Ligue 1 - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Stade Brest - 28. února 2021   13:00

Monaco
76' Jovetić (Golovin) • 90' Volland (Golovin)
2:0
(0:0)
Monaco
Lecomte – Disasi (81. Sidibé), Maripán, Badiashile, Caio Henrique – Aguilar (59. Golovin), Fofana (70. Fàbregas), Tchouaméni, Diop (58. Diatta) – Ben Yedder (C) (61. Jovetić), Volland.
Pignard – Haquette, Zakrani
Stade Louis-II, Monaco
Stade Brest
Larsonneur – Perraud, Brassier, Chardonnet, Pierre-Gabriel (81. Faussurier) – Honorat (73. Cardona), Lasne, Belkebla (C) (81. Philippoteaux), Faivre – Jean Lucas – Mounié (73. Charbonnier).

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:6.
75 minut držel Larsonneur Stade Brestois ve hře o body, jenže silná lavička a dobrá střídání zapřičínila, že všechny body zůstanou po zásluze v Monacu. Po trefách Jovetiće a Vollanda u obou asistoval Golovin. AS Monaco tak prodlužuje svou výbornou sérii dále. Mějte hezké odpoledne.
90+2'
90+1'
Stade Brestois už toho moc nestihne v tomto utkání.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
90'
Golovin opět ukazuje i ve velmi malém časovém úúseku jaký je pan hráč.
90'
Monaco právě vstřelilo branku!
Golovin parádně zahrál přímý kop na hranici "malého vápna", kde byl katastrofálně bráněn KEVIN VOLLAND a dosud témeř neviditelný hráč zvyšuje na 2:0! Asistence: Alexandr Golovin.
89'
Perraud na hranici pokutového území zahodil velmi lehce Jovetiće jako pytel brambor.
88'
Kostrbatá kombinace hostí skončila předčasně u bránícího Djibrila Sidibé.
87'
Moanco je velmi pasivní a nechává hrát a tvořit hráče hostujícího Stade Brestois 29.
86'
Přímý kop Stade Brestois končí pouze na dobře postavené zdi.
85'
Žlutou kartu dostává Krépin Diatta (AS Monaco FC) za hrubý faul.
84'
Romain Perraud byl před pokutovým územím velmi nešetrně a ošklivě sestřelen Diattatou.
82'
Přímý kop Stade Brestois z třiceti metrů byl sice nebezpečný, ale mezi tři tyče nezamířil.
81'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Haris Belkebla, přichází Romain Philippoteaux.
81'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Axel Disasi, přichází Djibril Sidibé.
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Ronaël Pierre-Gabriel, přichází Julien Faussurier.
79'
Stade Brestois se pokusí ještě o zteč, proto chystá další změnu v sestavě.
78'
Fabregas umně diriguje hru Monaco a i jeho příchod velmi ovlinil úspěch Monaca. Celkově náhradnící Monaca zastínili své spoluhráče ze základní jedenáctky.
76'
Golovin parádně uvolnil STEVANA JOVETIĆE, který svou přízemní střelou k tyči dokázal překonat dnes výborně chytajícího Larsonneura – 1:0! Asistence: Alexandr Golovin.
75'
Maripán po rohovém kopu zakončoval spíše jako hráč rugby.
74'
Po narážečce se k zakončení dostal Stevan Jovetić, ale jeho ránu vyboxoval Larsonneur na rohový kop!
73'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Franck Honorat, přichází Irvin Cardona.
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Gaëtan Charbonnier.
73'
Neceleých dvacet minut i s nastavením má AS Monaco na vstřelení branky.
72'
Jovetić si ve vzdušném souboji proti Ronaëlovi Pierre-Gabrielovi počínal nedovoleně.
72'
Golovin velmi oživil hru AS Monaco, ale zatím bez gólového efektu.
71'
Další faul domácích hráčů, ze kterých trochu mluví již frustrace.
70'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Youssouf Fofana, přichází Cesc Fàbregas.
69'
Golovin byl nehezky poslán na zelený pažit, ale sudí si vystačí pouze s ústní domluvou. Celkově dnes šetří kartami.
68'
Honorat se při ofenzivní snaze individuálně neprosadil.
66'
Veškeré míče se snaží najít Jovetiće, což obrana hostí ví a tentokráte srazila centr na rohový kop pro Monaco.
65'
Hráč Monaca byl nedovoleně a tvrdě atakován ve středu hřiště.
64'
Na pravé straně hřiště to marně zkoušel Krépin Diatta.
62'
Po příchodu náhradníků na hřiště změnilo AS Monaco herní formaci, zatím to příliš nepomohlo.
61'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Stevan Jovetić.
61'
Z hrací plochy se jen velmi těžko zvedá Romain Faivre.
59'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Ruben Aguilar, přichází Alexandr Golovin.
58'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sofiane Diop, přichází Krépin Diatta.
58'
Zdá se, že po velkém tlaku domácích, Stade Brestois dokázal opět aspoň trochu vyrovnat hru.
57'
Na stávající neblahý stav se logicky rozhodl zaraegovat trenér Monaca Niko Kovać.
55'
Tlak Monaca končí díky útočnému faulu před pokutovým územím.
54'
Hráč Monaca z voleje napálil míč pouze do břevna a odražený míč pokoušel střelou Aguilar narvat do sítě, jenže byl zablokován obráncem!
53'
Aguilar neuspěl se svou snahou u pravé postranní čáry.
52'
Velmi nešetrně byl sestřelen Steve Mounié a asi spravedlivě se zlobí, že sudí nevytáhl žlutou kartu za zákrok zezadu.
51'
Paula Lasneho skvěle zablokoval na poslední chvíli varcející se Benoít Badiashile.
50'
A je to stejná písnička jako v prvním poločase. Monaco zarputile útočí a Stade Brestois se zatím velmi dobře brání.
49'
Systém narážeček červenobílých byl zastaven ještě před pokutovým územím.
48'
Stade Brestois propadl v protiakci, když si hráči v modrém až velmi pozdě uvědomili, že ve středu hřiště nemají žádné své spoluhráče.
46'
Ben Yedder dostal parádní pas a přes padajícího obránce měl možnost k nápravě, jenže opět byl úspěšnější Larsonneur a vyrazil pohotově míč pouze na rohový kop!
46'

