Přenos se aktualizuje automaticky

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 33 742 diváků se s vámi loučím. Přeji příjemný zbytek fotbalového večera!
Poslední akce Grosického už zakončení nepřinesla a záhy nato píská sudí konec! Dnešní zápas tedy končí výsledkem 1:0, který v 51.minutě zařídil Arkadiusz Milik. Nutno říci, že vítězství je to jednoznačně zasloužené, protože Severní Irsko směrem dopředu téměř nic nepředvedlo a v 90% zápasu bylo nastěhováno před vlastní šestnáctkou.

Hráč zápasu: Grzegorz Krychowiak (POL)
90+4
Konec zápasu.
90+4
Severní Irsko ale posléze ještě dostává šanci rozehrát volný kop. Míč je však až u rohového praporku u brány McGoverna.
90+3
Lewandowski výborně atakoval McAuleyho rozehrávku a nepustil Severní Irsko dále než na dvacet metrů od brány McGoverna.
90+3
Minutu nyní trvalo ošetřování obou polských hráčů a po odkopu Szczęsného navíc budou hrát Poláci, neboť jeden z nich byl faulován.
90+1
Szczęsny si došel pro dalekonosný centr, ale při zákroku loktem sundal Piszczeka! Zaváhání Polska však Severní Irsko nedokázalo potrestat a míč zamířil za brankovou čáru.
90+1
Polsko míč po vhazování od laviček rychle ztratilo a Severní Irové se tak pochopitelně okamžitě přesouvají na útočnou polovinu.
90
Nad rámec řádných devadesáti jsou nastaveny průměrné tři minuty.
90
Severní Irsko zahrávalo standardku ze solidního místa, ale příliš přetažený míč zamířil až za brankovou čáru. Navíc je máván a pískán ofsajd.
89
Łukasz Piszczek (POL) se snažil za každou cenu zastavit Dallase a to se povedlo. Žluté kartě za evidentní faul ale polský obránce neunikne.
88
Po skvělém výkonu ze hřiště odchází devatenáctiletý Bartosz Kapustka. Na trávník vbíhá o poznání zkušenější Sławomir Peszko.
87
Povedenou ránu vyslal Grzegorz Krychowiak! Záložník Sevilly si nachystal míč na bombu zpoza velkého vápna a bránu McGoverna minul jen o kousíček!
87
Hned pět hráčů nyní zvedalo ruku nad hlavu, ale nakonec to je Polsko, kterému je přisouzeno vhazování. Mezitím se chystá třetí střídání polské reprezentace.
86
Skvělý signál teď předvedlo Severní Irsko. Volný kop rozehraný po zemi doputoval až k Davisovi, avšak ten míč v těžké pozici trefit nedokázal!
85
Hodně důležitý souboj nyní zvládl Pazdan, na kterého dotíral Lafferty. Po vhazování Severní Irové ztratili míč, ale Lewandowski se u půle prezentoval faulem.
84
I tak se ale Poláci dostávají k ofenzivním výpadům. Grosicki se snažil kombinovat s Jodłowiecem, nicméně míč si to namířil do zámezí.
83
Po pár chvilkách se do ofenzívy dostali také Severní Irové, ale na levé straně vše končí jen vhazováním ve prospěch Polska. Polští reprezentanti se teď hodně soustředí na obranu.
82
Míč po rohovém kopu nejprve propadl skoro až k Lewandowskému, ale v pokračující akci se až ke střele dostal Milik, jenž si pohlídal ofsajd. Rána letěla jen do McGovernových rukavic!
81
Už už se zdálo, že se Severní Irové ubrání, ale nakonec se ke střele dostal Grosicki. Jeho tečovaná bomba mířila pár decimetrů vedle tyče.
81
