Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Již. Korea : Srbsko - 14. listopadu 2017   12:00

Již. Korea
Již. Korea
62' Ja-Čeol
1:1
(0:0)
Srbsko
Srbsko
59' Ljajič
Již. Korea
Woo Čo – Soon Čoi, Gwon Kim, Sung Lee, Kwon, Min Woo, Koo, Yong Ki, Jung, Min Son
Seung-Gyu Kim, Jin-Hyeon Kim – Jung, Kwon, Ko, Kim, Ju, Čool Lee, Chang-Min Lee, Yeom, Keun-Ho Lee, Jung-Hyub Lee
Srbsko
Stojkovič – Vukovič, Odradovič, Rukavina, Ivanovič, Zivkovič, Grujič, Maksimovič, Sergej, Ljajič, Projovič
Dmitrovič, Rajkovič – Gacinovič, Gudelj, Kolarov, Kostič, Krsticič, Mitrovič, Radonjič, Tadič, Tosic, Veljkovič

V tomto přípravném zápase mezi Jižní Koreou a Srbskem se narodila remíza 1:1. Šancí měly oba týmy výrazně více, jenže brankáři podali výborný výkon. Srbsko se dostalo do vedení, a pak domácí celek z pokutového kopu vyrovnal.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:13.
90+3'
90+3'
Jihokorejci se pokouší rozhodnout. Šanci si dokáží vypracovat, ale brankář Dmitrovič chytá výborně.
90+2'
Nastavovat se budou tři minuty.
90+1'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Rukavina, přichází Kostič.
90'
Domácí neproměnil jasnou šanci, Son Heung-Min nedokázal tváří v tvář překonat brankáře Srbska nepřekonal. Je z toho rohový kop.
88'
Jižní Korea se pokouší v závěru zápasu získat vedení. Jenže po nepřesné akci domácích bude vykopávat hostující brankář. Ten dostal míč až na útočnou polovinu.
87'
Srbsko kombinuje na své polovině, nikam se nežene. Čeká na vyloženou chybu soupeře.
86'
Nyní na hrací ploše zůstává ležet jeden z hostujících hráčů. Je to Obradovič.
85'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Ki Sung-Yong, přichází Joon.
85'
Pět minut hry zbývá do konce druhého poločasu.
83'
Srbsko se musí bránit tlaku soupeře. Sledujeme rychlou hru. Domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed.
82'
Son-Heung-Min se propracoval do výborné střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku.
82'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Kim Min-Woo, přichází Kim Jin-Su.
81'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, stav je stále vyrovnaný a šance jsou k vidění na obou stranách.
80'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Kwon Čang-Hoo, přichází Lee Myung-Joo.
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Lee J-S., přichází Jeom Ki-Hun.
78'
Srbsko mohlo jít do vedení, jenomže Zivkovič v dobré střelecké pozici pálil nad branku. Woo Čo zasahovat nemusel.
77'
Domácí budou rozehrávat rohový kop.
76'
Patnáct minut hry zbývá do konce poločasu, sledujeme vyrovnaný fotbal, oba týmy mají šance.
75'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Milinkovič-Savič, přichází Gacinovič.
73'
Son Heung-Min výborně vypálil. Hostující brankář se musel pořádně natáhnout, aby jeho pokus vytěsnil alespoň na rohový kop.
72'
Autor zatím jediné branky Srbska se nyní dostal do zakončení. Jeho rána z první končí nad brankou.
71'
Srbsko hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale nedaří se mu prostřelit brankáře soupeře. Jihokorejci se mohou na svého brankáře spolehnout.
70'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Koo Ja-Čeol, přichází Lee Keun Ho.
68'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Ivanovič, přichází Veljkovič.
68'
Hostující celek hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet. Prijovič centroval před branku, ale jeho pokus byl příliš vysoký.
66'
Na útočné polovině budou rozehrávat domácí fotbalisté. Son Heung-Min centroval před branku s jeho pokusem si snadno poradil brankář Srbska.
