MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Pardubice - 9. srpna 2017   17:00

Písek
Písek
44' Voráček  • 98' Froněk
2:2
(1:1)

5:4 (PEN)

Pardubice
Pardubice
45' Kovář   • 114' Surzyn
Písek
Varyš – Holub, Hrachovec – Froněk, Kinkor – M. Held, Avdič.
Rejžek – Wilczek, Šimáček.
Burketova/tráva
420 diváků
Pardubice
Hrnčíř – Přibyl – Jeřábek, Nikodem – Černý, Petráň.

Vítězný gól dává kapitán domácího celku MICHAL RENDLA a Písek se tak dostává dál přes tohoto těžkého soupeře.
Rendla tak dává střelou k tyči vítězný gól.
Piroch dává z penalty pravou tyč.
Presl srovnává na 4:4. Brankář hostů sice šel na stejnou stranu jako střela domácího hráče, ale domácí ho dokázal prostřelit.
Černý přidává další gól k levé tyči 3:4.
Martin Held srovnává na 3:3.
Kovář dává gól na 2:3.
Froněk srovnává k levé tyči na (2:2)
Petráň trefuje střelou přesně pod břevno (1:2).
Avdič srovnává na (1:1) střelou k levé tyči.
Řezníček k levé tyči nepřekonal Hajduška.
Hanzlík mířil k levé tyči, ale gólman hostů vychytal.
Jeřábek proměňuje k levé tyči penaltu (0:1).
Skončilo prodloužení.
119'
Po faulu na domácího hráče obdržel žlutou kartu Černý.
114'
Pardubice právě vstřelily branku!
Hosté po tlaku na branku domácího celku se dočkali vyrovnání. Pěknou akci zakončil MICHAL SURZYN za zády Hajduška. Pardubice tak vyrovnávají na 2:2.
113'
Další zákrok na hráče hostů. Přímý kop tentokrát Písek dokázal odrazit do bezpečí.
111'
Po faulu na hostujícího hráče dostává žlutou kartu Milec.
110'
Po faulu na Pardubice je nařízen volný přímý kop na branku Písku.
107'
Do proti-útoku se dostal hráč hostů, který mířil těsně vedle branky Písku.
106'
Do útoku se dostal hráč Písku, ale soupeř mu míč odebral podle pravidel.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
103'
Benetka odvrátil centr soupeře do bezpečí.
101'
Pavel Černý nahradí Ladislava Mužíka.
100'
Hajdušek vyráží plachtící střelu soupeře.
98'
Písek právě vstřelil branku!
Jihočeši jdou v prodloužení do vedení. TOMÁŠ FRONĚK nekompromisní ranou prostřelil hostujícího brankáře a rozjásal tak domácí publikum – 2:1.
96'
Sokol přihrával po zemi do pokutového území, ale jeho úmysl překazil jeden z domácích hráčů.
94'
Běloušek zachánil Písek od pohromy, když na brankové čáře odkopl balón do bezpečí.
91'
Domácí před prodloužením vystřídali. Miroslav Slepička má pro dnešek odpracováno, do hry se zapojí Martin Held.
90+2'
Skončil druhý poločas.
90+1'
Zakončení Avdiće minulo pravou tyč.
90+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
89'
..., který rozehráli nakrátko, ale žádný úspěch to nepřineslo.
88'
Hosté budou mít v závěru k dispozici rohový kop.
85'
Hajdušek byl o krok dříve u míče než útočící Jeřábek.
83'
Centr hostů jen prolétl pokutovým území Písku.
80'
Hru na chvíli přerušilo ošetřování Mužíka, který odešel za postranní čáru.
78'
Oba týmy předvádí rychlou hru, ale těžko se dostávají do vyložených šancí.
75'
Domácí střídají. Aleše Kočího na hřišti nahradí Maumer Avdić.
72'
Domácí měli také příležitost v podobě rohového kopu, Hanzlíkovo centr nedokázal žádný spoluhráč ideálně trefit.
70'
Dnešní utkání sleduje 420 diváků.
68'
Petráň se ve vápně dostal do zakončení hlavou, ale nedokázal přesně usměrnit míč. Následuje krátká pauza, při které se oba týmy občerství.
66'
Hajdušek se zase musel mít pořádně na pozoru, další střelu soupeře vyrazil na rohový kop.
63'
Při dalším zakončení Pardubických nemusel domácí gólman zasahovat.
60'
Domácí střídají. Z trávníku odchází Jakub Held, opačným směrem zamíří Tomáš Froněk.
60'
Domácí gólman sebral centrovaný míč ze vzduchu.
59'
Hajdušek musel hasit další šanci Pardubic, rohový kop pro hosty.
58'
Další střelecký pokus Pardubic, jmenovitě Sokola. Hostující hráč však zamířil příliš vysoko.
56'
Náznak šance Písku brzy skončil, Presl neměl šanci dostihnout prudkou přihrávku.
54'
Petřáňova dělovka orazítkovala horní tyč.
53'
Kovář se dostal ve velkém vápně do zakončení hlavou, ale zamířil nad horní tyč.
50'
Jeřábek zkusil štěstí ze střední vzdálenosti, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče.
48'
Domácí obrana dokázala bez potíží ustát standardní situaci soupeře.
47'
Pardubičtí vstoupili do druhé půle se změnami v sestavě. Na lavičce zůstali Radek Látal a Adam Fousek, do hry se zapojili Jan Jeřábek a Michal Petráň. Hosté vstoupili do druhé půle aktivněji a budou rozehrávat rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:10 hod.
Máme za sebou první poločas pohárového utkání. Viděli jsme tu několik šancí z obou stran a také dvě branky. Nejdříve šel do vedení Písek, kdy ve 44. minutě se přesně trefil Voráček. O minutu později srovnal ve 45. minutě hostující Kovář. Stav zápasu je tedy 1:1 a uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45'
45'
Hostující Pardubice srovnávají na 1:1. Z velkého vápna nahrával krásně Sokol a našel přesně DANIELA KOVÁŘE, který prostřelil domácího brankáře.
44'
Domácí tým se dostává do vedení. Po krásné akci se k míči dostal MARTIN VORÁČEK, který nedal Šmídovi žádnou šanci a Písek jde do vedení 1:0.
40'
Po faulu před velkým vápnem na Presla nařízena standardní situace pro Jihočechy. Střela olízla břevno hostujícího týmu.
38'
Po faulu na hráče Pardubic dostává Held žlutou kartu.
38'
Po faulu na domácího hráče byl nařízen volný přímý kop, který Písek nedokázal využít.
38'
Velká šance pro žluto-modré, kdy se k míči dostal Presl, ale jeho střela končí kousek od levé tyče.
36'
Další pokus hostujícího Sokola končí také mimo branku.
33'
Z levé strany nahrával Hanzlík na pravou stranu do vápna. Míč našel přesně Slepičku, který zatím v největší šanci domácích nedokázal proměnit. Míč proplachtil kousek nad břevnem Šmída.
30'
Další pokus hostů končí v rukavicích domácího brankáře.
26'
Další možnost červeno-bílých končí po nepřesné střele mimo branku Hajduška.
25'
Následuje krátká pauza, kde se oba týmy občerstvují.
25'
Z volného kopu míč proplachtil vzduchem až k Hajduškovi, do kterého lehce naběhl hostující hráč a rozhodčí pískl faul na domácího brankáře.
22'
Po faulu Písku nařízen volný přímý kop Pardubic.
19'
Z levé strany hřiště hráč domácích přenesl hru na pravou stranu, kde si míč převzal jeho spoluhráč. Větší šance pro Písek z toho již nebyla.
15'
Rohový kop hostů zlikvidoval hlavičkou Voráček.
10'
Písecký tým vybojoval out, ale po vhazování dostal míč do držení tým hostů.
9'
Písečtí měli ještě další možnost z rohového kopu, ale soupeř z Pardubic odrazil míč do bezpečí.
9'
Žluto-modří se dostali do protiútoku, ale jejich pokus zlikvidoval u tyče Šmíd.
7'
Faul domácího hráče na hostujícího. Nařízen volný přímý kop.
5'
Volný přímý kop hostů na branku Písku. Hosté znovu začínající šanci nedokázali využít.
4'
Rohového kopu se ujal Řežníček, ale jeho pokus spoluhráči nedokázali využít ve svůj prospěch.
4'
Kovář se dostal do šance, ale domácí gólman vyráží na roh.
3'
Písecký výběr střelou také prověřil brankáře hostů.
2'
Řezníček střelou z velkého vápna míří přesně k tyči domácího brankáře.
1'
Po úvodním rozehrání míče je v držení tým hostů.
1'
Oba týmy už jsou na trávníku.

