Ligue 1 - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Stade Brest : Nice - 16. dubna 2023   15:00

Stade Brest
12' Le Douaron (Lala)
1:0
(1:0)
Stade Brest
Bizot – Lala, Chardonnet, Brassier, Duverne (78. Locko) – Magnetti (78. Lemaréchal), Belkebla – Honorat, Del Castillo (66. Ma. Camara), Le Douaron (78. Pereira Lage) – Mounié.
Blázquez – Darí, Fadiga, Elis, Hérelle.
Nice
Schmeichel – Rosario, Dante (61. Todibo), Amráwí (46. Moffi) – An. Mendy, Thuram (61. Búdawí), Belahyane, Bard – Bouanani (80. Bryan), Barkley, Bráhímí (61. Laborde).
Bułka – Nahounou.

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.
90+4'
90+4'
Probíhá poslední minuta hry v tomto zápase.
90+3'
Rohový kop pro hosty, do pokutového území šel i brankář. Centr před branku však nevyšel podle představ.
90+1'
Po faulu hostů na polovině hrací plochy budou rozehrávat domácí.
90'
Rohový kop rozehrávali hosté, centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.
90'
Dostáváme se do poslední nastavené minuty, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Franck Honorat rozehrává na spoluhráče, domácí se usadili před brankou soupeře, ale na zakončení čekáme.
87'
Centr se snesl před branky, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.
86'
Jean-Clair Todibo odehrál míč do bezpečí, následně ale zavinil rohový kop.
85'
Žlutá karta pro tým OGC Nice (Joe Bryan).
83'
Hišám Búdawí byl příliš důrazný v souboji s domácím hráčem. Brest bude nyní u balonu.
82'
Souboje o balon se odehrávají především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nyní nežene.
80'
Střídání v týmu OGC Nice:
ze hřiště odchází Badredine Bouanani, přichází Joe Bryan.
80'
Steve Mounié si počínal nedovoleně, hrát tak budou hosté.
78'
Pomalu, ale jistě se dostáváme se dostáváme do finální fáze hry v zápase, deset minut zbývá do konce druhého poločasu.
78'
Střídání v týmu Stade Brestois 29:
ze hřiště odchází Jean-Kévin Duverne, přichází Bradley Locko.
78'
ze hřiště odchází Jérémy Le Douaron, přichází Mathias Pereira Lage,
ze hřiště odchází Hugo Magnetti, přichází Félix Lemaréchal.
77'
Žlutá karta pro tým OGC Nice (Hišám Búdawí).
75'
Hostující brankář rozehrává od své branky, následně se tým pokoušel rychle přenést hru na útočnou polovinu, ale obrana si celkem snadno poradila.
73'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
72'
Jean-Kévin Duverne vybojoval autové vhazování pro spoluhráče, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
71'
Lilian Brassier rozehrával volný kop. Jeho rána z dobré pozice byla bez problémů zblokovaná dobře skákající zdí.
71'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí stále vedou o jednu branku.
69'
Jeho rána byla nakonec zblokovaná na rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě poradila.
68'
Domácí celek měl obrovskou šanci, ale Franck Honorat nedokázal po šikovném pasu spoluhráče přesněji zakončit.
66'
Balon odehrál Lilian Brassier do bezpečí mimo hrací plochu. Následovat tak bude rohový kop Nice. Ross Barkley poslal centr před branku, ale obrana si v pohodě poradila.
66'
ze hřiště odchází Romain Del Castillo, přichází Mahdi Camara.
62'
Nice se pokoušelo podél postranní čáry dostat před branku, ale obrana Stade si snadno dokázala poradit.
61'
ze hřiště odchází Khéphren Thuram, přichází Hišám Búdawí,
ze hřiště odchází Bilál Bráhímí, přichází Gaëtan Laborde,
ze hřiště odchází Dante, přichází Jean-Clair Todibo.
59'
Zdá se, že brzy uvidíme další střídání. Hostující celek podle všeho provede změny v sestavě.
58'
Žlutá karta pro tým Stade Brestois 29 (Hugo Magnetti).
57'
Žádné velké šance v tomto zápase k vidění nejsou, sledujeme klidnější pasáž hry. Sudí ani nemají mnoho práce k řešení.
56'
Ro Jérémy Le Douaron si počínal v souboji příliš tvrdě, a tak budou rozehrávat fotbalisté hostujícího celku,
55'
Více ze hry a optickou převahu mají domácí, kteří kombinují na polovině a drží míč.
54'
Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do zakončení.
53'
Dobrá rána domácích. Zakončení, které vyslal Romain Del Castillo, prolétlo jen o malý kousek vedle branky.
52'
Bilál Bráhímí se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná domácí obranou.
51'
Dobrou střeleckou pozici měli domácí, ale pokus o zakončení z hranice velkého vápna byl zblokovaný.
50'
Brestois rozehrává od své branky, domácí se nikam neženou a snaží se něco vymyslet.
49'
Brankář hostů rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
48'
Dante si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, následně pak faulvoal také Antoine Mendy. U míče budou nyní domácí,.
47'
Jednu střídání provedli trenéři během poločasové přestávky.
46'
ze hřiště odchází Ajúb Amráwí, přichází Terem Igobor Moffi.
46'
45+2'
45+2'
Už se pravděpodobně nic nestane.
45+1'
Melvin Bard měl dobrou šanci, Jeho tvrdou ránu brankář jen vyrazil před sebe, ale dobíhající hráč byl u míče pozdě. Kryje ho brankář.
45'
Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat k prvnímu poločasu.
44'
Nyní pálil Ross Barkley. Jeho rána z osy hrací plochy končí ve středu branky. Tam byl gólman pozorný.
44'
Nice se přes střední část hrací plochy propracovalo do zakončení, ale pokus o střelu nevyšel.
42'
Domácí celek se nyní usadil na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale však marně čeká na střeleckou pozici.
41'
Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho šancí k vidění momentálně není.
39'
Domácí brankář rozehrává od své branky, přes Lalu se míč dostal až na útočnou část hrací plochy. Následně Jérémy Le Douaron se dožadoval penalty, ale sudí nechává hru plynout.
37'
Reda Belahyane se zapojil od své branky, následně se hostující celek dostal do ofsajdu.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, ve kterém jsme zatím mnoho fotbalové krásy neviděli.
34'
Kenny Lala se dostal před svou brankou do problémů, ale komplikovanou situaci dokázal zvládnout.
31'
Steve Mounié se dostal k hlavičce po centru před branku, předčil obránce, ale jeho zakončení bylo snadnou prací pro brankáře.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí celek vede o jednu branku. Jérémy Le Douaron to zkoušel po levé straně, ale centr před braku mu nevyšel.
26'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nechce chybovat, momentálně mnoho šancí k vidění není.
25'
Badredine Bouanani se dostal do zakončení, ale jeho ránu bez přípravy v pohodě kryje brankář. Marco Bizot byl ve středu branky připravený.
25'
Obrana Brestois v pohodě přečkala aktivní hru soupeře, do střelecké pozice Nice nepustilo.
23'
Nice se nyní na delší čas usadilo před brankou soupeře, ale na nějaký výraznější moment čekáme.
22'
Melvin Bard hledal na útočné polovině spoluhráče, ale přihrávka se mu nepodařila podle představ.
20'
Franck Honorat centroval před branku, ale obrana si s jeho akcí poměrně snadno dokázala poradit.
20'
Žlutá karta pro tým OGC Nice (Ajúb Amráwí).
18'
Badredine Bouanani se dostal ke střele na druhé straně, s jeho pokusme neměl brankář žádný problém.
17'
Lilian Brassier to vzal na sebe, dostal se do střelecké pozice, ale jeho rána končí těsně vedle branky.
16'
Jérémy Le Douaron vhazuje na polovině hrací plochy, následně se míč dostal před branku Nice, ale domácí nezakončili.
16'
Kasper Schmeichel rychle přenechal míč spoluhráčům před sebou, ti pomalu otáčejí směr hry.
15'
Fanoušci dál podporují své oblíbence v cestě za další šancí, útočná hra Nice se po inkasované brance totálně rozpadla.
12'
Brest právě vstřelil branku!
Z první výraznější šance se prosazuje domácí celek, který se dostává do vedení. Po pěkném centru před branku se dokázal z bezprostřední blízkosti prosadit JÉRÉMY LE DOUARON. Asistence: Kenny Lala.
11'
Kasper Schmeichel rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na polovinu soupeře.
10'
Deset minut hry je pryč, na nějakou výraznější šanci čekáme. Sledujeme klidný fotbal.
9'
Nice rozehrává od své branky, Jérémy Le Douaron se pokoušel narušit rozehrávku, ale do zakončení se dostat nedokázal.
7'
Po levé straně to nyní zkoušeli domácí, ale k zakončení se nedostali. Míč tak končí u brankáře, který rychle otáčí směr hry.
6'
Nice rozehrávalo volný kop. Centr se snesl před braku, ale obrana si dokázala poradit velmi snadno.
4'
Jeden z hostujících hráčů je ošetřovaný na hrací ploše. Za asistence lékařů následně odchází ze hřiště.
3'
Nice rozehrává od své branky, nabíhající Ross Barkley na dlouhý míč však nedosáhl. Směr hry se tedy otáčí.
2'
Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy, ani jeden celek nechce nyní chybovat.
1'
Domácí se dostali jako první na polovinu soupeře, ale prosadit se tým nedokázal.
1'
Domácí hrají v červeném, hosté v modrém.
1'

Stade Brestois 29: Bizot – Lala, Chardonnet, Brassier, Duverne – Magnetti, Belkebla – Honorat, Del Castillo, Le Douaron – Mounié.
Náhradníci: Blázquez – Darí, Ma. Camara, Fadiga, Elis, Lemaréchal, Pereira Lage, Locko, Hérelle.

OGC Nice: Schmeichel – Rosario, Dante, Amráwí – An. Mendy, Thuram, Belahyane, Bard – Bouanani, Barkley, Bráhímí.
Náhradníci: Bułka – Todibo, Nahounou, Bryan, Laborde, Moffi, Búdawí.
Stade Brestois má úplně jiný myšlenky. Tým je aktuálně na šestnácté, poslední nesestupové pozici. Na sestupující vody má náskok pouze dva body. V posledních čtyřech zápasech tým bodoval ve čtyřech.
Nice je v tabulce na deváté pozici s bilancí 11-12-7 a získalo 45 bodů. Tým hraje klidný střed tabulky, navíc se mu daří. Z posledních pěti zápasech bodoval ve čtyřech z nich. Čtyři remízy a naposledy Nice nestačilo na PSG, kterému nedalo gól a prohrálo 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase 31. kola proti sobě nastoupí Stade Brestois 29 a OGC Nice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.