Ligue 1 - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nice : St. Etienne - 31. ledna 2021   13:00

0:1
(0:0)
St. Etienne
88' Abi  (Trauco)
Nice
Benítez – Bambu (90. Ndoye), Saliba, Daniliuc – Lees-Melou – Kamara, Búdawí, Reine-Adélaïde (62. Claude-Maurice), Lotomba – Dolberg, Gouiri (71. Maolida).
Boulhendi, Cardinale – Claude-Maurice, Thuram, Pelmard, Ndoye, N'Soki, Maolida.
Schneider – Viala, Haulbert
Allianz Riviera, Nice
St. Etienne
Moulin – Debuchy, Moukoudi, Sow, Trauco – Aouchiche (81. Monnet-Paquet), M. Camara, Bouanga – Neyou (72. Douath) – Nordin (81. Abi), Hamouma.
Green – Abi, Youssouf, Rivera, Moueffek, Monnet-Paquet, Kolodziejczak, Douath, Bakayoko.

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Saint-Étienne poměrem 1:0. Druhý poločas byl mnohem záživnější, sledovali jsme několik hezkých momentů Saint-Étienne dnes mělo územní převahu, jenomže se trápilo ve finální fázi, navíc většina střel směřovala mimo domácí branku. Nice se v úvodu druhého poločasu pouze bránilo, poté se mu několikrát povedlo vystrčit růžky, avšak ke kýžené brance to nakonec nevedlo. Dnešní duel spěl k bezbrankové remíze, avšak krátce před koncem řádné hrací doby udeřil hostující Charles Abi.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 2:9. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:9.
90+4'
90+3'
Domácím se povedlo dostat míč na druhou stranu hrací plochy, kde ovšem ve vzduchu zasahoval Sow, kterému se povedlo odklidit balón do bezpečí.
90+2'
Po delší době byl zapojen do rozehrávky svého celku hostující brankář Moulin, kterému se povedlo roztáhnout hru na levou stranu, kde tahá čas Douath.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Robson Bambu, přichází Dan Ndoye.
88'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Hostující celek udeřil krátce před koncem řádné hrací doby! Nice si totiž tak dlouho koledovalo, až nakonec přeci jenom inkasovalo! Střílená nabídka z levé strany totiž dokonale proskočila až k osamocenému CHARLESI ABIMU, kterému se levou nohou povedlo zamířit do odkryté domácí branky.
88'
Poté jsme sledovali střílenou nabídku v podání hostujícího Trauca, který svůj pokus poslal mimo dosah všech spoluhráčů. Benítez tak bude moci odkopávat.
87'
Do nepříjemného obležení se poté dostal domácí Boudaoui, kterému se v tísni povedlo přenést hru na levou stranu, kde se nacházel osamocený Kamara.
85'
Po souboji se na zemi ocitl velezkušený Debuchy, který si vybojoval nedovolený zákrok. Pokračovalo se z místa přestupku, u míče jsou ale domácí hráči.
83'
Také hostující celek zahrával standardní situaci, která se ovšem snesla přímo do rukavic brankáře Beníteze, jenž výhozem do strany oslovil spoluhráče.
82'
Domácí celek poté zahrával rohový kop z levé strany, avšak ani z tohoto mráčku nezapršelo. Naopak se povedlo bleskově odehrát míč pozornému soupeři.
81'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Adil Aouchiche, přichází Kévin Monnet-Paquet.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Charles Nathan Abi.
80'
Nice si nyní vybojovalo standardní situaci, kterou nakonec na sebe vzal Claude-Maurice, jehož zakončení pod břevno dokázal Moulin zneškodnit.
79'
Do volného prostoru si poté zkoušel seběhnout křídelník Nordin, před kterým vystoupil z obrany domácí Bambu, kterému se povedlo přesně rozehrát.
78'
Na útočnou polovinu se poté dostal hostující obránce Moukoudi, kterému se nakonec povedlo najít vedle postaveného Sowa, jenž ovšem vyčkává.
77'
Nice si v posledních minutách pořádně zahrává, soupeř je totiž nesmírně nebezpečný. Saint-Étienne se navíc dožadovalo penalty, ta ale nebude.
76'
Saint-Étienne pokračovalo v kombinaci na útočné polovině, kde to centrem do pokutového území zkoušel Aouchiche, po jehož nabídce hlavičkoval vedle Bouanga.
75'
Benítez tak nemusel před malým momentem zasahovat, naopak se postaral o rozehrávku od vlastní branky. Tu nakonec odkopem poslal na druhou stranu.
74'
Do pokutového území se Debuchymu povedlo poslat nadýchanou nabídku, na kterou si na přední tyči seběhl Camara, kterému se nepovedlo ideálně zakončit.
72'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yvan Neyou, přichází Lucas Douath.
71'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Amine Gouiri, přichází Myziane Maolida.
69'
Po předchozím souboji má zdravotní problémy hostující Nordin, který byl nevybíravě přišlápnut. Hlavní sudí tak pro jistotu přerušil hru z důvodu ošetření.
68'
Žlutou kartu dostává Hišám Búdawí (OGC Nice).
67'
