Mistrovství světa klubů -  ONLINE PŘENOS -  Monterrey : Al-Hilal - 21. prosince 2019   15:30

Monterrey
Monterrey
56' A. González  • 60' Meza
2:2
(0:1)

4:3 (PEN)

Al-Hilal
Al-Hilal
35' Eduardo   • 66' Gomis
Monterrey
Cárdenas – Gutiérrez, Vásquez, Basanta (C), Layún – A. González (85. Medina), J. González – Urreta, Meza, Mejía (72. Pizarro) – Zaldívar (68. Funes)
Hațegan
Khalifa International Stadium (Kapacita: 40 000)
Al-Hilal
Al-Muaiouf – Al Burayk, Jang, Albulayhi, Al Shahrani – Eduardo (C), Cuéllar (63. Babhir) – Otayf (74. Kanno), Giovinco, Al Dawsari – Kharbin (60. Gomis)

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou.
Utkání je u konce. CF Monterrey nakonec dokázal porazit mistra z minulého roku 4:3 po pen. a slaví tak třetí místo! Rozhodující penaltu proměnil za domácí brankář Cárdenas a mohl tak slavit se svým týmem bronzové medaile. Hosté se musejí spokojit jen se čtvrtým místem.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 13:13.
Bafétimbi GOMIS proměňuje.
Druhý poločas je za námi. Ve druhé půli se diváci dočkali hned tří gólů. Nejprve v 55. minutě vyrovnal Arturo González, aby poté v 60. minutě otočil stav utkání Maximiliano Meza. Hosté však dokázali o šest minut později opět vyrovnat, a to zásluhou nového muže na hřiště Bafétimbi Gomise. Stav utkání je tak 2:2 a čekají nás pokutové kopy.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Pomalu, ale jistě nám utkání směřuje do konce. Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.
90+2'
Domácím se však tento rohový kop příliš nepodařil a hrát tak mohou opět hosté.
90+2'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty nad rámec těch devadesáti.
90'
Žlutou kartu dostává Maximiliano Meza (CF Monterrey).
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
87'
Hra se momentálně pohybuje převážně na polovině domácích.
85'
Střídání v týmu CF Monterrey: ze hřiště odchází Arturo González, přichází John Medina.
84'
Al Burayk se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně si s ním tak dlouho hrál, až o něj přišel.
83'
Layún vyslal na branku nepřesnou střelu, která skončila daleko vedle levé tyče soupeřovy branky.
82'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.
81'
Meza vyslal na branku střelu z hranice vápna, kterou však Al-Muaiouf pohodlně chytil.
80'
Giovinco se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale svým střeleckým pokusem trefil pouze jednoho z obránců.
80'
Hosté jsou nyní aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vážnější šanci se jim nedaří vytvořit.
78'
Střela jednoho z domácích hráčů z velké dálky skončila vysoko nad soupeřovou brankou.
76'
Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.
75'
Nepřesný pas za obranu od jednoho z hostujících hráčů skončil pouze v rukavicích Cárdenase.
74'
Střídání v týmu Al-Hilal: ze hřiště odchází Abdullah Otayf, přichází Mohamed Kanno.
72'
Střídání v týmu CF Monterrey: ze hřiště odchází William Mejía, přichází Rodolfo Pizarro.
70'
Oba týmy jsou nyní velice aktivní směrem dopředu.
69'
Giovinco napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře. Jeho povedený pokus však Cárdenas vytěsnil nad branku.
68'
Střídání v týmu CF Monterrey: ze hřiště odchází Ángel Zaldívar, přichází Rogélio Funes.
66'
Al-Hilal právě vstřelilo branku!
Hosté opět srovnávají na 2:2! BAFÉTIMBI GOMIS dostal skvělý centr do vápna z pravé strany hřiště, a ten se následně i s pořádnou dávkou štěstí dokázal střelecky prosadit!
64'
Žlutou kartu dostává William Mejía (CF Monterrey).
63'
Střídání v týmu Al-Hilal: ze hřiště odchází Gustavo Cuéllar, přichází Hattan Babhir.
62'
Hosté se teď snaží o vyrovnání, ale zatím se jim to příliš nedaří.
60'
Monterrey právě vstřelilo branku!
Domácí otáčejí skóre utkání a vedou 2:1! Zaldívar poslal do vápna razantní přihrávku z levé strany hřiště. Ve vápně si prudký míč skvěle zpracoval MAXIMILIANO MEZA, a ten následnou střelou k levé tyči posílá svůj tým do vedení!
60'
Střídání v týmu Al-Hilal: ze hřiště odchází Omar Kharbin, přichází Bafétimbi Gomis.
59'
Domácí jsou nyní při chuti a svého soupeře přehrávají.
58'
Centr jednoho z hostujících hráčů z pravé strany skončil jen v rukavicích Cárdenase.
56'
Domácí vyrovnávají na 1:1! Gutiérrez poslal do vápna centr z pravé strany, který se dostal na zadní tyči na hlavu Urrety. Ten si následně ještě všiml dobíhajícího ARTURA GONZÁLEZE, a ten se následnou razantní hlavičkou mířící doprostřed brány nemýlil a vyrovnal tak na 1:1.
55'
Domácí se snaží vymyslet něco směrem dopředu, ale zatím se jim to příliš nedaří.
54'
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
53'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
52'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
50'
