Ligue 1 - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Nîmes - 29. listopadu 2020   15:00

Monaco
20' Diop  • 75' G. Martins (Aguilar) • 77' Volland (Ben Yedder)
3:0
(1:0)
Monaco
Mannone – Aguilar, Disasi, Badiashile, Jorge – Diop (87. Jovetić), Fàbregas (60. Ben Yedder), Fofana (84. Matazo), G. Martins (80. Ballo-Touré) – Tchouaméni – Volland (80. Pellegri).
Gautier – Haquette, Annonier
Stade Louis-II, Monaco
Nîmes
Reynet – P. Martinez (82. Miguel), Burner, Deaux, Landre – Fomba (46. Eliasson), Paquiez, Cubas, Denkey (45+1. Duljević) – Ripart, Ferhat.
Nazih – Ahlinvi, Alakouch, Benrahou, Duljević, Eliasson, Koné, Miguel, Roux.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:9.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec ovládlo Monako, tedy favorit tohoto utkání. Domácí byli dnes jasně lepší, diktovali tempo hry a celek Nimes nakonec porazili 3:0. Hosté bojovali, ale na soupeře to dnes absolutně nestačilo. Tři body tedy bere domácí celek.
90+3'
90+3'
Z rohu ale nic nebylo a vypadá to, že více se v tomto utkání už nestane.
90+2'
Rohový kop pro Monako.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Další akci Monaka zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
87'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sofiane Diop, přichází Stevan Jovetić.
85'
Po rychlé akci zakončoval Ruben Aguilar, ale jeho pokus se neujal a tentokrát se stav utkání nemění.
84'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Youssouf Fofana, přichází Eliot Matazo.
83'
Žlutou kartu dostává Youssouf Fofana (AS Monaco FC).
82'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Pablo Martinez, přichází Florian Miguel.
80'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Fodé Ballo-Touré.
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Pietro Pellegri.
77'
Monaco právě vstřelilo branku!
A je to 3:0! Střídající Wissam Ben Yedder dostal přihrávku za obranu, přihrál do vápna a KEVIN VOLLAND uklidil míč do branky!
75'
A je nejspíše rozhodnuto, protože domácí jdou do vedení 2:0! Ruben Aguilar odcentroval z pravé strany, k hlavičce se dostal GELSON MARTINS a brankář byl bez šance.
73'
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale hosté velmi dobře brání a soupeře k ničemu nepouští. Hosté ale potřebují hrát také dopředu, protože stále prohrávají o jednu branku.
71'
Hráči Monaka kombinují na polovině svého soupeře, ale do zakončení se zatím nedostali.
69'
Domácí drží míč a nikam samozřejmě nepospíchají. Všechno hraje Monaku do karet, tak uvidíme, zda dokráčí pro tři body.
67'
Tak pozor, protože to je velká komplikace pro hosty! Lucas Deaux vyfasoval nejdříve žlutou kartu, ale rozhodčí jeho zákrok přezkoumal na videu a nakonec mu ukázal kartu barvy červené!
65'
Zinedine Ferhat se po rohu natlačil do zakončení, ale jeho pokus přesný nebyl a Vito Mannone zasahovat nemusel.
64'
Patrick Burner odcentroval z pravé strany a nakonec byla jeho přihrávka sražena na rohový kop.
62'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Monako stále vede pouze o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
60'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Cesc Fàbregas, přichází Wissam Ben Yedder.
58'
Do zakončení se nyní dostal domácí Kevin Volland, ale jeho rána přesná nebyla a stav utkání se tedy nemění.
56'
Nyní to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale ten si domácí zadáci pohlídali a Benoît Badiashile poslal hlavou míč svému brankáři.
54'
Až nyní to vzal na sebe Zinedine Ferhat, ale jeho přízemní pokus z dálky nebyl nebezpečný a Vito Mannone si v pohodě poradil.
52'
Začátek druhého poločasu zatím patří hostům, kteří jsou o poznání aktivnější, ale vymyslet zatím nic nedokázali.
50'
Ale do zakončení se zatím hostující celek nedostává. Obrana Monaka dnes funguje zatím opravdu velmi dobře.
48'
Hosté vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně a hned se usadili na polovině domácího celku.
46'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Lamine Fomba, přichází Niclas Eliasson.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:04 hodin.
První poločas je za námi. Byl zcela v režii domácího Monaka, které je favoritem tohoto utkání. Domácí tuto roli potvrzovali, stále se tlačili dopředu, ale prosadili se pouze jednou, když se hezky trefil Sofiane Diop. Hosté zatím nic nepředvedli a ve druhém poločase musí pořádně zabrat. No, uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
45+3'
45+3'
Domácí mají míč ve své moci a ještě se snaží něco kloudného vymyslet.
45+1'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Kévin Denkey, přichází Haris Duljević.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Domácí mají míč na svých kopačkách, ale kombinují daleko od branky, kterou střeží Baptiste Reynet.
42'
Z rohu ale nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se již nic zajímavého nestane.
41'
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
38'
K míči se postavil Youssouf Fofana, který vsadil na razanci, ale jeho dělovka byla hodně nepřesná a od své branky bude rozehrávat Baptiste Reynet.
37'
Hostující hráč zahrál rukou a domácí budou zahrávat standardní situaci z hranice velkého vápna, to je obrovská příležitost.
36'
Tentokrát ale vše skončilo útočným faulem, takže do zakončení se domácí nedostali a na tahu je hostující celek.
35'
34'
Po skvělém centru se do hlavičky tlačil jeden z domácích hráčů, který po souboji skončil na trávníku, ale podle rozhodčího se o faul nejednalo.
32'
Kombinační akci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
30'
Zinedine Ferhat zůstal ležet na trávníku a byl ošetřován, takže se chvíli nehrálo.
28'
Obraz hry je stále stejný. Domácí jsou lepší, stále se tlačí dopředu a hosté se pouze brání.
26'
Po další akci se již velice aktivní Sofiane Diop do zakončení dostal, ale jeho rána přesná nebyla a Baptiste Reynet byl tentokrát bez práce.
24'
Po parádní přihrávce před branku se do zakončení dral domácí Sofiane Diop, ale nakonec míč sebral Baptiste Reynet.
22'
Hosté se po rozehrávce usadili na polovině soupeře, ale do zakončení se nedostali a dopředu už opět pospíchají domácí.
20'
Nyní už se ale domácí dostávají zcela zaslouženě do vedení 1:0! Po obranné hlavičce hostujícího hráče se na hranici velkého vápna k míči dostal SOFIANE DIOP, který ho pohotově uklidil za brankáře.
18'
Obrovská šance domácích! Po rychlé akci se před brankářem objevil zcela volný Cesc Fàbregas, ale hostující brankář jeho zakončení fantasticky zlikvidoval!
16'
Nyní to domácí zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč doputoval až do zámezí.
14'
Domácí nakonec zahrávali dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo. Hosté se s vypětím všech sil ubránili, ale u míče jsou už znovu domácí.
13'
A je tu další roh pro Monako.
12'
Snažení zastavili hosté pouze faulem, takže stále hraje domácí Monako.
10'
Domácí celek zahrával už dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo. U míče jsou stále hráči Monaka.
8'
Tak jako nyní, kdy byl zastaven Gelson Martins. Dobrá práce hostujících zadáků, kteří dnes budou mít asi hodně práce.
6'
Zatím se na trávníku nic zajímavého neděje. Domácí jsou aktivnější, ale hosté zatím velmi pozorně brání.
5'
Žlutou kartu dostává Kévin Denkey (Nîmes Olympique).
4'
Útočná akce hostů skončila faulem a na tahu je tedy opět domácí Monako, který je velkým favoritem tohoto utkání.
2'
Domácí se po zisku míče vydali dopředu a hned se dostali do zakončení, ale tomu scházela přesnost.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1'
Ještě minuta ticha za nedávno zesnulou fotbalovou legendu, tedy Diega Maradonu.
Hráči jsou na trávníku, duel za malý okamžik začne.

AS Monaco FC: Mannone – Aguilar, Disasi, Badiashile, Jorge – Diop, Fàbregas, Fofana, G. Martins – Tchouaméni – Volland.
Náhradníci: Majecki – Ballo-Touré, Ben Yedder, Geubbels, Jovetić, Maripán, Matazo, Pellegri, Matsima.

Nîmes Olympique: Reynet – P. Martinez, Burner, Deaux, Landre – Fomba, Paquiez, Cubas, Denkey – Ripart, Ferhat.
Náhradníci: Nazih – Ahlinvi, Alakouch, Benrahou, Duljević, Eliasson, Koné, Miguel, Roux.

Rozhodčí: Gautier – Haquette, Annonier.
NIMES OLYMPIQUE
Předloňský nováček se v poslední ligové sezóně horko těžko zachraňoval a nakonec skončil jen čtyři body nad sestupovou devatenáctou příčkou (elitní soutěž opustilo Toulouse, které skončilo poslední a předposlední Amiens). Do letošní sezóny vstoupilo Nîmes suverénní výhrou 4:0 nad Brestem, pak ale muselo čekat na další tři body čtyři kola, v nichž pouze dvakrát remízovalo (dvakrát prohrálo). V 6. kole vydoloval těsnou výhru 1:0 v Montpellieru. Ale pak přišlo opět období nezdaru a hned čtyři porážky v řadě, mj. i „výbuch“ v podobě domácího debaklu 1:5 s Angers v předposledním kole. Chuť si ale fotbalisté Nîmes spravili hned v dalším kole, tedy v tom posledním odehraném, v němž dokázali zaskočit tabulkového souseda Remeš, na jejímž hřišti vyhráli 1:0.
AS MONACO
Francouzská Ligue 1 má za sebou již 11. odehraných kol (pravda, některé týmy nemají plný počet kol, např. Marseille má jen 9). Z pohledu rozložení sil se zdá, že pro titul bude opět mířit bohaté PSG. Z pohledu monackého klubu se ale zdá, že po dvou utrápených sezónách by se opět mohlo blýskat na lepší časy! Aktuálně má totiž Monako blíže k čelu pelotonu, než k jeho spodku. A nebýt nic moc výsledků z přelomu září a října, kdy AS v pěti zápasech jen jednou vyhrálo a hned třikrát prohrálo, mohlo by se dokonce vyhřívat i na čele, před slovutným PSG! A právě slovutného soupeře z hlavního města dokázalo AS v posledním kole doma přehrát 3:2 a připravit mu již třetí ligovou porážku v tomto ročníku.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 12. kola francouzské Ligue 1, v němž AS MONACO přivítá na svém stadionu NIMES OLYMPIQUE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.