Ligue 1 - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Reims - 23. srpna 2020   13:00

Monaco
45+2' Disasi (Tchouaméni) • 55' Badiashile (Golovin)
2:2
(1:2)
Reims
5' Dia  (Touré) • 22' Touré
Monaco
Lecomte – Aguilar, Badiashile, Disasi, Ballo-Touré – Fofana, Tchouaméni, Golovin (87. Aholou) – G. Martins (81. Geubbels), Ben Yedder, Onyekuru (46. Diop).
Majecki – Geubbels, Biancone, Diop, Aholou, Matsima, Pavlović, Matazo, Millot.
Letexier – Mugnier, Finjean
Stade Louis-II, Monaco
Reims
P. Rajković – Foket, Faes, Abdulhamíd, Konan – Chavalerin, Munetsi – Touré (60. Zeneli), Cafaro (60. Sierhuis), Kutesa (56. Valon Beriša) – Dia (78. Cassama).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 17:6. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:14.
Je konec, domácí měli ještě v závěru dvě zajímavé šance, ale skórovat již nedokázali. Utkání 1. kola nové sezóny tak končí remízou, což je pro domácí Monaco ztrátou, naopak, pro Remeš je to cenný bod, i přesto, že hosté v zápase dvakrát vedli.
Monačtí však měli drtivou převahu v držení míče a litovat mohou jen vlastních chyb jak v defenzivě, tak v kombinaci a nakonec i v zakončení.
90+5'
90+3'
Přetažený centr z pravé strany však nikdo nezachytil, a následná střela Jean-Eudes Aholoua (Monaco), ze střední vzdálenosti, nebyla vůbec nebezpečná.
90+2'
Rohový kop pro Monako, šance pro domácí strhnout vedení na svou stranu!
90+1'
Nastavuje se pět minut.
90'
Žlutou kartu dostává Thomas Foket (Stade de Reims).
90'
Žlutou kartu dostává Axel Disasi (AS Monaco FC).
88'
Z pravé strany míří centr domácích do vápna Remeše, hosté se ubránili, ale domácí zůstávají u míče.
87'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Alexandr Golovin, přichází Jean-Eudes Aholou.
86'
Až k vápnu Monaka poslali hosté míč a znovu tak získali cenné vteřiny.
85'
Monačtí pokračují v obléhání vápna Remeše, hosté ale stále drží remízový stav.
84'
Kaj Sierhuis (Reims) fauluje na své polovině, domácí tak zůstanou u míče.
83'
Po chybě gólmana Lecomteho se dostal ke střele Valon Beriša (Reims), který z dálky zkusil nasměrovat míč do branky, tu ale přestřelil.
82'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře... míč se ale vrací zpět, a to dokonce až k brankáři.
81'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Willem Geubbels.
80'
Aurélien Tchouaméni (Monaco) nepřesně přihrává Aguilarovi na pravou stranu, míč končí v autu.
78'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Moreto Cassama.
78'
Po volném kopu domácích končí míč v rukavicích gólmana Remeše, Predrag Rajković následně rozehrává.
77'
Faulovaný Alexandr Golovin (Monaco) si nechal ošetřit kotník levé nohy a domácí tak teprve nyní budou rozehrávat volný kop z nějakých pětatřiceti metrů od branky Remeše.
76'
Žlutou kartu dostává Wout Faes (Stade de Reims).
76'
Predrag Rajković (Reims) vykopává od své branky, míč vybojovali jeho spoluhráči, kteří ale o něho celkem rychle přišli.
75'
Defenziva domácích v tomto zápase nepůsobí kdovíjak jistým dojmem, je to již několikáté zaváhání.
74'
Pozor, po přestávce na osvěžení je tu šance hostů, kdy Thomas Foket (Reims) poslal z levé strany míč do vápna, kde obrana nechala volného Boulaye Dia, který ale míč netrefil ideálně a branku netrefil!
71'
Po nepřesné střele Golovina následuje krátká přestávka pro oba týmy.
70'
Čeká nás poslední dvacetiminutovka tohoto zápasu, obraz hry je téměř od úvodních minut stejný – domácí drží míč a tlačí se do zakončení, hosté se pouze brání a spoléhají na brejky, kdo strhne vedení na svou stranu?
69'
A jako již poněkolikáté v zápase se hosté dostali do brejku, který ale Kaj Sierhuis zakončil zblokovanou střelou.
68'
Monačtí na polovině soupeře, hra se přenáší ze strany na stranu.. uvidíme, kudy domácí zaútočí.
66'
Youssouf Fofana (Monaco) fauluje na půlící čáře, takže na chvíli se k míči dostanou i hosté.
65'
Alexandr Golovin (Monaco) rozehrál nakonec dva rohové kopy z pravé strany, při tom druhém hlavičkoval nad branku Benoît Badiashile.
64'
Hosté ubránili akci soupeře, ale pouze za cenu rohového kopu, který Golovin rozehraje z pravé strany.
63'
Marshall Munetsi (Reims) na své polovině a Alexandr Golovin (Monaco) tak může poslat z pravé strany další centr, téměř ze stejného místa, jako při druhém domácí gólu.
