Ligue 1 - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Stade Brest - 12. února 2023   15:00

Montpellier
4' Hérelle(vl.)  • 17' Savanier  • 54' Wahi
3:0
(2:0)
Montpellier
Lecomte – Sacko, Jullien, Kouyaté, Sylla – Ferri, Savanier (81. Fayad), L. Leroy (64. Chotard) – Nordin (71. Germain), Wahi (71. Chazrí), Maouassa (81. E. Tchato).
Kamara – Estève, Sakho.
Stade Brest
Bizot – Lala, Darí (46. Locko), Hérelle, Brassier – Lees-Melou – Elis (64. Belkebla), Ma. Camara (71. K. Dembélé), Magnetti (64. Lemaréchal), Le Douaron – Mounié (26. Del Castillo).
Blázquez – Arconte, Duverne, Fadiga.

Celkem zaslouženě vyhrávají domácí fotbalisté tento zápas, hosté jim to výrazně usnadnili. Dali si vlastní branku a na domácího brankáře vyslali jen jeden pokus.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:19.
90+3'
90+2'
Stade Brestois se sice nastěhoval před branku soupeře, ale stále se nemůže dostat do zakončení.
90+1'
Domácí fotbalisté vybojovali díky aktivní hře rohový kop, do výraznější šance se tým nedostal.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Falaye Sacko se málem dostal k odraženému míči, ale obrana si dokázala poradit.
88'
Hraje se převážně na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.
85'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, domácí fotbalisté míří za výhrou. Issiaga Sylla navíc vybojoval vhazování.
84'
Snadná práce pro domácího brankáře, Benjamin Lecomte si s centrem do pokutového území v pohodě poradil.
82'
Domácí hráči sice dostali míč do branky, ale pro ofsajd nemůže branka platit.
81'
Střídání v týmu Montpellier HSC:
ze hřiště odchází Faitout Maouassa, přichází Enzo Tchato.
81'
ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Khalil Fayad.
81'
Zdá se, že nyní bude střídat také domácí trenér. Uvidíme, pro které hráče zápas předčasně skončí.
80'
Žlutá karta pro tým Stade Brestois 29 (Kenny Lala).
78'
Brestois se do výraznější šance po rozehrávce nedostal, domácí obrana si počínala dobře.
77'
Hosté se nyní usadili na útočné polovině, kde dokázali vybojovat volný kop.
76'
Issiaga Sylla se dožadoval rozehrávky, ale balon podle sudího budou mít hosté.
74'
Žlutá karta pro tým Stade Brestois 29 (Félix Lemaréchal).
73'
Příliš atraktivní fotbal ve druhém poločase k vidění není, nezměnila to ani akce Ferri, jehož přihrávka byla hodně nepovedená.
71'
ze hřiště odchází Elye Wahi, přichází Wahbí Chazrí,
ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Valère Germain.

Střídání v týmu Stade Brestois 29:
ze hřiště odchází Mahdi Camara, přichází Karamoko Dembélé.
70'
Mahdi Camara se dostal do zajímavé pozice pro zakončení, ale rána byla zblokovaná.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí jsou nyní sice pasivnější, ale stále drží náskok o tři góly.
68'
Brestois se nyní usadil na útočné polovině, dostal se do zakončení, ale výraznější šanci si nevypracoval.
65'
Balon pod kontrolou mají nyní hostující fotbalisté, tlačí se do zakončení, ale nemohou se stabilněji usadit před brankou soupeře.
64'
ze hřiště odchází Hugo Magnetti, přichází Félix Lemaréchal.
64'
ze hřiště odchází Léo Leroy, přichází Joris Chotard.

