MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Liberec - 20. září 2017   16:00

0:4
(0:0)
Liberec
Liberec
105' Pulkrab   • 113' Hybš   • 116' Pulkrab   • 120' Folprecht
Hodonín
Petráš – Fojtík, Čurgali, Hesek (C), Holešinský – Vinkler, Komara (63. Polách), Mareš, Paděra, Tulaydan (71. Sasín) – Žák (74. Dekleva)
Sloboda – Dovhanyuk, Dekleva, Polách, Sasín.
Ondřej Berka – Ondřej Pelikán, Marek Podaný, Delegát FAČR: Ladislav Dofek
Stadion U Červených domků - J. Suka 41 (Hodonín)
890 diváků
Liberec
Hladký – Kulhánek, Kúdela (C), Karafiát – Malinský (62. Coufal), Bosančič, Hybš, Havelka, Bartl (62. Pulkrab), Vácha (77. Folprecht) – Voltr.
Kolář – Coufal, Folprecht, Potočný, Pulkab, Ulbrich, Blažek.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji všem pěkný zbytek večera a zase někdy příště Napočtenou!!!!
Kryštof Škodák

Ohlasy trenérů:

Jindřich Trpišovský (FC Slovan Liberec):
„Utkání určitě proběhlo jinak, než jsme chtěli. Bohužel se nám dlouho nedařilo vstřelit branku, šance jsme neproměnili. Postupem času se stupňovala euforie domácích a my jsme začali být neklidní, kazili jsme a hlavně jsme byli neškodní v pokutovém území. Zápas tedy došel až do prodloužení, ve kterém jsme sice čtyřikrát skórovali, ale celkově by náš výkon měl být kvalitnější a jednoznačnější. Žádné utkání není jednoduché, ale čekal jsem od nás víc kvality hlavně ve finální části.

František Komňacký (FK Hodonín):
„Průběh byl očekávaný, Liberec tlačil. V pohybu byl lepší, ale do větších šancí jsme ho takovou bojovnou, odhodlanou a zodpovědnou hrou nepouštěli. Šancí jsme si bohužel moc nevypracovali, ale alespoň v základní době jsme se snažili hrozit z protiútoků. Prodloužení už bylo mimo náš plán a schopnosti. Soupeř využil svou převahu v rozhodující branky, což bylo zasloužené. Loučíme se s pohárem se vztyčenou hlavou, i když kluci samozřejmě jsou zklamaní, když devadesát minut odehráli tak, jak odehráli, dřímala v nich naděje. Na druhou stranu si myslím, že jsme lidi, kteří se přišli po letech podívat na ligového soupeře, výkonem nezklamali a přeji Liberci, aby se mu dařilo jak v lize, tak poháru.
Je dobojováno. Po vyrovnaných 90-ti minutách přišla gólová smršt hráčů Liberce. Hodonínští se ale nemají vůbec za co stydět, neboť uhrát s prvoligovým týmem takhle vyrovnanou partii je super. V prodloužení Liberec o svém postupu do 4. kola MOL Cupu rozhodl dvěmi brankami Matěje Pulkraba a po jedné brance ex spartan Matěj Hybš a Zdeněk Folprecht.
120'
120'
Liberec právě vstřelil branku!
Na konci prodloužení se jasně ukázal rozdíl ve fyzičce obou týmů. Po dalším centru do malého vápna se prosadil ZDENĚK FOLPRECHT – 0:4.
119'
Ještě jednu velkou šanci Liberce uhasil odkopem z čáry Ladislav Čurgali.
118'
Liberečtí už drží míč a kráčí k vydřenému vítězství.
116'
Už je definitivně rozhodnuto. Po velké chybě domácí obrany se do zakončení dostal MATĚJ PULKRAB, který vymetl pavučinku z rohu hodonínské brány. Nicméně, krutý výsledek pro Hodonín – 0:3.
113'
Severočeši rozehráli roh na krátko a do šance přímo před gólmanem se dostal MATĚJ HYBŠ, který šancí nepohrdl a zakončil přesně k tyči – 0:2.
111'
Jeho výhoz až do vápna našel Mareše, který velkou šancí pohrdl.
111'
Hodonín má aut u pokutového území Liberce. Jde házet Dekleva.
108'
Na některých hráčích už je vidět, že melou z posledního.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Skončil 1. poločas prodloužení, následuje krátká pauza a 2. poločas.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
A máme zde 1. branku utkání! Na malém vápně Hodonína se ocitl závar a spousta ležících hráčů. Nejlépe se zde ovšem zorientoval MATĚJ PULKRAB, který posílá Liberec do vedení – 0:1.
104'
Liberec drží Hodonín v kleštích, ale nějak zvláštní šance si nevytvořili.
102'
Závar před Petrášovou bránou, další roh.
100'
Začínají přibývat hráči se svalovými problémy, hlavně pro Hodoňáky to bude ještě hodně perné prodloužení.
99'
Výtečný obranný zákrok Fojtíka, který skočil pod nohy unikajícímu Bosančičovi.
97'
Roh pro Hodonín, zahrávat bude Polách.
95'
Hned od začátku prodloužení se hraje hlavně na polovině Hodonína.
94'
Petráš opět podržel svůj tým.
91'
Rozehráli domácí a poslali míč dopředu.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Ani základních 90 minut v Hodoníně nedhalilo vítěze, to znamená, že následuje prodloužení a potom případně penaltový rozstřel.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+2'
V momentě, kdy se evidentně dotkl rukou míče hostující útočník, zazněl po celé tribuně razantní výkřik "ruka".
90+1'
Centr do pokutového území Hodonína odvrátil pozorný Dekleva.
90'
Hlavní rozhodčí Ondřej Berka nastavuje 2 minuty.
87'
Dnešní utkání sleduje 890 diváků.
86'
Petráš nyní podržel svúj tým, když vyrazil střelu libereckého hráče.
84'
Polách chtěl vyslat do ůniku Mareše, který už neměl sílu a tak jen kopl do míče ve směru na branku Liberce.
83'
Prudkou přízemní střelu Havelky bezpečně lapil Petráš.
80'
Fojtíkova mírně točená střela mířila kousek nad zařízení.
79'
A hned vzápětí tu máme nebezpečnou standardku pro Hodonín.
79'
To však hosté nevyužili, neboť Bosančič poslal míč vysoko nad bránu.
78'
Zbytečný faul na kraji vápna v podání Erika Vinklera znamená nebezpečnou standardku pro Liberec.
77'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Vácha, přichází Folprecht.
74'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Žák, přichází Dekleva.
73'
Sasín se dobře zorientoval v pokutovém území soupeře a přihrál Poláchovi, kterému míč naposlední chvíli ukopl liberecký obránce.
72'
Z přímého kopu libereckých byla nastřelena tyč Petrášovy branky.
71'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Tulaydan, přichází Sasín.
71'
Žlutou kartu dostává Mareš (FK Hodonín).
70'
Fojtík poslal přihrávku do vápna Poláchovi, který se zakončením dlouho váhal a to bylo pro tu šanci osudové.
67'
Po nahrávce Polácha střílel Tulaydan, jehož střelu bez problémů lapil Hladký.
66'
Po pětiminutovce střídání a žlutých karet zde máme už normální hru. Po Žákově zpětné nahrávce střílel z první Paděra těsně mimo.
65'
Žlutou kartu dostává Žák (FK Hodonín).
64'
Žlutou kartu dostává Bosančič (FC Slovan Liberec).
63'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Komara, přichází Polách.
62'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Malinský, přichází Coufal.
62'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Bartl, přichází Pulkrab.
59'
Hosté nyní reklamovali ruku v pokutovém území, ale rozhodčí Berka jim rázným rozpažením ukázal, že ne a tak z toho je jen roh.
56'
Domácí obránce Fojtík se probojoval do vápna Liberce, udělal kličku gólmanovi, ale z úhlu zakončil jen do boční sítě.
54'
Na hřišti se za posledních 5 minut nedělo nic zajímavého a hrálo se převážně ve středu hřiště.
51'
Hodonínský stoper Hesek nyní pořádně vystrašil diváky, když naslepo nahrál Petrášovi blízko kterého se nacházel útočník severočechů.
49'
Hybš se dostal až k brankové čáře, odkud poslal prudkou přihrávku před bránu, ale přihrávka nenašla adresáta.
47'
Lukáši Váchovi se zatím moc nedaří, míč mu odskakuje od nohy a prohrává většinu soubojú.
46'
Tentokrát rozehráli hosté a Vácha poslal míč dopředu.
46'
Skončil nám 1. poločas dnešního pohárového utkání. Oba týmy si vypracovaly nějaké šance, Liberec asi 15 rohů, ze kterých ale nevytěžil vůbec nic. Z domácího týmu je zatím nejvýraznější Ondřej Paděra, na straně hostů Tomáš Malinský. Z kabin už byl slyšet hvizd rozhodčího, za malou chvíli začneme.
Druhý poločas začne přibližně v 17:00.
45'
43'
Hodonín delší dobu kombinoval na soupeřově polovině a nakonec z toho byl špatný centr Čurgaliho, odkop od branky.
41'
PO nahrávce Žáka se do střely ve skluzu dostal Paděra, jehož střela mířila jen těsně nad Hladkého bránu.
38'
Hodonín ve vápně hostú, Žák centroval, ale na jeho centr si naskočil pouze a jenom obránce Liberce.
37'
Další prakticky stejná akce Voltra. I teď byl Petráš připraven a vyrazil.
36'
Radek Voltr poslal na Petráše přízemní střelu, se kterou si hodonínský gólman poradil.
33'
Po dlouhé době se chvíli hrálo na polovině hostů, ale to je opět minulost, útočí Malinský.
30'
Žák vyhrál souboj s Váchou a nahrál nabíhajícímu Vinklerovi , který se svou kličkou už tak úspěšný nebyl.
27'
Liberečtí nyní sevřeli Hodonín ve vápně a neustále ohrožují Petrášovu branku.
25'
Jako v pekle – přehlídka libereckých rohů.
24'
Už minimálně sedmý roh pro Liberec, který přejímá iniciativu.
22'
Střelecký pokus Malinského mimo zařízení.
20'
Komara zblokoval střelu libereckého hráče a nahrál Paděrovi, který postupoval sám a nahrál do uličky Žákovi, kam se stihl přesunout liberecký obránce a odkopl.
18'
Hned po rohu se do úniku dostal Holešinský, kterému ovšem chyběla rychlost.
17'
Bartl udělal kličku Čurgalimu, ale v zápětí mu míč ukopl od nohy druhý stoper Hesek, roh pro Liberec.
16'
Po 16 minutách utkání se mi zdá, jakoby se Liberec zatím moc nesnažil, neboť mírně aktivnějším týmem je Hodonín.
13'
Obrovská šance Liberce! Po chytře zahraném rohu se do zakončení dostal liberecký záložník, jehož střelu fantasticky zneškodnil Petráš.
12'
Výborný obranný zákrok stopera Čurgaliho, který Bartlovi v dobré šanci znemožnil vystřelit.
11'
Vácha na půli hřiště sebral míč Paděrovi a šel dopředu , ale akci zbytečně zastavil a útočí Hodonín.
9'
Mareš krásným pasem vysunul Tulaydana, kterému těsně před nosem ukopl míč podještědský gólman Hladký.
8'
Voltr malinko utekl Čurgalimu, ale jeho střela postrádala razanci.
6'
Příležitost na straně domácích. Holešinský centroval na Žáka, před kterým míč odkopl hostující stoper.
5'
Malinský dostal nahrávku na kraj hodonínského vápna, ale jen do míst kde se nacházel Čurgali, který míč odkopl.
2'
Na hřišti je zatím klasické oťukávání a hraje se hlavně ve středu hřiště.
1'
Rouehráli domácí a poslali míč dopředu, o ten však přišli a rozehrává Slovan.
1'
Domácí se představí v červeno-černé kombinaci, hosté v modrobílé.

FK Hodonín:
Petráš – Fojtík, Čurgali, Hesek (C), Holešinský – Vinkler, Komara, Mareš, Paděra, Tulaydan – Žák.
Náhradníci: Sloboda – Dovhanyuk, Dekleva, Polách, Sasín.

FC Slovan Liberec:
Hladký – Kulhánek, Kúdela (C), Karafiát – Malinský, Bosančič, Hybš, Havelka, Bartl, Vácha – Voltr.
Náhradníci: Kolář – Coufal, Folprecht, Potočný, Pulkab, Ulbrich, Blažek.

Rozhodčí:
Ondřej Berka – Ondřej Pelikán, Marek Podaný
Delegát FAČR: Ladislav Dofek.
Hlavním rozhodčím dnešního utkání je pan Ondřej Berka. Na čarách pak bude operovat dvojice asistentů, kterými jsou Ondřej Pelikán a Marek Podaný. Delegátem svazu je pan Ladislav Dofek.
Trenér: Jindřich Trpišovský

Narozdíl od domácího Hodonína, který již hrál 2 kola, liberečtí byli nasazeni rovnou do 2., ve kterém bez problému porazili 3:0 svého divizního soupeře, kterým byl MFK Dobříš. Na tomto vítězství se gólově podíleli ex sparťan Matěj Pulkrab, Jiří Kulhánek a Miloš Bosančič.

Hráči Liberce se jihomoravským divákům poprvé představili na tréninku v obci Rohatec, která se nachází cca 3 km od Hodonína. Uvidíme, jakou sestavu si liberecký trenér, Jindřich Trpišovský připravil.
Trenér: František Komňacký

Nováček MSFL z Hodonína MOL Cupem prošel pouze s jednou obdrženou brankou (což je na hodonínskou děravou obranu dobré), když v 1. kole dokázal udolat svého ještě nedávného soupeře z Divize, TJ Sokol Tasovice poměrem 1:4 ve prospěch Hodonína. Na tomto vítězství se gólové podíleli Pavlo Dovhanyuk, Radek Sasín, Tomáš Polách a vlastní branku si dal tasovický Lukáš Fiedler.

Ve 2. kole hodonínské čekal mnohem těžší soupeř, kterým byly Vítkovice (FNL), se kterými jihomoravané odehráli více než vyrovnanou partii a zaslouženě vyhráli 1:0, když se ke konci 1. poločasu prosadil mladík Tomáš Mareš. Uvidíme, jak si hodonínští povedou s prvoligistou, Libercem.
Příjemné středeční odpoledne! Dnes máme na programu utkání 3. kola MOL Cupu mezi domácím týmem FK Hodonín a hostujícím FC Slovan Liberec.

Utkání začíná v 16:00 a zápasem vás provede Kryštof Škodák.