Ligue 1 - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Rennais - 7. dubna 2024   17:05

Monaco
25' Akliouche (Jakobs)
1:0
(1:0)
Monaco
Majecki – Vanderson, Singo, Kehrer, Jakobs (68. Ouattara) – Yo. Fofana, Zakaria – Akliouche (86. Diatta), Minamino, Golovin – Ben Yedder (73. Balogun).
Köhn – E. Ben Seghir, Mo. Camara, Embolo, Magassa, Salisu.
Rennais
Mandanda – Seidu (69. G. Doué), Wooh, Theate, Truffert – Matusiwa (66. Santamaría), D. Doué – Bourigeaud (66. Le Fée), Gújrí (75. Blas), Terrier – Kalimuendo (84. Yıldırım).
Gallon – Belocian, Omari, Rieder.

Nepříliš atraktivní fotbal, dvě červené karty a jeden gól. Body z tohoto zápasu bere domácí celek.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:17.
90+8'
90+8'
Začala poslední nastavená minuta, hosté hrají s brankářem hodně vysoko.
90+6'
Désiré Doué to vzal na sebe, ale jeho pokus byl hodně nepovedený. Radosław Majecki rozehrává od své branky.
90+6'
Rennes nyní vybojovalo volný kop před brankou soupeře.
90+5'
Do hry se zapojil také brankář hostů, ale do výraznější šance se Rennes nedostalo.
90+3'
Hosté rozehrávají rohový kop, Désiré Doué poslal míč před branku, ale obrana si dokázala poradit.
90+2'
Kassoum Ouattara to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Radosław Majecki rozehrává od své branky, diriguje spoluhráče, aby šli co nejdál od něj.
86'
Střídání v týmu AS Monaco:
ze hřiště odchází Maghnes Akliouche, přichází Krépin Diatta.
85'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase. Domácí rozehrávají od své branky a pokouší se rychle přenést hru.
84'
Střídání v týmu Stade Rennes:
ze hřiště odchází Arnaud Kalimuendo, přichází Bertuğ Yıldırım.
83'
Rennes se nyní propracovalo před branku soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Domácí se tak tak brání.
82'
Wilfried Stephane Singo byl hodně důrazně dohraný soupeřem, nyní zatím bez karty. Balon pro domácí.
81'
Žlutá karta pro tým Stade Rennes (Arthur Theate).
81'
Tak nakonec ne, pokutový kop to nebude.
80'
Youssouf Fofana podle všeho fauloval rukou, uvidíme penaltu pro Rennes?
79'
Do akce jde VAR.
77'
Arthur Theate odehrál míč do zámezí, je z toho rohový kop pro domácí. Maghnes Akliouche bude rozehrávat.
76'
Souboje o balon probíhají na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho výrazných šancí k vidění není.
75'
ze hřiště odchází Amín Gújrí, přichází Ludovic Blas.
74'
Následovat bude rohový budou hosté. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.
73'
Youssouf Fofana podle všeho po tomto střídání přebere kapitánské céčko.
73'
ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Folarin Balogun.
72'
Zdá se, že uvidíme další střídání.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, Rennes se pokoušelo něco vymyslet před brankou soupeře, ale marně.
69'
ze hřiště odchází Alidu Seidu, přichází Guéla Doué.
68'
Stále zatím platí jednobrankové vedení domácího celku, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
68'
ze hřiště odchází Ismail Jakobs, přichází Kassoum Ouattara.
66'
ze hřiště odchází Azor Matusiwa, přichází Baptiste Santamaría,
ze hřiště odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Enzo Le Fée.
65'
Oba kluby dohrávají zápas bez vyloučeného hráče.
64'
Thilo Kehrer dostává druhou žlutou kartu, a tak utkání pro něho končí.
61'
Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit poměrně snadno.
61'
Alexandr Golovin se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus dokázal zastavit brankář.
61'
Hodina hry je pryč, Monaco pokračuje v trpělivé hře a pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře.
58'
Žlutá karta pro tým AS Monaco (Wilfried Stephane Singo).
57'
Hostující Adrien Truffert si nepohlídal své postavení, je z toho ofsajd.
56'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí fotbalisté jsou aktivnější, tlačí se do zakončení. Zatím ale čekají na další velkou šanci.
53'
Wissam Ben Yedder mohl zakončovat, ale obrana si s jeho akcí poradila za cenu rohového kopu.
52'
Fotbalisté v červeném se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale nyní čekají na výraznější šanci.
50'
Pět minut hry z druhého poločasu je pryč, fotbalisté Rennes to budou mít ve zbytku zápasu velmi komplikované.
49'
Velká komplikace pro hosty. Ti prohrávají o jednu branku a navíc musí hrát v početní nevýhodě.
46'
Martin Terrier dostává od hlavní sudí červenou kartu. Sledoval míč, ale pak nešikovně zasáhl soupeře. Jasná červená karta.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek nestřídal. Pokračují tedy základní jedenáctky.
46'
45+2'
45+1'
Wilfried Stephane Singo rozehrává od své branky, následně se domácím rychle podařilo přenést hru, ale k zakončení se klub nedostal.
45'
Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
44'
Amín Gújrí se nedokázal prosadit, z ostré pozice netrefil míč tak, jak potřeboval.
43'
Domácí fanoušci věří, že v závěru prvního poločasu uvidí ještě nějakou branku.
41'
Následně se domácím pokus o rychlé zaskočení obrany nepovedl.
41'
Monaco rozehrává od své branky, Wilfried Stephane Singo se rychle zapojil do kombinace a přenesl hru až na polovinu soupeře.
38'
Hostující celek bude nyní rozehrávat volný kop. Radosław Majecki si organizuje obranu a zeď.
36'
Žlutá karta pro tým AS Monaco (Thilo Kehrer).
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu. Hostující celek rozehrává od své branky. Steve Mandanda rozehrál až k polovině hrací plochy. Následně jeho spoluhráč byl faulovaný.
33'
Po rychlé domácí akci zakončoval Wissam Ben Yedder, ale jeho tvrdá rána bez přípravy končí vedle.
32'
Monaco se dostalo před branku soupeře, Youssouf Fofana a Ismail Jakobs zkoušeli něco vymyslet, ale obrana si poradila.
30'
Úvodní půlhodina hry nabídla celou řadu zajímavých šancí, jedna byla proměněná. Oba kluby baví fanoušky pěkným fotbalem.
28'
Takumi Minamino to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do výraznější šance pro zakončení. Rennes si poradilo.
26'
Rennes se pokouší rychle odpovědět na branku soupeře. Hosté se ale nemohou dostat do zakončení.
25'
Monaco právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává do vedení po rychlé akci. Jakub našel před brankou volného spoluhráče, tím byl MAGHNES AKLIOUCHE, jehož rána byla nechytatelná. Asistence: Ismail Jakobs.
21'
Amín Gújrí si vypracoval zajímavou příležitost, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
20'
Dvacet minut hry je pryč, oba kluby si dokázaly vypracovat střelecké pozice. Zatím ale čekáme na úvodní branku zápasu.
19'
Benjamin Bourigeaud rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana Monaca si dokázala poradit.
18'
Radosław Majecki se vyznamenal proti střele soupeře. Martin Terrier pálil bez přípravy a jeho tvrdou ránu vytáhl brankář na roh.
17'
Christopher Wooh byl hodně důrazně dohraný soupeřem, Wissam Ben Yedder si počínal za hranicí pravidel.
15'
Rennes se po rychlé akci dostala do střelecké pozice, ale rána byla před brankou zblokovaná.
14'
Domácí fotbalisté jsou v zápase výrazně aktivnější, snadněji se dostávají do zakončení.
12'
Takumi Minamino nakrátko rozehrál. Následně měl obrovskou šanci jeho kolega, ale hlavičkoval do brankáře, pak další rána končí nad.
11'
Alexandr Golovin to vzal na sebe, jeho tvrdý pokus vyrazil brankář Steve Mandanda na rohový kop.
10'
Arthur Theate rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
8'
Souboje o balon se odehrávají především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.
7'
Alidu Seidu vybojoval míč, Benjamin Bourigeaud pokračoval v akci, ale do zakončení se ani jeden z nich nedostal.
5'
Brankář Monaca se zapojil do rozehrávky od své branky, Thilo Kehrer pokračoval v akci, ale pokus o rychlé přenesení hry nevyšlo.
4'
Youssouf Fofana měl obrovskou šanci, ale jeho tvrdý pokus míří vedle branky. Z puntíku pro penaltu minul branku.
3'
Wilfried Stephane Singo hledal přihrávkou spoluhráče, ale domácí hráč nerozehrál dobře.
2'
Vanderson vrátil míč svému brankáři, který se následně pustil do kombinace se spoluhráči.
1'
Ismail Jakobs rozehrává autové vhazování poblíž půlící čáry, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu zápasu.
1'

AS Monaco: Majecki – Vanderson, Singo, Kehrer, Jakobs – Yo. Fofana, Zakaria – Akliouche, Minamino, Golovin – Ben Yedder.
Náhradníci: Köhn – Balogun, E. Ben Seghir, Mo. Camara, Diatta, Embolo, Magassa, Ouattara, Salisu.

Stade Rennes: Mandanda – Seidu, Wooh, Theate, Truffert – Matusiwa, D. Doué – Bourigeaud, Gújrí, Terrier – Kalimuendo.
Náhradníci: Gallon – Belocian, Blas, G. Doué, Le Fée, Omari, Rieder, Santamaría, Yıldırım.
Domácí fotbalisté hrají velmi dobře, v posledních pěti zápasech klub bodoval a je na čtvrté pozici. Naposledy porazil Méty vysoko 5:2. Rennes hraje klidný střed tabulky, je osmé. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo Marseille 2:0, naposledy ale padlo se Štrasburkem 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí AS Monaco a Stade Rennes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:05.