Plzeňský tým nepřistoupil k zápasu s takovou vážností, jako jej odehrála Mladá Boleslav. Domácí byli v několika fázích zápasu lepším týmem a dnes si plně zasloužili vyhrát. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
90
Rozhodčí dnes nastaví 1 minutu. O postupujícím je rozhodnuto.
89
Z trávníku odchází dnes dobře hrající Fillo. Nahrazuje jej Kalina.
88
Dlouhý míč až do vápna na Wágnera. Ten padá přes nohu Rolka. Penalta se nepíská.
87
Dnešní utkání sleduje 1682 diváků.
87
Statistika faulů: 15:9.
86
Kuličn si také půjde zahrát. Vystřídá nebezpečného Mareše.
86
Fillo zamířil mimo branku.
85
Fillo si obhodil Řezníka, který stačil míč odklidit na rohový kop.
85
Plzeňští ztrácí v útoku míč.
84
Míč se dostal k Šírlovi, který se ani tentokráte neprosadil střelou z dálky.
83
Berger ztratil míč a je to šance pro Filla, který vybojoval roh.
82
Petržela vystřídá Horu.
79
Beránek se po té střele nezvedá.
78
Šírl se dostal ke střele, ale trefil pouze Beránka.
77
Rohový kop domácích.
76
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Po sólu Šírla první střelu Čech ještě vyrazil. Odkopávající Trapp trefil pouze Bergera a míč se odrazil k JANU CHRAMOSTOVI, který už prostřelil vše, co stálo v cestě.
75
Horváthův centr našel Beránka na opačném rohu vápna, jeho prudká střela cestu do brány nenašla.
74
Pilař byl faulován na hranici vápna u brankové čáry.
73
Horváth rozjíždí útok Plzně.
71
Vidíme dvojí střídání. Z týmu Mladé Boleslavy se na hřiště podívá Zahustel, jenž střídá Štohanzla. V modrém dresu vbíhá na trávu Pilař. Střídaným je Kolář.
71
70
Ani jeden ze dvou centrů Řezníka nenašel příjemce ve vápně.
69
Po rychlém přechodu se dostal ke střele Fillo. Místo střely ale ještě dělal kličku Hájovskému, čímž akci zbrzdil a poslal míč do vybíhajícího Čecha.
68
Plzeňští se tlačí stále více do útočení.
67
Chramosta padá ve velkém vápně. Dle rozhodčích se nic neděje.
66
Do zakončení se tlačil Trapp. Před ním odpálil balon Kysela.
65
Horváth hned našel Horu dlouhým pasem. Tomu byl ale míč odebrán.
64
A máme tady první střídání. Daridu střídá Horváth.
63
Ďuriš fauloval Kyselu ve středu hřiště.
62
Do hry se chystá Horváth.
61
Chramosta střílí branku. Jeho gól však nemůže být uznán pro postavení mimo hru.
60
Kúdela měl šanci přidat další branku, ale místo střely posunul míč na Mareše, jehož střela byla sražena na roh.
59
Štohanzl přiběhl k održené střele. Jeho prudkou ránu bez přípravy schytal Hájovský, který se jen těžko vrací zpět do hry.
58
Domácí drží míč na kopačkách na polovině Plzně.
57
Beránek se dostal před Šebu, míč ale přeletěl branku.
56
Zatím nejfotbalovější akce zápasu při které se Berger dostal před Šebu. Jeho střela však byla sražena na roh.
55
Wágner fauloval v hlavičkovém souboji.
54
Mareš zpracoval míč a dostal se před Trappa. Potom si ale míč ukopl.
53
Na druhé straně centr před branku chytá Čech.
52
Trappovi utekl míč do zámezí.
51
Plzeň bude kopat rohový kop.
50
Další faul Rolka, který ve výskoku zaryl koeno do zad koláře.
49
Plzeň se z volného kopu před branku nedostala. Naopak na druhé straně zahrozil Chramosta.
48
Čech může rozehrát. Poslal míč na horváta, který si obhodil Rolka. Ten si to nenechal líbit, vzal Wágnera za dres a zatočil s ním. Teď vidí domácí zaslouženou žlutou kartu.
47
Chramosta obdržel přihrávku od Filla ve vápně a udělal kličku Čechovi. Do branky už ale míč procedit přes bránící hráče nedokázal. Vybojoval alespoň rohový kop.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:35.
Po prvním poločase mohou být spokojenější domácí z pohledu výsledku i předvedené hry. Je pravdou, že šancí měla obě mužstva dostatek. Mezihra a obrana ,především na plzeňské straně, však zatím hodně zůstávají za očekáváním. Plzeň musí ve druhém poločase vstřelit minimálně jednu branku, aby po 90. minutě nejela domu s neúspěchem. Uvidíme, jak se hostující tým s touto rolí popere.