62'
Útočným faulem Aguilara končí akce domácích, hosté tak získávají míč.
61'
Valon Beriša (Reims) dostal přihrávku do vápna Monaka, ale nebyl asi připravený na střelu, takže míč jen tak ztečoval vedle branky.
60'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Arber Zeneli.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Kaj Sierhuis.
59'
Monačtí tradičně na polovině soupeře, Remeš na své polovině a hosté čekají na chybu.
58'
No vida, tak domácím stačilo necelých deset minut na vyrovnání a nyní mají ještě dost času na to, aby dokonali obrat v zápase.
56'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Dereck Germano Kutesa, přichází Valon Beriša.
55'
Monaco právě vstřelilo branku!
Monačtí vyrovnávají poté, co po volném kopu z pravé strany zpracoval míč parádně na vzdálenější tyči BENOÎT BADIASHILE, který si levačkou míč sklepl na zem a poté i prostřelil Rajkoviće.
55'
Statistika držení míče – 81% : 19%.
54'
Wissam Ben Yedder (Monaco) padá na trávník, uvnitř vápna Remeše, domácí se dožadují podruhé v zápase penalty, ale ani tentokrát není sudí na jejich straně.
53'
El Bilal Touré (Reims) se dostal do gólové šance, po parádním pasu z levé strany, kdy si naběhl za obránce, byl již sám před brankářem, ale Benjamin Lecomte dokázal jeho střelu zneškodnit.
52'
Domácí pouze odkopli míč až na polovinu Remeše, hosté tak budou moci rozehrát.
51'
Boulaye Dia (Reims) prošel mezi dvojicí hráčů Monaka, ale nakonec ztratil míč u vápna domácích.
50'
Míč se od půlící čáry vrací až k Lecomtemu, který je daleko ven z branky a zrychluje tak domácí rozehrávku.
49'
Cafarův centr dolétl do vápna, kde hlavičkoval Júnis Abdulhamíd (Reims), jenže branku přestřelil.
48'
Hosté vybojovali roh, z pravé strany bude rozehrávat Mathieu Cafaro.
47'
A nový muž na hřišti, Sofiane Diop (Monaco), se hned v úvodu druhé půle dostal do šance, kdy vystřelil uvnitř vápna Remeše, z levé strany, ale trefil jen boční síť.
46'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Henry Onyekuru, přichází Sofiane Diop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:05.
První půle dopadla mnohem lépe pro hostující Remeš, která se díky dvěma povedeným akcím dostala do dvoubrankového vedení. Byť měli více ze hry domácí, sráželo jejich akce velké množství chyb. Při jediné opravdové šanci orazítkoval domácí Wissam Ben Yedder pouze břevno. Monačtí se ale nakonec dočkali alespoň snížení, když již v nastaveném čase se prosadili z rohového kopu.
45+3'
45+2'
Alexandr Golovin (Monaco) rozehrál roh z levé strany, míč poslal na vzdálenější tyč, kde hlavičkoval Aurélien Tchouaméni. Na malém vápně zůstal trestuhodně volný AXEL DISASI, který pak hlavou dokázal míč poslat do branky Remeše.
45+1'
Aurélien Tchouaméni (Monaco) se dostal s míčem do vápna Remeše, vypálil hned přes trojici bránících hráčů, ale pouze vysoko nad branku Rajkoviće.
45'
Nastavují se tři minuty.
43'
Fodé Ballo-Touré (Monaco) s míčem na levé straně, jeho centr byl ale hodně nepřesný, diváci opět pískají.
42'
Ruben Aguilar (Monaco) si doběhl pro míč za postranní čáru a rychle vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině.
41'
Žlutou kartu dostává Dereck Germano Kutesa (Stade de Reims).
40'
Kolmice do vápna Remeše není přesná, míč získává Predrag Rajković (Reims), který si následně nechává zavázat tkaničku u kopačky.
39'
Alexandr Golovin (Monaco) rozehrál třetí roh z pravé strany, který sice hosté ubránili, ale následně se míč vrací do vápna, tam zakončil Wissam Ben Yedder, jenže míč o zem poslal do břevna.
38'
Zblokovaná střela Martinse, do které padl Marshall Munetsi (Reims), znamená rohový kop z pravé strany.
37'
Rohového kopu se nyní dožadují domácí, ale sudí je jiného názoru, bude se vykopávat od branky Remeše.
36'
Henry Onyekuru (Monaco) sklepává míč pro zakončujícího Golovina, který levačkou napálil míč vysoko nad branku Remeše.
35'
Po výkopu Rajkoviće následuje autové vhazování hostů, ti samozřejmě nikam spěchat nemusí.
34'
Henry Onyekuru (Monaco) neměl šanci dostihnout pas Golovina, pro míč si dojde gólman Predrag Rajković.
33'
Remeš stále přikovaná na své polovině, což je nejčastější obraz hry dosavadního průběhu, hosté se totiž spoléhají na breky, které jim vychází.
31'
Alexandr Golovin (Monaco) s Ben Yedderem bojují o míč ve vápně soupeře zbytečně, předtím se totiž Fodé Ballo-Touré dostal s míčem již mimo hrací plochu.