Moulin tak mohl bezpečně rozehrávat od své branky, přičemž se mu povedlo poslat míč do volného prostoru na Trauca, který očividně nikam nespěchá.
66'
Nice zahrávalo standardní situaci z velice dobré vzdálenosti. Nakonec to na sebe vzal Dolberg, jehož zakončení směřovalo přímo doprostřed branky.
65'
K rohovému kopu se nakonec postavil Aouchiche, kterému se povedlo poslat míč k přední tyči, kde se nejvýše do vzduchu natlačil Lees Melou.
64'
Před malým momentem zahrál ramenem domácí obránce Bambu, od kterého tak šel hrací předmět směrem do zámezí. Saint-Étienne bude zahrávat roh.
63'
Ze druhé vlny si do pokutového území seběhl domácí obránce Daniliuc, který se dokonce natlačil až do zakončení, jenž putovalo do nohy protihráče.
62'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Alexis Claude-Maurice.
61'
Máme za sebou hodinu hry, avšak na první branku tohoto zápasu stále čekáme. I druhý poločas je hodně vyrovnaný, žádnou šanci však zatím nepřinesl.
60'
Směrem dozadu poté musel spěchat domácí obránce Daniliuc, který před napadajícím protihráčem raději zvolil zpětnou nahrávku směrem na Beníteze.
59'
Kousek od středového kruhu zpracovával míč domácí Lees Melou, kterému se povedlo doběhnout k pravému praporku, kde nevyzrál na dvojici protihráčů.
58'
V krátkém časovém sledu se znovu k míči dostal domácí brankář Benítez, kterému se povedlo přenést hru k postranní lajně, kde skončil na zemi Dolberg.
57'
Na hranici pokutového území se ovšem povedlo zasáhnout domácímu Salibovi, který tak za sebe nepustil Bouangu. Hosté jsou i nadále u balónu.
56'
Saint-Étienne se tak po zisku míče kombinační hrou dostávalo na opačnou polovinu. Nakonec si u postranní lajny řekl o nahrávku Debuchy, který ihned vracel.
55'
Nice se pokoušelo dostat s míčem na opačnou stranu hrací plochy, jenomže to nevyšlo. Poté navíc velice nepřesně nahrával Lees Melou, který nenašel Dolberga.
54'
U postranní lajny se k míči dostal hostující Trauco, který to chvíli poté zkoušel střílenou nabídkou do malého vápna, kde ovšem našel pouze protihráče.
53'
Saint-Étienne poté zahrávalo standardní situaci, kterou nakonec rozehrálo po zemi nakrátko. Rychlá nahrávka putovala k Nordinovi, který trefil pouze soupeře.
52'
Nice se ovšem daleko nedostalo a naopak se k opačnému pokutovému území jednoduše dostal Bouanga, jehož centr ovšem směřoval daleko vedle branky.
51'
Nice poté mohlo rozehrávat od vlastního pokutového území. Obránce Saliba nakonec zvolil nahrávku do tandemu na Daniliuce, který vyváží míč vpřed.
50'
Na útočnou polovinu si poté seběhl hostující Bouanga, který to poté zkoušel patičkou za sebe na Neyoua, jenž ale nedostal balón kolem bránícího soupeře.
49'
Na opačné straně se přes levou stranu dostal k pokutovému území forvard Gouiri, který ještě nahrával pod sebe, avšak trefil pouze obránce Moukoudiho.
48'
Žlutou kartu dostává Robson Bambu (OGC Nice).
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali střelecký pokus v podání hostujícího Hamoumy, který si navedl míč na levou nohu, avšak poté mířil vedle.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl ani jednu branku. Sledovali jsme vyrovnanou podívanou, jenž se většinu času odehrávala ve středu hrací plochy, proto jsme se moc šancí nedočkali. Hezké akce byly k vidění až ke konci prvního poločasu, kdy nebyli daleko od první branky hráči Nice, kteří ovšem pokaždé mířili vedle branky. Územní převahu ovšem měl soupeř, který se do žádné velké šance zatím nedostal.
45'
44'
Posléze se k hezkému zakončení dostal hostující Bouanga, který si naskočil do ideální pozice pro hlavičku, jenž se ale snesla kousek vedle branky soupeře.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
41'
Žlutou kartu dostává Harold Moukoudi (AS Saint-Étienne).
40'
Aby toho nebylo málo, tak si do střelecké pozice seběhl Reine-Adelaide, který to nakonec zkoušel střelou k levé tyči, avšak míč poslal kousek vedle branky.
39'
Posléze to přenesením hry do volného prostoru zkoušel domácí Lees Melou, který trefil pouze před sebou stojícího protihráče, jenž ale zakročil rukou.
37'
Šance pro domácí! Gouiri to zkoušel obstřelem míče ke vzdálenější brankové konstrukci, avšak tu přeci jenom o pár čísel minul.
36'
Posléze jsme sledovali kombinaci u středového kruhu, do které se zapojil také domácí Boudaoui. Tomu se povedlo roztáhnout hru směrem k autové lajně.
35'
Na druhou stranu hrací plochy se dostával Aouchiche, který to po chvíli zkoušel kolmicí za obranu soupeře, kde na vzdušnou nabídku nedosáhl Hamouma.
34'
Do úzkých byl poté zahnán hostující brankář Moulin, kterému se před napadajícím protihráčem povedlo odkopnout, avšak našel pouze nohu protihráče.
