Ligue 1 - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Metz : Reims - 20. září 2020   15:00

Metz
18' Niane (Boulaya) • 88' Niane (Yade)
2:1
(1:1)
Reims
43' Dia
Metz
Úkíddžá – Bronn, Boye (C), Angban (62. Ambrose) – Centonze, Pajot (81. Tchimbembé), Maïga, Udol – Boulaya – Niane, Nguette (71. Yade).
Caillard – Fofana, Kouyaté, Delaine, Tchimbembé, Sabaly, Yade, Diallo, Ambrose.
Hamel – Grosbost, Haulbert
Stade Saint-Symphorien, Méty
5000 diváků
Reims
P. Rajković – Chavalerin, Abdulhamíd (C), Foket, Konan – Zeneli (68. Kutesa), Munetsi, Cassama (52. Maresic) – Dia, Valon Beriša (90. Sierhuis), Cafaro (68. Touré).
Diouf – Maresic, De Smet, Dingomé, Kutesa, Donis, Sierhuis, Mbuku, Touré.

Utkání ovlivnilo vyloučení Munetsího (Reims) v 50. minutě. Kdy FC Méty měli trvalý tlak, ale Niane a Udol své příležitosti nevyužili. Nicméně Niane svou druhou trefou v tomto utkání stylem "last minute" zařídil Métám tři body. Veškeré důležité momenty z utkání můžete vidět v gifech kolegy Martina Augustina. Mějte hezký zbytek dne.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:7.
90+3'
90+2'
Centr Mét končí opět nad brankou soupeře.
90+1'
Maiga umírá na hrací ploše po souboji se Sierhuisem.
90'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Valon Beriša, přichází Kaj Sierhuis.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
90'
Abdulhamíd dobře zahrál vytlučené bloky, nebude to tedy ani rohový kop pro Méty.
88'
Méty právě vstřelily branku!
Yade nejprve zachytil míč na hrací ploše, poté ho poslal přesně před branku, kde obrana hostí nedokázala uhlídat IBRAHIMA NIANEHO a ten druhou svou dnešní brankou pravděpodobně zajišťuje Métám tři body- 2:1! Asistence: Papa Ndiaga Yade.
87'
FC Méty jsou usazené na polovině soupeře.
85'
Ve středu přehuštěného hřiště si dobře vedou hráči Stade de Reims.
84'
Útok hostí skončil záhy zablokovanou střelou.
83'
Na sprinty vedou hostující hráči 285:274.
82'
Ambrose upadl po souboji v pokutovém území, rozhodčí vše viděl zblízka penalta se tentokráte nekoná.
81'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Warren Tchimbembé.
81'
Centr z rohového kopu byl přetažený hrán na vzdálenější tyč.
80'
Aktivita FC Méty vyústila v další rohový kop.
79'
Několik ostrých soubojů od obou týmů bylo k vidění.
78'
Do kombinací Mét se vkrádá hodně nervozita a velká nepřesnost.
77'
Zápasnickým chvatem se prezentoval Maiga v souboji proti Kutesovi a jasně vyhrál minimálně na ipon.
76'
Touré to zkusil na parádu, ale balon mu skončil až za postranní čárou.
75'
Dlouhý nákop mimo své pokutové území s grácií vyřešil brankář Rajković.
74'
Po akci Ambroseho si FC Méty zahrají další rohový kop.
73'
Vzápětí se na druhé straně hřiště podobného přestupku v souboji přistrčením dopustil Kutesa proti Centonzemu.
72'
Odpískán útočný faul domácího týmu FC Méty.
71'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Opa Nguette, přichází Papa Ndiaga Yade.
68'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází El Bilal Touré.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Arbër Zeneli, přichází Dereck Germano Kutesa.
67'
Před svým pokutovým územím při rozehrávce zakiksoval kapitán Junis Abdulhamid, pískání údajného faulu se nepískalo a následná křižná střela Matthieua Udola mířila jen těsně mimo vzdálenější tyč!
66'
Chavalerin spadl vyčerpán po souboji s Centonzem.
65'
Následný centr po rohovém kopu nebyl z kategorie úspěšných.
64'
Niane se už chystal ke střele, když kde se vzal, tu se vzal vracející se Maresic a parádním skluzem odehrál míč na rohový kop!
64'
Parádní práci v obranně odvedl Dylan Bronn.
63'
Průnik po levé postranní čáry nebyl pro Stade de Reims úspěšný.
62'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Victorien Angban, přichází Thierry Ambrose.
61'
Centr zprava vyboxoval brankář Rajković pouze před pokutové území.
60'
Velmi špatné zpracování míče nyní předvedl hrotový hráč FC Méty Ibrahima Niane.
58'
Sražený pas po pravé straně po zásahu obránce znamená rohový kop pro FC Méty.
57'
Přesnost přihrávek u obou týmů se pohybuje kolem 80%.
56'
Niane si nyní neseřídil svá mířidla a střílel mimo branku soupeře.
55'
Střelecký pokus Farida Boulaya lapil jistě do svých rukavic brankář Rajković.
54'
Angban vyšíval jednu pěknou kličku za druhou v pokutovém území, ale vše končí jen odkopem Rajkoviće od branky.
53'
Žlutou kartu dostává Mathieu Cafaro (Stade de Reims).
53'
Cafaro chtěl získat další penaltu atak skočil po souboji mezi dvěmi obránci. jenže sudí mu na špek neskočil.
52'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moreto Cassama, přichází Dario Maresic.
51'
Z přímého kopu střílel přímo na branku Boulaya, jenže jeho pokus mířil vysoko nad branku Reimse.
50'
Červenou kartu dostává Marshall Munetsi (Stade de Reims).
50'
Krásné prodloužení patou, následně obehrání posledního obránce technickým obloučkem a ten musel zatáhnout za záchrannou brzdu!
48'
Z přímého kopu následoval posléze pouze dlouhý a přetažený centr.
48'
Žlutou kartu dostává Ghislain Konan (Stade de Reims).
47'
Konan jako ostré nůžky sestřihl v souboji rychlejšího Nguetteho.
47'
Centr zprava byl nejprve odvrácen a následně následovala nepřesná koncovka Angbana.
46'

