Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Již. Korea : Austrálie - 7. června 2019   13:00

Již. Korea
Již. Korea
76' Eui-Jo
1:0
(0:0)
Austrálie
Austrálie
Již. Korea
Gyu – Min-Jae, Kim, Kwon – Moon-hwan, Ju, Jin-su (73. Chul), Lee (73. Sang-Ho), Hwang – Hee-chan (67. Eui-Jo), Heung-Min (C)
Austrálie
Redmayne – Grant, Wright, Jurman (77. Spinarovic), Behich (78. Smith) – Amini, O´Neill (84. Petratos), Jeggo – Mabil (70. Borello), Duke (63. Taggart), Goodwin (73. Ry. Williams)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:15.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Jižní Koreje, která svého soupeře porazila poměrem 1:0. Druhý poločas nabízel hodně nezáživnou podívanou, avšak asijský celek se přeci jenom dostal do kýženého vedení, načež se hra o trochu zlepšila. Austrálie totiž pořádně otevřela obranu, což k vyrovnání stavu ale nevedlo. Naopak si soupeř přichystal několik protiútoků, avšak žádnou další branku jsme už neviděli.
90+3'
90+2'
Na žádnou další změnu skóre to nevypadá, oba celky se totiž nacházejí ve středu hrací plochy. Jihokorejci rozehrávají volný kop.
90+1'
Žlutou kartu dostává Brandon Borello (Austrálie).
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná se ještě dočkáme nastaveného času.
88'
Po hodně nedovoleném zákroku skončil na zemi Amini, avšak se pokračovalo ve hře. Naopak Borello vybojoval rohový kop.
85'
U postranní čáry se povedlo zasáhnout Chulovi, od kterého se míč odrazil ven z hrací plochy. Austrálie se dostává k slibnému náporu.
84'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Brandon O'Neill, přichází Dimitrios Petratos.
84'
Mohlo to být o dvě branky! Son si hezkým způsobem navedl míč na levou nohu, avšak poté ho vychytal brankář Austrálie.
83'
Na druhé straně jsme viděli pokus o centr, který se snesl pouze ven z hrací plochy. K autovému vhazování se tak staví domácí celek.
82'
Za dalekonosným pasem se vydal Chul, který se k němu nakonec vůbec nedostal. Před ním totiž na jedničku zasahoval Taggart.
81'
V pokutovém území se podařilo zasáhnout Grantovi, který odvracel míč do bezpečí. Jihokorejci se drží s balónem na vlastní polovině.
80'
Najednou to budou mít hosté hodně složité, prohrávají totiž o jednu branku. Navíc do konce zápasu nezbývá zrovna moc času.
79'
Son si vzal na starost rozehrávku standardní situace. Domácí kapitán stáčel míč do vápna, kde zasahoval jeden z protihráčů.
78'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Aziz Behich, přichází Bradley Smith.
77'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Matthew Jurman, přichází Matthew Spiranovič.
77'
Jeden z domácích nyní odkopával podél autové čáry, kde se nacházel Grant. Austrálie poté dalším centrem našla pouze Honga.
76'
Jižní Korea právě vstřelila branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! K centrované nabídce z levé strany se dostal Chul, který centroval do malého vápna, kde se jako první zjevil EUI-JO HWANG, jenž před brankářem Redmaynem zasunul míč do branky.
75'
Williams šikovně roztáhl hru na kolegu Behicha, který ještě spolupracoval s Jeggem, jehož nabídka skončila na kopačce protihráče.
74'
Redmayne se postaral o dalekonosný odkop od své branky, který sice mířil na levou stranu, avšak tam se nacházel protihráč.
73'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Jin-Su Kim, přichází Chul Hong.
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Jae-Sung Lee, přichází Sang-Ho Na.
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Craig Goodwin, přichází Ryan Williams.
72'
O autové vhazování se postaral Kim, který vhazoval na naběhnuvšího Ju, jenž pro změnu přeposílal k hranici pokutového území.
71'
Žlutou kartu dostává Moon-Hwan Kim (Jižní Korea).
70'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Awer Mabil, přichází Brandon Borello.
67'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Hee-Chan Hwang, přichází Eui-Jo Hwang.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, na první branku stále čekáme. Druhý poločas nám zatím nepřinesl žádné zakončení.
63'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Mitchell Duke, přichází Adam Taggart.
62'
Nehraje se už dobrou minutu, dost možná se bude střídat. Son stále leží na zemi, avšak zanedlouho by se měl opět zvednout.
61'
Po nedovoleném zákroku skončil na zemi domácí kapitán Son. Chvíli se hrát nebude, na scénu opět zamířil lékařský celek.
60'
Žlutou kartu dostává Mustafa Amini (Austrálie).
59'
Do pokutového území domácích přiletěl centr, který se stal kořistí obránce Kwona. Australané si ale vzali balón bleskově zpět.
58'
Kwon se po levém křídle protáhl až k centru, který ale proletěl pokutovým územím. Posléze ho dokázal zastavit zadák Behich.
57'
Už to vypadalo, že se aktivní Kim dostane do vyložené šance, avšak se nakonec jednalo o ofsajd, který odhalil také pomezní sudí.
56'
Amini dokázal přečíst manévr protihráče, avšak míč vypíchl pouze do moci domácích. Kim ani přesto neuspěl s pokusem o centr.
55'
Po střetu se před pokutovém území ocitl na zemi Duke, avšak dle sudího se o faul nejednalo. Naopak odpískal ve prospěch domácích.
54'
Hosté to po poklidné rozehrávce zkoušeli po levém křídle, kde Behich zatáhl míč ke středu, kde nyní spolupracuje s Goodwinem.
53'
Ve středu hrací plochy posílal obránce Kim přihrávku na Sona, který se nakonec k míči nedostal. Australané se ženou na druhou stranu.
52'
Dalekonosný nákop se snášel na levou stranu, kde se sice nacházel obránce Jurman, avšak jeho zpracování nebylo dobré.
51'
Nakonec se jednalo o Hwanga, který to pořádně schytal. Jednalo se o hodně nevybíravý zákrok, který překvapivě nepřinesl kartónek.
50'
O malý moment později se na zemi ocitl hostující O´Neill, který ale naopak fauloval protihráče. Na scénu se vydal také lékařský personál.
49'
O rozehrávku se postaral sám brankář Redmayne, který odkopával na levou stranu, kde po přetahované ukotvil míč kolega Behich.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu skončil na zemi obránce Grant, proti kterému si nedovoleným zákrokem pomáhal Hwang.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl žádnou branku. Sledovali jsme celkem nezáživnou podívanou, ve které měla více ze hry Austrálie, jenž několikrát pořádně ohrozila branku soupeře. Největší šanci měl na svědomí hostující Duke, který orazítkoval pouze brankovou konstrukci. Jihokorejci se směrem dopředu hodně trápili, dokonce nevyprodukovali ani jeden střelecký projektil.
45'
43'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem dvou minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
42'
V krátkém časovém sledu se konal další rohový kop, avšak ani ten nepřinesl vážnější nebezpečí. V tuto chvíli je u míče Heung-Min.
41'
Série rohových kopů pokračuje. Hostující O´Neill si vyzkoušel už třetí rohový kop, který přinesl zakončení hlavou vedle branky.
40'
Krátce poté přišel nedovolený zákrok, faulem si totiž pomohl Duke, který se výroku sudího hodně diví. Jihokorejci ale zpackali rozehrávku.
39'
Také Jižní Korea si vyzkoušela vůbec první rohový kop. O rozehrávku se v tomto případě postaral Jong-Ju, jenž našel pouze Jurmana.
34'
Navíc si hostující celek vybojoval už druhý rohový kop, o který se postaral O´Neill. Jeho nabídka našla pouze hlavu protihráče.
33'
Nyní to příliš nezvládl domácí Hwang, který nedovoleným zákrokem poslal k zemi právě Aminiho. Australané se postarali o rychlou rozehru.
32'
Už se opět pokračuje ve hře. Mezitím se Grant ujal dalšího autového vhazování, po kterém se rozhodl kombinovat s Aminim.
31'
Momentálně se nehraje, neboť na zemi zůstal ležet jeden z domácích hráčů. Na scénu se vydal také lékařský personál.
30'
U středového kruhu se čistým způsobem podařilo zasáhnout Hee-chanovi, načež se k míči dostal také Goodwin, který neprošel přes protihráče.
29'
V tuto chvíli se do hry začala dostávat celá řada nepřesností, po jedné z nich utíkal vpřed Duke, avšak ten narazil pouze do soupeře.
28'
Jenomže Min-Jae se bleskovým způsobem pokoušel dostat na druhou stranu, kde pro svůj celek vybojoval autové vhazování.
27'
Australané nakonec přešli s míčem na vlastní polovinu, kde rozjeli celkem zdlouhavou kombinaci, kterou se domácí snaží napadat.
26'
K rozehrávce se nakonec postavil velice aktivní Goodwin, jenž to zkoušel krouceným centrem, který si ale našel brankář Gyu.
25'
Ve středu hrací plochy sáhl k nedovolenému zákroku domácí Hwang, soupeř bude mít k dispozici volný kop z velké vzdálenosti.
24'
Navíc se k odkopu od své branky postavil brankář Redmayne, který to v tomto případě zkoušel dalekonosně, avšak našel pouze Moon-Hwana.
23'
Jihokorejci si dokonce vyzkoušeli hned dvě autové vhazování, k oboum se postavil Min-Jae, avšak v pokutovém území zasahoval Wright.
22'
Goodwin to na polovině hrací plochy příliš nezvládl, naopak k zemi povalil Heung-Mina. Jednoznačný faul, domácí mají k dispozici standardku.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, jenž nám zatím nepřinesla žádný přesný zásah. O poznání aktivnějším celkem jsou hosté.
19'
Austrálie mohla jít do vedení! Mezi obránce se totiž dostal Duke, který hlavičkou orazítkoval pouze brankovou konstrukci.
16'
Jihokorejci se snažili vyvézt míč na útočnou polovinu, avšak přitom byl faulován Hwang. Jednalo se spíše o taktický zákrok.
15'
Nyní se do zajímavé šance dostal hostující Mabil, který pokoušel zamířit k pravé tyči, avšak domácí brankář Gyu předvedl skvělý zákrok.
14'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval napadající Goodwin, který místo míče trefil nohu soupeře. Jižní Korea se rozhodla rozehrát nakrátko.
13'
Na pořadu dne bylo ofsajdové postavení, ve kterém se ocitl domácí kapitán Son. Tento skutek potvrdil také následný opakovaný záběr.
12'
Austrálie se postupnou kombinací dostávala na druhou stranu, což jí nakonec vyšlo, avšak poté nepřesně přihrával záložník Jeggo.
11'
Až nyní jsme se dočkali prvního zakončení, o který se postaral hostující Duke. Jeho pohotová rána nakonec směřovala vedle branky,
10'
O centrovanou nabídku do pokutového území se postaral domácí Jae-Sung, avšak i tentokráte zasahovala obrana soupeře.
9'
Hosté se poklidnou kombinací dostali do nebezpečné vzdálenosti, avšak soupeř se dokázal v hojném počtu vrátit ke své šestnáctce.
8'
Úvodní minuty nám přináší řadu nepřesností, po jedné z nich se k míči dostal Amini, který raději vyprodukoval zpětnou přihrávku.
7'
Jenomže kombinace v podání hostujícího celku neměla dlouhého trvání, místo toho se k autovému vhazování postavil obránce Kim.
6'
Aby toho nebylo málo, tak se jako poslední dotkl hracího předmětu domácí Ju. To znamená, že Austrálie bude moci opět vhazovat.
5'
Austrálie navíc vybojovala autové vhazování od levé autové čáry, o což se postaral Behich, který si pro spolupráci vybral Jegga.
4'
Jihokorejci se prezentovali nepřesnou přihrávkou, kterou oslovili pouze obránce Jurmana. Soupeř se tak snaží uklidnit hru.
3'
Hned v úvodu utkání jsme sledovali pokus o centr v podání Kima, avšak ten dopadl pouze na nohu jednoho z protihráčů.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, jenž budou hrát zleva doprava.
1'

Jižní Korea: Gyu – Min-jae, Kim, Kwon – Moon-hwan, Ju, Jin-su, Lee, Hwang – Hee-chan, Heung-Min (C)
Náhradníci: Sung-Yun, Hyun-Woo – Chul, Eui-Jo, Bo-Kyung, Tae-Whan, Lee, Jeong-Hyeop, Seung-Woo, Yong, Sang-Ho, Ji-Soo

Austrálie: Redmayne – Grant, Wright, Jurman, Behich – Amini, O´Neill, Jeggo – Mabil, Duke, Goodwin
Náhradníci: Thomas – Antonis, Borello, Brillante, Deng, Petratos, Smith, Souttar, Spinarovic, Taggart, Rh. Williams, Ry. Williams.
Favoritem tohoto přátelského zápasu bude celek z Asie, avšak poslední dva vzájemné zápasy hrají spíše do karet Austrálii. Ta se navíc v posledních zápasech nachází v celkem dobré formě, vyhrála totiž tři z posledních čtyř duelů. Poslední porážka přišla proti Spojeným arabským emirátům, přičemž tento duel nakonec rozhodla jediná branka. Na opačné straně stojí Jižní Korea, která dokázala zvládnout poslední dva přátelské zápasy. Nejprve si díky jediné brance vyšlápla na Bolívii, načež o čtyři dny později zvítězila také proti Kolumbii, která si odvezla porážku poměrem 1:2. Jihokorejci tak budou chtít navázat na poslední dva zápasy, na druhou stranu může Austrálie vycházet z posledních vzájemných zápasů.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! V dnešním utkání se zaměříme na souboj mezi Jižní Koreou a Austrálií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.