Ligue 1 - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Clermont Foot : Auxerre - 9. října 2022   15:00

Ukončeno
Clermont Foot
56' Cháwí (Kyei) • 59' Kyei 
2:1
(0:0)
Auxerre
90+2' Jubal  (Coeff)
Clermont Foot
Sestavy:
Diaw – Seidu (67. Ogier), Wieteska, Caufriez – Magnin, Gonalons (63. Baiye), Gastien (C), Neto Borges – Cháwí (87. Allevinah) – Kyei (67. Saračević), Rašani (67. Andrić).
Náhradníci:
Djoco – B. Diallo, Dossou.
Auxerre
Sestavy:
Costil – Coeff, Jubal, Bain, Bernard – B. Touré (C) (90. M'Changama) – Hein (74. G. Perrin), Autret (90. Dugimont), Sakhi (66. Raveloson), Da Costa – Niang (66. Sinayoko).
Náhradníci:
Léon – van Boto, Joly, Ruiz-Atil.
Přenos se aktualizuje automaticky

Zatímco první poločas vstřelenou branku nepřinesl, tak druhý už si pro nás připravil tři přesné trefy. Clermont Foot během chvíle odskočil na rozdíl dvou gólů a dál kontroloval hru. Naopak Auxerre posílalo před branky centry, ale dlouho nemohlo vystřelit mezi tři tyče. Až v nastaveném čase se o snížení výsledku postaral kapitán Jubal, jenomže už bylo moc pozdě, a tak domácí zapisují tři body.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního dne.
90+5'
Konec zápasu.
90+5'
V nastaveném čase uviděl červenou kartu ještě hostující trenér Jean-Marc Furlan, kterému se nelíbilo rozhodnutí hlavního rozhodčího, a tak na jeho adresu zřejmě něco pronesl. Kouč Auxerre byl ještě vypískán fanoušky, kterým při odchodu ukázal zdvihnutý prostředníček!
90+2'
Auxerre právě vstřelilo branku!
V nastaveném čase prodloužil rohový kop Alexandre Coeff a před brankou se nejlépe zorientoval JUBAL. Hostující kapitán chladnokrevně a v pádu uklidil míč k pravé tyči – 2:1. Asistence: Alexandre Coeff.
90+1'
Zraněným hráčem je Johan Gastien, který za pomoci lékařů opustil hrací plochu. Auxerre se hnalo do útoku a vybojovalo rohový kop.
90'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází Birama Touré, přichází Youssouf M'Changama,
ze hřiště odchází Mathias Autret, přichází Rémy Dugimont.
89'
Troufám si říct, že o vítězi je už rozhodnuto! Na centr zleva nedoskočil Yohann Magnin, ovšem akce domácích trvala dále. Jeden z hráčů ve vápně upadl, ale pokutový kop se znovu nepískal.
87'
Střídání v týmu Clermont Foot:
ze hřiště odchází Sajfeddín Cháwí, přichází Jim Allevinah.
86'
Až moc drzý byl Lassine Sinayoko, který obešel prvního soupeře, ale na druhého už nestačil. Spoluhráč před brankou se hodně zlobil, protože se nacházel osamocený a ve střelecké pozici.
85'
Na levé straně se uvolnil E Sajfeddín Cháwí, který přihrával před branku, kde už číhal Komnen Andrić. Ovšem před ním balon ukopl vracející se obránce.
84'
Clermont Foot hraje na vlastní polovině velmi dobře a nyní dokonce kontroluje hru na polovině soupeře. Třetí branka by domácímu dodala definitivní klid, i když už teď je vítězství velmi blízko.
82'
Všelijak vypadal souboj v pokutovém území, kde upadl hostující Lassine Sinayoko. Ovšem podle rozhodčího si právě tento krát pomohl přidržením soupeře, a tak se píská útočný faul.
81'
Hráči v bílých dresech ještě chtějí s utkáním něco udělat. Jenomže pro centr z pravé strany si vystoupil brankář Mory Diaw.
80'
Centr od rohového praporku mířila na zadní tyč, odkud míč odhlavičkoval Yohann Magnin, který ještě inkasoval ránu do hlavy. Rozhodčí faul neviděl, a tak Auxerre bude vhazovat.
79'
Zpoza vápna vyslal technickou střelu Lassine Sinayoko, jehož snažení se kroutilo do branky. Ovšem Mory Diaw vytáhl parádní zákrok a míč vyrazil na rohový kop.
78'
Centr ze strany si domácí obrana pohlídala, stejně tak i následné zakončení zpoza pokutového území. Hra se rychle otočila na druhou stranu a Yohann Magnin vybojoval autové vhazování.
76'
Z levé strany se snažil projít do vápna Gaëtan Perrin, který neustál osobní souboj a skončil na trávníku. Domácí obrana pracuje v dnešním střetnutí velmi dobře.
75'
Na hranici vápna si míč na pravou nohu přehodil Nuno Da Costa, jehož nepříjemný pokus zamířil kousek vedle vzdálenější tyče. Mory Diaw se po balonu natahoval, nedosáhl na něj, ale dobře to celé pro domácí dopadlo.
74'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází Gauthier Hein, přichází Gaëtan Perrin.
73'
Domácí hráči vědí, už nikam spěchat nemusí a chvíli kombinovali na útočné polovině. Spoluhráčovu myšlenku nepochopil Brandon Baiye, který zůstal stát na místě.
72'
Hra se rychle přesunula na druhou stranu, kde hostující celek vybojoval rohový kop. Ovšem centr od praporku si pohlídala obrana Clermont Footu.
71'
Na druhé straně bylo k vidění také zakončení zpoza pokutového území, jenomže snadnou střelu schoval do rukavic brankář Benoît Costil.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce normální hrací doby. Pokud chce Auxerre bodovat, musí hodně zabrat, jelikož ztrácí dvě přesné trefy.
69'
Ze střední vzdálenosti se napřáhl Mathias Autret, jehož zakončení mířilo hodně vysoko nad branku. Pokus totiž přišel ze záklonu, a tak neměl šanci na úspěch.
67'
Střídání v týmu Clermont Foot:
ze hřiště odchází Grejonh Kyei, přichází Muhammed Cham Saračević,
ze hřiště odchází Elba Rašani, přichází Komnen Andrić,
ze hřiště odchází Alidu Seidu, přichází Florent Ogier.
66'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Lassine Sinayoko,
ze hřiště odchází Hamza Sakhi, přichází Rayan Raveloson.
65'
Individuálně chtěl do šestnáctky proniknout M'Baye Niang, jemuž se do cesty přimotala hned dvojice soupeřů, která hostujícího hráče zastavila.
63'
Střídání v týmu Clermont Foot:
ze hřiště odchází Maxime Gonalons, přichází Brandon Baiye.
61'
Na zelený pažit usedl Alidu Seidu, který potřebuje lékařskou pomoc a taky dost možná pro něj střetnutí skončilo.
59'
Clermont Foot právě vstřelil branku!
Velmi rychle domácí navyšují vedení a už vedou o dva zásahy! GREJONH KYEI na levé straně vybojoval míč, posunul se za šestnáctku, odkud zamířil přesně k pravé tyči. Benoît Costil se po míči natahoval marně, jelikož na umístěnou střelu nezastavil – 2:0
58'
Dvaatřicet minut má Auxerre na to, aby alespoň vyrovnalo. Zajisté nás čeká zajímavá koncovka zápasu.
56'
Clermont Foot právě vstřelil branku!
Johan Gastien dával pěknou přihrávku, kterou mezi nohama přepustil na hranici vápna SAJFEDDÍN CHÁWÍ. Ten se rychle otočil a mířil do vápna, kam mu balon posunul z jedné Grejonh Kyei. Zakončení domácího útočníka pak zamířilo nekompromisně pod břevno – 1:0. Asistence: Grejonh Kyei.
55'
Na pravé straně se rozeběhl Alexandre Coeff, jemuž soupeř míč odebral skluzem. Hostující hráč se pak hodně zlobil na pomezního sudího, že nezamával faul.
54'
Clermont Foot rozehrával rohový kop, o exekuci se postaral Sajfeddín Cháwí. Ovšem nikoho ve stejném dresu nenašel.
53'
Na levé straně se rozeběhl M'Baye Niang, jehož skluzem zastavil Alidu Seidu. Hostující mužstvo vhazovalo a dál se tak drží na útočné polovině.
52'
Hraje se zatím velmi férové utkání, hlavní rozhodčí nemusel tasit žlutou kartu. Oba celky se snaží hrát především fotbal, uvidíme, kdy padne první branka.
51'
Běží už šestá minuta druhého poločasu, domácí celek trochu přidal a znovu se nachází na útočné polovině. Další balon zleva mířil před branku, kde byli znovu úspěšnější hráči v bílých dresech.
49'
Jeden z hostujících hráčů se pokusil z vlastní poloviny nachytat brankáře. Jenomže Mory Diaw odcouval do branky a balon v pohodě ukryl do rukavic.
48'
Domácí mužstvo vyslalo do vápna centr z levé strany, který si obrana Auxerre pohlídala a odehrála míč do bezpečí.
47'
Jdeme na druhý poločas, který startuje za nerozhodného stavu. Doufejme, že se alespoň jedné trefy dočkáme a najdeme vítěze.
46'
Začal druhý poločas.