Fauly: 4:4
První poločas nabídl trvalý tlak Monaca, jedinou obrovskou šanci zahodil kapitán Ben Yedder, který po půl hodině hry pohrdl penaltovou nabídkou a nechal zcela vyniknout brankáře soupeře Larsonneura. Veškeré důležité momenty v gifech pro Vás připravil Jan Hochman. Druhý poločas by měl začínat cca ve 14:03 hodin.
45+1'
45+1'
Nákop na pravou stranu hřiště včas zpacifikovala obrana AS Monaca.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Kevin Volland se provinil útočným faulem.
42'
Po ubráněn rohovém kopu jsou hráči Monaca opět v ofenzivní snaze před pokutovým územím soupeře.
41'
Po zásahu obrany si zahrají druhý rohový kop v prvním poločase hráči Stade Brestois.
39'
Moanco svírá hostující tým na své útočné polovině, ale nic nebezpečného z toho neplyne.
37'
Za Stade Brestois atakuje pouze vysunutý Mounié, což rozehrávku Monaca příliš neohrozí.
36'
Útok za útokem se odráží zatím od obrany Stade Brestois jako tenisový míček od pevně a dobře postavené zdi.
35'
Narážečka domácích na levém rohu pokutového území byla neúspěšná.
34'
Hráče Monaca velmi zpražila zahozená penalta Ben Yeddera.
33'
Stade Brestois se pomaličku, polehoučku osměluje ve svém herním projevu.
32'
Rohový kop Stade Brestois z pravé strany hřiště letí až na druhou tyč, kde v akrobatické poloze zakončoval velmi nepřesně jeden z hostujících hráčů.
30'
Kapitán Wissam Ben Yedder (AS Monaco FC) neproměňuje pokutový kop, když ho kopl velmi lajdácky k pravé tyči, u které již čekal připravený brankář Larsonneur a míč jistě chytil do svých rukavic!
29'
A pohroma pro hosty, jeden z hráčů Stade Brestois zahrál rukou v pokutovém území a sudí bez váhání nařizuje pokutový kop!
28'
Žlutou kartu dostává Guillermo Maripán (AS Monaco FC).
28'
Maripán neohrabaně zastavil šikovného soupeře ve středu hřiště jenž si míč taakticky dobře předkopl před sebe.
27'
Hra je v těchto momentech velmi rozháráná a nepřesná.
26'
Zakončení Diopa zhruba z dvaceti metrů letělo daleko od branky Stade Brestois.
25'
Nepřesná přihrávka před pokutovým územím zastavila předčasně další útočnou snahu hráčů Monaca.
23'
Hra se i nadále převážně odehrává na útočné polovině hřiště týmu AS Monaco.
22'
Rozhodčí Pignard perfektně vypomohl samozřejmě nechteně defenzívě Stade Brestois a Youssuf Fofana marně očekával převzetí míče od spoluhráče. Po přerušení hry je míč samozřejmě přisouzen hráčům AS Monaco.
20'
Centr z přímého kopu sice našel v pokutovém území Auréliena Tchouaméniho, jehož zakončení hlavou však letělo vysoko nad břevno branky soupeře.
19'
Paul Lasne si v osobním souboji se šikovnějším protihráčem musel vypomoci faulem.
18'
Asistent rozhodčího správně a rychle odhalil ofsajdové postavení hrotového hráče Stade Brestois.
17'
Ani přízemní míč zprava do pokutového území nedokázal nachytat obranu Stade Brestois.
16'
Centr zleva přeletěl všechny hráče a končí až za brankovou čáru, daleko od branky Stade Brestois.
15'
Jasná územní a herní převaha Monaca během úvodní čtvrthodiny zápasu branku zatím nepřinesla.
14'
Centr Francka Honorata ve vzduchu jistě sbírá brankář Benjamin Lecomte.
13'
Snad poprvé utkání sledujeme delší kombinací hostí v tomto utkání ve středu hřiště.
12'
Tlak Monaca stále pokračuje, ale zatím pozorná a konsolidovaná obrana Stade Brestois stále odolává.
11'
Centr zleva jistě odkopl až za postranní čáru pozorný obránce Brendan Chardonnet.
10'
Obrana Stade Brestois zvládla odvrátit několik centrů za sebou a následně byl pískán útočný faul Rubena Aguilara.
9'
Ruben Aguilar bude rozehrávat rohový kop AS Monaco z pravé strany hřiště.
8'
Další útok AS Monaco musí zahájit až ze své obranné poloviny hřiště.
7'
Kombinace Monaca na pravé straně hřiště končí jen v rukavicích brankáře Larsonneura.
6'
Šikovnější hráč Monaca byl zastaven jen za cenu nedovoleného držení v osobním souboji.
5'
Velmi nepříjemný souboj. Ze kterého hůře vyšel hostující obránce Romain Perraud.
4'
AS Monaco je dle papírových předpokladů je od začátku utkání mnohem aktivnější a nebezpečnější než soupeř.
3'
Míč vyslaný z pravé strany téměř od brankové čáry před branku, musel vyrážet pozorný brankář Gautier Larsonneur do bezpečí.
2'
Dlouhý nákop zleva končí velmi nepřesnou hlavičkou v podání hráčů Monaca.
1'
Přihrávka zprava do pokutového území zmátla spíše monacké hráče než obranu Stade Brestois.
1'
Oba soupeři vyznávají červenobílé barvy. Monaco nastoupí v tradičních dresech, půlených červenobílou barvou. Stade Brestois bude tedy hrát v tmavých dresech modré barvy.

