Ligue 1 - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Stade Brest : Monaco  - 31. října 2021   17:00

Stade Brest
19' Mounié (Faivre) • 79' Honorat (Cardona)
2:0
(1:0)
Stade Brest
Bizot – Pierre-Gabriel, Chardonnet, Hérelle (46. Brassier), Duverne – Magnetti, Belkebla – Faivre (90. Del Castillo), Le Douaron (58. Cardona), Honorat – Mounié.
Monaco
Nübel – R. Aguilar, Maripán, B. Badiashile, Caio Henrique (65. Jakobs) – G. Martins (65. Sidibé), Tchouaméni, Jean Lucas (58. Golovin), Diop (46. Boadu) – Volland, Ben Yedder (84. Y. Fofana).
Majecki – Boadu, Y. Fofana, Golovin, Isidor, Jakobs, Pavlović, Sidibé, Disasi.

Domácí fotbalisté překvapivě dokázali zaskočit favorita a obrat ho o body. Steve Mounié a Franck Honorat se prosadili a rozhodli o domácí výhře 2:0. Marco Bizot udržel nulu.
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:17.
90+3'
90+2'
Domácí vybojovali autové vhazování na své obranné polovině a nutno poznamenat, že se Stede Brestois nikam nežene.
90+1'
Tři minuty se budou nastavovat.
90'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Romain Faivre, přichází Romain Del Castillo.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec druhé části.
88'
Romain Faivre rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana zasahovat nemusela. Balon následně končí mimo hrací plochu.
87'
Viditelnost už je lepší, hosté se snaží zápas zdramatizovat, ale nemohou se dostat do výraznější šance.
85'
Fanoušci vhodili na hrací plochu dýmovnici, a tak je viditelnost velmi omezená.
84'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Youssouf Fofana.
83'
Žlutou kartu dostává Kevin Volland (AS Monaco FC).
82'
Po vstřelené brance na 2:0 pokračují domácí v aktivní hře, hosté mají velké problémy s útočnou hrou.
81'
Žlutou kartu dostává Wissam Ben Yedder (AS Monaco FC).
79'
Brest právě vstřelil branku!
Po rychlé akci se domácí fotbalisté dostávají do dvoubrankového vedení. Po šikovné přihrávce spoluhráče do volného prostoru se prosazuje obranou neobsazený FRANCK HONORAT. Asistence: Irvin Cardona.
78'
Centr se snesl před branku, ale obránce u první tyče si v pohodě poradil a odehrál balon do bezpečé.
77'
Hosté díky aktivní hře vybojovali rohový kop. Rozehrával ho bude Alexandr Golovin.
77'
Souboje o míč probíhají zejména na polovině hrací plochy.
75'
Monaco se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale domácí fotbalisté hrají velmi dobře takticky a nedávají soupeři mnoho šancí.
73'
Lilian Brassier nejprve chyboval na své polovině a odevzdal míč soupeři, a pak se výborně vrátil a napravil své zaváhání tím, že vybojoval balon.
72'
Steve Mounié po výborném centru hlavičkoval. Jeho zakončení končí vedle branky. Nechybělo mnoho a domácí šli do vedení o dva góly.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém vede outsider Brestois nad Monacem 1:0, trefil se Steve Mounié.
69'
Mnoho fotbalové krásy poslední minuty rozhodně nepřinesly, na nějakou výraznější šanci čekáme.
66'
Ismail Jakobs rozehrává autové vhazování na útočné polovině. Balon se dostal před branku, ale obrana si dokázala poradit.
65'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Djibril Sidibé.
65'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Caio Henrique, přichází Ismail Jakobs.
65'
Vypadalo to, že domácí hráč v pokutovém území upadl po faulu soupeře, ale sudí nechal hru plynout.
63'
Pokus o rychlé přenesení hry nevyšel podle představ, ale i tak domácí budou dál u míče.
62'
Domácí fotbalisté se dostali na útočnou polovinu, Irvin Cardona vybojoval autové vhazování pro spoluhráče. Ronaël Pierre-Gabriel uvede míč do hry.
61'
Franck Honorat se dostal k odraženému míči, ale jeho tvrdou ránu dokázal zastavil hostující brankář Alexander Nübel.
60'
Benoît Badiashile se dobře postavil před branku a dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci domácích. Brestois se pokouší hrát aktivně.
59'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
58'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Jean Lucas, přichází Alexandr Golovin.
58'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Jérémy Le Douaron, přichází Irvin Cardona.
56'
Kevin Volland výborně poslal míč před branku, Gelson Martins se dostal k hlavičce, ale jeho pokus končí v rukavici domácího brankáře.
54'
Monaco rozehrává volný kop. Centr se snesl před branku, kde byl Marco Bizot, brankář domácích, který v pohodě chytl míč.
53'
Žlutou kartu dostává (Stade Brestois 29).
53'
Hostující celek rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
51'
Steve Mounié fauloval v souboji hostujícího hráče. Jean Lucas odnesl jeho důraznou hru. Sudí kartu vytahovat nebude, řeší to domluvou.
50'
Monaco se nyní nastěhovalo na útočnou část hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet. Ale rychlá akce byla obranou Brestois zblokovaná.
49'
Podle všeho ano. Hrát nyní budou hosté.
48'
Romain Faivre leží na hrací ploše po souboji se dvěma soupeři. Uvidíme, zda bude moci pokračovat v akci.
46'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sofiane Diop, přichází Myron Boadu.
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Christophe Hérelle, přichází Lilian Brassier.
46'
Po prvním poločase vede domácí celek poněkud překvapivě 1:0, trefil se po rohovém kopu Steve Mounié.
45+0'
44'
Monaco má míč na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Gelson Martins zkoušel vyslat pas na spoluhráče na druhé straně hrací plochy. Přihrávka byla nepovedená.
43'
Nyní sledujeme nepříliš záživný fotbal, ze kterého fanoušci mnoho radosti nemají.
42'
Žlutou kartu dostává Sofiane Diop (AS Monaco FC).
41'
Sofiane Diop byl v souboji s domácím hráčem. Ronaël Pierre-Gabriel byl tvrdě dohraný.
39'
Hostující celek se usadil před brankou, Caio Henrique hledal spoluhráče zajímavým pasem, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
37'
Jean-Kévin Duverne vybojoval autové vhazování na své obranné polovině. Balon následně rozehrál, ale Brestois přišlo o míč.
36'
Monaco je evidentně zaskočené aktivní hrou domácích. Hosté se vůbec nemohou propracovat ke své hře. Domácí jim dělají velké problémy.
34'
Žlutou kartu dostává Niko Kovač (AS Monaco FC). Žlutou kartu dostává za protesty hostující kouč.
33'
Sofiane Diop rozehrával rohový kop, ale nedokázal svým centrem přesněji najít někoho ze spoluhráčů.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí celek vede o jednu branku a Monaco na svou šanci zatím čeká. Nyní se hraje převážně ve středu hrací plochy.
28'
Po rychlé akci se hostující celek dostal do zakončení, ale pokus o ohrožení branky byl zblokovaný.
26'
Po několika zajímavých momentech tempo hry nyní poněkud opadlo a sledujeme klidnější pasáž hry.
25'
Franck Honorat to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Následně se do míče opřel Steve Mounié, jehož pokus končí nad.
23'
Aurélien Tchouaméni se dostal do zakončení, ale jeho rána přes obránce minula cíl. Brankář zasahovat nemusel.
21'
Jean Lucas kombinuje na útočné polovině se spoluhráči, Guillermo Maripán pokračoval v akci, ale nedokázal se prosadit.
21'
Dvacet minut hry je pryč a domácí fotbalisté vedou poněkud překvapivě nad Monacem, které vstoupilo do zápasu jako favorit.
19'
Domácí celek jde po rohovém kopu do vedení. Centr před brankou Faivre prodloužil na zadní tyč, kde byl neobsazený STEVE MOUNIÉ. Jeho zakončení z bezprostřední blízkosti bylo přesné. Asistence: Romain Faivre.
17'
Žlutou kartu dostává Caio Henrique (AS Monaco FC). Žlutou kartu za protesty dostal hostující hráč.
16'
Volný kop pro domácí. Franck Honorat nebo Romain Faivre bude rozehrávat. Druhý jmenovaný poslal střílený centr před branku, ale obrana si bez potíží poradila.
14'
Autové vhazování pro domácí, Jean-Kévin Duverne uvedl míč do hry. Balon poslal daleko na spoluhráče, ale ten souboj prohrál.
12'
Marco Bizot se rozhodl pro výkop od své branky a poslal míč až na útočnou polovinu hrací plochy.
12'
Kevin Volland vedl rychlou akci, jeho spoluhráč si nabíhal před branku, ale u míče byl jako první domácí brankář Marco Bizot, který následně v poklidu rozehrává.
9'
Benoît Badiashile byl před svou brankou pozorný a dokázal si poradit s centrem před branku, který vyslal jeden ze soupeřů.
7'
Gelson Martins neměl komu přihrát na útočné polovině, a tak vrací hru zpět na svou polovinu. Sledujeme hodně opatrný úvod.
5'
Hostující celek kontroluje hru, drží míč pod svou nadvládou, ale na nějakou výraznější šanci čekáme.
4'
Caio Henrique poslal míč před branku, ale obrana si bez problémů dokázala poradit.
3'
V souboji hráčů s číslem sedm byl úspěšnější domácí Haris Belkebla, který v pohodě získal míč a dokázal akci soupeře zastavit poměrně rychle.
2'
Ronaël Pierre-Gabriel vedl zajímavou akci, ale nedokázal na útočné části hrací plochy přesněji najít před brankou spoluhráče.
1'
Domácí oblékli červené dresy, hosté hrají ve tmavém.
1'
Za malý moment půjdou hráči na hrací plochu.