ze hřiště odchází Alberth Elis, přichází Harís Belkebla.
61'
Montpellier hraje dál aktivně, tlačí se do zakončení. Elye Wahi hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, ale neuspěl.
60'
Hodina hry je pryč, domácí fotbalisté drží tříbrankový náskok, mají převahu a diktují tempo hry.
59'
Hugo Magnetti se dostal k zakončení. Jedna z mála šancí hostů. Balon ale končí vysoko nad brankou. Hodně nepovedené zakončení.
56'
Hosté rozehrávají rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit, míč získal brankář.
54'
Montpellier právě vstřelil branku!
Aktivněji hrající domácí celek navyšuje své vedení. K příhodně odraženému míči se před brankou dostal ELYE WAHI. Jeho zakončení propadlo brankáři za záda.
52'
Téji Savanier si počínal nedovoleně, a tak budou hrát fotbalisté hostujícího celku.
50'
Pět minut hry z poločasu je pryč a hra ukázala, že hosty nečeká vůbec nic snadného.
49'
Kenny Lala vybojoval vhazování na své polovině, ale následný pokus o rychlé přenesení hry nevyšel.
49'
Hra je nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu. Mnoho šancí není.
47'
Hostující brankář rozehrává od své branky, následně o balon jeho spoluhráči přišli.
46'
Jedno jediné střídání jsme viděli během přestávky, zápas pokračuje druhým poločasem.
46'
ze hřiště odchází Achraf Darí, přichází Bradley Locko.
46'
45+5'
45+4'
Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Léo Leroy).
45+3'
Hostující akce nikam nevedla, a tak rozehrávají od své branky.
45+1'
Téji Savanier poslal centr před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Domácí celek, který hraje aktivněji, získal vhazování na útočné polovině, ale obrana si dokázala v pohodě poradit.
43'
Sledujeme klidnější pasáž hry a první poločas se dohrává bez výraznějších momentů na jedné nebo druhé straně.
41'
Achraf Darí zůstává ležet na hrací ploše a podle všeho bude potřebovat ošetření.
40'
Benjamin Lecomte bude po faulu soupeře rozehrávat od své branky. Posílá spoluhráče hluboko na útočnou polovinu, kam poslal balon.
39'
V posledních minutách se hra hodně přiostřila, na nějakou výraznější šanci čekáme.
38'
Téji Savanier posílal centr před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů na balon nedosáhl. Hrát tak bude brankář, který bude odkopávat.
35'
Po delší době se hosté dostali před branku soupeře, následně vybojovali vhazování. Lilian Brassier rychle rozehrál na spoluhráče.
34'
Arnaud Nordin leží na hrací ploše po tvrdém souboji se soupeřem. Je otřesený, ale v zápase bude pokračovat.
33'
Sledujeme klidnější fotbal, půlhodina hry je pryč, hosté marně hledají cestu před branku soupeře, domácí hrají velmi dobře defenzivně.
31'
Montpellier vybojoval rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
29'
Domácí Issiaga Sylla se dostal do souboje se soupeřem, Achraf Darí odehrál balon do zámezí, hrát tak mohou dál domácí.
28'
Lilian Brassier neměl komu přihrát, a tak vrací hru ke svému brankáři. Marco Bizot se zapojil do hry, následně ale hosté na útočné polovině o balon přišli.
26'
ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Romain Del Castillo.
24'
Domácím vychází úvod zápasu, jsou aktivnější, mají převahu, snadněji se dostávají do šancí.
23'
Téji Savanier se dostal do výborné šance, jeho střela mířila k tyči, ale byla příliš přesná. Balon se od tyče odrazil vedle branky. Nechybělo moc.
22'
Hostující celek se po delší době dostal před branku, ale Hugo Magnetti na dlouhou přihrávku do běhu od spoluhráče nedosáhl.
20'
Dvacet minut hry je pryč, domácí fotbalisté vedou o dva góly a pokračují v aktivní hře. Hosté se tak tak brání.
17'
Domácí zkušený hráč proměnil pokutový kop a tvrdou dobře umístěnou střelou navyšuje vedení TÉJI SAVANIER.
14'
Pokutový kop pro domácí, podle všeho to tak bude. Christophe Hérelle poslal k zemi soupeře. Elye Wahi se dostával do šance.
12'
Brestois rozehrává rohový kop. Kenny Lala rozehrál nakrátko, následně hlavičkoval vedle Jérémy Le Douaron.
11'
Téji Savanier vybojoval a následně také rozehrál rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
10'
Úvodních deset minut hry nabídlo jeden gól, díky vlastní brance se do vedení dostal domácí klub.
9'
Marco Bizot se zapojil do kombinace hostujícího celku, pokouší se něco vymyslet, ale dlouhý výkon jeho spoluhráči nezískali.
8'
Steve Mounié to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do lepší pozice pro zakončení.
7'
Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.
6'
Hostující celek se dostal na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet, ale Jérémy Le Douaron na dlouhý balon nedosáhl.
4'
Domácí celek se dostává do vedení, po rychlé akci se míč dostal před branku a balon si do vlastní braky nešikovně srazil CHRISTOPHE HÉRELLE.
3'
Lilian Brassier byl hodně důrazně dohraný a domácí Arnaud Nordin dostává důrazné varování od rozhodčího.
1'

Montpellier HSC: Lecomte – Sacko, Jullien, Kouyaté, Sylla – Ferri, Savanier, L. Leroy – Nordin, Wahi, Maouassa.
Náhradníci: Kamara – Estève, Fayad, Germain, Chotard, Chazrí, Sakho, E. Tchato.

Stade Brestois 29: Bizot – Lala, Darí, Hérelle, Brassier – Lees-Melou – Elis, Ma. Camara, Magnetti, Le Douaron – Mounié.
Náhradníci: Blázquez – Arconte, Belkebla, Del Castillo, K. Dembélé, Duverne, Fadiga, Lemaréchal, Locko.
Zápas brzy začne.
Nastupují proti sobě sousedé v tabulce. Lepší výchozí pozici má hostují Brest, který je v tabulce na čtrnácté pozici. Z posledních pěti zápasů ve všech bodoval, čtyři remizoval a jeden vyhrál. Zcela opačně je na tom Montpellier. V tabulce je sice patnáctý, ale v posledních pěti zápasech získal jedinou výhru, Auxerre porazil 2:0, jinak čtyři zápasy prohrál.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského fotbalu. V tomto zápase 23. kola proti sobě nastoupí Montpellier HSC a Stade Brestois 29.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.