FC Písek: Hajdušek – Benetka, Rendla (K), Hanzlík, Běloušek – Voráček, Kočí, Milec, J. Held – Presl, Slepička.
Náhradníci: Varyš – Holub, Hrachovec – Froněk, Kinkor – M. Held, Avdič.

FK Pardubice: Šmíd – Surzyn, Piroch, Šejvl, Sokol – Řezníček (K), Látal, Kovář, Mužík, Fousek – Fusek.
Náhradníci: Hrnčíř – Přibyl – Jeřábek, Nikodem – Černý, Petráň.

Rozhodčí: Rejžek – Wilczek, Šimáček.
Čeká nás 2. kolo MOL Cupu, ve kterém FC Písek na svém trávníku před domácím publikem bude bojovat proti týmu FK Pardubice.

Jihočeši v 1. kole porazili těsným výsledkem Zbuzany 2:3 a odvezli si tak výhru a postup do dalšího kola.

Pardubický výběr v 1. kole jel do Vysokého Mýta, kde soupeře porazil 1:2.

Oba týmy mají za s sebou 1. kolo tohoto poháru. Jeden z nich půjde dál a poraženému celku cesta pohárovými zápasy skončí.

Pokud Vás zajímá, jak to vše dopadne a kdo z těchto týmů půjde dál, můžete ho podpořit svým fanděním a přijít na zápas.

Utkání začíná v Písku na Spartaku od 17 hod.