Ligue 1 - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Angers - 9. ledna 2021   21:00

Monaco
40' Maripán  • 72' Volland (Caio Henrique) • 81' Jovetić (Volland)
3:0
(1:0)
Monaco
Lecomte – Sidibé, Maripán, Badiashile (84. Disasi), Caio Henrique (84. Ballo-Touré) – Diop (84. Aguilar), Fofana, Tchouaméni, G. Martins (66. Golovin) – Volland, Ben Yedder (C) (78. Jovetić).
Angers
Bernardoni – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Doumbia – Amadou (56. L. Coulibaly), Mangani – Capelle (56. Pereira Lage), Fulgini, Cabot (76. Thioub) – Diony (56. Bahoken).

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Je dobojováno. Dnešní utkání končí jednoznačnou výhrou 3:0 pro domácí Monaco. To šlo do vedení ještě před poločasovou pauzou, kdy se prosadil Guillermo Maripán. Po přestávce se trefil ještě dobře postavený Kevin Volland a střídající Stevan Jovetić. Hosté rozhodně aktivnější ve druhé půli než v té první.0 Branku to však nepřineslo, a tak si Benjamin Lecomte připisuje čisté konto. Monaco se dostal na čtvrtou příčku tabulku. Angers zůstává sedmé. Knížecí klub příště čeká 15.1. výjezd do Montpellier. Angers si příště zahrají o den později doma proti PSG.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 8:9.
90+3'
90+2'
K centru z pravé strany se dostal domácí Golovin. Míč z jeho kopačky skončil jen v rukavicích Bernardoniho.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Zprava se do pokutového území nedokázal dostat Lassana Coulibaly, a tak bude Benjamin Lecomte rozehrávat od vlastní branky.
89'
Na středu hřiště se snažil získat míč Sidibé, při této snaze zajel do soupeře a zbytečně ho fauloval.
88'
Ruben Aguilar chtěl postupovat dopředu přes pravou lajnu, při tom pouze fauloval soupeře na lajně.
87'
Aurélien Tchouaméni se pokusil jít dopředu, jenže přes tři dobře postavené soupeře se nedostal.
86'
Domácí stále kombinují na vlastní polovině. Nikam dopředu se moc neženou.
85'
Zápas se už jen dohrává, na míči aktuálně Guillermo Maripán, který ho drží okolo poloviny hřiště.
84'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Caio Henrique, přichází Fodé Ballo-Touré.
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Benoît Badiashile, přichází Axel Disasi.
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sofiane Diop, přichází Ruben Aguilar.
83'
Dopředu se opět pokusili dostat hosté, jenže centr Bahokena z pravé strany skončil mimo hrací plochu.
81'
Monaco právě vstřelilo branku!
Už je to o tři branky a o vítězi je dnes rozhodnuto. Kevin Volland našel ve vápně naprosto přesně STEVANA JOVETIĆE, který na nic nečekal a přízemní střelou poslal míč pravou nohou do sítě.
80'
Na brankové čáře se snažil uvolnit Sada Thioub, jenže míč mu ujel za lajnu.
79'
Z pravé straně se o centr pokusil Golovin. Ten se mu ale vůbec nepovedl a skončil nad brankou.
78'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Stevan Jovetić.
77'
Souleyman Doumbia dostal trochu prostoru na levé straně hřiště a centroval do vápna. Tam se nejvýše dostal Guillermo Maripán a míč odhlavičkoval do bezpečí.
76'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jimmy Cabot, přichází Sada Thioub.
75'
Fulgini hledal ze středu hřiště Cabota na levé straně, do nahrávky se vložil Sidibé a míč odklidil.
74'
Ofsajd nebyl, branka platí a pokračuje se za stavu 2:0.
73'
Rozhodčí ještě komunikuje s kolegou u videa o případném ofsajdu.
72'
Druhá branka domácích, kteří tak míří za třemi body. Parádní pas na levou stranu dostal do běhu Caio Henrique a nahrával následně do pokutového území, kde si míč na zadní tyčce našel KEVIN VOLLAND a v klidu zavěsil míč do sítě – 2:0.
72'
Do běhu dostal na pravé straně míč domácí Volland a ihned centroval do vápna, kde ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
71'
Jimmy Cabot byl až moc důrazný u lajny a fauloval obránce Sidibého.
70'
Do konce zápasu zbývá už jen něco přes dvacet minut. Míč se nyní nachází v rukavicích Lecomteho.
69'
Golovin se uvedl autem, který však přeletěl Ben Yeddera a skončil u Traorého.
68'
Rozhodčí Bastien nyní musel uklidnit hostujícího trenéra Moulina, zatím to šlo bez karty.
67'
Na levé straně se šikovně uvolnil Ismaël Traoré a centroval do vápna, kde ale domácí obrana míč odvrátila.
66'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Alexandr Golovin.
65'
Na hranici vápna dostal pas Fulgini. Míč mu moc nesedl a poslal ho jen vedle branky Lecomteho.
64'
Hosté kombinují okolo poloviny hřiště. Odtud se však branky nedávají.
63'
Na levé straně se snažil uvolnit hostující Cabot, jenže přes Sidibého projít nedokázal.
62'
Na levé straně ukázal rychlost Diop, který následně navázal nepřesnou nahrávkou na Vollanda.
60'
Až moc důrazný byl po hodině hry Guillermo Maripán v souboji s hostujícím Bahokenem.
59'
Vysoký míč za obranou našel Cabota, který se nacházel v ofsajdovém postavení.
58'
Z pravé strany posílal centr do vápna Mathias Pereira Lage, ale našel jen připraveného Maripána.
57'
Hosté se zlepšili ve hře dopředu. Po levé straně se nyní snažil zaútočit Jimmy Cabot.
56'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Stéphane Bahoken.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Ibrahim Amadou, přichází Lassana Coulibaly.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Mathias Pereira Lage.
55'
Z levé strany se o centr pokusil Caio Henrique, ale jeho centr našel pouze brankáře Paula Bernardoniho.
54'
Monacu se v posledních minutách nedaří dostat dopředu. Vysoký míč na Ben Yeddera skončil u hráčů soupeře.
53'
Nyní je k vidění taková rozháraná část hry. Hodně se hraje na středu hrací plochy.
52'
Vysoký nákop na Diopa nenašel a skončil až u brankáře Paula Bernardoniho.
51'
Z levé strany se na střed pokusil dostat hostující Cabot. Přes několik soupeřů ale míč nepropasíroval.
50'
Na středu hřiště si snažil vyměnit míč aktivní Caio Henrique a Vollandem, německý hráč však vrátil míč hodně nepřesně.
49'
Na levé straně už mohl centrovat Caio Henrique, ale raději ještě hru otočil dozadu.
48'
Od praporku posílal míč do vápna Djibril Sidibé, jehož centr přeletěl všechny přítomné v pokutovém území.
47'
Z levé strany centroval do vápna Caio Henrique a Ismaël Traoré jeho pas odvrátil na roh.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
První poločas je minulostí a nabídl nám jedinou branku. Tu po šťastném odrazu vstřelil ve čtyřicáté minutě domácí obránce Guillermo Maripán. Monaco bylo jasně lepším týmem po celých pětačtyřicet minut hry. Angers bránilo v hlubokém bloku a snažilo se chodit do brejků, po jedno z nich se do šance dostal Pierrick Capelle. Ten však ve vápně pálil vysoko nad domácí klec.

