To je ode mne vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u sledování dalších onlajn přenosů.
Druhou půli značně oživila příchozí dvojice Ďuriš, Rezek. Tito fotbalisté se zasloužili o všechny 4 branky. Jiskra se poté nezmohla na žádný odpor natož na zvrat či odpověď. Plzeň tak celkovým výsledkem 7:0 postupuje do čtvrtfinále poháru, kde se utká s Jihlavou. První zápas je naplánován v Doosan Aréně již v úterý v 17:00.
90
Plzeň kontroluje míč na půli soupeře.
89
Rezek nyní mohl sám upalovat na branku. Zastavil se ale v domnění, že je v ofsajdu. Praporek rozhodčího však zůstal dole.
88
Hra se posunula na druhou půli.
87
Míč opět běhá mezi obránci domácího týmu.
86
Plzeňští stopeři mohou v klidu rozehrát. přesto míč utíká Hubníkovi do zámezí.
85
Končal střílí ihned po kličce. Jeho střela však letí vysoko nad.
81
Poslední střídání zápasu. Javorského nahradí Buršík.
80
Ticháček opět drží míč v rukavicích. Na nedostatek práce si ve druhé půli rozhodně nemůže stěžovat.
79
Centr před branku likviduje Jiskra s přehledem.
78
Bakoš nasměroval míč do prázdné branky. Skluzem však míč na roh uklidil jeden z obránců.
77
Jiskra střídá. Ze hřiště odchází Leitl Nahrazuje ho Vojtko.
Dnešní utkání sleduje 2038 diváků.
76
Žlutou kartu vidí i Veselinovič.
75
Lukeš vidí žlutou kartu za předchozí zákrok.
74
Lukeš nekompromisně zastavuje jednoho z protihráčů.
73
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Petráček, přichází Bláha.
72
Plzeň právě vstřelila branku!
MICHAL ĎURIŠ uklízí hlavou míč do branky.
71
Rychlý brejk Plzně a Ticháček má opět práci.
70
Rohový kop pro Jiskru.
69
Bakoš našel za obranou Štípka, který tvrdou ranou prověřil Ticháčka. Ten míč vyrazil pouze Bakošovi, aby zasáhl i proti jeho střele. Proti dorážce MICHAL ĎURIŠE do prázdné branky však plzeňský odchovanec neměl šanci.
68
Bolek si sáhl po dlouhé době na míč, když vyskočil na centr z pravé strany.
67
Ticháček zasahuje na poslední chvíli před Štípkem.
66
Rezek s Hrdličkou a Končalem kombinovali na levé straně. Poslední přihrávka však končí v zámezí.
65
Rychlý protiútok zastavil hned v zárodku nedovoleně Štípek.
61
Míče si na chvíli u plzeňské branky užívají hráči Jiskry.
60
Plzeň má stále míč na kopačkách a tlačí.
59
Jiskra nyní musí vstřelit 5 branek.
58
Poslední střídání domácích. Bakoš bude hrát místo Wágnera.
57
VÍTĚZSLAV HRDLIČKA využil zmatků v domažlické obraně a zvyšuje na 2:0.
56
Plzeňští jsou stále u míče.
55
Končal našel Chocholouška. Jeho střela mířila do odkrytého prostoru v brance. Na cestě jej však zastavil jeden z obránců.
54
Plzeňští mají míč stále na kopačkách. Štípek vybojoval roh.
53
Rezek do třetice. Jeho střela však míří dobrých 10 metrů nad branku.
52
Rezek v kombinaci s Ďurišem předvedli ve vápně další nebezpečný akt. Míč končí mimo branku i hřiště.
51
Domácí jsou při chuti.
50
JAN REZEK našel Štípka prudkou přihrávkou směrem k rohovému praporku. Rychlonohý Plzeňan doběhl míč a z nulového úhlu zkoušel překonat Ticháčka, který míč vyrazil pouze k Rezkovi, který zakončil do prázdné branky.
49
Plzeň na míči...
48
Bolek hned na začátku musel vytáhnout tři těžké zákroky.
46
Dušan Uhrin posílá do druhého poločasu dva jiné koně. Hořava s Kovaříkem zůstali v šatně. Jejich pozice zaujali Rezek s Ďurišem.
46
46
Druhý poločas začne přibližně v 17:00.
První poločas byl ve znamení nepřesné a nepohledné hry z obou stran. Oba týmy ukázaly jednu pohlednou akci. Protože však Hořava svoji šanci nedotáhl do konce a Braunova střela skončila na tyči, odchází obě mužstva do kabin za bezbrankového stavu.
45
45
Končal opět přichází o míč.
44
Útok jiskry končí v zámezí.
43
Hráči Plzně se snaží řešit situace individuálně a snadno tak přicházejí o míč.
42
Plzeň na míči.
41
Plzeň zachytává přechod do útoku hostí. Sami však následující akci rozehráli nepřesně.
40
Ticháček chytá další odražený míč a zakládá protiútok.
39
Míč opět poskakoval ve vápně. Nakonec jej bezpečně drží Ticháček.
38
Míč poskakoval v chumlu ve vápně. Nakonec uvidíme plueňský roh.
37
Kovařík bude rozehrávat volný kop ze 30 metrů.
36
Další ztráta míče plzeňského celku téměř končí šancí. Hráče Jiskry zastavil až praporek pomezního rozhodčího.
35
Domácí mají míč na kopačkách.
34
Milan Braun trefuje odražený míč skoro nejlépe jak mohl. Jeho pokus totiž končí na břevně.
33
Hrdlička byl opět v ofsajdu.
32
Bauer se zaskvěl zasekávačkou ve vápně a střelou na vzdálenější tyč, kterou robinzonádou likviduje Bolek.
31
Petráček padá ve vápně po zákroku Lukeše.
30
Kovařík si dá repete.
29
Centr před branku byl odvrácen na roh.
28
Pro Plzeň se rýsuje standartní situace od postranní čáry...
27
Wágnerovi se nepodařilo odcentrovat z brankové čáry.
26
Hrdlička byl chycen ve sporném ofsajdu na hranici vápna.
25
Hrdlička se pokoušel z vápna o střelu na zadní tyč. Ticháček tento pokus chytá.
24
Končal našel Wágnera v blízkosti malého vápna. Ten však hlavou přestřeluje.
23
Uvidíme druhý roh Viktorie.
22
Rohový kop Viktorie příliš nebezpečí nepřinesl.
21
hrdlička přiťukl ve vápně Hořavovi. Jeden z obránců však překazil skluzem jeho šanci za cenu rohového kopu.
20
Plzeň ztrácí ve středu hřiště až moc balonů.
19
Plzeňská obrana nebezpečí zažehnala. Jiskra se však řítí s dalším atakem.
18
Domažličtí vybojovali rohový kop.
17
Domácí mají míč stále pod kontrolou. Hraje se však pouze ve středu hřiště.
16
Hra se přesunula na druhou stranu hřiště.
15
Domažlice mají míč na kopačkách a obléhají plzeňské vápno.
14
Domažlický náznak šance postrádala přesnost.
13
Wágner se provinil útočným faulem.
12
Domažlice rozehrávají od stoperů.
11
Hořava si krásně prošel polovinu hřiště a ve vápně si narazil s Veselinovičem. Konečné zpracování balonu však nezvládl. Zatím to však byla nejpohlednější akce utkání.
10
Bezděk byl zastaven praporkem postranního rozhodčího.
9
Hostující stopeři mají míč na kopačkách.
8
Jiskra opět získává míč ve středu hřiště.
7
Štípkův centr hlavičkoval Veselinovič mimo branku.
6
Domažlice jsou překvapivě lepším týmem.
5
Bezděkova střela z vápna byla zablokována.
4
Kovařík nedostihl míč do běhu.
3
O první střelu utkání se postaral Mužík.
2
Míč do hry uvedl tým hostí.