Domácí celek dvakrát dostal balon do branky, ovšem rozhodčí vždy odhalili ofsajdové postavení, a tak je stav zápasu stále bez branek. Ovšem Clermont Foot prvnímu poločasu určitě nedominoval, protože po třicáté minutě mělo více ze hry Auxerre, ale vyložené šance si nepřipravilo. Uvidíme, co si oba týmy připraví do druhého poločasu.
45+4'
První poločas skončil.
45+4'
Na pravé straně dlouhou s přihrávkou otálel Elba Rašani, který si zřejmě nevšiml spoluhráče na hranici vápna. Zmíněný hráč to vyzkoušel sám, ale přes soupeře nepřešel.
45+3'
Zprava centroval na pravou stranu Gauthier Hein, jehož snažení obrana soupeře odhlavičkovala. Následně snadný zákrok předvedl Benoît Costil.
44'
Za hostující obranu si naběhl Grejonh Kyei, který sice vsítil branku střelou k zadní tyči. Jenomže při převzetí míče se nacházel v těsném ofsajdu, a tak šel praporek pomezního rozhodčího nad hlavu.
43'
Na levé straně dobře pracoval Nuno Da Costa, který přihrál na hranici vápna, odkud přišlo zakončení pouze nad branku domácího celku!
42'
Vypadá to, že domácí celek se rychlou akcí nakopnul a bude chtít dohrát poločas na polovině soupeře. Jenomže další dlouhý míč za obranu si pohlídal Quentin Bernard.
41'
Za nerozhodného stavu jdeme do koncovky prvního poločasu! Přihrávku za obranu dostal Elba Rašani, který už se nacházel sám před brankářem, ale zamířil pouze do něho!
38'
Akci Clermont Footu zastavil hostující kapitán nedovoleným zákrokem. Zatím sledujeme spíše bitvu, která se odehrává daleko od branek.
37'
Útočné snažení domácích nemělo dlouhého trvání a znovu se hra přesunula. M'Baye Niang přenesl hru napravo, ale míč se rychle zpátky vrátil nalevo, kde souboj nezvládl Alexandre Coeff.
36'
Útočné snažení hostujícího mužstva skončilo faulem, a tak si obrana Clermontu může trochu oddychnout.
35'
Stále ta samá písnička, avšak domácí obrana se s míčem v pohodě přesouvá. Uvidíme, s čím překvapivým Auxerre přijde.
34'
Vysoký nákop hostujícího týmu vrátil na útočnou polovinu Dénys Bain, hráči v bílých dresech znovu kombinují a hledají cestu k vápnu.
33'
Aktuálně běží třiatřicátá a zatím marně čekáme na vstřelení branky. Auxerre trpělivě kombinuje, ovšem nachází se daleko od branky soupeře.
10'
Domácí publikum už slavilo. ELBASAN RAŠANI dostal míč do sítě po pohledné akci, jenomže později VAR gól odvolal. Odhalil těsný ofsajd.
4'
Centr do vápna hostující obrana odvrátila.
3'
Clermont zatlačil po pravé straně a Rašani vybojoval alespoň rohový kop.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Clermont Foot: Diaw – Seidu, Wieteska, Caufriez – Magnin, Gonalons, Gastien (C), Neto Borges – Cháwí – Kyei, Rašani.
Náhradníci: Djoco – Allevinah, Andrić, Baiye, B. Diallo, Dossou, Saračević, Ogier.

AJ Auxerre: Costil – Coeff, Jubal, Bain, Bernard – B. Touré (C) – Hein, Autret, Sakhi, Da Costa – Niang.
Náhradníci: Léon – van Boto, Dugimont, Joly, M'Changama, G. Perrin, Raveloson, Ruiz-Atil, Sinayoko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
38.kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Lille 38 24 11 3 64:23 83
2. Paris SG 38 26 4 8 86:28 82
3. Monaco 38 24 6 8 76:42 78
4. Lyon 38 22 10 6 81:43 76
5. Marseille 38 16 12 10 54:47 60
6. Rennais 38 16 10 12 52:40 58
7. Lens 38 15 12 11 55:54 57
8. Montpellier 38 14 12 12 60:62 54
9. Nice 38 15 7 16 50:53 52
10. Metz 38 12 11 15 44:48 47
11. St. Etienne 38 12 10 16 42:54 46
12. Bordeaux 38 13 6 19 42:56 45
13. Angers 38 12 8 18 40:58 44
14. Lorient 38 11 9 18 50:68 42
15. Reims 38 9 15 14 42:50 42
16. Štrasburk 38 11 9 18 49:58 42
17. Stade Brest 38 11 8 19 50:66 41
18. Nantes 38 9 13 16 47:55 40
19. Nîmes 38 9 8 21 40:71 35
20. Dijon 38 4 9 25 25:73 21
Články odjinud