Ligue 1 - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nice : Angers - 7. února 2021   15:00

Nice
9' Doumbia(vl.)  • 17' Maolida (Lees-Melou) • 83' Gouiri (Maolida)
3:0
(2:0)
Nice
Benítez – Pelmard, Todibo (87. Bambu), Saliba, Kamara – Claude-Maurice, Búdawí (77. Thuram), Lees-Melou (C) (65. Schneiderlin) – Rony Lopes (65. Ndoye), Gouiri, Maolida.
Cardinale – Bambu, N'Soki, Daniliuc, Schneiderlin, Trouillet, Thuram, Ndoye.
Miguelgorry – Mouysset, Berthomieu
Allianz Riviera, Nice
Angers
Bernardoni – Doumbia, Thomas, I. Traoré (C), Manceau – Mangani, Amadou (62. Thioub) – Boufal (62. Capelle), Fulgini (62. L. Coulibaly), Cabot (75. Pereira Lage) – Diony (75. Cho).

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:9.
OGC Nice v naprostém poklidu došlo k dnešnímu vítězství 3:0 nad odevzdaným Angers SCO, které pečetil po pěkné souhře ve druhém poločase Gouiri. Vítězství je zcela zasloužené i vzhledem k tomu, že soupeř podal velmi slabý výkon. Mějte hezký zbytek dne.
90+4'
90+3'
Zablokována rána Cho neskončila ani rohovým kopem.
90+2'
Hráči Nice samotný závěr utkání pojali jako tréninkové bago.
90+1'
Byl odpískán nedovolený přestupek na domácího hráče.
90'
Sudí trápení Angers SCO prodlouží minimálně o čtyři minuty nad rámec normální hrací doby!
89'
Rohový kop Angers z pravé strany hřiště.
88'
Hra se na chvíli stěhuje na útočnou olovinu hostujícího týmu.
87'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jean-Clair Todibo, přichází Robson Bambu.
85'
Pelmard si své defenzivní povinnosti velmi dobře plní i za rozhodnutého stavu, což ho šlechtí.
84'
Po třetí krásné brance musí fanoušci, hráči a realizační tým Angers SCO vypít kalich hořkosti až do dna.
83'
Nice právě vstřelilo branku! Parádní akce začala u Schneiderlina a poté po jednom doteku šla po trase Thuram – Maolida a skončila přesným zakončením AMINE GOUIRIHO – 3:0! Asistence: Myziane Maolida.
81'
Hráč byl po ošetření vpuštěn na hřiště a hra zatím poklidně pokračuje.
80'
Po rohovém kopu došlo k tvrdému souboji, kde velké šrámy z něho si odnese Pereira Lage.
79'
Pelmard uklidil míč do zámezí na rohový kop pro Angers SCO:
78'
Nepovedený dlouhý nákop pohřbil záhy veškeré útočné akcie OGC Nice.
77'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Hišám Búdawí, přichází Khéphren Thuram.
75'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Mohamed-Ali Cho.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jimmy Cabot, přichází Mathias Pereira Lage.
73'
Zpětný balon v pokutovém území překvapil zejména útočící hráče Angers.
72'
Mangani velmi tvrdě zneškodnil Claude-Maurice a může být velmi rád pouze za slovní domluvu od rozhodčího.
71'
Centr zleva a hlavně následně odražený míč končí velmi nepovedeným volejem Manganiho, který letěl zcela mimo branku Nice.
70'
Co přinese poslední dvacetiminutovka, Zmůže se Angers na snížení? Nebo přídá Nice další branku?
68'
Nicméně individuální kvality hráčů jsou minimálně dnes jednoznačně na straně domácích.
67'
I držení míče výrazně pokleslo a vyrovnalo se 52% pro Nice ku 48% Angers.
66'
Tempo hry výrazně pokleslo a nejvíce se hra odehrává ve středové části hřiště.
65'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Dan Ndoye.
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Pierre Lees-Melou, přichází Morgan Schneiderlin.
63'
Rohový kop Angers sice před brankou Angers nadělala zmatky, ale obrana červenočerných to zvládla bez ztráty kytičky.
62'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Pierrick Capelle.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Lassana Coulibaly.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Ibrahim Amadou, přichází Sada Thioub.
60'
Lopes odvedl perfektní práci na pravé straně, jeho snahu však zazdil nepovedeným zakončením Maolida.
59'
Následná koncovka dalšího hráče Nice ze střední vzdálenosti byla velmi nepřesná.
58'
Prudký míč zleva posílal před branku Hassane Kamara, tento prudký míč vyrazil brankář Bernardoni.
57'
Angers se náhodně dostalo k míči a volí velmi komplikovanou formu rozehrávky.
56'
Hráči Nice svírají bránící tým kolem jeho pokutového území.
55'
Rony Lopes si nyní dobrou minutu vodil obránce Angers jak malé kluky.
53'
Z otočky velmi nepovedeně zakončoval Sofiane Boufal mimo branku soupeře.
52'
Angers přeci jen vstoupilo lépe do druhého poločasu než do úvodu utkání.
51'
Velké emoce vzbudil zákrok na unikajícího hráče Nice konkrétně Maolidu, sudí však byl blízko toho zákroku, tak ví proč ho pouští.
50'
Po zákroku Dionyho zůstal ležet na trávníku obránce Nice Jean-Clair Todibo.
48'
Míč, který mířil za obranu sebral před dotírajícím Dionym brankář Benítez.
47'
Doumbia se při ofenzivní činnost v souboji jeden proti jednomu neprosadil.
46'

Fauly: 8:5
První poločas patřil pouze jednomu družstvua sice OGC Nice. Které chvílemi až drtivým tlakem přehrávalo bezmocné a bezzubé Angers SCO. První branka byla vlastní Doumbia, druhou přidal Maolida a z dalších šancí bylo nejbezpečnější břevno nastřelené Lopesem! Veškeré důležité momenty prostřednictvím gifů připravil kolega Jan Hochman. Nice vede jen 2:0, druhé dějství začne cca v 16:02 hodin.
45'
44'
Boufal si skvěle narazil se spoluhráčem, nicméně jeho pád po souboji s Todibem v pokutovém území nebyl posouzen jako nedovolený.
43'
Další nebezpečná situace před brankou Angers končí pouze rohovým kopem pro Nice.
42'
Nicméně na hráčích OGC Nice je vidět velká chuť do hry a hlad po dalších brankách v síti Angers.
41'
Nádherně si zpracoval míč Gouiri, ale následné zakončení bylo na úrovni hráče divize.
40'
Boufal se dopustil útočného faulu.
39'
Hostující trenér si může (zbytečně) vyřvat hlasivky na prázdném stadionu.
38'
Jedna nebezpečná akce za druhou se valí na obranu Angers, nyní ztroskotala na tom, že Maolida nedokázal prodloužit míč na svého spoluhráče.
36'
Žlutou kartu dostává Amine Gouiri (OGC Nice).
35'
Gouiri velmi tvrdě ve středu hřiště dohrál nedovoleně Vincenta Manceau.
34'
K zakončení se dostal Amine Gouiri, netrefil však brankový prostor.
33'
Centr zleva skončil pouze zablokovanou střelou Ronyho Lopese.
32'
Žlutou kartu dostává Ibrahim Amadou (Angers SCO), který to přehnal s tvrdostí.
32'
K přímému kopu se postavil Mangani, ale vše skončilo pouze centrem přímo do rukavic brankáře Beníteze.
30'
Saliba si připíše další úspěšné odvrácení centru z kopaček hráčů Angers SCO.
28'
Další pěkná kombinace se rodila u kopaček hráčů Nice, skončila však záhy vzhledem k nepřesnému míči na Gouiriho.
27'
Hassane Kamara jistě odvrátil jeden z mála centrovaných balonů hostí.
26'
Hra má nečekaně velmi snadný průběh, skoro na útovni hry kočky s myší.
25'
Hráči Angers vůbec nestíhají a pouze se mohou modlit, aby hráči Nice toho zkazili co nejvíce.
24'
Lees-Melou tentokráte vyslal nepřesný pas, který skončil až za postranní čárou.
22'
Rohový kop Nice byl špatně rozehrán na bližší tyč a lehce odvrácen do bezpečí pro hráče Angers.
21'
Po rohovém kopu měl velkou šanci tvýšit na 3:0 Rony Lopes, který napálil břevno, celá akce však končí dalším rohovým kopem!
21'
Gouiri velmi pozlobil nestíhající obranu Angers SCO a je z toho rohový kop pro Nice.
20'
Fulgini byl ve středu hřiště příliš pečlivě střežen a tvrdě dohrán obráncem Andy Pelmardem.
18'
Angers pokud rychle něco neudělá se svým výkonem tak bude zralé ne hodně velký debakl.
17'
Nice právě vstřelilo branku!
Parádní akce na jeden dotek, která začala u Ronnyho Lopese, šla přes Piera Lees Melou a celou akci nakonec zakončil přesnou střelou k tyči MYZIANE MAOLIDA – 2:0! Asistence: Pierre Lees-Melou.
15'
Žlutou kartu dostává Jean-Clair Todibo (OGC Nice) za faul.
15'
Aktivita je stále více na kopačkách hráčů Nice.
14'
Zakončení Sofiane Boufala branku Nice neohrozilo jelikož šlo mimo prostor tří tyčí.
13'
Po rohovém kopu Nice střelu Maolida obětavě zablokoval bránící Ismaël Thomas.
11'
Akce, která šla zejména přes Claude-Maurice nedopadla dle představ hráčů
a realizačního týmu OGC Nice.
10'
Snaha Amadou udělat něco s nepřiznivým výsledkem vyšla vniveč.
9'
Dlouhý centr vyslaný z kopačky Pierre Lees-Melou kapitána Nice si hlavou ukázkově sráží do vlastní sítě smolař SOULEYMAN DOUMBIA – 1:0!
7'
Pelmard dobře zakombinoval se svým spoluhráčem Búdawím ve středu hrací plochy.
5'
Skluz bránícího hráče Angers Doumbia byl proti Hišámovi Búdawímu velmi úspěšný.
4'
Hostující hráči se provinili svým ofsajdovým postavením.
3'
Střela Jimmy Cabota k brance neprošla jelikož byla zablokována bránícím hráčem.
2'
Přímý kop pro hosty rozehraje Angelo Fulgini a brankář Walter Benítez musel předvést své pohotové reflexy.
1'

