Ve druhém poločase byla k vidění jedna branka. Fanoušci Army se dnes gólu nedočkali. Liberec byl dnes agresivní a věděl jak hrát. Slovan odjíždí domů s výhrou 3:0.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se u online přenosu opět někdy příště. Tereza Košťálová
87
Martykán střelou z bezprostřední blízkosti nepřekonal Hrošša.
85
Gólman Ústeckých vykopává z velkého vápna.
84
Obžera upadl. Po ujištění rozhodčího může hra pokračovat.
82
Oba týmy vypadají unaveně. Šance k vidění nejsou.
79
Denis Frimmel byl vyslán na hrací plochu. Na střídačku odchází Tomáš Ďubek.
78
Mudra střílí mimo.
73
Na hřiště se jde ukázat Branislav Obžera místo Daniela Dydowicze.
72
Arma svým posledním střídáním posíla ze hřište Richarda Veverku. Hrát jde Tomáš Smola.
71
Hraje se spíše na středu hřiště.
68
Kotle jak domácích, tak hostů fandí plným hlasem. Na stadionu je příjemná atmosféra.
65
Po krátké osvěžující přestávce hra pokračuje ve velmi rychlém tempu.
64
Střídání Slovanu rozhodčí využili k osvěžení a všechny hráče svolali na pití.
64
I Liberec využívá své střídání a k odpočinku posílá Kevina Luckassena. Ukázat se na hřiště jde Michal Hamulak.
63
Domácí kombinuje na své ofenzivní polovině.
60
Marek Krátký za faul na Jiřího Fleišmana inkasuje žlutý kartónek od hlavního rozhodčího.
59
Fleišman zůstává ležet na zemi. Ošetření nepotřebuje.
58
Dnes se hraje víceméně bez faulů.
Dnešní utkání sleduje 612 diváků.
55
Pro fanoušky Ústí nad Labem nejsou k vidění šance.
52
Liberec právě vstřelil branku!
Třetí brankou Slovanu se prosadil DYDOWICZ DANIEL, který si míč vybojoval ve velkém vápně. Zacharda na jeho střelu nestačil.
49
Michal Pávek inkasoval od sudího žlutou kartu za podražení protihráče.
47
Novotný svou střelou gólmana Liberce nepřekonal.
46
Ústečtí trenéři využívají své druhé střídaní. Hrát jde Jan Martykán, na lavičku se posadí Jan Králík.
46
Na začátku poločasu se hned střídají hráči FK Ústí nad Labem. Na hřiště jde Jan Peterka místo Tomáše Jursy.
46
První pětačtyřicetiminutovka mezi Severočechy začala lépe pro Slovan. Do černého se trefili dva hráči. Prvním byl Tomáš Ďubek, který šel sám ve velkém vápně, druhým Dzon Delerge, kterému nic ze středu hřiště nebránilo v cestě. Stav po poločase mezi FK Ústí nad Labem a FC Slovan Liberec je 0:2.

Druhý poločas začne přibližně v 17:05 hod.
45+1
45+1
Poločas už se spíše jen dohrává.
45
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
43
Střela na bránu kapitána Liberce Fleišmana byl odražena Zachardou.
38
Hosté se posouvají na ofenzivu. Ústečané míč vrací zpět.
35
Sudí si přivolává Zukiče a Fleišmana. Probíhá domluva o malých nedovolených zákrocích.
34
Ústí nad Labem kombinuje na své útočné polovině. Zatím bez výsledků.
32
První rohový kop dnešního zápasu si zahrají hosté. Kopat bude Ďubek.
29
Delarge šel po míči, bohužel nešťastně kopl Vraštila. Rozhodčí mu pohrozil, ale kartónkem potrestán nebyl.
28
K vidění nejsou vidět větší šance.
25
Ústí nad Labem brání všemi silami.
22
Hosté sice vedou po dvaceti dvou minutách o dva góly, ale stále jsou velice živí.
19
Po hře na středu dostal si míč vybojoval DZON DELARGE, jenž od středové čáry běžel úplně sám na svatyni domácích.
16
TOMÁŠ ĎUBEK z boku přihrál Kevinu Luckassenovi, který mu míč vrátil zpět ve velkém vápně. Poté šel Tomáš Ďubek už sám na bránu a byl úspěšný.
15
Zacharda má napilno. Slovan se snaží využít každou šanci, kterou dostane.
14
Delarge vystřelil nad.
12
Dnes jsou velmi aktivní oba celky.
10
Po souboji o míč na zemi zůstali ležet Luckassen a Jursa. Oba pokračují ve hře.
8
Perfektní souhra před bránou Army gól nepřinesla.
7
Hra se přelévá ze strany na stranu.
5
Hlavičku Králíka z rohové části hřiště gólman zvládl chytit.
3
Dydowicz se pokusil o střelu. Brankář domácích úspěšně chytá.
1
Zápas začali lépe liberečtí hráči.
1
Arma nastupuje v bílé kombinaci dresů, Liberec bude hrát v dresech modrých. Rozhodčí budou soudcovat v červených dresech.
Domácí volí pro dnešní utkání rozestavení 4-3-3, hosté nastoupí ve formaci 4-4-2.

