P. Rajković – Foket, Faes, Abdulhamíd (C), Konan – Cassama (77. Touré) – Mbuku (66. Doumbia), Valon Beriša, Chavalerin, Zeneli (66. Cafaro) – Dia.
Racioppi – Boey, Écuélé Manga (C), Coulibaly, Muzinga – Ndong, Pape Diop (77. Marié) – Dina Ebimbe (65. Sammaritano), Celina, M. Baldé (84. Mou. Konaté) – Dobre (64. Chouiar).

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 3:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:8.
Tak ani druhý poločas branku nepřinesl, v největší šanci selhal Júnis Abdulhamíd, který z bezprostřední blízkosti hlavou brankáře nepřekonal, jinak k vidění nebyla žádná pořádná možnost a remíza je tak nejspíš spravedlivá. Ačkoliv za předvedený výkon by si možná bodový zisk nezasloužil žádný z týmů.
90+4'
90+3'
Moussa Doumbia se hnal do posledního útoku, ale na trávníku podklouzl a o míč přišel.
90+2'
Zblokovaná rána Celiny přináší Dijonu v závěru ještě jeden rohový kop.
90+1'
Nastavovat se budou ještě tři minuty.
90'
Hosté se na chvíli dostali na protivníkovu stranu a mohou šetřit čas.
88'
Domácí kombinují na útočné polovině, ale čas se jim neúprosně krátí.
86'
Domácí jsou natlačeni u soupeřovy svatyně, avšak po špatné přihrávce budou hosté vhazovat.
84'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Mama Baldé, přichází Moussa Konaté.
82'
Hra se trochu zklidnila, ani jeden z týmů se teď nikam příliš nežene.
79'
Žlutou kartu dostává Frédéric Sammaritano (Dijon FCO), jenž skluzem počastoval protihráče.
77'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moreto Cassama, přichází El Bilal Touré.
77'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Pape Diop, přichází Jordan Marié.
75'
Žlutou kartu dostává Xavier Chavalerin (Stade de Reims), který hodně nevybíravým způsobem zastavil unikajícího soupeře. Tady byl žlutý trest jasný.
73'
Júnis Abdulhamíd byl blízko prvnímu gólu, tohle byla asi největší šance zápasu. Domácí hráč se dostal k odraženému míč a hlavičkoval z bezprostřední blízkosti, ovšem Anthony Racioppi stačil na brankové čáře fantasticky zasáhnout a balón vyrazit.
73'
Boulaye Dia chtěl zamířit na vzdálenější tyč, ovšem trefil jen bránícího protihráče.
71'
Bruno Écuélé Manga si vyskočil na centr a hlavičkoval zřejmě do ruky jednoho z protihráčů, ale hraje se dál.
69'
Nejlepší střelec domácích Boulaye Dia se málem dostal sám před brankáře, ale neposedný míč si nestačil dobře zpracovat a nezakončil.
66'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nathanaël Mbuku, přichází Moussa Doumbia.
66'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Arbër Zeneli, přichází Mathieu Cafaro.
65'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Eric Junior Dina Ebimbe, přichází Frédéric Sammaritano.
64'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Mihai-Alexandru Dobre, přichází Mounir Chouiar.
64'
Chystají se první střídání v zápase.
63'
Dva hráči se teď srazili a oba zůstávají ležet na trávníku.
62'
Zblokovaný centr hostů z pravé strany doletěl do náruče vyběhnutého gólmana, který rychle rozehrává. Domácím remíza nestačí.
59'
Žlutou kartu dostává Thomas Foket (Stade de Reims), který poslal k zemi unikajícího soupeře, byl jím zřejmě Eric Junior Dina Ebimbe.
58'
Valon Beriša vystřelil z hranice pokutového území přímo do náruče gólmana, který mnoho problémů neměl.
57'
Balón nyní končí u Rajkoviće, který rozehrává na krátko.
56'
Přetažený centr jeho celku dává míč k dispozici soupeři.
55'
Pape Diop se po faulu na svoji osobou dožadoval karetního trestu pro soupeře, zůstane ale jen u rozehrávky.
54'
Fotbalisté domácího celku si dávali přednost v pokutovém území, nikdo se neodvážil vystřelit a Anthony Racioppi tak zůstal bez práce.
52'
Znovu hráči Reims přicházejí celkem zbytečně o balón a tím i o slibnou možnost.
51'
Nathanaël Mbuku si nedokázal zpracovat dlouho přihrávku a do šance se tak nedostal.
50'
Moreto Cassama špatně načasoval přihrávku a míče se zmocňují hosté.
49'
Predrag Rajković zareagoval rychle, vyběhl z brány a balón uklidil do náruče.
48'
Hosté rozehráli standardku na soupeřově polovině, míč směřující před bránu byl odhlavičkován jedním z domácích fotbalistů do autu.
46'
Moreto Cassama odražený míč rychle napálil na bránu, ale nemířil přesně a asi o dva metry minul vzdálenější tyč.
46'
Rozhodčí se rozhodl v první půli nenastavovat. Sledujeme nepříliš pohlednou podívanou, viděli jsme snad jedinou vážnou příležitost, kterou si domácí vypracovali v úvodu, jinak to byla přetahovaná, hra ze strany na stranu s řadou nepřesností. Dočkáme se branky ve druhém poločase?
45+1'
45'
Hosté se dostali do pokutového území, Ngonda Muzinga však nedokázal zpracovat míč a ten domácí odkopávají do bezpečí.
43'
Teď je to pro změnu Júnis Abdulhamíd, komu se nechce zpět na nohy, v tomto případě karta udělena není.
42'
Nathanaël Mbuku inkasoval nepříjemný zásah a zůstává ležet na trávníku, Bersant Celina je za zákrok na něj odměněn žlutou kartou.
40'
Bersant Celina hledal přihrávkou nabíhajícího spoluhráče, který by zakončoval prakticky sám před brankářem, ovšem míč byl včas zastaven.
39'
Nepřesná přihrávka končí u Anthonyho Racioppiho, ten s rozehrávkou nepospíchá.
38'
Valon Beriša pohlídal míč v cestě do autu, kterého se sám ujme.
37'
Xavier Chavalerin trefil protihráče, od jehož se míč odrazil za lajnu. Bude to roh.
36'
Tlak domácího týmu graduje, avšak v zakončení je to stále stejná písnička.
35'
Dvakrát centrovali domácí před bránu Dijonu, v obou případech byl míč odvrácen do bezpečí.
33'
Nathanaël Mbuku střílel z dálky nikterak prudce, Anthony Racioppi tak celkem snadno zasáhl a míč ukryl do náruče.
31'
Další výpad hostí, kteří jsou nyní aktivnější, Predrag Rajković ale práci neměl.
29'
Po rohovém kopu střílel Sennou Coulibaly, avšak jeho pokus byl zblokován.
28'
Hosté se dožadovali pokutového kopu, ale hra pokračuje dál.
25'
Žlutou kartu dostává Pape Diop (Dijon FCO), který podržel soupeře za dres.
24'
Domácí si přihrávají před pokutovým územím soupeře, ale ke střele se nemohou dostat.
21'
Bruno Écuélé Manga si počínal hodně tvrdým skluzem a může být rád, že nevidí žlutou kartu.
19'
Eric Junior Dina Ebimbe hledal přihrávkou z leva někoho ze spoluhráčů, nepřesný centr však skončil za vzdálenější postranní lajnou.
17'
Stále stejná písnička, domácí pronikli rychlý výpad do pokutového území, ale byli zastaveni dříve, než stačil někdo zakončit.
15'
Predrag Rajković se zapojuje také do hry a snaží se spoluhráčům pomoci s rozehrávkou.
13'
Jeden z nich dlouho míchal s míčem v pokutovém území, ale nepovedlo se mu ani vystřelit, ani přihrát.
12'
Hráči domácího celku mají teď problém přejít přes obranou hráz.
10'
Domácí rozehráli první roh, ale žádnou pořádnou šanci si nevypracovali.
8'
Další faul ze strany Reims, soupeř tak zůstává u míče.
7'
Po rychlém výpadu se provinili faulem a hosté mohou v klidu rozehrát.
6'
Následně se hra trochu zklidnila, domácí jsou u míče, ale přihrávají si na své straně.
3'
První větší šance utkání, Thomas Foket si narazil míč se spoluhráčem a poté vystřelil z pravé strany, Anthony Racioppi však stihl míč vyrazit do bezpečí.
1'

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Faes, Abdulhamíd (C), Konan – Cassama – Mbuku, Valon Beriša, Chavalerin, Zeneli – Dia.
Náhradníci: Diouf – De Smet, Maresic, Kutesa, Munetsi, Cafaro, Doumbia, Sierhuis, Touré.

Dijon FCO: Racioppi – Boey, Écuélé Manga (C), Coulibaly, Muzinga – Ndong, Pape Diop – Dina Ebimbe, Celina, M. Baldé – Dobre.
Náhradníci: Allagbé – Panzo, Lautoa, Chafik, Sammaritano, Marié, Mou. Konaté, Chouiar, Scheidler.

Rozhodčí: A. Delerue – B. Jouannaud, M. Rahmouni.
Posledních pět vzájemných zápasů

Reims – Dijon 1:2
Dijon – Reims 1:3 (přátelský zápas)
Dijon – Reims 1:1
Reims – Dijon 0:0
Reims – Dijon 2:1 (přátelský zápas)

Když nebudeme počítat přátelské zápasy, tak poslední vzájemný duel skončil o víc jak dva góly naposledy 3. října 2008, kdy Dijon v rámci Ligue 2 zvítězil na hřišti svého soka 4:1.
Dijon FCO

Hosté na tom jsou ještě hůř, než Reims, nachází se na předposlední pozici s dvanácti body, stejný počet bodů má i osmnáctý Lorient a poslední Nimes. Trochu kuriózní je, že Dijonu se nedaří doma, venku to ale zas tak špatné není, z osmi zápasů si jeho hráči odvezli osm bodů díky dvěma výhrám a stejnému počtu remíz, vstřelili devět branek a o sedm víc inkasovali. Naposledy si odvezli všechny body z hřiště zmíněného Nimes, kde vyhráli 3:1. Dvě branky obstaral Moussa Konaté, jednu Mama Baldé, který s pěti brankami vévodí střelcům svého mančaftu.
Stade de Reims

Domácím patří až patnácté místo, když ze sedmnácti dosavadních utkání vybojovali stejný počet bodů. Na svém hřišti jim to rovněž příliš nejde, sedm mačů přineslo dvě výhry, jednu remízu a čtyři porážky při skóre 6:10. V posledním klání na své půdě si hráči Reims poradili s Nantes, které porazili po přestřelce těsně 3:2. Všechny góly vstřelili v rozmezí 68. – 74. minuty. Jeden z nich obstaral i Senegalec Boulaye Dia, který tak dosáhl na cifru deset, čímž se zařadil na druhou příčku tabulky střelců celé ligy, na prvního Kyliana Mbappého z PSG ztrácí dva zásahy.
Přeji krásný lednový den, vložené kompletní kolo dnes bude k vidění v nejvyšší francouzské fotbalové lize, polovina duelů začíná v 19:00, ta druhá o dvě hodiny později. K druhé části patří také souboj celků, kterým se zatím v sezóně příliš nedaří, jsou to Reims a Dijon. Favoritem je prvně zmíněný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.