FC Viktoria Plzeň: Bolek – Chocholoušek, Hubník, Lukeš, Hrdlička – Kovařík, Končal, Hořava, Veselinovič, Štípek – Wágner
Náhradníci: Pavlík – Tecl, Ďuriš, Řezník, Bakoš, Rezek

Jiskra Domažlice: Ticháček – Petráček, Bauer, Bezděk, Javorský – Mužík, Braun, Pyrka, Růžička – Bárta, Leitl
Náhradníci: Houdek – Vojtko, Buršík, Dorde, Bláha, Dirnbek

Rozhodčí: Berka – Kubr, Fišer.
1
Poslední 3 vzájemné duely těchto týmů vyhrála vždy Viktoria s celkovým skóre 12:0.
Plzeň má náskok z úvodního duelu 3:0 a je tak na nejlepší cestě k postupu do čtvrtfinále proti Jihlavě.
Plzeň i přes vyřazení z Evropské Ligy zažívá návrat k vítězným výsledkům a včetně vítězství nad Lyonem má aktuální sérii 3 zápasů bez prohry. Naopak její dnešní soupeř Jiskra Domažlice zažívá útlum i o dvě soutěže níže a od začátku jarní části sezóny nedosáhla ani na bod.
Vítejte u onlajnu ze zápasu Poháru České Pošty, ve kterém se proti sobě postaví celky FC Viktoria Plzeň a Jiskra Domažlice. Jedná se o odvetné klání s tím, že Plzeň vyhrála úvodní duel 3:0 a nikdo nepochybuje o jejím postupu dále.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.