Ligue 1 - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štrasburk : Montpellier - 5. února 2023   15:00

Štrasburk
1' H. Diarra (Sanson) • 45' H. Diallo
2:0
(2:0)
Štrasburk
Sels – Dagba (46. Guilbert), Doukouré, Djiku, Le Marchand – H. Diarra – Aholou, Prcić, Sanson (65. Sobol), D. Liénard – H. Diallo (80. Mothiba).
Risser – Bouebari, Jean, Kandil, I. Sissoko, Suzuki.
Montpellier
Lecomte – R. Tchato (80. Sacko), Kouyaté, Estève, Sylla – Ferri (66. L. Leroy), Chotard, Fayad (46. Maouassa) – Nordin (26. Wahi), Mavididi (56. Germain), Chazrí.
Kamara – Jullien, Sakho.

Domácí fotbalisté navzdory červené kartě vyhrávají tento zápas 2:0.
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 1:5. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 11:16.
90+6'
90+6'
Dostáváme se do poslední minuty hry, hraje se na polovině hrací plochy.
90+4'
Obrázek hry je stále stejný, domácí hráči se brání aktivní hře soupeře, ale na velkou šanci čekají. Wahbí Chazrí hlavičkoval jen do míst, kde byl brankář.
90+2'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Montpellier se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře a zdramatizovat zápas.
86'
Hostující celek se usadil před brankou, ale Elye Wahi nedokázal přesněji zakončit.
84'
Faitout Maouassa rozehrával od své branky, následně se tým dostal do zajímavé pozice, ale rána byla zblokovaná.
83'
Hraje se především na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.
83'
Žlutá karta pro tým RC Štrasburk (Matz Sels).
80'
Střídání v týmu RC Štrasburk:
ze hřiště odchází Habib Diallo, přichází Lebogang Mothiba.

Střídání v týmu Montpellier HSC:
ze hřiště odchází Ryan Tchato, přichází Falaye Sacko.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry. Hosté mají mírnou převahu, ale zatím na zakončení čekají.
78'
Habib Diallo se marně pokoušel vybojovat odražený míč, balon mají hosté. Ti se dostal do zakončení.
77'
Eduard Sobol vybojoval autové vhazování, následně se jeho tým nedostal do zakončení.
75'
Žlutá karta pro tým RC Štrasburk (Habib Diallo).
74'
Habib Diallo leží na hrací ploše, dostal se do souboje se soupeřem, byl to Boubakar Kouyaté.
71'
Faitout Maouassa se dostal do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná, Následně končí míč nad brankou.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí celek vede o dva góly a kontroluje hru.
69'
Léo Leroy se dostal do zakončení, ale jeho rána končí vedle branky.
66'
ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Léo Leroy.
65'
ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází Eduard Sobol.
65'
Habib Diarra si počínal v souboji na polovině hrací plochy nedovoleně. Hrát tak budou domácí.
62'
Hodina hry je pryč, domácí fotbalisté hrají aktivně, snaží se něco vymyslet. Ale zatím na velkou šanci čekají.
60'
Elye Wahi dostal míč do sítě, ale branka pro ofsajd nemůže platit.
57'
Obrázek hry je poslední minuty stejný Morgan Sanson se pokoušel dostat do brejku, ale Jordan Ferri jej dohrál.
56'
ze hřiště odchází Stephy Mavididi, přichází Valère Germain.
53'
Ismaël Doukouré a Dimitri Liénard se dostali před branku, ale zakončit se jim nepodařilo.
52'
Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.
50'
Ismaël Doukouré kombinoval na polovině hrací plochy, následně Morgan Sanson přišel o míč.
49'
Issiaga Sylla hledal spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit.
47'
Jeden domácích hráčů leží na hrací ploše a míří k němu lékaři.
46'
Oba kluby provedly během přestávky střídání.
46'
ze hřiště odchází Colin Dagba, přichází Frédéric Guilbert.

ze hřiště odchází Khalil Fayad, přichází Faitout Maouassa.
46'
45+5'
45+3'
Khalil Fayad kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině, ale zatím se nemohou dostat do zakončení.
45+3'
Branka platí, všeho je v pořádku.
45+2'
Do akce jde ještě VAR, bude se zkoumat, zda v souboji nedošlo k faulu.
45'
Štrasburk právě vstřelil branku!
Obrovská chyba obrany hostů. Po nedomluvě mezi brankářem a hráčem získal míč HABIB DIALLO. Oklamal brankáře, a pak zakončoval.
44'
Joris Chotard byl zcela volný na druhé straně útočného pásma, ale míč se k němu nedostal.
43'
Stephy Mavididi to zkoušel individuálně, ale ani on se přes obranu soupeře nedostal do pozice, ze které by šlo zakončovat.
42'
Obrázek hry je stejný, Montpellier se propracoval na útočnou polovinu, kde kombinuje, ale nemůže se dostat před branku
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase. Domácí fotbalisté se po úvodní akci dostali do vedení, ale od té doby na výraznější šanci čekáme. Nyní jsou lepší hosté.
39'
Montpellier se nyní propracoval na útočnou polovinu, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.
38'
Na nedostatek zajímavých momentů si fanoušci naříkat rozhodně nemohou.
37'
Hra se hodně přiostřila, tvrdých zákroků přibývá a nyní za potyčku dostali dva hráči kartu.
37'
Žlutá karta pro tým RC Štrasburk (Dimitri Liénard).

Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Khalil Fayad).
36'
Jean-Eudes Aholou si kromě červené karty odnesl také zranění v obličeji a z hrací plochy odchází za doprovodu lékařů.
34'
Jean-Eudes Aholou dostal červenou kartu po faulu na soupeře. Khalil Fayad odnesl jeho tvrdou hru.
33'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se na polovině hrací plochy.
33'
Hodně neobvyklý moment, po kartě odešel funkcionář do zázemí stadionu.
31'
Červenou kartu dostal na střídačce hostujícího celku prezident Laurent Nicollin.
30'
Půlhodina hry je pryč, sledujeme zajímavý fotbal. Více ze hry mají hosté. Issiaga Sylla kombinoval před brankou se spoluhráči, Khalil Fayad poslal centr před branku, obrana si poradila.
29'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Zdá se, že budeme moci v zápase pokračovat a bude muset střídat.
28'
Habib Diarra je ošetřovaný na hrací ploše, zamířili k němu lékaři.
28'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, sledujeme klidnější pasáž hry.
26'
Před malou chvílí jsme viděli první střídání, hostující hráč nebyl podle všeho v pořádku a kvůli zranění musel odejít z hrací plochy.
26'
ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Elye Wahi.
22'
Štrasburk pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení, Wahbí Chazrí však zajímavě vypadající akci zakončil nepřesnou přihrávkou.
20'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme fotbal, který musí bavit domácí fanoušky. Jejich tým má převahu a hraje lépe. Navíc se dokázal prosadit jako první.
19'
Dlouhý míč za obranu, Stephy Mavididi byl zahnaný do nevýhodné pozice, se kterou si poradit nedokázal.
19'
Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není. Balon drží hostující fotbalisté.
15'
Alexander Djiku byl hodně důrazně dohraný soupeřem, byl to Stephy Mavididi, kdo si počínal hodně nešikovně v souboji.
13'
Colin Dagba kombinuje se svými spoluhráči na obranné polovině, sledujeme klidnější pasáž hry
12'
Štrasburk se pokoušel dostat do zajímavé střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit. Akci vedl Habib Diallo. Získal rohový kop.
9'
Hostující Khalil Fayad byl ošetřovaný na hrací ploše. Následně s lékaři zamířil mimo hrací plochu. Po krátké pauze bude hra pokračovat.
8'
Po úvodní brance tempo hry výrazně opadlo, čekáme na výraznější šanci na jedné či druhé straně.
7'
Hosté se nyní probojovali na útočnou polovinu, ale nedokázali si vypracovat výraznější střeleckou příležitost. Khalil Fayad pak přihrával nepřesně.
5'
Domácí vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
4'
Morgan Sanson si výborně naběhl za obranu, poslal míč před branku, ale následně jeho spoluhráči se do zakončení nedostali.
3'
Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, Colin Dagba si nabíhal do volného prostoru, ale obrana si poradila.
1'
Domácí celek otevírá skóre zápasu hned z první akce, po šikovné přihrávce spoluhráče se ránou bez přípravy prosazuje obranou neobsazený HABIB DIARRA. Asistence: Morgan Sanson.
1'

RC Štrasburk: Sels – Dagba, Doukouré, Djiku, Le Marchand – H. Diarra – Aholou, Prcić, Sanson, D. Liénard – H. Diallo.
Náhradníci: Risser – Bouebari, Guilbert, Jean, Kandil, Mothiba, I. Sissoko, Sobol, Suzuki.

Montpellier HSC: Lecomte – R. Tchato, Kouyaté, Estève, Sylla – Ferri, Chotard, Fayad – Nordin, Mavididi, Chazrí.
Náhradníci: Kamara – Germain, Jullien, L. Leroy, Maouassa, Sacko, Sakho, Wahi.
Lepší výchozí pozici před zápasem mají hosté, kteří jsou v tabulce čtrnáctí. Štrasburk je osmnáctý. Hrají proti sobě dva zápasy, kterým se v. sezóně nedaří a body jsou pro oba velmi důležití. Oba týmy svůj poslední zápas prohrály.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Štrasburk a Montpellier.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.