Fauly: 6:2
Úvod utkání patřil sice spíše Stade de Reims, ale již v 10. minutě Zeneli zahodil tutovou šanci. O chvíli později se po centru z přímého kopu gólově prosadil Niane. Od té doby tempo hry diktovali hráči FC Méty, nicméně srovnání ke konci poločasu zařídil z penalty Dia. Druhý poločas bude začínat cca od 16:02 hodin.
45'
44'
Hraje se u pravého rohového praporku Stade de Reims.
43'
Reims právě vstřelilo branku!
K penaltě se postavil BOULAYE DIA a jeho střela pravačkou po zemi k levé tyči poslala brankáře na druhou stranu branky – 1:1!
43'
Žlutou kartu dostává Farid Boulaya (FC Méty).
42'
Centr Valona Berishy podskočil Boulaya a následně v pokutovém území sestřelil protihráče! Pokutový kop!
41'
Další rohový kop pro Stade de Reims, tentokráte z pravé strany hřiště.
40'
Individuální průnik hráče Stade de Reims proti třem bránícím protihráčům se neukázal jako ideální řešení.
38'
Centr zleva brzy opustil hrací plochu a tak brankář Rajković bude rozehrávat od své branky výkopem.
37'
Kombinace u pravé postranní čáry se Stade de Reims vůbec nezdařila, následovala ztráta míče.
36'
Centrovaný míč z rohového kopu jasně do svých rukavic uzmul métský brankář.
35'
Sražená střela obranou značí rohový kop pro Stade de Reims.
34'
Boj o každý míč pokračuje i nadále, nyní mají více ze hry pro změnu Méty.
32'
Jelikož na hrací ploše ležel hráč Stade de Reims Marshall Munetsi.
31'
Útok FC Méty byl opět nebezpečný Centonze obešel obránce a ten zahrál v pokutovém území. Hra však byla těsně předtím přerušena.
30'
Míč zleva před brankou vyrazil pohotový brankář Rajković do bezpečí.
29'
Centr zprava od Cafara skončil pouze u připraveného brankáře Mét.
28'
Po chybě hostujícího hráče v obraně, který po zakopnutí upadl, vytěžil Boulaya pouze zablokovanou střelu.
27'
Žlutou kartu dostává Moreto Cassama (Stade de Reims).
26'
Ukázkový šlapák použil Cassama v souboji Victorianem Angbanem.
25'
Své defenzivní úkoly na výtečnou splnil Mathieu Cafaro v souboji s Matthieum Udoiem.
24'
Vincent Pajot je již na nohou a pokračuje ve hře.
23'
Na hrací ploše leží jeden z hráčů týmu FC Méty.
21'
Centr zleva byl zbytečný, protože se po narážečce ocitl dle rozhodčích za koncovou čárou s míčem Ghislian Konan.
20'
Nečekané vedení domácího celku jistě pomůže pořádně rozhíbat hru.
18'
Po přesném centru Boulaya si míč v pokutovém území našel IBRAHIMA NIANE a umístil ho hlavou přesně do sítě – 1:0! Asistence: Farid Boulaya.