Kharbin se dostal zcela osamocen ke střele z hranice vápna. Jeho následný střelecký pokus však nenadělal Cárdenasovi větší potíže.
49'
Následný rohový kop se domácím příliš nepovedl a hrát tak mohou hosté.
48'
A. González dostal skvělý centr do vápna z pravé strany. Jeho následný hlavičkový pokus však Al-Muaiouf vyrazil do zámezí.
48'
Mejía fauloval zhruba na polovině hřiště jednoho z protihráčů a hrát tak mohou opět hosté.
47'
Otayf se dopustil faulu na polovině soupeře a hosté tak nemohli pokračovat ve své akci.
46'
Domácí rozehráli druhý poločas a míč ihned posílají směrem dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
První poločas je za námi. Domácí měli v první půli více ze hry, ale z prvního gólu a zároveň jediného gólu v prvním poločase se radovali hosté, a to když se ve 35. minutě prosadil hlavou Carlos Eduardo. Domácí v první půli několikrát vystřelili na branku soupeře, ale většinou to byli slabé střely, se kterými si brankář hostů poradil.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 1 minutu.
44'
Meza vypálil na branku poblíž vápna soupeře, ale jeho pokus mířený doprostřed branky nenadělal Al-Muaioufovi větší potíže.
43'
Domácí si mezi sebou špatně přihráli poblíž vápna soupeře a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
41'
Domácí jsou usazeni s míčem na polovině soupeře, kde si ho zatím mezi sebou předávají.
39'
Mezovu střelu z velké dálky kryje pozorný Al-Muaiouf.
37'
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přichází.
35'
Hosté se dostávají do vedení! Al Shahrani poslal do vápna skvělý centr z levé strany hřiště, který skončil na hlavě osamoceného CARLOSE EDUARDA, a ten se razantní hlavičkou mířenou k levé tyči Cárdenasovy branky nemýlil.
34'
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaceti metrů.
34'
33'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
32'
Žlutou kartu dostává Jonathan Urreta (CF Monterrey).
31'
30'
Střelecký pokus jednoho z domácích hráčů z velké dálky skončil mimo tři tyče.
29'
Centr, který poslal do vápna jeden z domácích hráčů však odvrátil jeden z hráčů v bílém dresu.
28'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
27'
Gutiérrez poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany, který však skončil jen u obránce Janga.
26'
Gutiérrez byl faulován na vlastní polovině a domácí tak mohou pokračovat v postupném útoku.
25'
Mejía vyslal na branku střelu zhruba z dvaceti metrů. Al-Muaiouf však jeho pokus pohodlně kryje.
24'
Giovinco se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
23'
Hosté kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
21'
Zaldívar vyslal na branku střelu poblíž vápna soupeře. Tato střela však skončila vysoko nad brankou soupeře.
20'
Domácí si tak dlouho hráli s míčem poblíž vápna soupeře, až o něj po nepřesné přihrávce přišli.
18'
Míč se od rohového praporku dostal ve vápně na hlavu Vásqueze. Ten však míč poslal svou hlavou daleko mimo soupeřovu svatyni.
18'
Domácí budou zahrávat rohový kop, který vybojoval na pravé straně hřiště Meza.
17'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
16'
Domácí poslali míč až ke svému brankáři, který ho následně poslal zpět do hry dlouhým odkopem.
14'
A. González se řítil sám proti brankáři, ale toho slabou střelou mířenou mezi nohy nedokázal prostřelit!
13'
Gutiérrez si řekl o přihrávku poblíž pravé postranní čáry, ale jeho spoluhráč, který přihrávku adresoval se ukopl a míč tak skončil jen v zámezí. Vhazovat budou hosté.
12'
Urreta poslal nepřesnou přihrávku za obranu na rozeběhnutého spoluhráče a míč tak skončil pouze v zámezí.
10'
Kharbin dostal skvělou přihrávku na hranici malého vápna od jednoho ze svých spoluhráčů. Následný střelecký pokus se mu však trestuhodně nepovedl a Cárdenas si tak připsal na své konto jeden z lehčích zákroků.
9'
Otayf byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hráči v bílých dresech.
8'
Hosté si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a k míči se tak dostávají opět domácí.
7'
Míč se od rohového praporku dostal na hlavu Zaldívara, který ho následně poslal na hranici vápna, kde se do míče opřel Mejía. Jeho následný střelecký pokus však skončil vysoko nad brankou.
7'
Domácí budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
6'
Giovinco napřáhl ke střele z velké dálky. Jeho pokus však skončil daleko vedle soupeřovy branky.
5'
4'
Meza poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, který však skončil pouze na kopačkách Albulayhiho.
3'
Domácí se sice dostali postupným útokem až poblíž vápna soupeře, ale tam nic nevymysleli a špatnou přihrávkou odevzdali míč soupeři.
1'
Hosté rozehráli první poločas a ihned míč posílají směrem dopředu.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. CF Monterrey dnes nastupuje v černých dresech, Al-Hilal dnes oblékl bílé dresy.

CF Monterrey: Cárdenas – Gutiérrez, Vásquez, Basanta (C), Layún – A. González, J. González – Urreta, Meza, Mejía – Zaldívar
Náhradníci: Barovero, Reséndez – Funes, Gallardo, Medina, Montes, Ortiz, Pabón, Pizarro, Rodríguez, Sánchez, Vangioni

Al-Hilal: Al-Muaiouf – Al Burayk, Jang, Albulayhi, Al Shahrani – Eduardo (C), Cuéllar – Otayf, Giovinco, Al Dawsari – Kharbin
Náhradníci: Al-Waked, Al-Ghamdi – Al Abed, Al Hafith, Al Shalhoub, Babhir, Carrillo, Gomis, Jahfali, Kadesh, Kanno, Kurdi

Rozhodčí: Hațegan.
Al-Hilal

Al-Hilal je klub ze Saúdské Arábie, který se momentálně nachází v tabulce místní ligy na páté příčce s dvaceti body, ale se třemi zápasy k dobru. Po devíti odehraných zápasech má na svém kontě 6 výher, 2 remízy a 1 porážku. Svěřenci trenéra Gustava Matosase mají za sebou také dva zápasy na letošním Mistrovství světa klubů, a to ve čtvrtfinále s Esperance Tunis, který udolali nejtěsnějším možným rozdílem, a to tedy 1:0, když se střelecky prosadil v 73. minutě Bafétimbi Gomis. V semifinále se Al-Hilal utkal s brazilským Flamengem. Utkání skončilo 3:1 pro Flamengo, a to i přes to, že Al-Hilal vedl od 18. minuty 0:1 zásluhou Salema Al Dawsariho. Brazilský klub však ve druhé půli dokázali stav utkání otočit a ve finále si tak zahrají s Liverpoolem. Na Al-Hilal tak zbyl "pouze" souboj o 3. místo.
CF Monterrey

Monterrey je klub z Mexika, který se momentálně nachází v místní lize na osmé příčce se sedmadvaceti body. Po osmnácti odehraných zápasech má na svém kontě 8 výher, 3 remízy a 7 porážek. Na letošním Mistrovství světa klubů mají svěřenci trenéra Antonia Mohameda odehrané už dva zápasy. Nejprve ve čtvrtfinále dokázali porazit Al-Sadd 3:2, když se dokázali střelecky prosadit hned tři různí střelci. Na 1:0 otevřel skóre Leonel Vangioni, poté v samotném závěru prvního poločasu zvýšil skóre svého týmu Rogelio Funes. Hosté ve druhé půli sice snížili na 2:1, konkrétně v 66. minutě, ale v 77. minutě to bylo opět o dva góly, neboť se střelecky prosadil Carlos Rodriguez. Hosté korigovali na konečných 3:2 v 89. minutě. V semifinále se klub z Mexika utkal s prestižním týmem z anglické Premier League, konkrétně se svěřenci Jürgena Kloppa, Liverpoolem. Monterrey se dlouho držel a navíc hrál s Liverpoolem vyrovnaný zápas. Po první půli svítil na ukazateli skóre stav 1:1, když ve 12. minutě poslal Liverpool do vedení Naby Keita. O dvě minuty později ale bylo vyrovnáno zásluhou Rogelia Funese. Druhá půle byla z obou stran velice vyrovnaná, ale v 90+1. minutě obdržel Roberto Firmino precizní přihrávku do malého vápna od Alexandera-Arnolda, a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil. CF Monterrey si tak dnes díky porážce 1:2 zahraje "pouze" o třetí místo.
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu o 3. místo Mistrovství světa klubů mezi kluby CF Monterrey a Al-Hilal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.