Grzegorz Krychowiak dobře zabojoval u postranní čáry a k radosti polských fanoušků vybojoval aspoň vhazování. Obrana Polska si může oddechnout.
80
Dochází k dalšímu střídání. K lavičce si to pomalými kroky míří Jakub Błaszczykowski, kterého nahradí Kamil Grosicki.
79
Severní Irsko je s blížícím se závěrem přeci jenom trochu útočnější a snaží se překonat obranu soupeře. McLaughlin však prudký centr nezpracoval.
78
K prvnímu střídání se odhodlal trenér Nawałka. Ze hřiště míří Krzysztof Mączyński, jehož místo zaujme defenzivně laděný záložník Tomasz Jodłowiec.
77
Aktivní Washington se dožadoval autového vhazování ve prospěch jeho celku, nicméně sudí jasně viděl, že míč šel do autu právě od jeho nohy.
76
Dochází k poslední změně v sestavě Severního Irska. Odpracováno má pro dnešek Chris Baird, pořádně makat bude pro změnu Jamie Ward.
76
Velkou parádu nyní předvedl Kyle Lafferty. Severoirský útočník byl vytlačen až na hranici šestnáctky, ale poté si míč připravil a ukázal krásné nůžky. Akce krásná, ale mezi tři tyče míč nemířil.
75
Vytrvalý postup Poláků dospěl až k povedené akci, která začala u Kapustky a skončila šancí Mączyńského. Tomu se bohužel pro Polsko střela vůbec nepovedla.
74
Trochu více prostoru teď měl Lewandowski, ale kapitán polského výběru se nakonec nedostal přes Evanse a rychlý brejk se mění v postupný útok.
73
Łukasz Piszczek na pravé straně nedovoleně atakoval jednoho ze soupeřů a Severní Irové se díky tomu mohou prezentovat ofenzivní akcí.
72
V posledních minutách už Polsko nemá vůbec tak jednoznačnou převahu a musí se zaměřit i na defenzívu. Jednogólové vedení je opravdu hodně ošemetné.
71
Do první větší šance zápasu se dostali Severní Irové. Krychowiak nepřesně přenesl hru na stranu a nabídl brejk Washingtonovi, který si ale posledním dotekem ukopl míč a Szczęsny jeho akci zastavil včasným vyběhnutím.
70
Kapustka se velmi šikovně prvním dotekem obtočil kolem hráče a vybídl ke střele Jakuba Błaszczykowského. Polský záložník se snažil propálit blokujícího beka, ale sražená rána nebezpečí neznamenala.
69
Přichází další karta. Tentokrát je potrestán Craig Cathcart (NIR), jenž skluzem zajel do Lewandowského, jenž právě odehrál míč.
68
Rychlá akce Poláků přinesla zajímavější šanci. Milik posunul míč k rozběhnutému Błaszczykowskému, který zkusil vypálit na zadní tyč, ale tu přeci jenom o pár metrů minul.
67
Po velmi dobře zahrané standardní situaci získali Severní Irové svůj první rohový kop zápasu. Pro něj si ale vyskočil Wojciech Szczęsny, jenž míč vyboxoval mimo vápno.
66
Severní Irsko posílá na hřiště druhého čerstvého hráče, kterým je Conor Washington. Na lavičku naopak míří Shane Ferguson.
65
Je tady první žlutá karta zápasu. Bartosz Kapustka (POL) sice při zákroku trefil míč, ale jeho skluz je i přesto odměněn žlutou kartou.
64
Poláci nyní opravdu nikam nespěchají. V pohodě hrají s míčem u půlící čáry a nepouští soupeře do hry. Za to je jejich fanoušci odměnili potleskem.
63
Střílený centr Arkadiusze Milika měl doputovat k nohám polského kapitána Lewandowského, ale ten byl opět skvěle ubráněn. Poláci nicméně zůstanou u míče.