33'
Následovala nahrávka na domácího Kamaru, který si poradil s dvojicí napadajících hráčů. Nice navíc přešlo na druhou stranu, kde ale zasahoval Neyou.
32'
Míč se v krátkém časovém sledu znovu dostal mimo hrací plochu, což znamenalo autové vhazování pro domácí. Krátce poté ale fauloval Boudaoui.
31'
Máme za sebou třetinu hry, na první branku i nadále čekáme. Mnohem aktivnější je ovšem Saint-Étienne, které si před malým momentem vybojovalo standardku.
30'
Nakonec z toho bylo autové vhazování pro Nice, které se ovšem daleko nedostalo. Naopak u středového kruhu zakročil Aouchiche, který vyvezl balón.
29'
Hodně prostoru měl kolem sebe domácí Bambu, který tak trochu zahnal do složité pozice kolegu Salibu, jenž roztáhl hru zpět směrem k postranní lajně.
28'
Po delší době si s míčem zahrál také domácí brankář Benítez, kterému se konstruktivně povedlo rozehrát k postranní lajně, kde se nacházel Kamara.
27'
Poté jsme sledovali hodně agresivní souboj, při kterém si nakonec nedovoleně počínal hostující Sow, který zezadu skolil k zemi forvard Dolberga.
25'
Hra se nám poměrně rychle přesunula na domácí polovinu, kde se ovšem povedlo zakročit Salibovi, který poté zkoušel odkopnout na druhou stranu.
23'
Na druhé straně to vypadalo, že se Kamarovi povedlo ještě udržet míč na hrací ploše, avšak sudí byl opačného názoru. Vhazovat tak bude Debuchy.
22'
Před malým momentem si do střelecké pozice seběhl hostující Bouanga, který ovšem pálil vysoko nad branku soupeře. Benítez tak nemusel zasahovat.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku tohoto zápasu, na první branku stále čekáme. Nyní to centrem zkoušel hostující Trauco, který trefil pouze Lotombu.
20'
Aktivita hostujícího celku ovšem pokračovala a stříleným centrem do malého vápna to zkoušel Bouanga, který ale našel pouze rukavice brankáře Beníteze.
19'
Na pořadu dne byl první rohový kop, a sice pro hostující celek, avšak nic nebezpečného jsme ze strany Saint-Étienne nakonec vůbec neviděli.
18'
O nahrávku do běhu si poté řekl Kamara, který na prudkou nabídku přeci jenom neměl šanci dosáhnout. Brankář Moulin tak provede další rozehrávku.
17'
Jednoduchým způsobem se na opačnou polovinu hrací plochy dostal domácí Daniliuc, kterého dlouhou dobu nikdo nenapadal, nakonec našel Meloua.
16'
Na vlastní obrannou polovinu byl poté zahnán hostující Moukoudi, který nakonec u postranní lajny našel Debuchyho, jehož centr ale nebyl povedený.
15'
Saint-Étienne se postupnou kombinací dostalo na opačnou polovinu, kde rozjelo dlouhou kombinaci. Aouchiche nakonec volil nahrávku na Camaru.
14'
Také domácí tak mohli vhazovat, jenomže směrem dozadu se povedlo dobře zakročit Moukoudimu, který nakonec vyprodukoval další zpětnou nahrávku.
13'
Následovalo autové vhazování z pravé strany, které si znovu vzal na starost hostující obránce Debuchy, kterému se ovšem nepovedlo najít nikoho z kolegů.
12'
Snadná práce pro domácího brankáře Beníteze, který posléze výhozem rozehrál na vedle stojícího Salibu, jenž roztáhl hru do volného prostoru.
11'
Saint-Étienne se znovu dostalo do pokutového území, kde si Hamouma navedl míč na pravou nohu, avšak poté ho překvapivě nedokázal trefit.
10'
Následovalo přenesení hry na levou stranu, kde se pro změnu nacházel hostující Bouanga, který to zkoušel centrem pod sebe, avšak našel pouze soupeře.
9'
Poté se míč celým objemem snesl za postranní lajnu, domácí Kamara tak na něj přeci jenom o kousek nedosáhl. Debuchy se staví k provedení autu.
8'
Nice si přesto vybojovalo rohový kop z levé strany, který směřoval přímo do branky. Moulin proto musel zasahovat, míč se mu povedlo vyboxovat před sebe.
7'
Hezkým způsobem kombinovala domácí levá strana, kde to nakonec prudkou nabídkou do malého vápna zkoušel Kamara, který našel pouze soupeře.
6'
Po jednom ze soubojů skončil na zemi hostující Hamouma, který inkasoval míčem nepříjemně do obličeje. Hlavní sudí tak na malý moment pozastavil hru.
5'
U postranní lajny se povedlo zakročit domácímu Bambovi, který za sebe nepustil nahrávku směřující na Nordina. Saint-Étienne bude vhazovat z pravé strany.
4'
Poprvé se k míči dostal také domácí brankář Benítez, který na jistotu rozehrál po zemi nakrátko na Bamba. Ten na levém křídle zkoušel najít Lotombu.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu jsme sledovali kombinaci na polovině Nice, do které se zapojila kompletní obrana, načež to rozehrávkou zkoušel Saliba.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

