Ligue 1 - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Troyes : Montpellier - 19. února 2023   15:00

0:1
(0:0)
Montpellier
90' Chazrí
Troyes
Gallon – Rami (C) (62. Zoukrou), Salmier, Palmer-Brown (46. Porozo) – T. Baldé, Yade, Agoumé, Chavalerin, Odobert – M. Baldé, Rony Lopes (72. Ripart).
Lis – Kouamé, Ugbo, Reine-Adélaïde, Dongmo, Hamdi.
Stade de l'Aube, Troyes
Montpellier
Lecomte – Sacko, Jullien, Kouyaté, Sylla – Ferri, L. Leroy (46. Chotard) – Nordin (79. Fayad), Savanier (C), Maouassa (79. Chazrí) – Wahi (83. Germain).
Kamara – Gueguin, Estève, E. Tchato, Sakho.

Montpellier bylo po přestávce výrazně horším týmem, jenže v devadesáté minutě mu vystřelil cenné tři body střídající Wahbí Chazrí. Hosté zaznamenali důležité vítězství a tři body, zatímco domácí Troyes zůstává v sestupových vodách. Výsledek. Troyes 0 Montpellier 1.
90+5'
90+1'
Nad rámec dnešního utkání bylo nastaveno 5 minut.
90'
Montpellier právě vstřelil branku! Gauthier Gallon skvěle zasáhl proti přízemní střele ze středu pokutového území, přízemní střelou k pravé tyči ho ale poté překonal dorážející WAHBÍ CHAZRÍ! Montpellier se ujalo v závěru vedení!
86'
Erik Palmer-Brown se s tím nemazlil a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která sice mířila k přední tyči, byla ale příliš slabá a Benjamin Lecomte si poradil.
83'
Střídání v týmu Montpellier HSC:
ze hřiště odchází Elye Wahi, přichází Valère Germain.
81'
Xavier Chavalerin začal máchat bezmocně rukama poté, co mu hlavní rozhodčí neváhal udělit žlutou kartu.
80'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát necelých deset minut a po přestávce je to pořádná bitva, což potvrzují dvě červené karty. Shodně po jedné na každé straně.
79'
ze hřiště odchází Faitout Maouassa, přichází Wahbí Chazrí.
79'
ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Khalil Fayad.
78'
Troyes tahá většinu akcí po levém křídle a hodně často se dostává do šestnáctky, jenže ani jednou se na levé straně pokutového území nedostalo ke střele na bránu.
73'
Téji Savanier úmyslně přišlápl patu jednoho z protihráčů a po přezkoumání videa byl vyloučen!
72'
Střídání v týmu ESTAC Troyes:
ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Renaud Ripart.
71'
Téji Savanier předvedl ostrý zákrok a také on byl potrestán žlutou kartou. Troyes si vytvořilo tlak a na levé straně vápna se dostalo ke střelám, které byly zablokovány. Jednalo se konkrétně o dvě střely.
67'
Papa Ndiaga Yade předvedl hodně ostrý skluz a za své nebezpečné vidle byl ihned vyloučen!
63'
Yoann Salmier a Elye Wahi přišli do kontaktu úplně mimo míč a zůstali oba dva ležet na hrací ploše.
62'
ze hřiště odchází Adil Rami, přichází Tanguy Zoukrou.
59'
Papa Ndiaga Yade vybojoval na levém křídle standardní situaci, jenže Téji Savanier do něj šel čistě ramenem, takže podle mého soudu nyní tedy rozhodčí chyboval.
57'
Střídající Joris Chotard fauloval a dostal žlutou kartu.
56'
Arnaud Nordin se nádherně položil na vzdálenější pravé tyči brány do míče po přetaženém centru z levého křídla a jeho boční nůžky skončily na břevnu, zatímco podobný pokus od Christophera Juliena zablokoval Yoann Salmier! Neskutečné!
54'
Domácí fotbalisté podruhé vyrazili po přestávce do rychlého protiútoku, opět se jim ale nepovedla finální přihrávka, po které mohl rozehrávat Benjamin Lecomte.
53'
Téji Savanier rozehrál na pravém křídle rohový kop a na přední tyč poslal parádní centr, po kterém měli domácí starosti, nakonec míč ale dokázali odvrátit do bezpečí.
50'
Troyes se dostalo na levé straně šestnáctky k přízemní střele, která sice mířila k přední tyči, jenže byla příliš slabá a brankář Benjamin Lecomte si snadno poradil.
48'
Troyes mohlo na levém křídle vyrazit do rychlého protiútoku a vypadalo to hodně nadějně, jenže domácím nevyšla poslední finální přihrávka. Škoda.
47'
Následný centr z rohového kopu nebyl vůbec špatný a střela zpoza šestnáctky už vůbec ne, když mířila k přední levé tyči a Gauthier Gallon míč musel vyrážet! Hosté mohli jít do vedení.
46'
Montpellier obstaralo výkop druhého poločasu a Elye Wahi spěchal na levém křídle za dlouhým kolmým pasem. Udělal dobře, protože vybojoval rohový kop.
46'
ze hřiště odchází Léo Leroy, přichází Joris Chotard.
46'
ze hřiště odchází Erik Palmer-Brown, přichází Jackson Porozo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
Montpellier mělo dvě slibné příležitosti, Christopher Jullien ani Faitout Maouassa se ale neprosadili, a tak jsme se žádného gólu zatím nedočkali. Na domácí straně měl jedinou slibnou šanci Lucien Agoumé, jehož pohotová střela z dálky těsně minula levý horní roh brány. Po prvním poločase. Troyes 0 Montpellier 0.
45+2'
43'
Troyes se dostalo na levém křídle k pěknému centru do šestnáctky, bohužel uvnitř ní ale nebyl nikdo z domácích fotbalistů, který by mohl zakončovat. Stále bez gólu.
41'
Papa Ndiaga Yade rozehrál na levém křídle rohový kop nakrátko a na do šestnáctky přilétl nepříjemný střílený centr, hosté ho ale hlavou dokázali odvrátit pryč.
38'
Téji Savanier rozehrál na pravé straně hřiště standardní situaci, centr se mu ale vůbec nepovedl a skončil v zámezí. Skóre je v závěru poločasu stále bez gólu.
34'
Christopher Jullien se nádherně pověsil do vzduchu po centru po rohovém kopu a na vzdálenější levé tyči mohl skórovat hlavou, Gauthier Gallon šel ale rychle k zemi a míč lapil!
32'
Wilson Odobert byl zřejmě hráčem, který si na vzdálenější levé tyči nabíhal na přetažený centr z pravého křídla, byl ale pokryt jedním z obránců.
31'
Agilní Elye Wahi si dával přednost s jedním ze svých spoluhráčů na levé straně šestnáctky a byla to obrovská škoda, protože Montpellier se ke střele nedostalo.
26'
Lucien Agoumé se málem postaral o gól sezóny, když se na ose hřiště pohotově opřel do odraženého míče a jeho rána z dálky těsně minula levý horní roh brány! Nádherná střela.
23'
Montpellier se poté dostalo ke střele zpoza šestnáctky, následná střela ale byla nepřesná a skončila tak nad.
20'
Faitout Maouassa sice na levé straně šestnáctky podklouzl, byla z toho ale nepříjemná přízemní rána, jenž Gauthier Gallon na přední tyči vyrazil!
17'
Troyes předvedlo pěknou kombinační akci a Yoann Salmier posílal do šestnáctky z levého křídla pěkný přízemní centr, na vzdálenější tyči na něj ale nikdo nedosáhl. Pro domácí tým je to velká škoda. Stav 0:0.
15'
Téji Savanier rozehrál na levém křídle rohový kop a jeho centr nebyl špatný, stejně jako následný ze hry, domácí obrana si ale v obou případech poradila. Stav je 0:0.
14'
Fotbalisté Montpellier jsou během posledních okamžiků zápasu aktivnějším týmem a na levém křídle se dostali k centru, který byl sražený týmem Troyes na rohový kop.
12'
Těžko říci, zda chtěl jeden z hostujících hráčů zpoza šestnáctky centrovat nebo střílet, ani jedno se mu ovšem nepovedlo a míč málem trefil rohový praporek.
10'
Arnaud Nordin se krásně uvolnil na pravém křídle a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která minula přední pravou tyč, a následoval odkop od brány ESTAC.
8'
Lucien Agoumé předvedl hodně ošklivý šlapák, který velice nepříjemně odnesl Téji Savanier. Žlutá karta.
3'
Thierno Baldé zůstal ležet na hrací ploše a zřejmě schytal nepříjemný úder někam do oblasti ledvin. Hra přerušena kvůli ošetření. Fauloval Faitout Maouassa.
2'
Wilson Odobert a Papa Ndiaga Yade dobře kombinovali na levém křídle, jenže se k ničemu nedostali a následný útok zhatila nepřesná kolmá přihrávka. Odkop od brány.
1'

ESTAC Troyes: Gallon – Rami (C), Salmier, Palmer-Brown – T. Baldé, Yade, Agoumé, Chavalerin, Odobert – M. Baldé, Rony Lopes.
Náhradníci: Lis – Porozo, Kouamé, Ugbo, Reine-Adélaïde, Ripart, Zoukrou, Dongmo, Hamdi.
Trenér: Patrick Kisnorbo

Montpellier HSC: Lecomte – Sacko, Jullien, Kouyaté, Sylla – Ferri, L. Leroy – Nordin, Savanier (C), Maouassa – Wahi.
Náhradníci: Kamara – Gueguin, Chotard, Estève, E. Tchato, Chazrí, Sakho, Fayad, Germain.
Trenér: Michel Der Zakarian

Rozhodčí: Benoit Bastien. Asistenti: Thomas Luczynski, Hicham Zakrani. Čtvrtý rozhodčí: Eddy Rosier. VAR: Jeremy Stinat. AVAR: Thierry Bouille.
Montpellier HSC

Montpellier po výhře v Auxerre prohrálo dvakrát v řadě, naposledy ovšem získalo tři body, když si na domácím hřišti snadno poradilo s Brestem a vyhrálo rozdílem třídy. Montpellier před svými fanoušky vyhrálo po sérii tří domácích porážek. Hodně mu pomohl vlastní gól soupeře hned v úvodu zápasu, konkrétně čtvrté minutě.
ESTAC Troyes

Fotbalisté Troyes naposledy vyhráli na začátku letošního roku, když 2. ledna vyhráli v Štrasburku v zápase velmi bohatém na góly 3:2, a od té doby ale v lize nevyhráli šestkrát za sebou. Troyes prohrálo pět z posledních šesti ligových zápasů a jediný bod získalo proti Lens, mohly to být ovšem body tři, do nastavení totiž vedlo.
Nedělní program francouzské ligy bude pokračovat po souboji mezi PSG a Lille utkáním dvou celků, které bojují o záchranu. Troyes nevyhrálo šestkrát za sebou, zatímco Montpellier naposledy porazilo Brest a ukončilo sérii dvou porážek. Týmy od sebe nyní dělí čtyři body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.