriente předvedl ještě lepší sólo než na druhí straně hřiště Maolida. Také prošel řes čtyři protihráče a pak na zlatém podnose přihrávkou před odkrytou branku našel přesně YOANE WISSU, který byl na hřišti snad třicet vteřin – 1:1! Asistence: Armand Lauriente.
65'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Quentin Boisgard, přichází Yoane Wissa.
63'
Hráči Nice operují na své útočné polovině hřiště.
61'
Lorient se snaží o vyrovnání, ale hráčům v oranžových dresech chybí více klidu a rozvahy zejména při centrech a ve finální fázi.
60'
Centr Lorientu v podání Mendese zleva byl velmi neúspěšný a končí pouze za koncovou čárou.
58'
Nice právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MYZIANE MAOLIDA, který to provedl výtečně, individuálním průnikem. A se štěstím prošel přes tři hráče a ve skluzu kolem čtvrtého skóroval a dostává tak OGC Nice do vedení – 0:1!
57'
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Vincent Le Goff, přichází Houboulang Mendes.
55'
Tempo hry se nemění a stále se nejvíce hraje v oblasti středového kruhu.
54'
Přízemní pas zprava před branku Lorient nikdo v bílých dresech nedokázal zasáhnout a tudíž z toho Lorient vychází bez úhony.
52'
Na hrací ploše leží, držíc se za hlavu obránce Jordan Lotomba z Nice.
50'
Vstup do druhého poločasu se jeví aktivnější ze strany hráčů OGC Nice.
48'
A další přestupek proti fotbalovým pravidlům přerušuje již dosud často rozkouskovanou hru.
47'
Velmi důrazně byl po odehrání míče atakován Le Fée. Více než by si sám přál.
46'

Fauly: 2:6
První poločas sice končí 0:0 a žádnou branku nenabídl. Nicméně skórovat mohl Moffi a i další nebezpečné zakončení Lorientu vytěsnil brankář Benítez na rohový kop. Největší příležitost mělo Nice v podobě parádní střely Lees Melou, kterou však i Dreyer vytěsnil na rohový kop. Druhý poločas začne cca v 16:02 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
45'
Centr zprava odehrál v pádu obránce NIce pomocí své hlavy raději na rohový kop.
44'
Opět se hraje převážně ve středu hřiště.
43'
Ve vzdušném souboji doslova zboural svého soupeře Terem Moffi.
42'
Žlutou kartu dostává Hassane Kamara (OGC Nice) za hru rukou.
42'
Po rohovém kopu se úmyslné hry rukou dopustil Kamara.
41'
Nebezpečnou a velmi kvalitně kopnutou ránu kapitána Nice Pierre Lees Melou musel vytahovat svým zásahem na rohový kop brankář Dreyer!
39'
Dlouhý míč obranu FC Lorient rozhodně nezaskočil.
38'
Po souboji s obráncem soupeře zůstává ležet na hrací ploše Enzo Le Fée, jenž se drží za pravý bok.
37'
Hráči OGC Nice volí postupný útok ze své poloviny hřiště.
36'
Kamara vyslal velmi snadný centr, který ještě ve vzduchu jasně lapil brankář Dreyer.
35'
Nebezpečné zakončení z levé strany pokutového území vytěsnil brankář Benítez na rohový kop pro Lorient!
33'
Míč se dostal až na levou stranu k Moffimu, který z dobré pozice vystřelil velmi nedůrazně svou výrazně slabší, levou nohou.
32'
Myziane Maolida nešetrně poslal k zemi úspěšnějšího obránce Trevoha Chalobaha.
31'
Bambu ostře fauloval Laurinteho, vzápětí byl k vidění další tvrdý osobní souboj.
30'
První půlhodina hry žádnou branku nepřinesla.
28'
Obrany jsou zatím daleko na výši před ofenzívou, zejména co se týče středových řad, které kromě již zmíněné akce Lorientu nic nedokázali zatím vymyslet.
27'
Claude-Maurice zvolil nepřesnost v podobě příliš dlouhého a nepřesného pasu na spoluhráče na pravé straně hřiště.
26'
Centr z rohového kopu hraný na bližší tyč nebyl úspěšně provedený.
25'
Brankář Walter Benítez si ještě na hrací ploše nechal ošetřit koleno.
24'
Pas Le Goffa našel za obranou Moffiho, který byl vychytán brankářem Benítezem a bude z toho jen rohový kop!
23'
Velmi pěknou střelu vyslal pohotově pravačkou Alexis Claude Maurice a jen těsně minul branku brankáře Dreyra.
22'
Vincent Le Goff přes veškerou svou snahu již míč na hrací ploše nezachytil.
20'
Kombinace hráčů Nice na hranici pokutového území skončila pouze zablokovanou střelou.
19'
Nepřesná rozehrávka OGC Nice zůstala soupeřem nepotrestána.
18'
O chvíli později jeho spoluhráč ze střední vzdálenosti vyslal projektil, který minul branku OGC Nice.
17'
Moffi to měl při zakončení na dlouhou nohu navíc v akrobatické ploze.
16'
Úvod utkání se nese ve velmi pohodovém až opatrném tempu obou soupeřů.
15'
Střelecký pokus Moffiho byl obráncem Nice na poslední chvíli sražen mimo hrací plochu.
14'
Útočné snažení FC Lorient přerušil hvizd hlavního rozhodčího.
13'
Dolberg při napadání soupeře pouze srazil míč do autu za postranní čáru.
12'
V souboji dvou šestek na hřišti ve složení Schneiderlin vs. Abergel si nedovoleně počínal hráč OGC Nice.
11'
Útočný výpad OGC Nice podél levé postranní čáry nebyl zrovna úspěšný.
9'
Dlouhé kombinaci FC Lorient před pokutovým územím soupeře chybí zvláště moment překvapení jak přehrát soustředenou obranu.
7'
Hráči Lorient kombinují s míčem na kopačkách převážně ve středu hrací plochy.
5'
Po rohovém kopu střelecký pokus Chalobaha zablokoval obětavý Robson Bambu.
3'
Pas Schneiderlina skončil pouze u pozorného brankáře FC Lorient Matthieu Dreyera.
2'
Žlutou kartu dostává Quentin Boisgard (FC Lorient) za nedovolený zákrok.
2'
Boisgard se dopustil nepěkného faulu ve středu hřiště a bude zákonitě potrestán rozhodčím.
1'
Lotomba sice dobře našel Dolberga, toho však ubránil obránce Laporte pomocí skluzu.
1'

FC Lorient: Dreyer – Hergault, Gravillon, Laporte, T. Chalobah, Le Goff – Le Fée, Boisgard, Abergel (C), Lauriente – Moffi.
Náhradníci: Bartouche-Selbonne – Mouyokolo, H. Mendes, Wissa, Wadja, S. Marveaux, Hamel, Grbic, Doumbouya.

OGC Nice: Benítez – Kamara, Saliba, Bambu, Lotomba – Lees-Melou (C), Schneiderlin, Claude-Maurice, Maolida – Dolberg, Gouiri.
Náhradníci: Cardinale – N'Soki, Pelmard, Daniliuc, Thuram, Sellouki, Trouillet, Ndoye.

Rozhodčí: Buquet – Debart, Rahmouni.
Předpokládané absence:

Lorient

Diarra, Monconduit (oba poranění kolena)