Statistiky 1. poločasu

Držení míče: 66%:34%
Střely na branku: 3:1
Ofsajdy: 1:0
Rohy: 4:1
45+1'
45+1'
Sidibého centr našel na penaltě Diopa, jehož hlavička skončila kousek vedle tyčky.
45+1'
Ještě roh pro Monaco.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Dlouhý nákop Bernardoniho byl nepřesný a skončil až u Lecomteho.
44'
Ve vápně putoval k zemi domácí Martins, rozhodčí mu okamžitě ukázal, ať kouká vstávat.
43'
Po nepřesné rozehrávce hostů se k míči ve vápně dostal Wissam Ben Yedder, ale skluz Romaina Thomase ho o míč obral.
42'
Hosté se po inkasované brance snaží dostat dopředu, nyní ale hrají jen kolem poloviny.
40'
Domácí jdou ještě před poločasovou přestávkou do vedení. Po nahrávce Sidibého pod sebe se ke střele dostal jeden z domácích hráčů. Jeho tečovaný pokus se odrazil přesně na kopačku GUILLERMA MARIPÁNA, který neměl problém poslat míč do branky z bezprostřední blízkosti.
39'
Sidibé posílal míč někam na malé vápno, kde ho nad branku odhlavičkoval dezorientovaný hostující obránce.
39'
Roh pro domácí.
38'
Po tečovaném centru z levé strany se natahoval ve vápně Wissam Ben Yedder, který ale na míč o kousek nedosáhl.
37'
Diop si z levé strany navedl míč do pokutového území a zkusil vystřelit na zadní tyčku. Míč se vykroutil vedle branky.
36'
Z levé strany se o centr pokusil Diop, jenže míč skončil pouze v malém vápně, kde nikdo v červenobílém dresu nebyl.
35'
Po dlouhé kombinaci okolo vápna se pro centr rozhodl domácí Sidibé. Na míč se ale dostal hostující obránce Ismaël Traoré.
34'
Po levé straně se pokusil Diopa vysunout Caio Henrique. Celou akci však zajistil hostující Vincent Manceau.
33'
Z druhé strany se o centr pokusil Capelle, tentokrát se jeho pas našel domácí Maripán.
32'
Po levé straně se prohnal hostující Cabot, jehož následný centr našel pouze připraveného Sidibého.
31'
Nahrávku na pravou stranu hřiště dostal Martins, ten proti třem soupeřům míč udržet nedokázal.
30'
Dlouhým nákopem se Angers dostalo dopředu, nyní bude vhazovat aut z pravé strany.
29'
Domácí útočník Kevin Volland řekl pár slovíček na adresu hlavního rozhodčí, který s napomenutím rozhodně neotálel.
28'
Další útočný faul si připsal hostující forvard Loïs Diony, jeho obětí se stal Guillermo Maripán.
27'
Od levé lajny se pokusil dostat na střed Martins, jenže přes několik párů noh to byl hodně těžký úkol.
26'
Domácí křídelník Diop byl faulován ve vzdušném souboji. Monaco se tak po chvilce znovu vrátí na míč.
25'
Pas za obranu dostal rozeběhnutý Volland, německý útočník domácího celku byl v ofsajdu.
24'
Posunout hru dopředu se snažili Fofana, ale jeho nahrávka na střed byla nepřesná.
23'
Monaco stále pokračuje v kombinaci na polovině soupeře, hosté brání ve velkém bloku.
22'
Do rychlého přechodu se snažili dostat i domácí, jenže nahrávka Martinse na střed byla hodně nepřesná.
21'
Po nepřesné rozehrávce se znovu rychle dostali dopředu hosté. Loïs Diony však v pokutovém území pálil levačkou jen vedle branky.
20'
Máme za sebou dvacet minut hry. Domácí hrají nyní na polovině hřiště a snaží se dostat do důkladné obrany Angers.
19'
Do rychlého brejku se dostali hosté, po nahrávce z levé strany pálil ve vápně Pierrick Capelle, míč ale poslal jen hodně nad branku Monaca.
18'
Benoît Badiashile (Monaco) na polovině zbytečně nakopl Dionyho do holeně a rozhodčí to ohodnotil žlutou kartou.
18'
Od levé postranní lajny centroval do vápna Caio Henrique. Na zadní tyčce však hlavičkový souboj vyhrál hostující Souleyman Doumbia.
17'
Od pravé lajny se uvolnil domácí Volland, následnou nahrávkou ale jen trefil vracejícího se soupeře.
16'
O nákop do vápna soupeře se pokoušel i domácí Benoît Badiashile. I on poslal míč jen do náruče Paula Bernardoniho.
15'
Djibril Sidibé zkoušel dlouhým míčem najít spoluhráče ve vápně. To se však nepovedlo a míč skončil jen u brankáře soupeře.
14'
Úvod patří jednoznačně Monacu, které aktuálně hraje s míčem okolo poloviny hřiště.
13'
Od rohového praporku posílal míč do vápna Djibril Sidibé, ale bylo to zbytečné, protože jeden z jeho spoluhráčů ve vápně fauloval.
13'
Roh pro domácí celek.
12'
Na levou stranu hřiště dostal míč agilní Diop a hned centroval do vápna, kde se na míč o kousek nedostal Martins.
11'
Z pravé strany centroval do vápna hostující Capelle, po jehož centru se na zemi octl jeho spoluhráč Angelo Fulgini.
10'
Hosté se dostali z tlaku soupeře a nyní hrají s míčem na polovině soupeře.
9'
Míče se ujal Djibril Sidibé a centroval do vápna, kde nikoho v domácím dresu nenašel.
9'
Přímý kop si po faulu na Diopa kopne Monaco.
8'
Domácímu Vollandovi nevyšlo úplně podle představ zpracování a míč mu uskočil do autu.
7'
Na pravé straně se šikovně uvolnil Diop a byl faulován, domácí tak zůstane v úvodním tlaku.
6'
Domácí útočník Wissam Ben Yedder se ve vápně dostal dobrým pohybem ke střele, kterou dokázal Paul Bernardoni vytěsnit.
5'
Wissam Ben Yedder našel kousek za vápnem Diopa, který si navedl míč na střed a jeho střela skončila nad brankou.
4'
Zpoza vápna to zkusil Aurélien Tchouaméni. Jeho důrazný pokus skončil jen v rukavicích Bernardoniho.
3'
Vysoký míč dostal na levou stranu Martins a hned se snažil dostat do vápna. Vincent Manceau se obejít nenechal.
2'
Na druhé straně se snažil rychle prodloužit míč Fofana na Vollanda, jenomže ani jeho nahrávka nebyla přesná.
1'
Nepřesnou rozehrávku domácích se snažil potrestat Fulgini, ale jeho nahrávka vpřed byla nepřesná.
1'

AS Monaco FC: Lecomte – Sidibé, Maripán, Badiashile, Caio Henrique – Diop, Fofana, Tchouaméni, G. Martins – Volland, Ben Yedder (C).
Náhradníci: Mannone – Disasi, Ballo-Touré, Golovin, Aguilar, Matazo, Pellegri, Jovetić, Geubbels.

Angers SCO: Bernardoni – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Doumbia – Amadou, Mangani – Capelle, Fulgini, Cabot – Diony.
Náhradníci: Butelle – Pavlović, Bamba, L. Coulibaly, Thioub, Cho, Bobichon, Pereira Lage, Bahoken..

Angers SCO

Hosté jsou zatím na sedmém místě tabulky, mají 30 bodů z osmnácti mačů se skóre 25:27. Mají stejný počet bodů s Monacem a na Marseille ztrácí jen bod, mají ovšem 2 zápasy navíc. Nejlepším střelcem týmu je Kamerunec Stephane Bahoken, jež dal 5 branek a ještě k tomu na jednu nahrál. Angers excelují hlavně venku, kde získali 17 bodů v devíti utkáních a jsou v tomto ohledu na třetím místě Ligue 1. Angers vyhrálo poslední dva zápasy proti silným týmům. Nejprve doma porazilo 2:1 Marseille a poté dokonce vyhrálo 2:1 na hřišti Lille.

Poslední tři zápasy

Lille VS. Angers 1:2
Angers VS. Marseille 2:1
Nantes VS. Angers 1:1

AS Monaco FC

Monacu momentálně patří až šestá příčka soutěže. V osmnácti kolech získalo 30 bodů se skóre 33:27 a na pohárovou Marseille ztrácí 1 bod, avšak má o dva zápasy navrch. Nejlepším střelcem knížecího klubu je Němec Kevin Volland, který dal 8 branek a další 4 připravil pro své spoluhráče. Doma Monaco doposud odehrálo devět zápasů, ve kterých získalo 18 bodů, což ho řadí na páté místo v této statistice. Domácím se v posledních třech zápasech daří, dvakrát vyhráli venku, jedinou kaňkou může být domácí remíza proti Saint-Étienne 2:2.

Lorient VS. Monaco 2:5
Monaco VS. St. Étienne 2:2
Dijon VS. Monaco 0:1
Zdravím všechny fanoušky francouzské nejvyšší soutěže. V rámci 19. kola Ligue 1 se utkají týmy Monaca a Angers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.