Ligue 1 - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Troyes : Metz - 6. února 2022   15:00

Gallon – Salmier, Palmer-Brown, Rami, Conté – Mama Baldé, Tardieu, Kouamé, Chambost (76. Biancone) – Chavalerin – Túzghár (46. Mothiba).
Metz
Úkíddžá – Amadou, Kana-Biyik (90+4. Brún), Kouyaté – Delaine, Pajot, B. Traoré, Candé – Búlája – Niane (66. Maïga), Nguette (76. Mafouta).
Ba – Jemerson, Joseph, Mafouta, Maïga, Yade, Brún.

Nepříliš fotbalové krásy přinesl tento zápas. Diváci na Stade de l'Aube v Troyes ani jednu branku neviděli, týmy se loučí s fanoušky po bezbrankové remízy. Viděli jsem jediné dvě střely na branku a vyslal je domácí celek.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:14.
90+4'
90+4'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Jean-Armel Kana-Biyik, přichází Dylan Brún.
90+3'
Hodně opatrný a klidný fotbal sledujeme v nastaveném čase.
90+2'
Zdá se, že tento zápas skončí bezbrankovou remízou. Nic na tom nemění ani akce Thomase Delainea.
90+1'
Navíc uvidíme tři minuty.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, hraje se na polovině. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Dostáváme se do finální fáze tohoto zápasu, stále platí bezbrankový stav.
87'
Giulian Biancone byl v souboji jeden na jednoho, ale obrana hostů si dokázala poradit.
87'
Dlouhou akci středem to zkoušeli hosté, ale Faríd Búlája nedokázal přihrát přesněji spoluhráči. Z této akce nic nebude.
85'
Domácí se pokouší vypracovat si zajímavou šanci, Florian Tardieu hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka se mu nepodařila.
83'
Sledujeme nyní klidnější pasáž zápasu, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.
82'
Rohový kop rozehrávali domácí, ale příležitost na vstřelení branky si tým nevypracoval.
79'
Alexandr Úkíddžá rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, se kterým si následně dokázala poradit střední řada soupeře. Míč mají domácí.
76'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Dylan Chambost, přichází Giulian Biancone.
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Opa Nguette, přichází Louis Mafouta.
75'
Opa Nguette číhal u zadní tyče, ale balon nedokázal zpracovat. Akci hosté neproměnili.
75'
Zajímavou šanci si vypracovali hráči hostů, Balon obrana tak tak odehrála do bezpečí, uvidíme rohový kop.
73'
Akci hostů překazilo postavení mimo hru, rozehrávat bude brankář Gauthier Gallon od své branky.
70'
Boubakar Kouyaté se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.
69'
Něco málo přes dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, zatím jsme viděli jen dvě střely na branku a obě vyslali domácí fotbalisté.
67'
Abdu Conté kombinuje se spoluhráči před brankou, následně se Lebogang Mothiba pokoušel dostat ke střele, ale neuspěl.
66'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Habib Maïga.
65'
Méty si poradily s aktivní hrou soupeře a nyní se snaží něco vymyslet na polovině hrací plochy.
63'
Hra pokračuje dál a Toyes pokračuje ve snaze vstřelit úvodní branku tohoto zápasu.
62'
Hra je přerušená, ošetřovaný je na hrací ploše Lebogang Mothiba. Míří za autovou čáru, kde bude doošetřen.
60'
Další rohový kop budou rozehrávat domácí. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
59'
Boubakar Kouyaté si vedl dobře, vybojoval pro své spoluhráče aktivní hrou autové vhazování.
58'
Vhazuje se na polovině hrací plochy, držení míče je nyní na straně hostů. Thomas Delaine to zkoušel individuálně, ale neprosadil se.
55'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, hostující celek má míč pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Ale nemůže se dostat na dostřel.
53'
Hosté rozehrávají od své branky, na polovině v souboji málem přišli o míč, ale v akci mohli pokračovat.
51'
Domácí měli velkou šanci, ale míč končí vedle branky. Hlavičkující Boubakar Kouyaté odehrál balon do bezpečí. Následný roh nebyl povedený.
49'
Troyes sice vybojovalo vhazování na své polovině, ale rychle přeneslo hru. Mama Baldé hledal před brankou nabíhajícího spoluhráče, ale minul branku.
48'
Méty se ubránily, a tak mohou rozehrávat od své branky, Thomas Delaine hledal spoluhráče po autovém vhazování.
46'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Júhán Túzghár, přichází Lebogang Mothiba.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem. Domácí se dostali do šance, ale Adil Rami minul branku.
46'
45+1'
45+1'
Jednu minutu uvidíme navíc.
45'
Žlutou kartu dostává Rominigue Kouamé (ESTAC Troyes). Po faulu na polovině hrací plochy dává sudí žlutou kartu domácího hráči.
45'
To už probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude ještě nastavovat.
43'
Troyes vybojovalo rozehrávku na útočné polovině, centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit. Faríd Búlája odehrál míč.
43'
Žlutou kartu dostává Boubacar Traoré (FC Méty).
42'
Po faulu dostal hostující hráč žlutou kartu, následně domácí rozehrávali volný kop, ale obrana si v pohodě poradila.
41'
Žlutou kartu dostává Ibrahim Amadou (FC Méty).
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí tvoří hru, ale hosté se bez problémů brání.
39'
Po nepřesné akci Troyes skončil míč u brankáře Alexandra Úkíddžá, který rychle vykopává.
38'
Domácí drží míč, mají převahu, ale přes zahušněnou obranu soupeře se nemohou dostat do šance.
36'
Florian Tardieu centroval před branku a jeho spoluhráč Mama Baldé poslal balon z první vysoko nad.
35'
Domácí rychle přešli střední část hrací plochy a Júhán Túzghár zkoušel centrovat před branku. Akce byla zblokovaná na roh.
34'
Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme nyní klidnější hru. Boubakar Kouyaté chtěl jtí sám vpřed, ale měl před sebou soupeře, volil raději rozehrávku.
32'
Půlhodina hry je pryč, sledujeme nyní spíše aktivnější fotbal ze strany hostů.
31'
Akce pokračovala dál, ale Yoann Salmier nedokázal přesněji vypálit. Domácí dál zůstanou u míče.
30'
Florian Tardieu vybojoval pro domácí rohový kop. Míč poslal před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
29'
Troyes vhazovalo na své obranné polovině, hosté vybojovali míč. Vypálit ale Thomas Delaine nedokázal.
28'
Méty kombinují na polovině hrací plochy, Vincent Pajot kombinuje se spoluhráči, Boubakar Kouyaté se zapojil do kombinace. Nikam se hosté neženou.
27'
Hraje se na polovině hrací plochy, v dosavadním průběhu zápasu jsme výraznější šanci na jedné či druhé straně neviděli.
25'
Domácí vybojovali vhazování na útočné polovině, ale následně se do šance nedostali. Jean-Armel Kana-Biyik předvedl dobrý zákrok.
23'
Na hranici pravidel si pomohla domácí obrana s útočnou akcí soupeře, balon získávají fotbalisté Troyes.
23'
Thomas Delaine se dostal ke střele ze střední vzdálenosti. Jeho pokus byl zblokovaný dobře postaveným obráncem.
21'
Další roh pro hosty, znovu jej rozehrál Fali Candé. Centr mířil před branku, kam si nabíhali spoluhráči, ale rána byla zblokovaná. Následně balon končí v bezpečí.
20'
Dvacet minut hry je pryč, na nějakou výraznější šanci stále čekáme.
17'
Další rohový kop pro hostující celek. Boubakar Kouyaté centroval před branku, ale neuspěl.
17'
Troyes se propracovalo před branku, Yoann Salmier mohl zakončovat, ale rozhodl se pro kombinační hru.
17'
Hosté rozehrávají rohový kop. Faríd Búlája poslal centr před branku, ale u přední tyče byl obránce, který otočil rychle směr hry.
15'
Hostující celek se po dlouhé době propracoval na útočnou polovinu, ale obrana si s jeho pokusem v pohodě poradila.
11'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není. Na výraznější šanci čekáme.
10'
Domácí brankář Gauthier Gallon rozehrává od vlastní branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Florian Tardieu se zapojil do rozehrávky, následně přihrávka na volného hráče byla nepovedená.
9'
Fali Candé si nabíhal do volného prostoru, ale nedokázal si poradit s obranou soupeře.
7'
Hostující celek rozehrává na své polovině a zkouší se postupně propracovat do útočné části hrací plochy.
5'
Hostující fotbalisté rychle přenesli směr hry, ale do střelecké pozice se nepropracovali.
5'
Jeden z domácích hráčů opadl v pokutovém území a dožadoval se penalty, sudí nechávají hru plynout dál.
4'
Mama Baldé byl faulovaný soupeřem. Ibrahim Amadou si počínal nedovoleně, rozehrávat budou domácí z dobré pozice.
2'
Florian Tardieu se svými spoluhráči kombinuje na obranné polovině hrací plochy. Ani jeden celek se zatím nikam nežene, sledujeme klidný fotbal.
1'
Mama Baldé sleduje, jak jeho soupeři rozehrávají od vlastní branky, utkání začalo.
1'

