Ligue 1 - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Auxerre : Troyes - 1. dubna 2023   17:00

Ukončeno
Auxerre
73' Niang (Da Costa)
1:0
(0:0)
Auxerre
Sestavy:
Radu – Raveloson, Jubal, I. Touré (90. M'Changama) – Zedadka, Massengo, B. Touré (C), Mensah (26. Jeanvier) – S. Dembélé (46. Da Costa), Hein (66. Niang) – Abline (46. G. Perrin).
Náhradníci:
Léon – Autret, Sakhi, Sinayoko.
Rozhodčí
Brisard – Favre, Auger
Stade de l'Abbé-Deschamps, Auxerre
Troyes
Sestavy:
Gallon – Palmer-Brown, Rami (C), Salmier – T. Baldé (81. Bruus), Agoumé (81. Chavalerin), Kouamé, Yade – Rony Lopes, Odobert (81. Tibidi) – Ripart (36. M. Baldé).
Náhradníci:
Lis – Palaversa, Ugbo, Zoukrou, Kohon.
Přenos se aktualizuje automaticky

V záchranářském duelu zvítězilo Auxerre, které v prvním poločase bylo aktivnější. Jenomže ve druhé části převzalo vládu Troyes. Avšak vedoucí branka celou situaci změnila a domácí dokráčeli ze veledůležitými třemi body.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek večera.
90+4'
Konec zápasu.
90+2'
Andreas Bruus poslal přihrávku před branku, kde se k balonu dostal Mama Baldé, jenž s přispěním soupeře mířil vysoko nad bránu.
90+1'
Hostující celek vyslal centr z levé strany a balon dopadl na horní tyčku. Bude se kopat od brány, Ionuț Radu se mohl usmívat.
90'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází Isaak Touré, přichází Youssouf M'Changama.
88'
Před domácí branku letěly dva centry, o které se postaral Papa Ndiaga Yade. Ovšem ani v jednom případě nenašel nikoho s modrým dresem.
87'
Andreas Bruus přistrčil soupeře, který skončil za brankovou čárou. Po hrubém povrchu se Rayan Raveloson nepříjemně sklouzl a ještě porazil mikrofon.
86'
Po souboji ve středu hrací plochy zůstal ležet Jubal. Hostující celek sám kouskuje hru a navíc dává zadarmo míč soupeři.
85'
Na vlastní polovině Troyes získalo míč a mohlo přejít do akce. Jenomže přišla nepřesná přihrávka, a tak hráči v bílých dresech jsou znovu u balonu.
84'
Auxerre zatím velmi dobře zvládá konec zápasu, drží balon a nepřipouští žádné drama.
82'
Nuno Da Costa znovu posílal centr na zadní tyčku, kde se nacházel M'Baye Niang. Ovšem těsně před ním soupeř přizvedl míč, a tak jsme se zakončení nedočkali.
81'
Střídání v týmu ESTAC Troyes:
ze hřiště odchází Lucien Agoumé, přichází Xavier Chavalerin,
ze hřiště odchází Thierno Baldé, přichází Andreas Bruus,
ze hřiště odchází Wilson Odobert, přichází Alexis Tibidi.
80'
Troyes po zisku míče vyrazilo do útoku, ovšem akce byla zbrzděná na levé straně. Hosté chvíli kombinovali, avšak zakončení z hranice vápna mířilo vysoko nad bránu.
79'
Han-Noah Massengo vybojoval míč a upaloval s ním dopředu. Po chvíli přihrál na hranici vápna, kde se otočil M'Baye Niang, jenž zamířil jen doprostřed brány.
77'
Neskutečné! M'Baye Niang přihrával na hranici vápna, kam so nabíhal Nuno Da Costa, který v jasné pozici netrefil balon. Na znamení zmaru schoval obličej do dlaní.
76'
Na hrací ploše zůstal ležet Isaak Touré, a tak je znovu povolaný lékařský tým. Hodně se přerušuje toto střetnutí, což v současné chvíli nevyhovuje Troyes.
75'
A znovu spolupráce těchto dvou! Nuno Da Costa si nabíhal na pravé straně, ale přihrávka byla trochu nepřesná. A tak M'Baye Niang vystřelil z úhlu, ale nebyl úspěšný.
73'
Auxerre právě vstřelilo branku!
Skvělé střídání domácího trenéra posílá Auxerre do vedení! Dlouhý míč putoval na pravou stranu šestnáctky, odkud míč na první tyčku poslal Nuno Da Costa. V náběhu se pak nacházel M'BAYE NIANG, jenž jednoduše předskočil soupeře a poslal balon do sítě – 1:0. Asistence: Nuno Da Costa.
72'
Centrovaný míč nechávala hostující obrana doskákat mimo hrací plochu. Ovšem nevšimla si zabíhajícího soupeře, jenž jej vrátil do druhé vlny. Han-Noah Massengo pak hlavou mířil pod břevno, ale Gauthier Gallon balon vytěsnil na roh.
71'
Po delší době se Auxerre hnalo na útočnou polovinu, kde byl faulovaný Nuno Da Costa. Domácí celek bude rozehrávat zajímavou standardní situaci.
68'
Neskutečné, co hosté zahodili! Přihrávka z levé strany mířila do druhé vlny, kde se nacházel Rominigue Kouamé, jemuž situaci znepříjemnil soupeř. Zakončení mířilo do spodního rohu, kde byl výborně postavený Isaak Touré.
66'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází Gauthier Hein, přichází M'Baye Niang.
66'
Auxerre otočilo velmi rychle kormidlem hry, avšak Akim Zedadka nezamířil přesně a schoval tak obličej do dlaní.
65'
Přihrávka mířící před branku byla tečovaná, a tak se po ní Mama Baldé marně natahoval. Hosté rozehrávali rohový kop, po němž se museli rychle vracet.
63'
Jestliže Auxerre bylo v prvním poločase aktivnější, tak ve druhém je to obráceně. Hostující mužstvo poslalo před branku centr, který úspěch neslavil.
62'
Znovu se hraje kolem středového kruhu, odkud Troyes mířilo po levé straně do akce, ale znovu nic moc nevymyslelo.
60'
Hodina hry je minulostí a my stále čekáme na vstřelení gólu. Zatím to ale nevypadá, že bychom se nějakého dočkali.
59'
Rony Lopes přihrával na pravou stranu vápna, odkud Thierno Baldé cpal míč před branku. Ovšem dobře postavený Ionuț Radu akci soupeře zneškodnil.
58'
Před brankou domácího mužstva bylo pořádně horko! Tři pokusy kolem penaltového puntíku byly zablokované. Následně si míč odrazil před Luciena Agoumého, který zamířil jen do rukavic gólmana.
57'
Na pravé straně se rozeběhl Mama Baldé, jenž vybojoval nedovolený zákrok. Troyes bude moci ohrozit branku soupeře a případně otevřít skóre.
56'
Hráči v modrých dresech drží balon na vlastní polovině a znovu vůbec nikam nespěchají.
54'
Vysokým obloukem poslal míč za obranu Gauthier Hein a Nuno Da Costa si balon nechal skočit. Poté se do balonu opřel, ale poslal ho vysoko nad bránu.
53'
Na levé straně se už Wilson Odobert nacházel u brankové čáry, a tak udělal kličku nahoru. Následně přišlo zakončení, které bylo tečované, ale v malém vápně balon zastavil dobře postavený Jubal.
51'
Znovu se nehraje, jelikož jeden z domácích hráčů leží na hrací ploše. Lékařské týmy obou klubů se dnes rozhodně nenudí.
50'
Lucien Agoumé asi měl být prvním potrestaným hráčem, jelikož zezadu naremploval Gauthiera Heina. Tento zákrok rozhodčí přešel a pískal až následují.
48'
Na pravou stranu vápna si naběhl Nuno Da Costa, který už mohl vystřelit. Ovšem ještě něco vymýšlel, dostal se do úhlu a ještě se dopustil faulu.
48'
Domácí celek si vynutil faul a zůstává u balonu. Ovšem přihrávka mířila k obráncům, kteří mezi sebou kombinují.
47'
Druhý poločas už byl rozehrán! Doufejme, že v něm bude více vzruchu a dočkáme se také nějakého gólu.
46'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází Siriki Dembélé, přichází Nuno Da Costa,
ze hřiště odchází Matthis Abline, přichází Gaëtan Perrin.
46'
Začal druhý poločas.
Sledovali jsme první poločas, v němž Auxerre bylo aktivnější, ale největší příležitost mu špatným odkopem přichystal soupeř. Jinak se hraje spíše mezi šestnáctkami a je vidět, že ani jeden z týmů není v pohodě. I proto se hraje spíše opatrný fotbal a uvidíme, co si pro nás týmy přichystají po poločasové přestávce.
45+4'
První poločas skončil.
45+4'
Auxerre ještě vybojovalo rohový kop. Ovšem na další centru si pochutnal výběhem hostující brankář, který balon vyboxoval do bezpečných míst.
45+3'
Gauthier Hein rozehrál volný kop od postranní lajny a hledal spoluhráče na zadní tyči. Jenomže z branky vystartoval Gauthier Gallon, který míč ve vzduchu sebral.
45+1'
Domácí celek už měl dobře přichystanou pozici na střelu, ovšem celou akci překombinoval. Troyes se odkopem osvobozuje.
45'
Za hostující obranu si nabíhal Matthis Abline, jenž si nepohlídal své postavení a byl nachytán v ofsajdu.
44'
Zpoza vápna se napřáhl Gauthier Hein, který neměl možnost přihrávky, avšak jeho pokus byl zablokovaný.
43'
V posledních minutách se hraje mezi šestnáctkami, ani jeden z týmů si balonu neužije dlouho.
42'
Hostující záložník se drží za bedra a dlouho se nezvedla. Hlavní rozhodčí tak při prvním okamžiku hru přerušil a pouští na trávník lékařský tým.
41'
Papa Ndiaga Yade leží na trávníku, čehož si spoluhráči nevšimli a kombinují dál na útočné polovině.
40'
Za bezbrankového stavu jdeme do koncovky prvního poločasu, jenž moc vzruchu nenabídl.
39'
Trochu prostoru před sebou měl Han-Noah Massengo, který se tak nějakých pět metrů za vápnem odhodlal ke střele. Ovšem ta mu nesedla a mířila jen vedle brány.
38'
Papa Ndiaga Yade je asi nejaktivnějším hráčem na hostujíc straně, Ovšem tentokrát neprošel přes Hana-Noaha Massenga, který ještě vybojoval aut.
37'
Znovu se hraje a Wilson Odobert dával přihrávku až na hrot. Ovšem obrana domácího mužstva si poradila a ještě vybojovala nedovolený zákrok.
36'
Střídání v týmu ESTAC Troyes:
ze hřiště odchází Renaud Ripart, přichází Mama Baldé.
36'
Do akce přicházejí také nosítka a chytá se střídání na hostující straně. Oba celky si tak vybraly smůlu a musely sáhnout do základních sestav.
35'
Hostující hráč se stále nezvedá a možná i on bude muset střídat. Renaud Ripart se pokusil vstát, ale znovu si sednul na zelený pažit.
34'
Renaud Ripart po vzdušném souboji zůstal ležet na hrací ploše, a tak jeho spoluhráči chvíli kombinovali a následně poslali míč za postranní lajnu.
33'
Na pravé straně se rozebíhal aktivní Gauthier Hein, který byl zastaven a navíc soupeř bude ještě vhazovat.
32'
Na hranici vápna se nacházel chvíli osamocený Rony Lopes, jehož soupeři rychle dostoupili a jeho pokus zablokovali.
30'
Přihrávka domácího celku mířila na brankáře, jemuž se odkop vůbec nepodařil. Naštěstí pro něj se ale hostující útočník nacházel v ofsajdu.
29'
Zatímco Auxerre si vypracovalo dvě zajímavé situace, tak Troyes na svou první stále čeká. Při způsobu, kterým oba soupeři hrají, může rozhodnout jediná trefa.
27'
Domácí tým už byl v pokutovém území, ovšem Rayan Raveloson zamířil jen do soupeře a Gauthier Hein poté vystřelil vedle pravé tyče.
26'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází Gideon Mensah, přichází Julian Jeanvier.
25'
Wilson Odobert se už nacházel na levé straně vápna, ale dal si balon ještě do většího úhlu. Následně poslal střílenou přihrávku před branku, kde se nacházel soupeř.
24'
Na malou chvíli Troyes hraje přesilovku a okamžitě se chopilo míče. Ovšem Renaud Ripart od postranní čáry před branku neprošel.
23'
Na dlouhou nohu se po balonu natahoval Gideon Mensah, který si zřejmě natáhl tříslo a zůstal ležet na trávníku. Z jeho pohybu je vidět, že v dnešním utkání zřejmě dohrál.
21'
Domácí mužstvo vybojovalo rohový kop, ovšem Gauthier Hein centrem nenašel žádného spoluhráče. Akce Auxerre ještě chvíli trvala, ovšem bez střeleckého pokusu.
20'
Domácí mužstvo je znovu na útočné polovině, ale zatím se mu nedaří projít do šestnáctky. Hráči v bílých dresech zatím marně hledají cestičku za dobře pracující obranu.
19'
Devatenáct minut je minulostí a zatím jsme viděli jen jednu zajímavou situaci. I dále platí, že oba celky nechtějí především chybovat.
17'
Na pravé straně dobře pracoval Rominigue Kouamé, který se ochotně kácel k zemi. Auxerre bude rozehrávat od vlastní branky.
16'
Na pravé straně přešel přes soupeře Gauthier Hein, který vyslal tvrdou ránu před branku. Erik Palmer-Brown zahrál balon tak, že padal do branky. Ovšem Gauthier Gallon se stihl vrátit a vyboxovat jej do bezpečí.
14'
Han-Noah Massengo získal balon na vlastní polovině zpátky, ale těžká přihrávka pak mířila k postranní lajně, kde ji ztratil Gauthier Hein.
13'
Domácí mužstvo drží balon a rozhodně nikam nespěchá. Sledujeme tak přihrávky na vlastní polovině hřiště.
12'
Adil Rami přenesl hru vzduchem na levou stranu. Po chvíli přišlo zakončení zpoza vápna, avšak Papa Ndiaga Yade byl v záklonu a mířil hodně nad branku.
11'
Troyes se po levé straně hnalo do útoku, ale počínalo si nedovoleně, a tak se hra otočila na druhou stranu, kde se bude kopat pouze od branky.
10'
Středem se do levé části šestnáctky hnal Matthis Abline, jehož neustále obtěžoval Erik Palmer-Brown, který navíc vybojoval faul.
9'
Vstupujeme do deváté minuty a na obou týmech je vidět, že především nechtějí udělat první chybu zápasu. Sledujeme tak hodně opatrný úvod.
8'
Ačkoliv sledujeme záchranářský duel, tak se hraje před parádní diváckou kulisou.
7'
Další pas hostujících hráčů mířil za obranu, ovšem dobře vystoupil Han-Noah Massengo a situaci si pohlídal.
6'
Hostující celek přenesl hru na pravou stranu a vybojoval rohový kop, který rozehraje Rony Lopes. Ovšem jeho centr mířil jen na první tyč, odkud byl odvrácený.
4'
Hostující celek se na chvíli chopil míče a mířil na útočnou polovinu. Ovšem průnik po levé straně nevyšel, avšak ESTAC bude alespoň vhazovat.
3'
Sám faulovaný hráč rozehrál přímý kop, na který si naskakoval Rayan Raveloson, ovšem hlavou zamířil vedle levé tyče.
3'
Za útočnou akcí se hnal Gauthier Hein, který měl proti sobě dvojici soupeřů. Papa Ndiaga Yade se dopustil faulu a hosté se budou poprvé bránit.
2'
Auxerre do dnešního duelu nastoupilo v bílých dresech, naopak Troyes se obléklo do modré sady.
1'
Za zhoršené viditelnosti začalo druhé utkání devětadvacátého kola Ligue 1 Uber Eats. Domácí fanoušci vytváří parádní kulisu, při které odpálili několik dýmovnic, a tak se budeme muset chvíli popasovat s „mlhou“.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

AJ Auxerre: Radu – Raveloson, Jubal, I. Touré – Zedadka, Massengo, B. Touré (C), Mensah – S. Dembélé, Hein – Abline.
Náhradníci: Léon – Autret, Da Costa, Jeanvier, M'Changama, Niang, G. Perrin, Sakhi, Sinayoko.
Trenér: Pelissier

ESTAC Troyes: Gallon – Palmer-Brown, Rami (C), Salmier – T. Baldé, Agoumé, Kouamé, Yade – Rony Lopes, Odobert – Ripart.
Náhradníci: Lis – M. Baldé, Bruus, Chavalerin, Palaversa, Tibidi, Ugbo, Zoukrou, Kohon.
Trenér: Kisnorbo

Rozhodčí: Brisard – Favre, Auger.
Ještě jednou vás vítám u dnešního záchranářského zápasu, který odstartuje zhruba za dvacet minut, a tak si za pár momentů představíme sestavy obou mužstev. Uvidíme, kdo se po dnešku ještě více přiblíží možné záchraně.
Vítám vás u dnešního přenosu z francouzské nejvyšší soutěže, která má na programu devětadvacáté kolo, v němž na sebe narazí AJ Auxerre a ESTAC Troyes. Oba celky mají stejnou úlohu – zachránit se. Půjde o souboj, v němž na sebe narazí sedmnáctý a osmnáctý tým tabulky. Oba soupeře pak dělí dva body a lépe je postavený domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
38.kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Lille 38 24 11 3 64:23 83
2. Paris SG 38 26 4 8 86:28 82
3. Monaco 38 24 6 8 76:42 78
4. Lyon 38 22 10 6 81:43 76
5. Marseille 38 16 12 10 54:47 60
6. Rennais 38 16 10 12 52:40 58
7. Lens 38 15 12 11 55:54 57
8. Montpellier 38 14 12 12 60:62 54
9. Nice 38 15 7 16 50:53 52
10. Metz 38 12 11 15 44:48 47
11. St. Etienne 38 12 10 16 42:54 46
12. Bordeaux 38 13 6 19 42:56 45
13. Angers 38 12 8 18 40:58 44
14. Lorient 38 11 9 18 50:68 42
15. Reims 38 9 15 14 42:50 42
16. Štrasburk 38 11 9 18 49:58 42
17. Stade Brest 38 11 8 19 50:66 41
18. Nantes 38 9 13 16 47:55 40
19. Nîmes 38 9 8 21 40:71 35
20. Dijon 38 4 9 25 25:73 21
Články odjinud