Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Bulharsko : Saúdská Arábie - 13. listopadu 2017   18:00

Bulharsko
Bulharsko
81' Popov
1:0
(0:0)
Saúdská Arábie
Bulharsko
Ivanov – Aleksandrov, Bodurov, Božikov, Dalev, Kostadinov, Nedelev, Nedjalkov, Popov, Raynov, Slavčev
Makandžhjev – Dimitrov, Djulgorev, Galabinov, Milanov, Minchev, Tonev, Tvetkov
Abdullah – Al Fatil, Al Habri, Al Jassin, Al Moasher, Al Mowaland, Al Muwalland, Al Sulaiheem, Al Zaqar, Asiri, Chubrani
Al Owais – Al Fraidi, Al Hazzaa, Al Obain, Al Owais, Al Shehri, Asiri, Bekshween, Muath, Hawsawi M., Hawsahi O.

Bulharsko tento zápas vyhrává o jednu branku, prosadil se v jednaosmdesáté minutě Jevelin Popov, jehož gól hlavou se ukázal jako rozhodující.
90+6'
90+6'
Abdulafttah Asiri našel výbornou přihrávkou spoluhráče, ve velké šanci ale nedokázal přesněji zamířit Mohannad Aseri.
90+4'
Po faulu domácího hráče budou od své branky rozehrávat hráči hostujícího týmu.
90+3'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Jevelin Popov, přichází Andrej Galabinov.
90+1'
Postavení mimo hru a v něm hostující Hussan Muath.
90+1'
Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Nouh Al-Mousa, přichází Ahmed Al-Fraidi.
90'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Po faulu Rajnova budou rozehrávat hosté ze své obranné poloviny. Mnoho času už na vyrovnání nemají.
86'
Další domácí akci zastavil All Muwalland jen za cenu rohového kopu.
85'
Domácí rozehrávali volný kop. Popov uvedl míč do hry, následně vypálil levou nohou Aleksandar Tonev. Jeho rána jen o malý kousek minul branku.
83'
Červenou kartu dostává Mansour Al-Harbi (Saúdská Arábie). Hostující hráč hodně nevybíravě fauloval domácího Milanova, za což vidí zcela po právu červenou kartu. Zápas pro něj končí.
81'
Bulharsko právě vstřelilo branku!
Aktivně hrající domácí tým se zaslouženě do stává do vedení. Po rohovém kopu si na míč nejlépe vyskočil JEVELIN POPOV, který snadno hlavičkou překonal brankáře. Výborný centr připravil Milanov.
79'
Bulharsko mělo tři rohové kopy v krátkém časovém sledu.
78'
Hostující celek se dostal do zajímavé pozice, Yahia Al Shehri hlavičkoval v předbrankovém prostoru. Míč ale netrefil podle představ, a tak ani brankář zasahovat nemusel.
76'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Spas Delev, přichází Aleksandar Tonev.
76'
Saeed Al Muwallad odrazil míč jen do autu, následovat bude domácí rohový kop.
75'
Patnáct minut hry náš dělí od konce zápasu. Jednoznačně aktivnější je domácí celek, který ovšem nemůže překonat obranu soupeře.
74'
Domácí celek má více ze hry, hraje aktivněji, ale zatím si nedokázal vypracovat gólovou šanci.
72'
Nerozhodný stav stále platí, do výborné šance se dostal domácí Popov, jenže jeho projektil končí nad brankou.
71'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Salman Muwashar, přichází Yahia Al Sheh.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí hráči mají více ze hry, ale stále platí nerozhodný bezbrankový stav.
68'
Hostující Waleed Bakhashwain se dopustil faulu, rozehrávat tak bude domácí Milanov z pravé strany.
66'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Todor Nedelev, přichází Andrej Galabinov.
65'
Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Al-Sulaiheem, přichází Waleed Bakhashwain.
64'
Domácí Popov se probojoval k zakončení, jeho rána jen těsně minula branku, gólman Saúdské Arábie zasahovat nemusel.
63'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Simeon Slavčev, přichází Georgi Milanov.
62'
Rohový kop bude rozehrávat domácí celek, ale centr před branku nebyl povedený.
61'
Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Taiseer Al Jassam, přichází Abdulafttah Asiri.
59'
Hosté hrají nyní lépe, do další zajímavé pozice se propracoval Mohannad Aseri. Jeho hlavička končí nad brankou, domácí brankář zasahovat nemusel.
58'
Registrujeme další střelecký pokus, Saeed Al Muwallad to zkoušel pravou nohou, ale bránu minul.
55'
Aleksandrov vybojoval rozehrávku na polovině hrací plochy.
54'
Domácí celek se vrací k aktivní hře, se kterou mají hosté velké problémy. Zatím se Bulharsku nedaří přesněji vypálit.
52'
Domácí celek se propracoval do zakončení. Delev z hranice velkého vápna vypálil levou nohou. Míč ale končí příliš vysoko.
51'
Mohammed Al-Fatil hlavičkoval z předbrankového prostoru, míč ale netrefil podle představ, a tak balon končí nad brankou.
50'
Božikov zastavil hostující akci jen za cenu rohového kopu. S následným centrem si obrana dokázala poradit. Následovat bude další roh. Ale ani nyní se Saúdská Arábie do výraznější šance nedostala.
49'
Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Optickou převahu dál mají fotbalisté Bulharska.
46'
Dalev se propracoval do zakončení, které se mu vůbec nepovedlo, a tak míč má v moci brankář Saúdské Arábie.
46'
První poločas mnoho šancí nepřinesl, sledovali jsme aktivní hru Bulharska, které se ale do výraznější gólové šance probojovat nedokázalo. Stav je zatím bezbrankový.
45+0'
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec.
44'
Nedjalkov se výborně vrátil před svou branku, a tak dokázal zastavit zajímavě vypadající akci hostů.
43'
Z velké dálky vypálil pravou nohou Kostadinov. Jeho ránu poměrně snadno kryje brankář Abdullah.
42'
Saúdská Arábie má sice územní převahu, ale nemůže se propracovat do střelecké pozice.
41'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, více ze hry má nyní hostující celek.
40'
Salman Muwashar se rozehrával po faulu soupeře volný kop, snadno si poradila domácí obrana.
38'
Božikov se pokoušel dlouhým pasem najít spoluhráče, ale Popov byl ale obsazený. Bulharsko se tak do zakončení nedostalo.
36'
Saúdská Arábie se propracovala na útočnou polovinu, ale Al Sulaiheem nedokázal přesněji přihrát na nabíhajícího spoluhráče.
35'
Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, na vyloženou gólovou šancí stále čekáme. Převahu ale mají hráči v zeleném, tedy domácí.
34'
Hostující Al Mousa si v osobním souboji počínal příliš aktivně, za své chování je důrazně napomínán hlavním sudím.
32'
Půlhodina hry je pryč, zatím největší šanci měl domácí Dalev, ale branku trefit nedokázal.
30'
Hostující celek fauloval, rozehrávat tak bude domácí Popov hluboko na své polovině.
29'
I s tímto centrem si snadno dokázala poradit obrana Saúdské Arábie.
28'
Nedelev rozehrává domácí rohový kop. Centr se snesl před branku, míč mimo hrací plochu vytěsnil gólman, a proto uvidíme roh z druhé strany.
26'
Od své branky bude vykopávat hostující brankář. Saúdská Arábie se sice k míči dostala, ale zakončit se jí nepodařilo.
25'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance. Více ze hry a optickou převahu mají domácí.
22'
Domácí celek se po rychlé akci dostal do zakončení. Z předbrankového prostoru vypálil Dalev, jehož rána ale končí mimo branku. Bulharsko tuto šanci neproměnilo.
20'
Popov se dostal do zakončení. Jeho rána z velké dálky končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
18'
Rohový kop pro domácí celek. Centr před branku byl zablokovaný, k zakončení nedošlo.
18'
Bulharsko se dostalo na útočnou polovinu a pokouší se něco vymyslet, zatím ale marně.
16'
Fatil fauloval soupeře, rozehrávat tak bude domácí celek na útočné polovině. Do výraznější šance se ale nedostal.
15'
Sledujeme fotbal takticky vedení, hraje se zejména na polovině hrací plochy.
13'
Z velké dálky se do zakončení dostal hostující Mohammed Al-Fatil. Jeho rána pravdou nohou končí přesně v místech, kde byl připravený brankář Ivanov.
11'
Znovu kombinace mezi Aleksandrovem a Delevem končí odmávaným postavením mimo hru. Domácí celek zatím nemůže správně načasovat své akce.
11'
Delev se pokoušel něco vymyslet, ale po jeho špatné přihrávce končí míč u Abdullaha.
10'
Deset minut hry je pryč a na výraznější šanci stále čekáme. K vidění je klidný fotbal, ani jeden celek se nikam nežene.
8'
Další postavení mimo hru a v něm domácí celek. Dalev hledal dlouhým pasem Aleksandrova, který si ale nepohlídal své postavení.
7'
Domácí Anton Nedjalkov fauloval soupeře, rozehrávat tak bude Ali Al-Zaqan.
6'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, Slačev se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale byl faulovaný.
6'
Kostadinov fauloval soupeře, volný kop pro hosty. Rozehrávat bude Jassam.
5'
Domácí Bulharsko hraje v zeleném, hosté v bílém. Do zajímavé pozice se pokoušel probojovat Popov, ale jeho finální přihrávka postrádala přesnost.
3'
Domácí Todor Nedelev hledal naběhnutého spoluhráče, ale Delev byl v postavení mimo hru.
2'
Hostující celek se propracoval do zakončení. Taiseer Al Jassam vypálil pravou nohou a jeho rána končí malý kousek mimo branku.
1'
V poklidném tempu zápas začíná, ani jeden celek se nemůže probojovat do výraznější šance.
1'
Bulharsko z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Porazilo Švédsko 3:2. Remizovalo s Lucemburskem 1:1. Bulharsko nestačilo na Bělorusko 1:2, Nizozemsko 1:3 a Francii 0:1.
Saúdská Arábie z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila si s Japonskem 1:0 a Lotyšskem 2:0. Nestačila na Spojené arabské emiráty 1:2, Ghanu 0:3 a Portugalsko 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Bulharsko a Soudská Arábie .
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.