OGC Nice: Benítez – Pelmard, Todibo, Saliba, Kamara – Claude-Maurice, Búdawí, Lees-Melou (C) – Rony Lopes, Gouiri, Maolida.
Náhradníci: Cardinale – Bambu, N'Soki, Daniliuc, Schneiderlin, Trouillet, Thuram, Ndoye.

Angers SCO: Bernardoni – Doumbia, Thomas, I. Traoré (C), Manceau – Mangani, Amadou – Boufal, Fulgini, Cabot – Diony.
Náhradníci: Butelle – Bamba, Thioub, L. Coulibaly, Capelle, Bobichon, Cho, Pereira Lage, Al Milálí.

Rozhodčí: Miguelgorry – Mouysset, Berthomieu.
Smůla stále pronásleduje tým OGC Nice, který přišle v nastaveném čase v Monacu o dalšího hráče, když si dle všeho Jeff Reine-Adélaide po faulu na svou osobu opět přetrhl v levém koleni křížový vaz.

Alioui (nemoc)
I toto utkání bude kvůli situaci ohledně Covidu-19 ve Francii odehráno bez divácké účasti.
Poslední utkání OGC Nice:

AS Monaco – OGC Nice 2:1 (1:0)

Branky: 28. (penalta) a 51. Ben Yedder – 47. Lees-Melou

ŽK: 17. Todibo, 35. Claude-Maurice, 40. Schneiderlin, 50. Lotomba (všichni Nice)

Nice: Benítez – Todibo (75. Daniliuc), Saliba, Schneiderlin – Claude-Maurice (46. Reine-Adélaïde), Lotomba (61. Pelmard), Ndoye (46. Maolida), Lees-Melou (C) (73. Rony Lopes) – Kamara – Dolberg, Gouiri.
Poslední utkání Angers SCO:

Stade De Reims – Angers SCO 0:0

ŽK: 24. Cassama, 75. Faes – 20. Bamba

Angers: Bernardoni – Bamba, Pavlović, Thomas, Doumbia – Mangani (C) (71. Amadou), L. Coulibaly – Capelle (71. Boufal), Bobichon (85. Pereira Lage), Thioub (81. Al Milálí) – Diony (70. Cho).
OGC Nice jen vzpomíná na minulou sezónu, která tomuto týmu zajistila účast v záklasní skupině EL, kde se střetli mimo jiné i s klubem SK Slavia Praha. Kádr Nice dlouhodobě bojoval s Covidem-19 a spolu s náročnou sezónou se to podepsalo na nelichotivém postavení v ligové tabulce. Nice překvapivě vyhrálo 1:0 v Lens, jenže na tuto výhru nedokázalo navázat a připslao si na své konto opět pouze dvě prohry.
Angers SCO je na tom velmi slušně, byť aktuální forma není zrovna oslnivá. Angers utpělo během ledna tři porážky za sebou (Monaco, PSG, Bordeaux). Poslední dvě utkání ukázali určité zlepšení, výhra nad Nimes 3:1 a remíze na hřišti Stade Remeš. Je otázkou zda Angers na tyto dva poslední výsledky naváže dalším bodovým ziskem na hřišti v Nice, kterému má co oplácet z prvního vzájemného zápasu.
OGC Nice (14) přivítá na svém trávníku klub ze středu ligové tabulky Angers SCO (8). Oba týmy nemají zrovna hvězdou formu, dá se tedy čekat vyrovnaný zápas.