65'
Po střele Rukaviny kryje míč naprosto snadno domácí brankář. Woo Čo zastavil další akci soupeře. Sledujeme rychlý fotbal.
64'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Srbsko se pokouší získat vedení zpět.
62'
Jižní Korea právě vstřelila branku!
Po faulu hostujícího Vukoviče byl nařízen pokutový kop. S jistotou jej proměnil KOO JA-ČEOL, který poslal brankáře na druhou stranu než míč.
61'
Pokutový kop pro domácí, fauloval Vukovič v pokutovém území.
59'
Srbsko právě vstřelilo branku!
Hostující celek se po rychlé akci dostává do vedení. Po výborné přihrávce spoluhráče se prosazuje na vzdálenější tyč mířící ADEM LJAJIČ.
59'
Sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu mají hosté.
57'
Výborně nyní zasáhl hostující brankář proti střele Koo Ja-Čeola, který tečoval míč před bránou. Dmitrovič si dokázal výborně poradit.
56'
Domácí Kwon Čang-Hoon se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ze střední vzdálenosti končí mimo branku. Vykopávat bude gólman Srbska.
55'
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
53'
Jeden z hostujících hráčů špatně vyhodnotil své postavení, je mu pískán ofsajd. Rozehrávat tak budou hluboko na své polovině domácí.
52'
Nyní se Srbsko dostalo do zajímavé střelecké pozice, ale Vukovič nedokázal z první vypálit.
51'
Vykopávat od své branky bude Dmitrovič, který přišel do druhého poločasu.
49'
Son Heung-Min byl těsně před vápnem faulovaný. Volný kop pro domácí. Kwon Čang-Hoon se rozhodl pro střílený centr, který končí nad brankou.
48'
Po nepřesné akci Srbska končí míč u domácího brankáře, který volí dlouhý výkop.
47'
Srbko vyslalo do druhého poločasu náhradního brankáře, místo Stojkoviče chytá Dmitrovič.
46'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Grujič, přichází Kolarov.
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Maksimovič, přichází Radonjič.
46'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Stojkovič, přichází Dmitrovič.
46'
První poločas gól sice nepřenesl, ale zajímavých momentů bylo před oběma brankami k vidění poměrně hodně. Jsem zvědavý, co nabídne druhý poločas.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude ještě jedna minuta. Domácí měli k dispozici rohový kop, ale míč získal ve vzdušném prostoru Stojkovič.
45'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu, uvidíme, kolik minu se bude nastavovat.
43'
Kim Min-Woo centroval před branku, míč ještě výborně tečoval Son Heung-Min a brankář Stojkovič měl co dělat, aby na změnu směru míče dokázal zareagovat.
42'
Srbsko se nyní musí bránit rychlým akcím domácího týmu. Jihokorejci se ale nemohou dostat do vyložené šance, protože hrají příliš kombinačně. Hráč, který by už mohl vystřelit ještě přihrává.
40'
Rukavina fauloval Heung-Mina. Domácí měli ponechanou výhodu, do šance se dostal Čul-Son, který trefil jen střed brány, kde byl gólman.
39'
Woo Čo rozehrává od své branky, domácí celek rozehrává postupnou akci. Žádné dlouhé centry, nýbrž postupná trpělivá hra.
38'
Son Heung-Min výborně unikl po levé straně, centroval před branku, kde viděl spoluhráče. Ten byl ovšem na poslední chvíli obsazený obráncem, a tak nemohl zakončit.
37'
Jihokorejci se pokouší vstřelit první branku zápasu, dokáží si vypracovat slibné šance. Finální přihrávky ale postrádají přesnost.
36'
Lee našel Min-Wooda, který mířil do pokutového území. Jeho akci za cenu rohového kopu zastavil Rukavina.
35'
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Na velké útočné akce se čeká.
33'
Son Heug-Min rozehrával volný kop na útočné polovině, domácí se vrací ke své aktivní hře. Z velké dálky to zkoušel Jang Hyung-Soo, ale bránu vůbec netrefil. Vykopávat bude Stojkovič.
32'
Kim se propracoval do pokutového území, ale míč nedokázal přesněji zpracovat. Tato šance domácích tak zůstává nevyužitá.
30'
Půlhodina hry je minulostí. Nyní vedli domácí rychlou akci. Čul-Son dostal míč na útočnou polovinu, zakončovat se pokoušel následně Son Heug-Min. Jeho ránu z velkého úhlu vyrazil brankář Stojkovič jen na rohový kop.
28'
Srbská aktivní hra pokračuje dál. Domácí celek se musí bránit tlaku soupeře.
26'
Ljajič rozehrával volný přímý kop malý kousek od velkého vápna. Jeho ránu do horní části branky výborně vytáhl brankář Woo Čo na rohový kop. Domácí brankář byl pochválen od spoluhráčů a i fanoušci tleskali.
24'
Zivkovič hledal vysokým centrem spoluhráče. Ten se ale přes dobře hrající obranu soupeře do zakončení nedostal. Jižní Korea následně posílá míč daleko od své brány.
23'
Úvodních dvacet minut hry patřilo domácímu týmu, který byl aktivnější, ale žádnou výraznější šanci si nevytvořil. Nyní se osmělili hosté a jsou nebezpečnější.
22'
Prijovič se propracoval do šance, a zakončoval. Míč sice do brány dostal, ale podle pomezního rozhodčího to bylo z postavení mimo hru, což opakovaný záběr potvrdil. Srbskému hráči se to příliš nelíbí, ale nerozhodný stav stále platí.
20'
Hostující celek si vypracoval šanci. Ze střední vzdálenosti zakončoval Sergej Milinkovič-Savič. Jeho ránu ale brankář zastavovat nemusel, míč totiž končí mimo bránu.
19'
Kim Min-Woo má míč na útočné polovině, pokouší se najít spoluhráče, zatím se mu to ale nedaří. Hostující obrana hraje zodpovědně.
17'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat. Sledujeme spíše velkou taktickou bitvu.
15'
Sergej Milinkovič-Savič vypálil, jeho pokus zablokoval obránce jen na rohový kop. Následný centr před branku ale gólman vyboxoval do bezpečí.
14'
Domácí nyní kombinují na své polovině a čekají na možnost rychlé akce. Woo-Young nedokázal posunout míč na naběhnutého spoluhráče.
12'
Jihokorejci mají více ze hry, Srbsko se musí bránit.
10'
Jeden z domácích hráčů, Koo Ja-Čeol, centroval před bránu. Jeho centr kryje brankář Stojkovič. Snadná práce pro gólmana.
9'
Domácí celek má převahu, ale zatím se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice. Srbsko vyčkává na chybu soupeře.
8'
Kim Min-Woo vedl domácí akci, na poslední chvíli zasahoval srbský obránce. Autové vhazování pro Jiří Koreu.
7'
Jung Woo-Young a Zivkovič absolvovali poměrně tvrdý osobní souboj. Sudí situaci posoudil jako faul hostujícího hráče, a tak rozehrávají domácí.
5'
Rohový kop pro Srbsko. Ljajič centroval před branku, s jeho pokusem si poradil hned první obránce. Akce pokračovala dál a do zakončení se dostal Ivanovič, jehož rána končí nad bránou.
3'
Domácí Jung Woo-Young byl nachytaný v postavení mimo hru, do zakončení se tak ani nedostal.
2'
Domácí hrají v červeném, hosté v bílém. V poklidném tempu zápas začíná.
1'
Dvakrát proti sobě tyto týmy nastoupily. Každý z nich slavil výhru. V roce 2009 Srbsko 1:0 a v roce 2011 Jižní Korea 2:1.
Jižní Korea z posledních pěti zápasů vyhrála jen jeden. Porazila Kolumbii 2:1. Nestačila na Rusko 2:4 a Maroko 1:3. Remizovala s Íránem a Uzbekistánem 0:0.
Srbsko z posledních pěti zápasů vyhrálo hned čtyři. Poradilo si s Moldavskem 3:0, Irskem 1:0, Gruzií 1:0 a Čínou 2:0. Nestačilo na Rakousko 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Jižní Korea a Srbsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.