ESTAC Troyes: Gallon – Salmier, Palmer-Brown, Rami, Conté – Mama Baldé, Tardieu, Kouamé, Chambost – Chavalerin – Túzghár.
Náhradníci: Renot – Biancone, Camara, Domingues, El Hajjam, Ilić, Y. Koné, Larouci, Mothiba.

FC Méty: Úkíddžá – Amadou, Kana-Biyik, Kouyaté – Delaine, Pajot, B. Traoré, Candé – Búlája – Niane, Nguette.
Náhradníci: Ba – Jemerson, Joseph, Mafouta, Maïga, Yade, Brún..
ESTAC Troyes odehrálo 22 zápasů s bilancí 5-5-12 a získalo 20 bodů. V tabulce soutěže je tým na šestnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný, porazil Montellier 1:0. Nestačil na Bordeaux 1:2, Lyon 0:1 a Angers 1:2. Tým remizoval s Brestem 1:1.
FC Méty odehrál 22 zápasů s bilancí 4-7-11 a ziskem 19 bodů. V tabulce soutěže je tým na osmnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Lorientem 4:1 a s Reims 1:0. Tým nestačil na Štrasburk 0:2 a Nice 0:2. Tým remizoval s Lyonem 1:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí ESTAC Troyes a FC Méty.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.