MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Louny : Motorlet - 16. července 2017   17:00

Louny
Louny
72' Suchý  • 82' Trup  • 86' Suchý  • 90' Lesniak
4:1
(0:1)
Motorlet
Motorlet
44' Sodoma
Louny
Pokorný – Němec, Vondráček, Zícha, Veselák.
Štefan – Machýček, Plzák
Motorlet
Malík – Burýšek, Scharf, Eppert, Měska, Klouček, Kubišta.

Louny ve druhé půli přidaly a odměnou jim za to byly hned čtyři vstřelené branky, čímž dokonale otočily duel ve svůj prospěch.
90'
90'
Louny právě vstřelily branku!
V samém závěru ještě pečetí lounský postup MICHAL LESNIAK a uzavírá tak gólový účet na 4:1.
86'
Po faulu na Lesniaka rozhodčí Štefan nařídil penaltu, kterou proměnil JAKUB SUCHÝ, čímž zaznamenal svůj druhý gól v utkání.
82'
Lounští jsou za svou aktivitu odměněni vedoucí brankou, kterou pěknou střelou z dálky vstřelil VOJTĚCH TRUP.
72'
Po centru z pravé strany se domácí dočkali, když JAKUB SUCHÝ hlavou zúročil tlak FK SEKO.
69'
Domácí se ve druhé půli zlepšili a v současné době mají více ze hry. Dočkají se vyrovnání?
46'
Hráči Motorletu kombinují s míčem na noze, působí jistějším dojmem. Lounští se zatím uchylují jen k dlouhým nákopům, a to bezúspěšně.
45'
44'
Motorlet právě vstřelil branku!
Pražané udeřili nepopulárním gólem do šatny, když se trefil JIŘÍ SODOMA.
30'
Hosté v úvodní půlhodině hry působí zkušenějším dojmem, domácí se jim zatím vyrovnávají v bojovnosti, avšak na gól se čeká.
1'

FK SEKO Louny: Patrovský – Vokurka, Krejčík, Fiřt, Šťourač, Suchý, Trup, Lesniak, Kurka, Soukup (C), Vážný.
Náhradníci: Pokorný – Němec, Vondráček, Zícha, Veselák.

SK Motorlet Praha: Foferka – Filip, Podzemský, Pyšek (C), Lukič, Kotrba, Sodoma, Laušman, Hájek, Kučera, Rajnoch.
Náhradníci: Malík – Burýšek, Scharf, Eppert, Měska, Klouček, Kubišta.

Rozhodčí: Štefan – Machýček, Plzák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.