AS Monaco FC: Lecomte – Disasi, Maripán, Badiashile, Caio Henrique – Aguilar, Fofana, Tchouaméni, Diop – Ben Yedder (C), Volland.
Náhradníci: Majecki – Ballo-Touré, Matsima, Sidibé, Fàbregas, Golovin, Diatta, Matazo, Jovetić.

Stade Brestois 29: Larsonneur – Perraud, Brassier, Chardonnet, Pierre-Gabriel – Honorat, Lasne, Belkebla (C), Faivre – Jean Lucas – Mounié.
Náhradníci: Cibois – Faussurier, Duverne, Ludovic Baal, Fadiga, Philippoteaux, Mbock, Charbonnier, Cardona.

Hassen (nespecifikované zranění)
Utkání bude z bezpečnostních opatření ohledně Covidu-19 odehráno bez divácké účasti.
Poslední utkání AS Monaco:

Paris Saint Germain – AS Monaco 0:2 (0:1)

Branky: 5. Diop, 51. Maripán

ŽK: 44. Gueye, 50. Kimpembe, 57. Paredes, 90+3. Mbappé – 14. Tchouaméni.

Monaco: Lecomte – Disasi, Maripán, Badiashile, Caio Henrique – Aguilar (80. Sidibé), Fofana, Tchouaméni, Diop (80. Golovin) – Volland (90. Ballo-Touré), Ben Yedder (C) (71. Jovetić).
Poslední utkání Stade Brestois 29:

Stade Brestois – Olympique Lyon 2:3 (0:3)

Branky: 53. Chardonnet, 75. Cardona – 9. Paquetá, 29. Aouar, 44. (penalta) Depay

ŽK: 40. Belkebla – 56. De Sciglio

Brestois: Cibois – Pierre-Gabriel (66. Faussurier), Chardonnet, Hérelle, Perraud – Faivre (67. Charbonnier), Belkebla, Lasne (87. Fadiga), Honorat (87. Le Douaron) – Cardona – Mounié.
AS Monaco má již od Vánoc parádní fazónu ve které si připsalo bilanci 9 – 2 – 0. Pouze AS Saint Étienne a Lorient dokázalo obrat Monaco o body za shodnou remízu 2:2. Ostatní soupeři odcházeli z klání s Moancem ve smutkem v očích. AS Monaco samozřejmě dokázalo také postoupit ve francouzském poháru přes celek Grenoblu z nižší soutěže.
Stade Brestois 29 na začátku února prožilo dobrou sérii zápasů bez prohry včetně postupu ve francouzském poháru. Což zaručuje týmu klidný pobyt ve středních patrech ligové tabulky. Poslední vystoupení proti silnému Lyonu však skončilo porážkou 2:3.
AS Monaco (4) přivítá na svém hřišti velmi přijatelného soupeře v podobě Stade Brestois 29 (13). V ligové tabulce je mezi soupeři propastný rozdíl 21 bodů.