Ligue 1 - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štrasburk : Lille - 4. října 2020   15:00

0:3
(0:1)
Lille
21' Celik   • 53' Sanches   • 68' B. Yılmaz  (Bamba)
Štrasburk
Kamara – Lala, Simakan, S. Mitrović (C), Caci (86. Carole) – Djiku (69. Zohi) – Chahiri (58. Thomasson), Aholou, Bellegarde (58. Saadi), Liénard (71. Sissoko) – Ajorque.
Kawašima – Aaneba, Carole, L. Koné, Thomasson, Sissoko, Prcić, Saadi, Zohi.
Lesage – Ocak, Gringore
Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk
5000 diváků
Lille
Maignan – D. Bradarić, Botman, J. Fonte (C), Celik – Bamba (90+2. Lihadji), Sanches, André (74. Xeka), Araújo (62. Ikoné) – David (74. Yazıcı) – B. Yılmaz (90+2. Weah).
Karnezis – Djaló, Reinildo, Pied, Ikoné, Yazıcı, Xeka, Lihadji, Weah.

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:3. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:10.
Stav utkání neodpovídá dění na hřišti. Ale to je přesně to co sedí OSC Lille z minima umí vytěžit naprosté maximum. druhou branku přidla Sanches a třetí trefou uzavřel skóre Yilmaz poté co ustal silový souboj. štrasburk má na čem zapracovat, aby se odlepil ode dna tabulky, bo snaha jen nestačí. Branyk a důležité momenty pro Vás připravil v gifech kolega Jan Hochman. Mějte hezký zbytek dne.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Isaac Lihadji.
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Burak Yılmaz, přichází Timothy Weah.
90+2'
Brajk hostí byl téměř jistou čtvrtou branku míč pžed branku jako nejlepší nabídku svého života dostal Sanches, ale neskutečně minul prázdnou branku! Kotel fanoušků Štrasburku se mu začal vysmívat a pískat, načež reagoval hráč vyplazením jazyka, to rozuhodně nepatří na fotbalová kolbiště.
90+1'
Po rohovém kopu a pěkném signálu, byla střela Zohiho vyhlavičkována z brankové čáry obráncme Lille na další roh!
90+1'
Sražená přihrávka značí další rohový kop pro Štrasburk.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
89'
Hráči Štrasburku chodí nesmyslně individuálně do soubojů proti dvoum i třem protihráčům.
88'
Centr zleva skončil pouze u brankáře Maignana.
88'
Míč zprava hraný před branku, byl obranou Lille OSC odehrán za postranní čáru mimo hrací plochu.
87'
Pas byl nepřesný a proto nenašel svého adresáta Saadiho.
86'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Anthony Caci, přichází Lionel Carole.
84'
Utkání se za jasného stavu již jen pomaličku, ale jistě dohrává.
82'
Zohí tvrdě zajel skluzem do Xeky, následně sudí musel hasit spor mezi Zohím a Ikoném.
81'
Špatný odkop brankáře Maignan, parádně technicky kopnutým lobem málem potrestal aktivní Thomasson!
80'
Rohový kop zleva pro RC Štrasburk.
78'
Ve skrumáži před Brankou Lille OSC se dostatečně důrazně neprosadil Thomasson.
76'
Skákavou střelu doprostřed branky jistil brankář Kamara.
74'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Benjamin André, přichází Xeka.
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Yusuf Yazıcı.
73'
Tu samou situaci si zahraje Štrasburk opět, akorát s menší změnou co se týče strany hřiště.
72'
Rohový kop pro RC Štrasburk.
71'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Ibrahima Sissoko.
69'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Alexander Djiku, přichází Kévin Zohi.
68'
Lille právě vstřelilo branku!
Ryhclý brejk hostí Bamba prodloužil na pravou stranu hřiště, kde v souboji tělo na tělo lépe uspěl BURAK YILMAZ než soupeř Anthony Caci a zvyšuje již na 0:3! Asistence: Jonathan Bamba.
66'
Z hrací plochy se velmi těžce zvedá Ikoné.
64'
Přes tři protihráče prošel individuálně hráč Štrasburku, stopku mu vystavil až José Fonte.
63'
Sihnál na Thomassona po dlouhém autu byl výborně sehrán, jenže Thomasson nedokázal dál posunout míč ve velmi složité pozici.
62'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araújo, přichází Jonathan Ikoné.
62'
Mohamed Simakan obdržel ránu míčem do míst pro muže značně choulostivých.
61'
Střela Lille byla zablokována obranným valem ještě před pokutovým územím.
60'
Střídání Štrasburku má samozřejmě čistě ofenzivní charakter.
59'
Žlutou kartu dostává Luiz Araújo (Lille OSC).
59'
Liénard byl zastaven v rozporu s pravidly fotbalu.
58'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Jean-Ricner Bellegarde, přichází Idriss Saadi.
58'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Mehdi Chahiri, přichází Adrien Thomasson.
57'
Po rohovém kopu sice nejvýše vyskočil Simakan, ale hlavou opět netrefil prostor tří tyčí.
55'
Z levé strany bude rohový kop zahravát RC Štrasburk.
53'
Odražený míč skončil u RENATA SANCHESE, jheož první střelu vykopl obránce, druhou sice taktéž, ale míč byl dle sudího již za brankovou čárou – 0:2!
53'
David vyškolil domácí obranu u koncové čáry a jeho střelu z úhlu bravurně vyrazil brankář Kamara!
52'
Míč před branku poslaný z pravé strany nikdo z hráčů Lille OSC nezasáhl.
51'
Štrasburk si vytvořil určitý tlak kolem pokutového území Lille,a le jeho obrana to zatím zvládá.
50'
Jean-Ricner Belelgarde byl nedovoleně dohrán na útočné polovině hřiště.
48'
Kenny Lala tentokrát zakládal útok Štrasburku velmi nepřesně.
47'
Rohový kop pro Lille OSC z levé strany hřiště.
46'

Fauly: 6:6
První poločas přinesl dva zajímavé momenty. Nejprve chybnou rozherávku pěknou ránou potrestal Zeki Celik. RC Štrasburk mohl vyrovnat po půl hodině hry z podobné příležitosti, jenže Mehdi Chahiri těsně minul svou střelou branku Lille OSC. druhý polořas začne cca v 16:02 hodin.
45+1'
45+1'
OSC Lille v nastaveném čase skoro nepůjčili míč svému soupeři adohráli poločas spřehledem.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Lille si chce velmi profesorským způsobem pohlídta své vedení do konce prvního poločasu.
43'
Útočný faul Lille OSC zhatil cel ou možnost po přímém kopu.
42'
Žlutou kartu dostává Alexander Djiku (RC Štrasburk).
42'
Dkiju si vyšlápl nedovolenš na soupeře zhruba třicet metrů od branky Štrasburku.
41'
Nepřesné přihrávky jsou nyní k vidění u obou týmů.
40'
Štrasburk se snaží uklidniot svou hru kombinací na vlastní polovině hřiště.
38'
Štrasburk se zkouší nákopy vzduchem dostat co nejblíže k pokutovému území Lille.
37'
Caci byl úspěšnější v souboji jeden proti jednomu než soupeř Yilmaz u rohového praporku.
36'
Nákop byl příliš dlouhý pro spoluhráče v bílých dresech, míče se tak v poklidu ujal brankář Kamara.
35'
Jeden z hráčů Štrasburku je ošetřován přímo na hrací ploše.
34'
Po několika odrazech slabě hlavou zakončoval Jean-Audes Aholou přímo do brankáře.
34'
Centr z levé strany zablokoval na rohový kop výtečně Celik.
33'
Rozhodčí odhalil ve středu hřiště nedovolený přestupek.
31'
Centrovaný míč skončil pouze u připraveného brankáře Mike Maignana.
30'
Obrana Lille zavághala, simakan tvrdým skluzem vybojoval míč, předložil jej na Mehdiho Chahiriho, ale jeho přízemní pokus minul těsně vzdálenější tyč!
28'
Ten byl rozehrán na první tyč, ale Mohamed Simakan,a ni s esvým červeným přelivem nebyl při hlavičkování úspěšný.
27'
Domagoj Bradarić obětave srazil střelu štrasburku na rohový kop.
25'
Hráči Štrasburku jsou při kombinační hře nebo spíše o její pokus značně bezradní.
24'
Štrasburk po inkasované brance musí útočit do plných, což Lille OSC maximálně vyhovuje. Tento tým je dlouhodobě znám svou výbornou defenzivní činností.
23'
Kontr Štrasburku skončil záhy hned na dvojici bránicích soupeřů.
21'
Nejvprve soupeři vystihl rozehrávku, následně se posoval s míčem na kopačce k brance a ze střední vzdálenosti ZEKI CELIK svou utěšenou střelu vyslanou pravačkou umístil balon přímo pod břevno – 0:1!
20'
Individuální akce po pravé straně vedená Jeanem-Ricnerem Bellegardem k ničemu zásadnímu nevedla.
18'
U pravé postranní čáry byl faulován rychlonohý Kenny Lala.
17'
Parádní finesu s míčem pomocí své patičky ve vzduchu se prezentoval Liénard v souboji s Celikem.
16'
Taktický faul ve středu hřiště zastavil průnik Lille OSC.
15'
Dva souboje na hraně sudí pustil odpískla až faul na Alexandera Djiku.
14'
V defenzívě Lille výtečně čistým skluzem zapracoval Sven Botman.
13'
Po rohovém kopu to zkoušel nepřesnou střelou z velké dálky Dimitri Liénard.
12'
Zmatky před svou brankou vyřešil razantním odkopem centru na rohový kop pro Štrasburk obránce Bamba.
11'
RC Štrasburk zkouší útočnou akci podél levé postranní čáry.
9'
Liénard zezadu sundal nedovoleně rukama rychlejšího soupeře v souboji Benjamina Andrého.
8'
Ve středu hřiště získali balon pro tuto chvíli bojovnější hráči Lille OSC.
7'
Kenny Lala prokázal individuální, výborné schopnosti v souboji jeden na jednoho.
6'
Míč z pravé strany, který letěl do pokutového území obrana Lille bezpečně odvrátila do bezpečné zóny.
4'
Více ze hry mají zatím hostující hráči, domácí borci čekají spíše z pevné defenzívy na brejkové situace a možná přečíslení.
3'
Ve středovém kruhu byl faulován Jonathan David při zakládání útoku.
1'
RC Štrasburk bude hrát v modrých dresech, Lille OSC nastoupí v bílých dresech.

RC Štrasburk: Kamara – Lala, Simakan, S. Mitrović (C), Caci – Djiku – Chahiri, Aholou, Bellegarde, Liénard – Ajorque.
Náhradníci: Kawašima – Aaneba, Carole, L. Koné, Thomasson, Sissoko, Prcić, Saadi, Zohi.

Lille OSC: Maignan – D. Bradarić, Botman, J. Fonte (C), Celik – Bamba, Sanches, André, Araújo – David – B. Yılmaz.
Náhradníci: Karnezis – Djaló, Reinildo, Pied, Ikoné, Yazıcı, Xeka, Lihadji, Weah.

Lille – Stade Rennes 1:1
RC Štrasburk (18) přivítá na svém hřišti soupeře těžkého kalibru v poodbě Lille OSC (2). Favorita utkání hledejme u hostujíícho týmu.