Německo - Bulharsko | ONLINE | 6.7.2017 18:00 | Mistrovství Evropy U19 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Je konec! Německo si ustrážilo vedení z prvního poločasu a po zásluze tak bere všechny tři body. Střelecký zápis dnešního střetnutí otevřel Amenyido. Následně tentýž hráč vybojoval penaltový kop, a především červenou kartu pro bulharského Hristova. Penaltu bezpečně proměnil Gül a do kabin se šlo za stavu 2:0. Ve druhém poločase byla odpískána další penalta, kterou tentokráte proměnil Friede. Německo si slibný výsledek ustrážilo až do závěrečných minut a získalo tak důležité tři body.
90+3
Konec zápasu.
90+3
Žlutou kartu dostává Eike Bansen (Německo).
90+3
Do míče se ještě opřel Rusev, jehož střela byla opravdu propagační. Chyběla jí, jak přesnost, tak i razance.
90+2
Na hřiště ulehl jeden z německých hráčů, který následně odkulhal za postranní čáru. Německo bude zřejmě dohrávat taktéž v deseti lidech.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90
K míči se opět dostal Hack, jehož centr z velkého úhlu poslal pouze do rukavic Naumova. Bulharsko se okamžitě žene na druhou stranu hřiště.
89
Hack se dostal k míči, nedokázal ho ale propasírovat na Bakua. Následně se k míči ještě dostal Raum, který střelu placírkou stočil hodně nad branku.
87
Geiger nyní sestřelil rychlonohého Janeva a po zásluze vidí žlutou kartu. Bulharsko bude rozehrávat kousek za polovinou hřiště.
86
Do konce zápasu už moc nechybí. Sledujeme stále ten jistý obrázek hry – bitva ve středu hřiště, která je často kouskována.
85
Jeden z Bulharů si to neohroženě namířil před střed hřiště, jenomže po pár metrech upadl. I tentokráte hlavní sudí neodpískal faul a z hlediště je slyšet pískot.
83
Rusev ulehl těsně před šestnáctkou, hlavní sudí ale nepíská. Z opakovaného záběru bylo patrné, že se jednalo o nafilmovaný pád. Rusev hodně zariskoval, neboť už jednu žlutou kartu má.
82
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Kalojan Krastev, přichází Stanislav Ivanov.
81
Naumov si zahrával s míčem, když si před Bakuem obhodil balón. Bulharskému brankáři zjevně nechybí větší drzost.
80
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Gökhan Gül, přichází Maxime Awoudja.
79
Raum si dělal prostor na levé straně a následně tvrdě vypálil. Naumov neměl s jeho střeleckým projektilem větší práci, i tak balón raději vyrazil do bezpečí.
78
Německo nepolevuje. Jeho dnešní soupeř je i nadále pod tlakem, nicméně Bulharsko i nadále pomýšlí na vhodné příležitosti k protiútokům.
77
Hack výborně zrychlil a nahrál na levou stranu na Saglama, který přesným centrem nalezl hlavu Bakua. Německý mladík hlavičkou o zem těsně přestřelil branku.
76
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Etienne Amenyido, přichází David Raum.
75
Hristov raději odehrál balón zpět na Naumova, který ho okamžitě po zemi rozehrává svým spoluhráčům.
74
Dobrev byl s míčem hodně pomalý, i tak dokázal přihrát bez ztráty míče na pravou stranu. Bulhaři ale mají velký problém se dostat na dostřel německé branky.
73
Amenyido je dnes hodně aktivní. Před malou chvíli si naskočil na centrovaný balón, který ale v záklonu poslal vysoko nad branku. Hra se stěhuje na druhou stranu hřiště.
71
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Aymen Barkok, přichází Bote Baku.
71
Na hřiště ulehl Hack, který byl ostře dohrán Janevem. Bulharský středopolař vidí žlutou kartu.
70
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Ivajlo Najdenov, přichází Mateo Stamatov.
69
Další centr tentokráte přistál v náruči Naumova, který ho okamžitě zpacifikoval. Bulharsko má ale dlouhou pasáž bez delšího držení míče.
68
Aktivní Barkok vymíchal hned dva protihráče a následně střílel do nohou dalšího bránícího hráče. Bulhaři jsou sevřeni ve svém pokutovém území.
67
Centr z pravé strany se snesl až na kopačky Amenyida, který si zpracoval balón a následně se do něj opřel. Dělovka z jeho kopačky byla sražena posledním bránícím hráčem.