45
Rolko nebezpečí odvrátil.
45
Plzeňští si vybojovali ještě jeden rohový kop.
44
Řezník je faulován ve středu hřiště.
43
Rychlý přechod do útoku Plzně zastavila Wágnerova nepřesná přihrávka.
42
Na druhé straně se pokusil zamířit na zadní tyč Ďuriš. Branku ale neohrozil.
41
Mareš se dostal do šance, když přebral míč na vápně a tvrdou ranou donutil Čecha jít na zem.
40
Vidíme především souboje ve středu hřiště.
39
Ze závaru odletěl míč ke Štohanzlovi. Jeho střela ale mířila hodně mimo.
38
Darida padá vedle pokutového území. Toho využívají domácí a rychle přechází do útoku. Tam zahrají další rohový kop.
37
Uvidíme další roh plzeňského mužstva.
36
Výborný zákrok Čech zachránil Plzeň od druhé branky.
35
Z následujícího protiútoku domácí vybojovali roh.
34
Ďuriš se prokličkoval do velkého vápna. Jeho následná střela ale byla zablokována.
33
Hájovský si pomohl faulem. Domácí obrana si bude moci oddychnout.
32
Beránek vybojoval další rohový kop, který zahraje Darida.
31
Před ďurišem odvrací na roh domácí tým.
30
Třetí roh za sebou bude kopat hostující tým.
29
Střelu Hory z půlkruhu vytěsnil Šeda na roh.
28
Wágner se k centru neprotlačil. Plzeň ale bude mít možnost rohového kopu.
27
Darida byl faulován zhruba 4 metry vedle vápna. To je šance pro Plzeňské.
26
Čech se opět ukázal při zahrávaném rohovém kopu.
25
Fillo vystřlil vnějším nártem tvrdou střelu, Čech vyráží míč na roh.
24
Darida se pokoušel vystřelit levou z 25 metrů. Míč ale končí někde u rohového praporku.
23
Nepřesný výkop Šedy. Útočit bude Plzeň.
22
Hra se odehrává převážně ve středu hřiště.
21
Nyní už Plzeňští rozehrávají v klidu.
20
Ztráta míče plzeňského týmu způsobila další zákrok Čecha.
19
Domácí drží míč na kopačkách.
18
Kúdela se řítil do další hlavičky. Míč se ale k němu nedostal.
16
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Na centr od rohového praporku si naskočil ONDŘEJ KÚDELA, který poslal míč za Čecha odrazem od zad Bergera.
16
První roh budou zahrávat domácí.
15
Z rohu je opět rychlý protiútok Mladé Boleslavi.
14
Rohový kop pro Plzeň.
13
Hostující hráči opět tvoří hru.
12
Plzeň se dostala opět do kombinace. Daridova střela končí mimo branku.
11
Plzeň tuto standartku nesehrála dobře a domácí mohou rychle přejít do útoku.
10
Darida našel hlavu Hájovského. Šanci chytil Šeda a Plzeň bude opět zahrávat rohový kop.
9
Plzeň kombinuje na polovině soupeře a vybojovala roh.
8
Marešova přihrávka byla nepřesná. Míč ukořistil Čech.
7
Fillova přihrávka byla příliš rychlá. Hrát bude Plzeň.
6
Janíček nepustil Beránka před sebe.
5
Plzeň drží míč na kopačkách.
4
Chramosta se opět zjevil před Čechem. Jeho střela ale byla zablokována.
3
Chramosta se dostal první šance. Střela mu ale příliš nesedla a Čech si připsal první zákrok.
2
Rozehrávky se ujali hosté.
1
Úvodní sestavy: FK Mladá Boleslav: Šeda - Janíček, Rolko, Dimitrovski, Šírl - Mareš, Kúdela, Štohanzl, Kysela, Fillo - Chramosta FC Viktoria Plzeň: Čech - Řezník, Trapp, Hájovský, Beránek - Hora, Ďuriš, Kolář, Darida, Berger - Wágner.
První zápas osmifinále skončil 1:1 a pokud bude po devadesáti minutách takový výsledek i dnes, je možné, že se dočkáme penaltového rozstřelu, stejně jako tomu bylo ve finále superpoháru.
Oba dva celky se velmi dobře znají a od začátku této sezóny se proti sobě postaví již potřetí a vždy výsledek skončil vítězstvím o jednu branku nebo remízou. K napínavosti tohoto klání mnoho přidá i fakt, že proti sobě nastoupí dva přímý konkurenti v boji o Evropské poháry.
Hezký den všem sportovním fanouškům. Vítejte u onlajnového přenosu z fotbalového zápasu mezi celky FK Mladá Boleslav a FC Viktoria Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.