62
Aktivní Błaszczykowski operoval na pravé straně, nicméně přes Evanse se mu projít nepodařilo a Poláci budou pouze vhazovat. Severní Irsko by se ale mělo začít soustředit spíše na útok.
61
Lewandowski dobře kolmicí hledal Bartosze Kapustku, který svedl ve skluzu souboj s jedním ze stoperů, ale nakonec nezískal ani rohový kop.
60
Míč se sice Severním Irům podařilo dostat dále od své brány, nicméně tam přišla opět jen další ztráta. Ani po inkasované brance se Severní Irsko nedostává do šancí.
59
Łukasz Piszczek se po pravé straně dral do velkého vápna, ale po nepřesné přihrávce se zřejmě prezentoval faulem. Volný kop bude zahrávat Severní Irsko.
58
Pro faul si nyní došel Robert Lewandowski. Velmi důrazně bráněný kanonýr Bayernu Mnichov zatím nedostal dost prostoru, ale bojuje jak jen může.
57
Severní Irsko zahrálo standardní situaci stříleným centrem spíše na přední tyč, ale tam byl jeden z Poláků dobře postavený a míč zamířil daleko od Szczęsného svatyně.
56
Stuart Dallas měl dobře našlápnuto u postranní čáry, ale nakonec se mu míč nepodařilo udržet ve hřišti. Polsko ale poměrně rychle ztratilo míč a Glik se dopustil faulu. Standardní situace pro Severní Irsko!
55
Po inkasované brance se Severní Irové pochopitelně více snaží hrát dopředu, nicméně dosud se nedostali dále než pár metrů od půlící čáry.
54
Evans je jediný, kdo se snaží něco vymyslet, ale zatím ani on nenašel cestu přes dobře postavenou zálohu soupeře. Polsko se rychle dostává zpět k míči.
53
Reprezentanti Polska sice napravo poměrně jednoduše ztratili míč, ale díky okamžitému napadání Severní Iry nepustili ani k půlící čáře.
52
Severní Irsko se okamžitě pokusilo proniknout při ofenzivní činnosti, nicméně míč si to namířil k vyběhnuvšímu Szczęsnému.
51
Polsko právě vstřelilo branku!
Poláci se konečně dočkali! Na pravé straně měl dostatek prostoru Błaszczykowski, který přesně našel volného ARKADIUSZE MILIKA, jenž přízemní ranou propálil blokujícího obránce a poslal míč mimo dosah brankáře McGoverna!
50
Po výborné akci Bartosze Kapustky se míč dostal k Milikovi. Ten v pokutovém území hledal prostor na zakončení, ale nakonec se dostal do obležení čtyř hráčů a McGoverna neohrozil.
49
Jędrzejczyk se snažil proniknout podél postranní čáry, nicméně Stuart Dallas ho odzbrojil důrazným skluzem. Polsko tak bude jen vhazovat.
48
Podobnou akcí to nyní zkoušeli polští reprezentanti. Kolmice Kamila Glika ale doputovala jen do rukavic pozorného McGoverna.
47
Další nákop směrem dopředu v podání Severních Irů pohlídal opět dobře hrající Michał Pazdan. Severní Irsko však bude vhazovat.
46
Poláci chybovali a Severní Irsko mohlo převést bleskový útok. Míč však neprošel až na hrotového útočníka Laffertyho a Pazdan kulatý nesmysl odvrací do autu.
46
Severní Irsko vstupuje do druhého poločasu s jednou změnou v sestavě. Stuart Dallas na trávníku nahrazuje Paddyho McNaira.
46
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
STATISTIKY PRVNÍHO POLOČASU

Střely na bránu: 2 – 0
Střely mimo: 4 – 0
Rohové kopy: 7 – 0
Ofsajdy: 1 – 1
Držení míče: 63% – 37%
Přihrávky: 242 – 108
Hlavní rozhodčí nenastavil vůbec nic a první půle je tak u konce. Od úvodní minuty sledujeme jasnou převahu Polska, které se dostalo ke dvěma zajímavým střelám, avšak ani jeden z pokusů nedoputoval až do sítě. Naopak Severní Irové nepředvedli vůbec nic a koncentrují se jen na precizní obranu. Fotbal to od nich není zrovna líbivý, ale účinný na druhou stranu v úvodních 45 minutách rozhodně byl.
45
První poločas skončil.
44
Kryhowiakovi se moc nepodařila přihrávka na levou stranu, avšak Poláci se ještě dokázali udržet v ofenzívě. Centrovaný míč zlikvidoval McGovern.
43
Jednomu z Poláků opět pískán faul a Davis znovu centroval až do velkého vápna. Polská defenzíva byla pozorná a dostala míč až k půlící čáře, kde byl faulován Jędrzejczyk.
42
Rumunský sudí teď vzbudil pískot polských fanoušků, neboť Błaszczykowskému odpískal ruku. Polský záložník se dožadoval faulu, ale nakonec se stížností nepochodil.
41
S blížícím se koncem poločasu se obraz hry vůbec nemění. Polsko je stále jednoznačně aktivnější a neustále se dostává do šancí. Krychowiak byl nyní zastaven za cenu faulu.
40
Další rohový kop Polska přinesl obrovský závar, nicméně z chumlu hráčů se nakonec právě od jednoho z Poláků míč odrazil do boční sítě.
39
Ani jeden ze dvou rohových kopů nebyl zahrán ideálně, ale míč se odrazil ke Kapustkovi, jenž pohotově vypálil a McGovern musel vytáhnout skvělý zákrok.
38
McLaughlin teď hodně podcenil souboj u rohového praporku a Lewandowski se zadarmo dostal k míči. Nakonec polský kanonýr získává standardní situaci v podobě rohu.
37
Ke střele kousek za hranicí šestnáctky se prodral Bartosz Kapustka. Mezi třemi hráči neměl dost času na to, aby se srovnal, a vypálil hodně nepovedeně mimo.
36
Severoirský kapitán Davis se opravdu hodně zlobí, že jeho celku nebylo přisouzeno vhazování, ale sudí situaci vyřešili naprosto správně a dali míč Polákům.
35
Kyle Lafferty se zapojil do souboje s Glikem, avšak kromě faulu byl usvědčen i z ofsajdu. Ofenzivní choutky Severního Irska budou na chvíli umlčeny.
34
Kapustka ve středovém kruhu zahrál rukou a Davis poté do vápna poslal solidní centr, který však Poláci odvrátili. Hrát bude ale opět Severní Irsko.
33
Rozehrávka se Szczęsnému vůbec nepodařila, ale hráči Severního Irska po vhazování téměř nic nevymysleli. Vhazovat tak bude Polsko.
32
Severní Irové se pokusili o rychlejší přechod do útoku, nicméně míč po jejich nepřesnosti doputoval jen za brankovou čáru. Po delší době si zahraje Szczęsny.
31
Tak to byla tutovka! Piszczek to na pravé straně udělal skvěle a v pokutovém území našel trochu volnějšího Milik. Útočník nizozemského Ajaxu si míč ještě trochu potáhl, ale poté bránu McGoverna trestuhodně přestřelil!
30
Půl hodina hry je za námi a od první minuty sledujeme pouze dobývání severoirské brány. Opravdu se hráči z Britských ostrovů dosud k ničemu nedostali.
29
Registrujeme první střelu na bránu. Po ose Kapustka-Lewandowski se míč dostal k nohám Aradiusze Milika, jenž na nic nečekal a z dálky vypálil. McGovern však míč s menšími problémy zkrotil.
28
Dlouhatánský centr přes celou polovinu hřiště vyslal Kamil Glik, avšak Milik byl bez šance a míč tak do rukavic uzmul McGovern.
27
Pro hodně vysoký centr si teď na hranici malého vápna doskočil Szczęsny, kterého brzy atakoval Lafferty. Nyní již je pískán jednoznačný faul.
26
Robert Lewandowski se po vzdušném souboji ocitá na trávníku, avšak hlavní rozhodčí žádný přestupek nezpozoroval. Dopředu se derou Severní Irové.
25
Lewandowski teď míč na levé straně protlačil k Jędrzejczykovi, ale ten v tísni vystřelit nedokázal. Při další akci byl Polsku správně odpískán ofsajd.
24
Velmi rychle teď Severní Irsko odevzdalo míč soupeři, avšak Kapustka se následně na levé straně prezentoval nepřesnou přihrávkou do autu.
23
Ani z dalšího rohového kopu se Polákům nepodařilo ohrozit bránu Michaela McGoverna. K míči se po dlouhé době dostanou reprezentanti Severního Irska.