FK Ústí nad Labem: Zacharda – Vraštil, Vaněk, Zukič, Šraga – Pávek, Jursa, Králík – Krátký, Novotný, Veverka. Trenéři: Lukáš Přerost, Petr Fousek.
Náhradníci: R. Novák – Martykán, Kuč, Peterka, Pavlata, Smola, Manev.

FC Slovan Liberec: Hroššo – Mudra, Karisik, Pimpara, Plešman – Ďubek, Obročník, Pavelka, Dydowicz – Delarge, Lucakssen. Trenéři: Samuel Slovák, Jozef Valachovič.
Náhradníci: Bojčuk – Bong Won, Frimmel, Hamulak, Obžera, Djika, Kolár.

Rozhodčí: Lerch – Zeman, Urban.
Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
Ondřej Lech.
Asistenti: Libor Zeman, Urban Michal.

Delegát svazu: Miroslav Svoboda.
Favoritem dnešního střetnutí jsou hosté FC Slovan Liberec. Liberec vyhrál v posledním kole Synot Ligy 6:0 proti Baníku Ostrava. Touto výhrou je velice nabuzen.
Slovan Liberec do Ústí nad Labem s novou posilou z Brazílie nedorazil sice nedorazil, ale může se jím pyšnit. Marcos Calazans přišel do Liberce na roční hostování s opcí. Záložník několik týdnů trénuje v Liberci a odehrál i několik zápasů za juniorku.
Dějištěm dnešního 3. kola poháru FAČR se stane Ústí nad Labem. Fanoušci dnes mohou poprvé na novou tribunu. Hráči si nový stadion dnes moc neužijí, jelikož se musí ještě převlékat ve starých šatnách. Vstup bude z Masarykovy ulice přes nové pokladny (vedle proskleného vchodu do tribuny).
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FK Ústí nad Labem:

5 zápasů: 0 výher, 1 remíza, 4 porážky; skóre 4:10, 1 bod, 15. místo.

FC Slovan Liberec:
6 zápasů: 1 výhra, 4 remízy, 1 porážka; skóre 10:7, 7 bodů, 10. místo.
Poslední ligová utkání obou celků:

5. kolo Fotbalové národní ligy ČR:
FK Ústí nad Labem – FK Fotbal Třinec

1:3 (1:0)
Branky: 35. Veverka – 50. Vomáčka, 58. Malíř (pen.), 88. Kubáň.
Rozhodčí: Orel – Pilný, Arnošt.
ŽK: 57. Novák – 69. Kubáň.
Diváci: 758.

6. kolo Synot Ligy:
FC Slovan Liberec – FC Baník Ostrava

6:0 (3:0)
Branky: 13., 42. a 51. Šural, 45.+1 Frýdek, 47. Ďubek, 55. Fleišman (pen.).
Rozhodčí: Pechanec – Jiřík, Kubr.
ŽK: 56. Ďubek – 25. Stronatti.
Diváci: 4 938.
Příjemné páteční pozdní odpoledne z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 3. kola poháru FAČR. Hráči FK Ústí nad Labem hostí doma FC Slovan Liberec.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 16:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov.