Ligue 1 - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : Angers - 21. května 2023   15:00

Reims
10' Itó (Abdulhamíd) • 54' Balogun (Abdulhamíd)
2:2
(1:0)
Angers
46' Šabanović   • 60' Abdelli
Reims
Diouf – Foket, Agbadou, Abdulhamíd, Busi – Munetsi (80. M. Touré), Sierhuis (58. Cajuste), Lopy (58. Maolida) – Itó, Balogun, Flips (80. Edoa).
Duparchy – Fall, Holm, Koeberle, Zeneli.
Angers
Yah. Fofana – Valery, Hountondji, Šabanović, Abdoula. Bamba – Abdelli (85. Khaled), B. Mendy – Sima, Hunou (76. Diony), Thioub (77. Raolisoa) – Niane (64. Capelle).
Bernardoni – Blažič, Al Milálí, J. Mbock, Taïbi.

Utkání končí remízou. Domácí dvakrát vedli, ale hosté vždy dokázali najít recept na brankáře a odpovědět.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:11.
90+4'
90+4'
Hosté vybojovali rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
90+3'
Sledujeme velkou fotbalovou bitvu na polovině hrací plochy, na zakončení už pěknou dobu čekáme.
90+1'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Yahia Fofana).
90+1'
Hraje se nyní především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže dostat před branku.
89'
Maxime Busi to vzal na sebe, jeho střílený centr před branku končí mimo. Vykopávat bude gólman.
88'
Reims se pokouší v posledních minutách hrát aktivně, tlačí se do zakončení a snaží se rozhodnout o své výhře.
86'
Maxime Busi se svými spoluhráči dokázal přetlačit soupeře na polovině, a tak se domácí propracovali do šance, kterou neproměnili.
85'
Střídání v týmu Angers SCO:
ze hřiště odchází Himad Abdelli, přichází Zinedine Ould Khaled.
84'
Angers mají možnost rohového kopu, jedna z mála šancí na skórování.
83'
Abdallah Sima vybojoval míč na útočné polovině, pokoušel se dostat se přes obránce do zakončení, ale nepodařilo se mu to.
81'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, který zatím nabídl čtyři branky. Hraje se nyní převážně na polovině hrací plochy.
80'
Střídání v týmu Stade de Reims:
ze hřiště odchází Marshall Munetsi, přichází Mohamed Touré,
ze hřiště odchází Alexis Flips, přichází Valentin Atangana Edoa.
78'
Himad Abdelli hlavičkoval před brankou a trefil jen brankáře soupeře. Yehvann Diouf rozehrává od své branky.
77'
ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Lillian Raolisoa.
76'
ze hřiště odchází Adrien Hunou, přichází Loïs Diony.
75'
Patnáct minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.
74'
Yahia Fofana si dobře počínal před brankou, vyskočil si a získal míč po centru od rohového praporku.
73'
Další rohový kop pro domácí, centr se snesl před branku, ale pokus o střelu byl zblokovaný.
71'
Rozehrávka se domácím vůbec nepodařila, následně mohou hrát hosté.
70'
Domácí Džunja Itó měl na kopačce vedoucí branku svého celku, ale obrana míč zblokovala na rohový kop.
69'
Júnis Abdulhamíd rozehrává od své branky, pokoušel rychle přenést hru, ale nepodařilo se mu to.
68'
Adrien Hunou poslal míč před branku, ale zakončující jeho spoluhráč minul branku. Hlavička míří vedle.
66'
Abdallah Sima hledal spoluhráče na útočné polovině, ale přihrávka byla hodně nepovedená.
65'
Sledujeme nyní aktivní hru domácích, kteří se pokouší získat vedení zpět, ale nyní Folarin Balogun špatně zakončil.
64'
ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Pierrick Capelle.
64'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Ibrahima Niane).
60'
Angers právě vstřelilo branku!
Krásná rána, která znamená vyrovnání. Z velké dálky se ránou z první prosazuje HIMAD ABDELLI.
58'
ze hřiště odchází Dion Lopy, přichází Myziane Maolida,
ze hřiště odchází Kaj Sierhuis, přichází Jens Cajuste.
58'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance.
56'
Folarin Balogun vedl zajímavou domácí akci, ale nedokázal nic vymyslet na útočné polovině. Do zakončení se domácí nyní nedostali.
54'
Remeš právě vstřelila branku!
Akce domácích pokračovala dál a dobře nabíhající FOLARIN BALOGUN dokázal balon ránou bez přípravy poslat do brány ke vzdálenější tyči. Asistence: Júnis Abdulhamíd.
53'
Alexis Flips poslal centr před branku, ale obrana odhlavičkovala do bezpečí.
53'
Reims aktivně hrající získalo možnost rohového kopu, tým reklamoval faul v pokutovém území, ale sudí penaltu nepíská.
52'
Domácí fotbalisté měli dobrou šanci na získání vedení, ale obrana si dokázala poradit. Následovat bude rohový kop. Obrana Angers si snadno poradila.
50'
Domácí brankář rozehrává od své branky, následně se na polovině hry o balon vlastní chybou Reims připravili.
48'
Yahia Fofana byl ošetřovaný na hrací ploše, míří k němu lékaři. Hra je na malý moment přerušená.
46'
Z kraje druhého poločasu dokázal hostující celek srovnat, po rychlé akci se prosazuje dobře hrající HALID ŠABANOVIĆ.
46'
45+0'
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.
44'
Angers se po delší době propracovali na útočnou část hrací plochy, ale přenesení hry středem před branku se nepodařilo.
43'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
42'
Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na hrací ploše, hra je přerušená. Sada Thioub byl tím, kdo byl tvrdě dohraný soupeřem.
41'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí kombinují na útočné polovině.
40'
Himad Abdelli posílal centr před branku, ale na zadní tyči nabíhající hráč netrefil míč.
37'
Dion Lopy si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, a tak budou z dobré pozice rozehrávat fotbalisté SCO.
35'
Domácí měli možnost rohového kopu, ale přenesení hry před braku se vůbec nepodařilo.
34'
Himad Abdelli poslal centr před branku, obrana si s přízemním centrem poradila snadno. Následně Angers se dopustili útočného faulu.
33'
Himad Abdelli zkoušel centrovat před branku, ale míč nedostihl na hrací ploše. Nakonec je z toho podle sudích rohový kop.
32'
Fanoušci domácích vytvářejí na stadionu velmi dobrou atmosféru, podporují své oblíbence v dalších útočných snahách.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím jsem viděli jednu branku, kterou vstřelil domácí celek. Hosté nyní na nějakou výraznější šanci čekají. Mnoho fotbalové krásy k vidění není.
27'
Reim se nastěhovalo stabilněji na svou útočnou polovinu, ale obrana Angers drží míč bezpečně daleko od pozic, z nichž lze ohrozit branku.
26'
Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do předbrankového prostoru.
25'
Maxime Busi získal míč v souboji se soupeřem na útočné polovině, ale neměl komu přihrát, a tak se směr hry rychle otáčí.
21'
Folarin Balogun doběhl dlouhou přihrávku od spoluhráče, ale nedokázal přesněji poslat centr před brankou. V podstatě jen odevzdal míč.
20'
Yehvann Diouf rozehrává od své branky, přenechal míč spoluhráčům, kteří rychle otáčejí směr hry.
18'
Na konci osmnácté minuty vybojovali rohový kop fotbalisté Reims. Centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů nedokázal zakončovat.
18'
Domácí nyní získali míč na své polovině, kde kombinují a čekají na nějakou výraznější možnost, jak se dostat před branku soupeře.
15'
Úvodní čtvrthodina hry je pryč, zatím jsme viděli jednu výraznější šanci, kterou domácí dokázali proměnit.
14'
Domácí to zkoušeli podél postranní čáry, ale píská se faul, a tak bude rozehrávat od své branky gólman.
12'
Po inkasované brance se hosté pokouší rychle odpovědět a vyrovnat. Ale domácí obrana je pozorná.
10'
Aktivněji hrající domácí celek se dostal do první výraznější šance, kterou nyní proměnili. Balon do branky z dobré pozice dokázal uklidit DŽUNJA ITÓ. Asistence: Júnis Abdulhamíd.
9'
Adrien Hunou poslal centr před branku, ale míč nakonec získal brankář. Ten bude rozehrávat od své branky.
9'
Reims se propracovalo před branku, finální přihrávce, Itóa byla hodně nepovedená.
7'
Sada Thioub vedl akci svého celku podél pravé postranní čáry, následný pas se nepovedl.
5'
Domácí sice kombinovali na útočné polovině, ale do zakončení se tým nedostal.
4'
Hosté se pokoušeli dostat do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit s akcí, kterou vedl Ibrahima Niane.
2'
Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.
1'
Folarin Balogun kombinuje se svými spoluhráči. Domácí hrají v červeném, hosté v černém.
1'

