Ligue 1 - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Marseille - 22. září 2021   21:00

0:0
(0:0)
Angers
Bernardoni – Thomas, I. Traoré (C), Ebosse (71. Mangani) – Manceau, Mendy (84. Taïbi), Fulgini (71. Brahimi), Cabot – Capelle, Bahoken (66. Cho), Ounahi.
Buquet R.
Stade Raymond Kopa, Angers
Marseille
Pau López – Ćaleta-Car, Balerdi, Amavi (60. Peres) – Lirola (59. de la Fuente), Kamara (C) (77. Gueye), Harít, Rongier (84. Guendouzi) – Gerson, Henrique (59. Ünder), Dieng.

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera!
Ani druhý poločas nám nenabídl příliš velkou podívanou. O jedinou příležitost, která mohla změnit stav utkání se postaral Dieng, který ale stejně jako jeho spoluhráč v prvním poločase tváří v tvář nepřekonal Bernardoniho, a proto se tentokrát oba týmy poděli po jednom bodu.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:6.
90+3'
90+3'
Hosté kombinují na vlastní polovině a zdá se, že už toho mnoho nestihnou, protože rozhodčí už kontroluje čas na hodinkách a chystá se ukončit utkání.
90+2'
Rozhodčí v druhém poločase nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby!
90+1'
Brahimi skvělým individuálním postupem prošel přes obránce a posílal přihrávku do vápna, kde zakončoval jeden z jeho spoluhráčů. Bohužel pro Angers ale velmi nepřesně, pálil nad.
89'
Těsně před koncem tu máme závěrečný tlak Marseille. Hosté vysílají do vápna Angers další centr, ani ten nebude úspěšný. Mnoho času už hosté nemají.
88'
Brahimi se dostal z levé strany do vápna, odkud se snažil rychle vypálit, protože nebyl atakován. Jeho pokus na vzdálenější tyč ale končí těsně mimo tři tyče!
87'
Diengovi byl servírován z pravé strany míč těsně před Bernardoniho, který ale nemusel zasahovat. O vše se před ním postarali jeho spoluhráči z obrany.
87'
Po rozehrávce od rohového praporku se sice dostali hráči Angers k zakončení, ale hlavička byla dosti nepřesná a skončila pouze nad brankou soupeře.
86'
Ve vápně Marseille nyní bylo rušno. Domácí se dostali k ke dvou slibným šancím, po kterým míč putoval za Lopeze. V závěru tak vidíme tlak Angers. Následuje rohový kop.
84'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Batista Mendy, přichází Waniss Taïbi.
84'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Matteo Guendouzi.
83'
Velká šance na změnu skóre pro Marseille! Dieng se dostal opět do úniku na brankáře z pravé strany, ale ani tentokrát hosté nebyli úspěšní. Střelu zlikvidoval skvělým zákrokem Bernardoni, který už podruhé dnes podržel svůj tým!
81'
Snaha o přenesení na pravé křídlo nedopadla vůbec dobře. Míč končí za postranní čarou a zmocní se ho tak hráči Angers.
80'
Ani další pokus z dílny Marseille nebyl nebezpečný. Střela ze strany opět mířila pouze do připraveného bloku obránce, i tak Olympique může pokračovat v obléhání soupeře.
79'
Ke střele z velké dálky se odhodlali i hosté, rána zpoza vápna ale skončila na těle prvního obránce, od kterého se balón odráží zpět směrem k hostům.
78'
Cabot na středu hrací plochy poslal k zemi jednoho z protihráčů, hra je pozastavena, standardní situace pro Marseille je rychle rozehrána na obránce dozadu.
77'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Boubacar Kamara, přichází Pape Gueye.
76'
Střela z velké dálky gólmana Pau Lopeze opravdu překvapit nemohla, rána zpoza vápna, kterou vyslal jeden z domácích skončilo hodně mimo branku. Odkop si tedy vezme na starost právě gólman Marseille.
75'
Po něm se hra rychle stěhuje na druhou stranu, i když hosté ještě reklamovali ruku jednoho z obránců po nepřesné hlavičce. Rozhodčí ale ani tentokrát pokutový kop pískat nebude.
74'
Až teď mohli hosté využít chyby v rozehrávce. Harit se hnal po pravé straně vápna, ale včas zakročil jeden z obránců. Uvidíme další rohový kop.
73'
Marseille se usadilo na útočné polovině a delší dobu nyní drží míč. Zatím to ale nevede nikam, domácí mají zahuštěné vápno a nedovolí hostům dostat se do jakékoliv šance.
72'
Po více než hodině hry stále nerozhodné skóre 0:0. V druhém poločase jsme vážnější šanci neviděli ani na jedné straně. Sledujeme spíše hru plnou soubojů a snahu obou celků dostat se do vápna soupeře.
71'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Billal Brahimi.
71'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Enzo Ebosse, přichází Thomas Mangani.
70'
Ve vápně Angers se dostal po přesné přihrávce k hlavičce jeden z útočníků, který byl ale ideálně bráněn. I proto končí míč vysoko nad brankou. Chystají se další střídání.
69'
Nedovolený zákrok Ebosseho zastavuje hru na polovině Marseille. Hosté budou rozehrávat od postranní čáry.
68'
Střídající Under se vůbec nedohodl se spoluhráčem a přihrávkou ho hledal na pravém křídle, kde vůbec nikdo nebyl. Gólman Angers si tak zopakuje odkop od branky, tentokrát už nikým neatakován.
67'
Balón doputoval nyní po nákopu až k Bernardonimu, jenž ho dlouhým odkopem posílá směrem do středu pole. Tam se ho zmocňují hosté, kteří rychle táhnou směrem vpřed.
66'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Mohamed-Ali Cho.
66'
Žlutou kartu dostává Amín Harít (Olympique Marseille).
65'
Harit se po krásné kombinaci dostal do vápna s míčem s končí na zemi! Rozhodčí ale ukazuje, že tohle penalta nebude. Hostující hráči se hodně zlobí a uvidíme tedy další žlutou kartu.
64'
Míč do vápna Angers tentokrát doputoval, ale nedostal se tam k němu žádný z hráčů v bílém. Uvidíme autové vhazování pro Marseille.
63'
Po nepřesnosti na straně hostů mohla přijít další šance, když na levé straně vápna stál osamocený Bahoken, oblouček na něj ale nebyl příliš vysoký, a tak hlavou balón zastavil jeden z obránců Olympique.
62'
Fotbalisté Marseille chtěli totožně pohrozit na opačné straně hrací plochy, ale vůbec se jim to nepodařilo. Naopak opět mohou spěchat na druhou stranu hráči Angers, kteří v posledních minutách tahají za delší konec provazu.
61'
Angers přidalo na útočné aktivitě a vybojovalo další rohový kop. Po něm se dostali domácí k centru, a také následnému zakončení, které nenadělalo Pau Lopezovi mnoho práce. Gólman hostů bez problémů míč lapil.
60'
Od postranní čáry, kde byl k vidění faul, za který byl následně potrestán Balerdi žlutou kartou rozehrávali domácí, kteří zvolili centr do vápna, Přihrávka Capelleho našla Bahokena, jenž ale hlavičkoval nad branku Marseille.
60'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Jordan Amavi, přichází Luan Peres.
59'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Luis Henrique, přichází Cengiz Ünder.
59'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Pol Lirola, přichází Konrad de la Fuente.
59'
Žlutou kartu dostává Leonardo Balerdi (Olympique Marseille).
58'
Ebosse na levé straně individuálně postupoval dopředu, ale byl poslán tvrdě k zemi. Oba dva hráči po střetu zůstávají na hrací ploše a jsou ošetřováni. U lavičky Marseille se navíc chystá první střídání.
57'
Fulgini se snažil po narážečce dostat ke střele, ale přihrávku nedostal ideálně, spíše na paty. Mezitím u něho byli obránci, kteří rychle zasáhli a nedovolil zakončení.
55'
Jeho rozehrávku si vzal na starost opět Fulgini, který servíroval balón na hranici malého vápna. Tam pouze zasáhli hostující zadáci, kteří poslali míč na polovinu hrací plochy. Fotbalisté Angers s ním pokračují dále na kopačkách.
54'
Pokračujeme ve stejném duchu jako v prvním poločase. Hosté mají sice o něco větší držení míče, ale domácí nyní začali hrozit z brejků. Po tom dalším přišel centr, a následovat také bude po bloku Cara rohový kop.
52'
Žlutou kartu dostává Duje Ćaleta-Car (Olympique Marseille).
52'
Bahoken se málem dostal do samostatného úniku, když na středu pole přišla špatná přihrávka jednoho z hostů. Nakonec jeden z hostujících obránců na poslední chvíli skluzem zažehnal všechno nebezpečí. Caleta-Car však mezitím srazil protihráče k zemi a po právu dostane žlutou kartu.
51'
Na opačném konci hřiště se nyní usadili hráči Marseille u velkého vápna, kde se snaží procpat míč před branku. To se hostům zatím nedaří.
50'
Ani v dalším případě černobílí svým fanouškům radost neudělali. Přetažený centr z pravé strany skončil v zámezí, což logicky znamená aut pro hosty v bílých úborech.
49'
Fanoušky dokonce nyní zvedl ze židlí Chabot, který měl před sebou otevřený prostor na pravé straně. Ihned se příznivci Angers ale opět posadili, protože Cabot nedokončil svoji kličku a před balón pouze hostujícím bekům.
48'
Nepřesvědčivé zákroky hostů u postranní čáry vedou ke ztrátě míče, následuje autové vhazování pro domácí Angers.
47'
Hosté se sice na malý moment s míčem dopředu dostali, ale dlouho tam nepobyli. Balón na kopačkách jim sice zůstává, ale operovat s ním nyní budou pouze na vlastní půlce.
46'
Úvodní výkop v druhé půli si pochopitelně berou na starost hráči Marseille, kteří ihned spěchají vpřed s úmyslem rychle zaskočit soupeře.
46'
Obě mužstva se vracejí na hrací plochu. Druhý poločas startuje už za malou chvíli.
Po prvním poločase na tabuli svítí skóre 0:0. Úvodní půle utkání nám nepřinesla mnoho zajímavých situací, oba celky hráli hodně opatrně a ze zajištěné obrany. Jediná šance, kterou jsme viděli, přišla ve 14. minutě, kdy Henrique dostal velmi přesnou přihrávku do běhu a snažil se obejít Beranardoniho kličkou do strany, gólman Angers byl však proti a skvělým zákrokem podržel svůj tým a nedovolil Marseille proměnit jednou příležitost prvního poločasu. Druhý poločas začne zhruba ve 22:02.
45+2'
45+1'
V prvním poločase nastavuje hlavní rozhodčí jednu minutu nad rámec základní hrací doby!
45'
Dieng se snažil zachytit dlouhý centr z pravé strany a šikovně míč ve vzduchu vracel patičkou do vápna, Rozhodčí ale hru zastavuje, protože míč přešel čáru. Odkop od branky Angers.
44'
Žlutou kartu dostává Azzedine Ounahi (Angers SCO).
43'
První poločas se blíží ke svému konci a rozhodně nemůžeme říct, že bychom sledovali ofenzivní podívanou. Jedinou velkou šanci měl v úvodu klání Henrique, který spěchal osamocený na brankáře. Žádnou jinou možnost na změnu skóre jsme ale neviděli.
42'
Hosté kombinují s míčem na vlastní polovině a hledají cestu, jak se s ním dostat také do blízkosti branky Angers. To se zatím úplně nedaří.
41'
Je tomu tak. Hra pokračuje dále. Marseille se dostalo do vápna soupeře, kde přišla přihrávka na Dienga, který následně po zákroku skončil na zemi a hráči Marseille žádali pokutový kop. Všemu ale předcházel ofsajd, který vzápětí hlavní arbitr signalizoval.
39'
Rozhodčí přerušuje hru. Na trávníku zůstávají ležet po jednom hráči z každého klubu a na hřiště jsou povolány lékařské týmy obou celků. Vypadá to ale, že za malou chvíli budeme moci pokračovat a nejedná se o nic vážného ani v jednom případě.
38'
A nyní už slyšíme hlasitější pískot. Po rychle akci Marseille byl jeden z fotbalistů poslán k zemi, hlavní arbitr ale ukazuje, že se jednalo o hru tělem a opět nechává hru plynout dále.
37'
Rohový kop velké nebezpečí nepřinesl, míč se vznesl na zadní tyč, kde se snažil hlavičkovat Caleta-Car, kterému se podařilo pouze míč prodloužít za branku Angers. Hosté se ještě zlobí, že byl míč tečován, ale rozhodčí zůstává v klidu a hra pokračuje odkopem.
36'
A možná se to i povede, po přihrávce zasahoval ve vápně jeden z obránců, který poslal míč za vlastní branku. Uvidíme rozehrávku do rohového praporku.
35'
To se sice nepodařilo, ale hosté pokračují s míčem v držení. Dostali se teď dokonce k vápnu Angers, kde se snaží propracovat do větší šance.
34'
Dvě autová vhazování v řadě pro Marseille u půlící čáry. Hosté tentokrát rozehrávají až k brankáři, který dlouhým nákopem hledá nabíhající útočníky.
33'
Bahoken se po dlouhé přihrávce rval o míč s Amavim, který ale ukázal sílu svého těla o pohlídal, aby míč bez jeho doteku dokráčel za branku Marseille. Následuje odkop od branky, kterou střeží Pau Lopez.
32'
Přesná přihrávka na Amaviho na levém křídle končí v zámezí, balón před hráčem Marseille totiž prodloužil jeden z bránících hráčů. Autové vhazování pro hosty.
31'
Bahoken se snažil propracovat s míčem do vápna, ale obránci Olympique jako by mu dali najevo, že takhle to rozhodně nepůjde. Zmocňují se míče a mohou naopak vyslat vlastní spoluhráče do útoku.
30'
Nyní už hlavní rozhodčí píšťalku použít musel. Po zatahání za dres skončil jeden z hostů na zemi a hra je přerušena. Žlutit se však zatím nebude, Marseille pouze rozehraje z poloviny trávníku.
28'
Rongier při snaze projít středem pole byl atakován, ale rozhodčí ukazuje, že pískat nebude. Záložník Marseille však rozhazuje rukama diví a diví se, že hlavní arbitr zákrok netrestá.
27'
Dlouhý nákop hostů na hranici velkého vápna byl velice nepřesný. Nenacházel se zde ani jeden hostující fotbalista, pouze Bernardoni, který míč lapil do rukavic a výhozem ho posílá zpět na trávník.
26'
Rongier si nyní ve středu pole dovolil pohlednou kličku, po které ale míč ztratil. Bránící hráči si balón pokryli tělem a nedali záložníkovi Marseille jedinou šanci.
25'
Na opačné polovině rovněž úspěšnější zadáci. Centr z hloubi pole skončil an jejich hlavách, a tak se Marseille do zakončení vůbec nedostalo.
24'
Angers se po odrazu dostalo k rohovému kop. Jeho exekutorem byl Fulgini, který míč poslal zhruba na hranici malého vápna, kde byli připraveni hostující obránci, kteří ihned odhlavičkovali balón do bezpečí.
23'
Nyní sledujeme sérii přihrávek Angers na vlastní polovině, stále se zdá, že oba celky dávají velký pozor, aby neudělali chybu a volí spíše opatrnější strategii.
22'
Cabot se snažil obejít obránce Marseille, ale nepodařilo se mu mezi nimi procpat, míč putuje zpět na kopačky hostů.
21'
Na druhé straně podobná snaha Henrique málem skončila špatně. Devatenáctiletý forvard se snažil dohnat míč na pravém křídle a doběhl až k reklamním bannerům, do kterých narazil. Naštěstí se ihned vrací na hřiště a pokračuje.
20'
Ebosse se snažil doběhnout dlouhý balón na levé křídle, ale bohužel pro domácí na něho nedosáhl a ve skluzu ho poslal pouze za branku Marseille.
18'
Domácí se dostali do zatím největší příležitosti utkání. Nejprve centrovali z pravé strany, míč ve vápně odhlavičkoval jeden z hostujících obránců. Následně z první pálil z hranice velkého vápna Capelle asi metr od pravé tyče.
17'
Amavi se snažil procpat přes několik domácích hráčů individuálně, prohazovačka mu ale nevyšla. Autové vhazování pro Angers.
16'
Fotbalisté Marseille jsou vysoko vytažení a dělají problémy domácím napadáním. Tentokrát to bylo opravdu těsně, ale beci Angers nakonec vše v pořádku zvládli.
15'
Olympique po velké příležitosti na změnu skóre ihned opět spěchá vpřed a vymýšlí další způsob, jak ohrozit svatyni domácího celku.
14'
Henrique měl obrovskou šanci poslat Marseille do vedení, když dostal přihrávku do běhu a úplně osamocený běžel na brankáře Bernardoniho. Útočník hostů zvolil kličku, na kterou však gólman Angers byl připravený, a tak nyní skvěle podržel svůj tým!
13'
Harit se dostal k míči na středu hrací plochy a už to vypadalo, že bude zakončovat, nakonec ještě hledal lepší pozici pro spoluhráče ve vápně, ale nepřihrával přesně. K míči se tak dostávají domácí.
12'
Sledujeme zatím opatrné utkání z obou stran, ani jede z celků nechce ztratit kontakt se špičkou ligu. To dokazuje teď i opatrná hra hráčů Marseille na vlastní polovině.
11'
Ani ti ale nepochodili. Na levé straně se snažil individuálně Ebosse, ale jeho snaha přišla vniveč, protože Kamara rychle zasáhl a zbavil ho míče.
10'
Marseille dlouho kombinovala na polovině soupeře, ale nemohla najít cestu k vápnu, následně přišel nepřesný pas, po kterém naopak mohou vpřed spěchat domácí fotbalisté.
9'
Faul u postranní čáry a centr, který následoval ihned po něm nám nepřinesl žádné větší vzrušení. Hosté spěchali do šestnáctky v mnoha hráčích, ale přetažený centr v pohodě sebral ze vzduchu Bernardoni, který střeží branku Angers.
8'
Hráči Marseille byli vytlačeni z útočné polovině, ale rychle zase vybojovali balón na svoje kopačky. Za polovinou hrací plochy je nyní čeká autové vhazování.
7'
Po trestuhodné ztrátě zaviněné po autovém vhazování mohou spěchat hosté dopředu, na pravé straně s míčem operuje Henrique.
6'
Po střetu na půlící čáře je napomínán Ounahi, který oplácel po předchozím souboji. Rozhodčí hru zastavil a rozehrávat bude Olympique.
5'
Podobně to zkoušeli i domácí na druhé straně, ti ale vůbec nepřešli přes polovinu hrací plochy a ztratili míč po nepřesné přihrávce.
3'
Marseille na chvíli podržela balón na vlastní půli a začíná se posouvat směrem vpřed, míč ale ihned putoval také k brankáři Lopezovi, který se zapojil do kombinace hostů.
2'
Harit se na hranici velkého vápna snažil dostat k míči, který poskakoval, ale před ním byl připraven jeden z domácích obránců, jenž na poslední chvíli zakopl balón daleko za postranní čáru.
1'
Po nákopu na levou stranu končí míč v zámezí, autovým vhazováním ho zpátky na hrací plochu vrátí hráči Marseille.
1'
Domácí právě rozehrávají ze středového kruhu a míč ihned posílají na hranici velkého vápna k vlastnímu brankáři.
1'
Právě v tuto chvíli přivádějí rozhodčí oba týmy na hrací plochu při potlesku diváků, kteří hlavně při příchodu domácího týmu své oblíbence hodně povzbuzují.
Obě mužstva se právě připravují na nástup na hrací plochu v tunelu. Utkání 7. kola francouzské Ligue 1 začne za několik okamžiků!

Angers SCO: Bernardoni – Thomas, I. Traoré (C), Ebosse – Manceau, Mendy, Fulgini, Cabot – Capelle, Bahoken, Ounahi.
Náhradníci: Petković – Doumbia, Al Milálí, Cho, Mangani, Pereira Lage, Taïbi, Thioub, Brahimi.

Olympique Marseille: Pau López – Ćaleta-Car, Balerdi, Amavi – Lirola, Kamara (C), Harít, Rongier – Gerson, Henrique, Dieng.
Náhradníci: Mandanda – de la Fuente, Guendouzi, Gueye, Peres, Saliba, Seghir, Targhalline, Ünder.

Rozhodčí: Buquet R..
Olympique Marseille

I v Marseille vstoupili po menších problémech v minulém ročníku do nové sezóny dobře. Olympique doposud nasbíral třináct bodů a dokonce má jeden zápas k dobru. Zdá se tak, že hosté jsou zatím největším pronásledovatelem prozatím neporažené Paříže. Marseille prozatím nastřílela dvanáct branek, inkasovala jich pouze pět. Hosté navíc mají dobrou formu, poslední tři zápasy porazili velké soupeře. Nejprve na domácím stadionu 3:1 St. Etienne, následně 2:0 Monako a naposledy také 2:0 Renne. Hned tři hráči týmu se pak dělí o nejlepšího střelce mužstva, po třech trefách mají Under, Payet a Dieng.
Angers SCO

Domácí mužstvo zahájilo letošní sezónu velmi dobře. Po šesti odehraných zápasech májí hráči Angers na kontě jedenáct bodů, které jim stačí na krásou čtvrtou pozici v tabulce. V šesti utkáních probíhající sezóny vstřelili domácí deset branek, naopak jich inkasovali šest. Vydařený začátek si Angers pokazili především v posledních dvou kolech, když nejprve remizovalo 1:1 na hřišti Brestu a pak nestačili na domácí půdě na Nantes. V dnešním klání jsou domácí outsiderem, což ale byli například také v zápase proti Lyonu, který smetli 3:0. Nejlepším střelcem Angers je doposud marocký záložník Sofiane Boufal s dvěma brankami.
Dobrý den! Vítám vás u textového přenosu z utkání francouzské Ligue 1 Uber Eats, ve kterém budeme sledovat souboj Angers SCO proti Olympique Marseille.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.