66
Barkok svým výpadem po levé straně neuspěl. Následná akce bulharských mladíků vedla k lehkovážné ztrátě balónu, po které se Barkok prodíral do šestnáctky. Míč nakonec Friede srazil hrudí za brankovou čáru.
65
K odraženému míči se zpoza šestnáctky dostal Hack. Pravý křídelník se do míče opřel z první a svůj pokus poslal zhruba pět metrů nad branku.
64
Rusev se na druhé straně svalil k zemi, hlavní sudí ale neodpískal nedovolený zákrok. Akce tak pokračovala na druhou stranu, kde si ale Franke nerozuměl s balónem.
63
Rychlá akce vedla na kopačku Barkoka, jehož technický projektil, kterým chtěl obstřelit bulharskou branku skončil pouze v náruči Naumova.
61
Právě německý forvard Amenyido si akrobaticky naskočil na centrovaný balón. V těžké pozici ale pouze líznul lehce balón, následně si v pokutovým území pomohl faulem Gül.
60
Bulharský brankář se ale nepochlubil přesnou rozehrávku, neboť v tísni musel volit odkop až za levou postranní čáru. Následně si Amenyido počínal nedovoleně a vidí žlutou kartu.
59
Janev dlouhou zamýšlel, co s míčem. Nakonec kulatý nesmysl poslal zpět na kopačku brankáře Naumova.
58
Hra se momentálně odehrává ve středu hřiště, kde Bulhaři velmi dobře napadají rozehrávku svého soupeře.
57
Naumov před malou chvíli fantasticky vyrazil střelu jednoho z německých mladík. Následný rohový kop nepřidělal nebezpečný pro bulharskou branku.
54
Německo právě vstřelilo branku!
I druhá penalta je proměněná! Odpovědnost na sebe tentokráte vzal SIDNEY FRIEDE, který přízemní střelou posílá Německo do tříbrankového vedení.
53
Tak to bylo hodně sporné! Amenyido upadl na hranici šestnáctky a podle hlavního rozhodčího to bylo uvnitř pokutového území. Druhá penalta pro německý výběr!
52
Genčev tentokráte na opačné straně, kde odvracel centr do šestnáctky jeho týmu. Bulhaři se následně dostali s míčem za půlící čáru.
51
Standardní situaci rozehrával Janev, jenomže svůj technický centr úplně přetáhl. Balón doplachtil až za německou branku.
50
Genčevův centr se snášel k penaltovému puntíku, tam byla ale připravena hlava německého obránce, který míč odvrátil.
49
Na pravé straně se k šestnáctce probíjel Hack, jeho průnik kolem pravé postranní čáry se mu ale nepovedl a brankář Naumov tak bude vykopávat.
48
Tak to byla slibná šance! Za šestnáctkou totiž napřáhl Jordanov, jehož střela mířila jen těsně nad branku! Slušná výstraha ze strany Bulharů.
47
Druhý poločas je v plném proudu. Před malou chvíli se do šestnáctky probíjel Ljaskov, svůj centr ale neprocedil ani k penaltovému puntíku.
46
Začal druhý poločas.
Němečtí mladíci vstoupili do dnešního utkání více než dobře. Po deseti minutách hry se totiž do míče opřel Amenyido a poslal tak své barvy do vedení. O necelých deset minut později si tentýž hráč dělal prostor v pokutovém území, kde ho ale podrazil Andrea Hristov. Následovala tak červená karta pro bulharského obránce, a zároveň pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Gokham Gül, a zároveň tak stanovil konečnou podobu poločasového výsledku.
45+2
První poločas skončil.
45+2
Úvodní dějství se spíše už pouze dohrává. Míč mají v moci hráči Bulharska, kteří mají do druhé poločasu opravdu složitý úkol – vstřelit minimálně dvě branky.
45+1
Gokham Gül šel do souboje s Krastevem rukama napřed a i on tak vidí žlutou kartu.
45+1
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
45+1
Geigerova dělovka pouze prosvištěla kolem levé tyče. Sympatický pokus německého středopolaře.
45
Tam se do míče opřel Janev, jehož střela se stočila hodně vysoko nad branku. Pomalu a jistě se chýlí konec prvního dějství.
44
Geiger báječným způsobem přešel polovinu hřiště, k hezkému průniku ale nepřidal přesnou přihrávku. Těžiště hry se tak stěhuje k šestnáctce Německa.
42
Akce Německa ale končí dalším nedovoleným zákrokem. Tentokráte si ve vzduchu pomohl rukama Gül, na zemi po jeho zákrok skončil Rusev.
41
Ivaylo Najdenov šel do souboje s protihráčem opravdu, jako smyslu zbavený. Po zásluze tak vidí žlutý kartónek.
40
Útočný výpad podnikl Rusev, proti přesile protihráčů ale neměl šanci na úspěch. S míčem se momentálně mazlí brankář Naumov.
39
Rusevův centrovaný balón směřoval pouze na hranici šestnáctky, kde vzdušný souboj vyhrál Saglam. Němci budou vhazovat u levé postranní čáry.
38
Němečtí mladíci i nadále zůstávají u kulatého nesmyslu. U míče se střídá drtivá většina hráčů v bílých barvách.
37
Amenyido si svojí aktivitou vybojoval rohový kop pro barvy svého celku. Rohový kop zahrával Geiger, který ho signálem poslal přímo na Barkoka. Střela německého mladíka mířila do šibenice, na poslední chvíli ale byla zablokována Naydenovem.
35
Následný rohový kop odklízí na bližší tyči Busam, ten další mířil přímo na Bansena, který ho s mírnými problémy krotí ve své náruči.
34
To jsou věci. Rusev utíkal sám na Bansena, jenomže německý brankář mu kličku "nesežral" a sám bulharský hráč vidí žlutou kartu za simulování. Z opakovaného záběru se zřejmě jednalo o penaltu.
33
Janev se dost zbrkle opřel do balónu a jeho střela neměla šanci na úspěch. Bulharští mladíci se ale začínají osmělovat.
32
Na vysoký balón si na penaltovém puntíku naskočil Krastev. Hráč bulharské Sofie byl střežen Chabotem, a tak stačil pouze slabě hlavičkovat.
31
Barkok si dost evidentně pomohl rukama v souboji s Genčevem. Německý mladík se ale rozličuje, to mu ale nebude vůbec nic platné.
30
Na hranici šestnáctky se z ničeho nic dostal ke střele Jordanov. Projektil s jeho kopačky byl na poslední chvíli zablokován.
29
Německý brankář ale i přes dlouhé zamýšlení, kam vykopne balón, vykopl balón až za postranní čáru.
28
Bulhaři vybojovali na útočné polovině standardní situaci. Odpovědnost na svá bedra vzal Dobrev, který centroval do velmi dobrého prostoru, nicméně balón šel od hráče Bulharska za brankovou čáru. Bansen si již připravuje balón k výkopu.
27
Bulhaři jsou nadále sevřeni na vlastní polovině. Musejí se bránit útočný výpadům svého soupeře. Před malou chvíli si Busam na pravé straně počínal až příliš nedovoleně.
25
Kaloyan Krastev šel do souboje s Gülem opravdu hodně ostře. Křídelník týmu v zelených barvách vidí žlutou kartu.
25
Busam si parádně zpracoval míč a posléze ještě lépe odcentroval do šestnáctky. Míč se snesl přesně na nohu Barkoka, který v poměrně velkém úhlu zakončoval do boční sítě.
24
V pokutovém území tentokráte upadl Gorkem Saglam, píšťalka rozhodčího ale zůstala v tomto momentu němá. To by byla až moc velká rána pro Bulharsko.
23
K dalekonosnému nákopu napřáhl Chabot, balón ale příliš přetáhl a ten tak končí až za brankovou čárou. Naumov bude vykopávat.
22
Bulharsko reaguje na nepříznivý vývoj skóre střídáním. Uvidíme, zda to bude mít vliv na nadcházející minuty tohoto utkání.
21
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Ivan Tilev, přichází Vasil Dobrev.
20
Bulharsko je tak rázem v přetěžké situaci. Prohrává o dvě branky, a navíc bude zápas dohrávat v početní nevýhodě. Opravdu velmi složitá situace.
19
Německo právě vstřelilo branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil GOKHAN GÜL, který střelou do pravé části branky posílá Německo do dvoubrankového vedení.
17
Amenyido se dostal za Andreu Hristova, kterému nezbývalo nic jiného, než protihráče poslat na zem. Hristov vidí červenou kartu, a navíc je tu penalta pro Německo'
16
Střed hřiště je opravdu hodně přehuštěn. Proto se hráči v bílých dresech vydali po levé straně, kde si vybojovali autové vhazování poblíž pokutového území.
15
Ještě na své polovině byl faulován Petko Hristov. Hlavní sudí neváhal ani chvíli a odpískal faul německému forvardovi Amenyidovi.
14
Krastev zkoušel prodloužit balón na Jordanova, před kterým zasáhli zadáci Německa. Hra je opravdu velmi vyrovnaná, momentálně mají více ze hry Bulhaři.
12
Rusev nevěděl co s míčem, a nakonec ho raději vrátil až na své parťáky v obraně.
11
Na první branku tohoto duelu jsme tak nemuseli dlouho čekat. Momentálně jsou na tahu hráči Bulharska, kteří před sebou mají jednobrankové manko.
10
Německo právě vstřelilo branku!
Máme tu první branku dnešního střetnutí! V pokutovém území se dostal k míči ETIENNE AMENYIDO, který si připravil balón na levou nohu a následně vypálil. Do střely strčil ještě nohu jeden z protihráčů a balón následně skončil až v síti.
9
V pokutovém území se k odraženému míči dostal Chabot, který svojí dělovku poslal pouze do stehna Ljaskova. Následovat bude rohový kop pro německé barvy.
8
Hra je velmi často kouskována. Tentokráte byl poslán na zem německý křídelník Barkok. Němci tak mají k dispozici standardku poblíž levé postranní čáře.
7
Hlavní sudí domlouval Krastevovi, který má na svědomí už několikátý nedovolený zákrok. Toto je zřejmě poslední domluva před udělením žluté karty.
6
Bulharský brankář Naumov poslal balónem výkopem pouze za postranní čáru, k míč se tak opět stěhují mladíci z Německa, konkrétněji je to Friede.
5
Útočným faulem se před malou chvíli provinil Krastev, který v souboji s Gülem použil ruce.
4
Busam zkušeně otřel balón o nohu Jordanova a rozhodčí ukazuje, že Bansen bude vykopávat od své svatyně.
3
Rusev si kousek od středového kruhu počínal nedovoleně, němečtí mladíci kombinují u svého pokutového území.
2
Hlavní rozhodčí Lapochkin poprvé pískl do píšťalky a utkání mezi Německem a Bulharskem tak může začít.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Německo: Bansen – Busam, Gül (C), Chabot, Franke – Friede, Geiger, Saglam – Hack, Amenyido, Barkok.
Náhradníci: Schubert – Awoudja, Baku, Warschewski (C), Raum, Köhlert, F. Götze.

Bulharsko: Naumov (C) – Genčev, P. Hristov, A. Hristov, Ljaskov – Najdenov, Janev, Tilev – Krastev, Rusev, Jordanov.
Náhradníci: Šejtanov – Dimitrov, Dobrev, Klimentov, Kovačev, Stamatov, Ivanov.

Rozhodčí: Lapochkin (Rus).
Bulharsko

I opačná mince tohoto zápasu, tedy Bulharsko zvládlo svojí kvalifikační skupinu bez větších problémů. Při své kvalifikační cestě se dopustilo jediného zaváhání, neboť remizovalo s izraelskými mladíky 1:1. Podobně, jako Němcům, tak i Bulharům nevyšel start na mistrovství Evropy hráčů do devatenácti let. Není se ale čemu divit, Bulharsko se totiž střetlo s Anglií, tedy jedním z největších favoritů tohoto turnaje. Dvoubranková prohra (0:2) tak znamená, že budou muset do dnešního zápasu dát naprosté maximum.
Německo

Německo suverénním způsobem zvládlo kvalifikaci, neboť dokázalo uspět ve všech třech zápasech. Konečný zisk devíti bodů a pouhá jediná inkasovaná branka – to je vskutku skvělá vizitka!
Němci ale absolutně zaspali start skupinové fáze tohoto mistrovství. Při úvodním střetnutí proti Nizozemsku, kde bylo Německo mírným favoritem prohráli dosti jednoznačným způsobem 1:4. Prostor na další tříbodové ztráty už není téměř žádný, v opačném případě by se německá strana mohla pakovat domů.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Mistrovství Evropy hráčů do devatenácti let je v plném proudu a my budeme společně sledovat souboj mezi favoritem z Německa a ambiciózním Bulharskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud