Zápas je u konce, Jablonec nakonec vítězí v poměru 4:1 a postupuje do další části MOL Cupu.
90
88
Domažlice právě vstřelily branku!
Domácí přidávají ke konci utkání čestný úspěch do sítě ligového soupeře, trefil se DANIEL ČERNÝ – 1:4.
64
Jablonec právě vstřelil branku!
VOJTĚCH KUBISTA zvyšuje už na rozdíl čtyř branek – 0:4.
46
45+1
45
MARTIN DOLEŽAL přidává s koncem první půle třetí branku ligového celku, takže nyní už mají Severočeši přinejmenším velice dobře našlápnuto k postupu – 0:3.
40
O tři minuty pozdě je zdá se možná i rozhodnuto. MARTIN KOUŘIL totiž zvyšuje už na dvoubrankové vedení – 0:2.
37
Favorit ze severu Čech se osm minut před koncem prvního poločasu dostává do vedení, postaral se o to MIRZAD MEHANOVIĆ – 0:1.

Jiskra Domažlice: Šiman – Černý, Chocholoušek, Bauer, Mužík (C), Špírek, Braun, Roubal, Hrubý, Piroch, Fořt.
Náhradníci: Lešek, Bezdička, Bláha, Buršík, Došlý, Švihořík.

FK Jablonec: Hrubý – Pernica (C), Hanousek, Hybš, Mechanović, Doležal, Bazal, Kouřil, Wágner, Pospíšil, Kubista V..
Náhradníci: Valeš – Hübschman, Trávník, Kubista M., Mihálik, Jiráček, Nový.

Rozhodčí: Jílek – Urban, Kubec.