22
Rohový kop i střelu Severní Irové bez problémů ubránili. Poté se však míč dostal opět k Błaszczykowskému a ten získal rychle další roh.
21
Trochu se zpožděním, ale přeci jenom rumunský sudí odpískal faul. K centru se následně rychle dostal Piszczek, ale ve výsledku Poláci získali jen další rohový kop.
20
Robert Lewandowski se v šestnáctce dokázal otočit s míčem, ale proti třem soupeřům neměl sebemenší šanci na zakončení. Největší hvězda Polska je zatím velmi dobře bráněna.
19
Na druhé straně se Poláci dostali k rohovému kopu. Jakub Błaszczykowski odcentroval na přední tyč, nicméně tam měli Severní Irové dostatek hráčů.
18
Szczęsny musel poprvé předvést trochu aktivního pohybu. Po kolmici Evanse přilétl do šestnáctky přízemní centr, avšak nikdo ze Severních Irů na tento míč nereagoval.
17
Tentokrát se ale polským hráčům ofenzivní postup nepovedl. Střela byla zablokována a následně se míč odrazil ještě od jednoho z Poláků za brankovou čáru.
16
Po pár desítkách vteřin bez míče se Polsko opět vydává dopředu. Znovu jde atak polských hráčů přes velmi aktivní levou stranu.
15
Vůbec poprvé se Severní Irové postupným útokem dostali hlouběji na útočnou polovinu. Na pravé straně však získali jen autové vhazování.
14
Až příliš aktivní byl nyní při napadání Bartosz Kapustka, jenž povalil obránce u postranní čáry a rumunský sudí mu nekompromisně píská faul.
13
Reprezentantům Severního Irska se povedlo přenést hru až ke Szczęsnému, nicméně u polského brankáře jejich postup záhy skončil.
12
Hodně nepovedený centr z pravé strany si připsal Jakub Błaszczykowski. Jeden z tahounů polské ofenzívy poslal míč daleko za bránu.
11
Severní Irsko zatím není schopno cokoliv vymyslet. Prakticky všichni hráči jsou na své polovině a plně se soustředí ne defenzívu. Těžko říct, jak dlouho to svěřenci trenéra O'Neilla vydrží.
10
Opět to Poláci hráli přes aktivního Jędrzejczyka, nicméně tentokrát jeho centr prolétl nad hlavami všech hráčů v bíločervené kombinaci.
9
Polsko se už zase po akci na levé straně prodralo až k přihrávce do šestnáctky. Jędrzejczyk našel Milika, avšak ten těžké zakončení moc nezvládl.
8
Stále pokračuje obléhání brány Severního Irska. Při poslední akci se ale míč do zámezí odrazil od Piszczeka a Michael McGovern bude odkopávat od své brány.
7
Mladý Kapustka se skvěle protáhl podél postranní čáry a nakonec dokázal i odcentrovat. Lewandowski si míč zpracoval na hrudi, ale ke střele se už přes Evanse nedostal.
6
Výborný centr z pravé strany propadl k jednomu z Poláků, ale ten se v pokutovém území nedokázal dobře zorientovat a McGovern si mohl oddechnout.
5
Střelou zpoza velkého vápna to zkusil Mączyński, ale razantní projektil byl odvrácen do autu. Hráči v zelených dresech jsou zatím naprosto bezzubí.
4
Lewandowski u rohového praporku odolal ataku soupeřova obránce a Polsko i díky tomu zůstává nastěhováno na útočné polovině hřiště.
3
Solidně zahraný rohový kop byl jen prodloužen za velké vápno a Severní Irsko soupeře rychle vytlačilo až k půlící čáře. Do hry se dostává Wojciech Szczęsny.
3
Severní Irsko se zatím prakticky nedostalo k míči a aktivní Poláci se dostali k prvnímu zajímavějšímu centru. Přizvednutý míč končí na rohu.
2
K exekuci volného kopu se postavil právě faulovaný Arkadiusz Milik, avšak jeho centrovaný míč do vápna se zastavil na dobře postavené zdi.
1
Úvodní výkop obstarali reprezentanti Severního Irska, nicméně velmi záhy se po nepřesném nákopu k míči dostali Poláci a Milik byl atakován mimo rámec pravidel.
1
Utkání právě začalo.
Po hymně Severního Irska úspěšně zazněla i hymna polská a od zahajovacího výkopu nás tak dělí jen několik desítek vteřin.
Rumunští rozhodčí právě nyní přivedli aktéry tohoto střetnutí na trávník stadiónu v Nice. Před námi jsou státní hymny.
Dobrý večer! Vítám vás u on-line přenosu z prvního zápasu skupiny C. Již za několik minut se na trávník vydají favorizovaní fotbalisté Polska a jedno z největších překvapení tohoto turnaje, Severní Irsko. Přeji příjemný fotbalový zážitek.
Úvodní sestavy:

Polsko: Szczęsny – Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk – Błaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Kapustka – Milik – Lewandowski (C).
Náhradníci: Boruc, Fabiański – Cionek, Jodłowiec, Linetty, Grosicki, Stępiński, Wawrzyniak, Peszko, Salamon, Zieliński, Starzyński.

Severní Irsko: McGovern – C. McLaughlin, Cathcart, J. Evans, McAuley – McNair, Norwood, S. Davis (C), Baird, Ferguson – K. Lafferty.
Náhradníci: R. Carroll, Mannus – McGinn, Grigg, Washington, C. Evans, Dallas, McCullough, Hughes, J. Ward, Magennis, Hodson.

Rozhodčí: Ovidiu Haţegan – Octavian Șovre, Sebastian Gheorghe (vš. ROU).
ROZHODČÍ DNEŠNÍHO ZÁPASU

Hlavní rozhodčí: Ovidiu Haţegan
Asistenti rozhodčího: Octavian Șovre, Sebastian Gheorghe
Brankoví rozhodčí: Alexandru Tudor, Sebastian Colţescu (všichni ROU)
Čtvrtý rozhodčí: Tasos Sidiropoulos (GRE)
PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

Polsko

6.6.2016 Polsko – Litva 0:0
1.6.2016 Polsko – Nizozemsko 1:2
26.3.2016 Polsko – Finsko 5:0
23.3.2016 Polsko – Srbsko 1:0
17.11.2015 Polsko – Česko 3:1
13.11.2015 Polsko – Island 4:2

Severní Irsko

4.6.2016 Slovensko – Severní Irsko 0:0
27.5.2016 Severní Irsko – Bělorusko 3:0
28.3.2016 Severní Irsko – Slovinsko 1:0
24.3.2016 Wales – Severní Irsko 1:1
13.11.2015 Severní Irsko – Lotyšsko 1:0
SEVERNÍ IRSKO

Oproti Polsku se Severní Irsko na mistrovství Evropy představí vůbec poprvé a rozhodně nebude patřit k favoritům na postup ze skupiny. Kromě Polska totiž Severní Irsko narazí na Ukrajinu a Německo. Nicméně ve kvalifikaci už Severní Irsko ukázalo, že fotbal hrát umí a z deseti kvalifikačních utkání jen jednou prohrálo a třikrát remizovalo, což vedlo k vítězství ve skupině a k přímému postupu.

Nominace na EURO 2016

Brankáři: Roy Carroll (Notts County, ENG), Alan Mannus (St Johnstone, SCO), Michael McGovern (Hamilton, SCO)

Obránci: Chris Baird (Fulham, ENG), Craig Cathcart (Watford, ENG), Jonny Evans (West Brom, ENG), Lee Hodson (MK Dons, ENG), Aaron Hughes (Melbourne City, AUS), Gareth McAuley (West Brom, ENG), Luke McCullough (Doncaster, ENG), Conor McLaughlin (Fleetwood, ENG), Paddy McNair (Manchester United, ENG)

Záložníci: Stuart Dallas (Leeds, ENG), Steven Davis (Southampton, ENG), Corry Evans (Blackburn, ENG), Shane Ferguson (Millwall, ENG), Josh Magennis (Kilmarnock, SCO), Oliver Norwood (Reading, ENG), Jamie Ward (Nottm Forest, ENG)

Útočníci: Will Grigg (Wigan, ENG), Kyle Lafferty (Birmingham, ENG), Niall McGinn (Aberdeen, SCO), Conor Washington (QPR, ENG)

Trenér: Michael O'Neill
POLSKO

Polská reprezentace se potřetí v řadě představí na evropském šampionátu a rozhodně ji nemůžeme hned na začátku odepisovat. V nelehké kvalifikační skupině totiž Poláci jednou dokázali porazit Německo a nakonec obsadili za úřadující mistry světa druhé postupové místo. Na čelo skupiny pak ztráceli jen jeden bod. Svěřenci Adama Nawałky na evropském šampionátu budou spoléhat především kvalitní brankáře a silné ofenzivní duo Lewandowski-Milik

Nominace na EURO 2016

Brankáři: Artur Boruc (Bournemouth, ENG), Łukasz Fabiański (Swansea, ENG), Wojciech Szczęsny (AS Řím, ITA)

Obránci: Thiago Cionek (Palermo, ITA), Kamil Glik (Turín, ITA), Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan (Legia Varšava, POL), Łukasz Piszczek (Dortmund, GER), Bartosz Salamon (Cagliari, ITA), Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdaňsk, POL)

Záložníci: Jakub Błaszczykowski (Fiorentina, ITA), Kamil Grosicki (Rennes, FRA), Tomasz Jodłowiec (Legia Varšava, POL), Bartosz Kapustka (Cracovia, POL), Grzegorz Krychowiak (Sevilla, SPA), Karol Linetty (Lech Poznaň, POL), Krzysztof Mączyński (Wisła Krakov, POL), Sławomir Peszko (Lechia Gdaňsk, POL), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin, POL), Piotr Zieliński (Empoli, ITA)

Útočníci: Robert Lewandowski (Bayern Mnichov, GER), Arkadiusz MIlik (Ajax Amsterdam, NED), Mariusz Stępiński (Ruch Chorzów, POL)

Trenér: Adam Nawałka
Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu základní skupiny C. Proti sobě se postaví Polsko a Severní Irsko Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud