Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : Montpellier - 15. srpna 2021   15:00

Reims
7' Cassama (Ekitike) • 26' Cassama  • 82' Kebbal
3:3
(2:3)
Montpellier
5' Cozza   • 39' Delort  (Mollet) • 43' Laborde
Reims
P. Rajković – Foket, Gravillon, Faes, Abdulhamíd, Locko (55. Kebbal) – Cafaro (55. Touré), Cassama (70. Valon Beriša), Chavalerin – Ekitike (70. Sierhuis), Mbuku (55. Munetsi).
Diouf – Valon Beriša, F. Doucouré, Flips, Kebbal, Lopy, Munetsi, Sierhuis, Touré.
Montpellier
Bertaud – Sambia (73. Souquet), Thuler, M. Sakho, Cozza – Ferri, Savanier (90. Ristić) – Laborde (79. Makouana), Mollet (74. Leroy), Wahi (46. Esteve) – Delort.
Carvalho – Esteve, Chotard, Leroy, Makouana, Mavididi, Ristić, Škuletić, Souquet.

Dramatický duel jsme sledovali. Cozza poslal domácí v páté minutě do vedení, hosté pak otočili. Cassama se prosadil dvakrát, a tak vedli domácí. Montpellier v závěru poločasu odpověděl. Delort srovnat a Laborde poslal své barvy do vedení. Ve druhém poločase dokázal aktivně hrající domácí celek srovnat, trefil se Kebbal.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:12.
90+6'
90+6'
Centr se snesl před branku, ale zápas už končí.
90+5'
Andy Delort si výtečně naběhl za obranu, dostal přihrávku, zpracoval míč a vypálil. Domácí brankář tak tak vytáhl na roh.
90+5'
Predrag Rajković bleskově vykopl, z jeho akce těžil spoluhráč, který neuspěl.
90+5'
Dostáváme se do poslední nastavené minuty.
90+3'
Domácí měli na noze rozhodující moment, ale rána se od tyče odrazila zpět do hry.
90+3'
Stade de Reims i za vyrovnaného stavu pokračuje v aktivní hře a hosté mnoho šancí nemají.
90+2'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
90'
El Bilal Touré zakončoval po dobrém centru spoluhráče. Jeho rána bez přípravy končí mimo branku.
90'
Nastavovat se bude pět minut.
90'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Mihailo Ristić.
89'
Domácí měli velkou šanci, ale rána byla zblokovaná pouze na rohový kop.
89'
Dimitry Bertaud ukončil jistým zákrokem aktivní hru domácích. Vykopl míč od své branky, a tak se směr hry rychle otáčí.
87'
Od rohového praporku se centr snesl před branku a obrana si bez výraznějších problémů dokázala poradit.
86'
Domácí fotbalisté nyní vybojovali rohový kop.
85'
Andy Delort se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel, a tak rychle rozehrává.
83'
Beni Makouana to vzal na sebe. Jeho zakončení o malý kousek minulo cíl.
82'
Reims právě vstřelilo branku!
Krásná rána a je zaslouženě vyrovnáno. Domácím se dlouhodobá aktivní hra vyplatila a přichází vyrovnání. Tvrdou ránou se z hranice velkého vápna prosazuje ILAN KEBBAL.
81'
Ilan Kebbal vyslal nepříjemnou ránu před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal tečovat balon. Ten tak snadno končí v moci brankáře.
81'
Domácí Ilan Kebbal byl hodně důrazně dohraný soupeřem. Zdá se, že bude moci v zápase pokračovat.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, drží vedení.
79'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Beni Makouana.
79'
Domácí hráči pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, ale nemohou se propracovat ke gólové akci,
77'
Následně akce pokračovala dál a do zakončení se dostal Marshall Munetsi. Jeho pokus kryje brankář. Dimitry Bertaud své spoluhráče podržel.
76'
Valon Beriša poslal centr před branku, ale obrana si dokázala poradit.
76'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, sledujeme aktivní hru domácích. Ti vybojovali rohový kop.
74'
Arnaud Souquet se dostal do souboje o míč a dokázal si poradit. Akce mohla pokračovat, ale nedokázal oslovit nabíhajícího spoluhráče.
74'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Léo Leroy.
73'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Junior Sambia, přichází Arnaud Souquet.
72'
Momentálně se hra uklidnila, souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy. Hráči si nedají ani metr hrají plochy bez boje.
70'
Dvacet minut hry nám zbývá do konce zápasu, hosté stále vedou o jednu branku, ale nyní se musí bránit tlaku soupeře.
70'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moreto Cassama, přichází Valon Beriša.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Hugo Ekitike, přichází Kaj Sierhuis.
69'
Zdá se, že brzy uvidíme několikanásobné střídání.
69'
Diváci sledující tento zápas přímo na stadionu se musí bavit. O zajímavé momenty rozhodně není nouze.
67'
Moreto Cassama se po obléhání branky HSC dostal k zakončení, jeho rána končí vedle branky. Vykopávat bude gólman.
67'
V tomto zápase jsme už viděli jedenáct rohových kopů a to ještě není konec utkání.
65'
Reims si vypracoval další dvě výborné střelecké pozice, ale brankář Dimitry Bertaud své spoluhráče podržel.
63'
Aktivní hra domácích pokračuje dál, hosté se nyní musí bránit.
63'
Následný rohový kop nedokázal tým Reims přetavit ve výraznější šanci.
62'
Ilan Kebbal měl obrovskou šanci na vyrovnání, jeho ránu ale brankář vytáhl na břevno, od kterého se míč odrazil mimo.
60'
Hodina hry je pryč, nyní rozehrává hostující brankář Dimitry Bertaud, který rychle přenechal míč spoluhráčům.
59'
Do chvíli, kdy hra stála, se nyní pokračuje dál. Hostující celek vede po divoké první polovině zápasu o jeden gól 3:2.
58'
Tak nakonec ne, sudí verdikt zrušil, pokutový kop to nebude, hra pokračuje dál.
56'
Sudí situaci řeší s VARem, bude se kontrolovat video.
55'
Po rohovém kopu budou domácí podle všeho rozehrávat pokutový kop kvůli hře rukou.
55'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Bradley Locko, přichází Ilan Kebbal.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází El Bilal Touré.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nathanaël Mbuku, přichází Marshall Munetsi.
53'
Domácí hráči se nyní propracovali do zajímavé střelecké pozice, ale na branku nevystřelili.
52'
Andy Delort vedl bleskovou protiakci, ale hráči Montpellieru se nedokázali prosadit.
51'
Domácí rozehrávali volný kop, střílený centr se snesl před branku, ale míč rychle vybojoval brankář.
50'
V úvodu druhého poločasu sledujeme podstatně klidnější pasáž hry proti první části zápasu.
48'
Žlutou kartu dostává Bradley Locko (Stade de Reims). Domácí hráč dostává žlutou kartu za faul Téji Savaniera.
48'
Jeden z hostující hráčů, Andy Delort, zůstal po souboji ležet na hrací ploše. Zdá se, že bude v pořádku.
47'
Florent Mollet hrál aktivně, pokoušel se dostat do střelecké pozice, ale neuspěl v souboji s obrácnem.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem.
46'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Elye Wahi, přichází Maxime Esteve.
46'
45+2'
45+2'
Už se podle všeho nic nestane.
45+1'
Dvě minuty uvidíme navíc
45'
Divácky atraktivní poločas se dohrává.
43'
Montpellier právě vstřelil branku!
Gólové hody pokračují dál, z pokutového území se elegantním zakončením patičkou prosazuje GAËTAN LABORDE.
42'
Florent Mollet se propracoval ke střele levou nohou z osy hrací plochy. Jeho pokus byl zblokovaný.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase.
39'
Dramatický zápas pokračuje dál, máme znovu vyrovnáno. Po centru se hlavou prosazuje obranou neobsazený ANDY DELORT. Asistence: Florent Mollet.
37'
Junior Sambia se propracoval k zakončení, jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.
35'
Sledovat nyní budeme rohový kop. Domácí hráč odcentroval před branku, ale jeho tým si šanci nevypracoval.
31'
Žlutou kartu dostává Mathieu Cafaro (Stade de Reims).
29'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.
26'
Tak to byla krásná samostatná akce a domácí fotbalisté jdou do vedení, po pěkném sólu poslal balon do horní části brány MORETO CASSAMA.
23'
Téji Savanier se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus končí v moci brankáře.
21'
Andy Delort hraje dnes velmi aktivně, vypracoval si další šanci, ale minul branku soupeře.
17'
Téji Savanier z hranice pokutového území vypálil. Jeho rána však končí vedle.
16'
Andy Delort to nyní zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.
15'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.
10'
Hugo Ekitike zakončoval z levé strany pravdou nohou. Jeho rána prolétla vedle.
8'
Florent Mollet to vzal na sebe, dobře se zorientoval a hlavičkoval. Jeho rána byla zblokovaná.
7'
Velmi rychle je vyrovnáno, z pokutového území se dokázal střelou ze svého pohledu na pravou stranu prosadit MORETO CASSAMA. Asistence: Hugo Ekitike.
5'
Bleskově se hostující celek dostává do vedení, po rychlé akci po straně a přihrávce poslal míč k tyči NICOLAS COZZA.
4'
Elye Wahi hlavičkoval po centru před branku, ale jeho zakončení bylo zblokované na rohový kop.
3'
Už ve třetí minutě registrujeme střelecký pokus, Xavier Chavalerin to vzal na sebe, jeho rána byla nepřesná. Neuspěl pokusem na levou stranu.
1'
Poslední vzájemný zápas se odehrál 28. února a v Reims se zrodila bezbranková remíza.
Stade de Reims odehrál úvodní zápas ligového ročníku s Nice. Potřetí vzájemný zápas těchto dvou týmů skončil remízou. Reims ani jednou nevypálilo na branku, Nice vyslala na brankáře soupeře dva pokusy. Ani jeden se neujal.
Montpellier HSC odehrál v úvodním kole dramatický zápas s Marseille. Hned ve třetí minutě VAR pro ofsajd neuznal gól Payetovi. Následně se Montpellier dostal do vedení, vlastní gól si dal Peres. Domácí do dvoubrankového vedení poslal Laborde. Pak Marseille třemi góly otočilo průběh zápasu. Nejprve Ünder snížil a dvakrát přesně zakončoval Payet. Marseille vyhrála 3:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase druhého kola proti sobě nastoupí Stade de Reims a Montpellier HSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.