Stade de Reims: Diouf – Foket, Agbadou, Abdulhamíd, Busi – Munetsi, Sierhuis, Lopy – Itó, Balogun, Flips.
Náhradníci: Edoa, Cajuste, Fall, Holm, Koeberle, Maolida, M. Touré, Zeneli.

Angers SCO: Yah. Fofana – Valery, Hountondji, Šabanović, Abdoula. Bamba – Abdelli, B. Mendy – Sima, Hunou, Thioub – Niane.
Náhradníci: Bernardoni – Blažič, Capelle, Diony, Al Milálí, J. Mbock, Khaled, Raolisoa, Taïbi.
Poslední vzájemný zápas se v lize odehrál 31. srpna a hostující Reims vyhrálo 4:2.
Stade de Reims mají bilanci 12-14-9 a získali 50 bodů. V tabulce jsou na jedenácté pozici. V poslední době se týmu hrajícímu klidný střed tabulky nedaří. V posledních pěti zápasech vyhrál pouze jednou. Poradil si s Lille 1:0.
Angers mají bilanci 3-5-27 a získali pouze 14 bodů. S vekou ztrátou jsou v tabulce soutěže na posledním místě. V posledním zápase podlehli Mariseille 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase 36. kola proti sobě nastoupí Stade de Reims a Angers SCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.