Stade Brestois 29: Bizot – Pierre-Gabriel, Chardonnet, Hérelle, Duverne – Magnetti, Belkebla – Faivre, Le Douaron, Honorat – Mounié.
Náhradníci: Larsonneur – Agoumé, Y. Badji, Brassier, Cardona, Del Castillo, Faussurier, Saïd, Uronen.

AS Monaco FC: Nübel – R. Aguilar, Maripán, B. Badiashile, Caio Henrique – G. Martins, Tchouaméni, Jean Lucas, Diop – Volland, Ben Yedder.
Náhradníci: Majecki – Boadu, Y. Fofana, Golovin, Isidor, Jakobs, Pavlović, Sidibé, Disasi..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 28. února a domácí Monako vyhrálo 2:0.
Stade Brestois 29 odehrál 11 zápasů s bilancí 0-6-5 a ziskem 6 bodů. V tabulce je tým na předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů získal dva body za dvě remízy. S Reims 1:1 a Lille 1:1. Tým nestačil na Nantes 1:3, Méty 1:2 a Nice 1:2.
AS Monaco FC odehrálo 11 zápasů s bilancí 5-2-4 a získalo 17 bodů. Z posledních pěti zápasů prohrálo jen jediný. Nestačilo na Lyon 0:2. Porazilo ST. Etienne 3:1, Clermont 3:1, Bordeaux 3:0 a Montpellier 3:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase 12. kola proti sobě nastoupí Stade Brestois 29 a AS Monaco FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.