30'
Ale v podání Monaka je to stále takové kostrbaté a hlavně pomalé, hosté se dokáží na centry a přihrávky do vápna připravit a snadno je zachytávat.
29'
Monačtí znovu na polovině soupeře, sledujeme opět akci po pravé straně.
28'
Ruben Aguilar (Monaco) odcentroval z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Henry Onyekuru, ale jeho pokus zastavil bránící Wout Faes.
27'
Benjamin Lecomte (Monaco) vykopává od své branky, domácí opět kombinují u půlící čáry.
26'
Nepřesným centrem končí akce Remeše, ale hosty to nijak moc mrzet nemusí.
25'
Oba týmy dostávají krátkou přestávku na osvěžení u svých laviček.
23'
Ne, ruka to nebyla, gól hostů tak platí a domácí tak mohou rozehrávat ze středového puntíku.
22'
Rozhodčí ještě na dálku komunikuje s VARem situaci před druhou brankou hostů, kdy domácí reklamovali hraní rukou obránce Remeše.
22'
Reims právě vstřelilo branku!
Další zaváhání defenzivy Monaka, dvojice Benoît Badiashile a Axel Disasi nyní nepřesvědčivě odehráli míč, ten svým důrazem vybojoval EL BILAL TOURÉ, který si to poté namířil k vápnu, tam udělal kličku doleva a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
21'
Henry Onyekuru (Monaco) nyní reklamoval hraní rukou obránce Remeše ve vápně hostů, byla by to tak penalta pro domácí, ale to se nekoná, sudí nechává hrát dál.
20'
A znovu končí akce domácích nepřesností, na což již diváci reagují pískotem.
19'
Fodé Ballo-Touré (Monaco) vhazuje z levé strany, na polovině soupeře, míče se ale zmocnili hosté.
18'
Monačtí zatím těžko hledají cestu přímo do vápna Remeše, hosté zatím dokáží odvracet všechny centry a přihrávky soupeře.
16'
Centr z levé strany zamířil na vzdálenější tyč, ale domácí znovu branku Remeše ohrozit nedokázali, gólman Predrag Rajković (Reims) tak bude moci rozehrát.
15'
A byť domácím akce nevyšla podle představ, mohou si spravit chuť následně, při rohovém kopu z levé strany.
15'
Nepřesnost v kombinaci Remeše znamená možnost rychlého breku pro domácí.
14'
A bylo tomu tak, respektive o to se domácí Alexandr Golovin pokusil z volného kopu, jenže opět tomu scházela přesnost.
13'
Volný kop pro Monako, domácí budou rozehrávat z nějakých pětatřiceti metrů, je to tak spíše na centr do vápna Remeše.
12'
Ve dvou nyní hosté napadají rozehrávku Monaka, které se ale dostává dopředu a domácí jsou již na polovině Remeše.
11'
Střelec zatím jediné branky, Boulaye Dia (Reims), dostal opět příležitost vystřelit uvnitř vápna Monaka, tentokrát mu ale střela vůbec nesedla.
10'
Také hosté posílají centr do vápna soupeře, míč si ze vzduchu stahuje gólman Benjamin Lecomte.
9'
Znovu sledujeme postupný útok domácí, kteří postupují po pravé straně, odkud také jde centr do vápna Remeše, jenže do míst, kde nebyl vůbec nikdo v červenobílém.
8'
Axel Disasi (Monaco) zahrává malou domů a hned následně se k němu míč vrací, od gólmana Lecomteho.
7'
Centr zamířil z pravé strany do vápna Remeše, tam ale zaúřadoval obránce hostujícího týmu, který míč získal a hosté tak mohou rozehrát.
6'
Gelson Martins (Monaco) vybojoval roh pro svůj tým, domácí tak mohou celkem rychle korigovat skóre.
5'
Po střele Golovina vykopl míč Predrag Rajković, domácí propadli ve středu hřiště, do brejku se dostal BOULAYE DIA který, i s obráncem Benoîtem Badiashilem na zádech, dokázal prostřelit domácího gólmana.
4'
Alexandr Golovin (Monaco) to zkouší z nějakých sedmadvaceti metrů, branku soupeře ale přestřeluje.
3'
Monačtí s míčem na své polovině, zatím poměrně opatrný úvod zápasu.
2'
Hosté pouze odevzdávají míč soupeři, domácí gólman Benjamin Lecomte tak rozehrává.
1'

AS Monaco FC: Lecomte – Aguilar, Badiashile, Disasi, Ballo-Touré – Fofana, Tchouaméni, Golovin – G. Martins, Ben Yedder, Onyekuru.
Náhradníci: Majecki – Geubbels, Biancone, Diop, Aholou, Matsima, Pavlović, Matazo, Millot.

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Faes, Abdulhamíd, Konan – Chavalerin, Munetsi – Touré, Cafaro, Kutesa – Dia.
Náhradníci: Diouf – De Smet, Cassama, Dingomé, Valon Beriša, Zeneli, Sierhuis, Hornby, Maresic.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Finjean.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.