OGC Nice: Benítez – Bambu, Saliba, Daniliuc – Lees-Melou – Kamara, Búdawí, Reine-Adélaïde, Lotomba – Dolberg, Gouiri.
Náhradníci: Boulhendi, Cardinale – Claude-Maurice, Thuram, Pelmard, Ndoye, N'Soki, Maolida.

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy, Moukoudi, Sow, Trauco – Aouchiche, M. Camara, Bouanga – Neyou – Nordin, Hamouma.
Náhradníci: Abi, Youssouf, Rivera, Moueffek, Monnet-Paquet, Kolodziejczak, Douath.

Rozhodčí: Schneider – Viala, Haulbert.
AS Saint-Étienne

Na opačné straně stojí AS Saint-Étienne, kterému se v letošním ligovém ročníku rovněž nedaří. Dříve ambiciózní celek nyní okupuje až šestnáctou pozici tabulky, od sestupového pásma ho dělí pouhé čtyři body. Saint-Étienne má vůbec nejhorší formu ze všech týmů Ligue 1, z posledních šesti zápasů totiž nevyhrálo ani jednou, navíc má na svém kontě tři porážky v řadě. Poslední vítězství přitom přišlo 16. prosince, tehdy se Saint-Étienne překvapivě povedlo uspět na půdě Bordeaux. Právě tento datum byl i datem pro poslední venkovní výhru, dnes by se se ale tři body zcela jistě hodily.
OGC Nice

Fotbalisté Nice se po dvaceti odehraných zápasech nacházejí na průběžné dvanácté pozici tabulky, což není nic extra slavného. Nice má na svém kontě šestadvacet bodů, přičemž na sestupového pásma má hned jedenáctibodový náskok. Domácí celek tohoto zápasu v minulém kole ukončil hodně dlouhou sérii bez výhry, letošní sedmá výhra přišla na půdě Lens, kde k vítězství stačila jediná trefa. Nice je zároveň třetím nejhorším domácím týmem, na svém půdě získalo pouhých osm bodů a z bodového hlediska je v tomhle ohledu hůře už jen dvojice Dijon a Nimes.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Francouzská Ligue 1 Uber Eats má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi OGC Nice a AS Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.