17'
Žlutou kartu dostává Júnis Abdulhamíd (Stade de Reims).
17'
Přímý kop pro FC Méty z pravé strany hřiště poblíž pokutového území.
16'
Další centr s obtížemi lapil Úkíddža do svých rukavic po souboji s kapitánem Abdulhamidem.
16'
Přetažený rohový kop skončil pouze zablokovanou střelou obětavým obráncem.
15'
Dlouhý centr byl raději přizvednut obráncem Mét na rohový kop pro Stade de Reims.
13'
Zeneli zpoza pokutového území vyslal přízemní střelu se kterou si jistě poradil Úkíddžá.
12'
Stade de Reims kombinuje ve středu hřiště dlouhou kombinací s cílem uspat soupeře.
10'
Po skvělé akci na jeden dotek plus přesné narážce vyrazil perfektním zásahem první gólovou střelu vyslanou pravačkou Arbera Zeneliho brankář Alexandre Úkíddžá!
9'
Dia sklepl míč na spoluhráče do druhé vlny ten vysoce přestřelil branku Mét.
8'
Ve středu hřiště rozehraje přímý kop Stade de Reims záložník Xavier Chavalerin.
7'
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu bez výraznějšího tlaku z jednoho mužstev.
5'
Útočného fauly svou nešikovností se v osobním souboji dopustil Mattjieu Udoi.
4'
Ve středovém kruhu se dle sudího dopustil faulu Niane.
3'
Zakončení Stade de Reims skončilo pouze v rukavicích brankáře Úkíddžá.
2'
K nelibosti fanoušků FC Méty je odpískán útočný faul Fabiena Centonzeho na soupeře u koncové čáry.
1'
Nákop za obranu soupeře sice našel Ibrahimu Nianeho, ten se však s míčem zatoulal až k levému rohovému praporku.
1'
Úvodní výkop utkání obstarali hráči Stade de Reims.
1'
FC Méty budou hrát v tmavě rudých dresech, Stade de Reims nastoupí v dresech bílé barvy.

FC Méty: Úkíddžá – Bronn, Boye (C), Angban – Centonze, Pajot, Maïga, Udol – Boulaya – Niane, Nguette.
Náhradníci: Caillard – Fofana, Kouyaté, Delaine, Tchimbembé, Sabaly, Yade, Diallo, Ambrose.

Stade de Reims: P. Rajković – Chavalerin, Abdulhamíd (C), Foket, Konan – Zeneli, Munetsi, Cassama – Dia, Valon Beriša, Cafaro.
Náhradníci: Diouf – Maresic, De Smet, Dingomé, Kutesa, Donis, Sierhuis, Mbuku, Touré.

FC Méty:

Cabit, Delecroix, Vagner (všichni neurčitá zranění)
N´Doram (achillova šlacha)
B. Traoré (koleno)

Stade de Reims

Doumbia, Ndiaye, Sierhuis (všichni neurčitá zranění)
Faes (červená karta)
Los čtvrtého kola svedl dohromady dva sousedy v ligové tabulce. Kterým vůbec nevyšel úvod sezóny dle jejich představ. FC Méty (18), které uvítají na svém hřišti Stade de Reims (17).