MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Zlín - 4. října 2017   16:00

0:2
(0:1)
Zlín
Zlín
40' Diop   • 57' Bartolomeu
Písek
Kočí, Froněk, Presl, Kalášek, Slepička, Varyš.
Julínek – Nádvorník, Polák.
Zlín
Švenger, Holík, Beauguel, Gajič, Podio, Ekpai, Mehanović.

Dnešní pohárové utkání mezi Pískem a Zlínem je u konce. Z postupu se raduje prvoligový favorit, který zvítězil 2:0. Písek si však dnes nevedl vůbec špatně a proti silnému soupeři si dokázal vytvořit několik velkých šancí, které ovšem zůstaly nevyužity. Na hostující straně se mezi střelce zapsali Diop a Bartolomeu. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer.
90+1'
90+1'
Hosté drží míč na svých kopačkách a vůbec nepouštějí soupeře ke slovu.
90'
Nastavovat se bude jedna minuta.
89'
Naposledy střídají také Zlínští. Na poslední minuty se do hry podívá Podio Pablo Joaquin, opačným směrem zamíří Dame Diop.
87'
Froněk vyslal nepříliš důraznou střelu, která nemohla Zlámala překvapit.
86'
Mehanović zamířil přesně do míst, kde stál Hajdušek.
85'
Mehanović zamířil nad horní tyč, domácí gólman mohl být v klidu.
84'
Kopečný prováhal správný moment k zakončení a míč zblokoval jeden z domácích hráčů.
81'
Poslední střídání Písku, Václava Milce nahradí Antonín Presl.
81'
Václava Hrachovce na trávníku nahradí Aleš Kočí.
79'
Froněk křížnou přihrávkou žádného spoluhráče nenašel.
76'
Střídání Zlína. Ze hry je stažen Lukáš Železník. Do hry se zapojí Beuguel Jean – David.
76'
Hosté ze standardní situace neohrozili píseckou bránu.
73'
Tomáš Janíček dostává žlutou kartu.
73'
Dnešní utkání sleduje 1150 diváků.
71'
Bartošák dostává napomenutí v podobě žluté karty za faul ve středu hřiště.
69'
Hosté střídají. Z trávníku odejde Petr Hronek, opačným směrem zamíří Mirzad Mehanović.
69'
Martin Held odvrátil hlavou rohový kop Zlína. O chvíli později Hajdušek vyrazil mířenou střelu Diopa k tyči.
68'
Železník z deseti metrů zamířil o kousek nad horní tyč.
67'
Běloušek zastavil nebezpečný centr, který směřoval před Hajduška.
65'
Zlámal rychle rozehrál po nepřesné akci Písku. Do akce se hnal Bartolomeu, ale sudí signalizoval další postavení mimo hru.
63'
Martin Held stál dle výroku sudích v ofsajdu.
62'
Froněk centroval z pravé strany, ale míč ze vzduchu Zlámal sebral do svých rukavic.
60'
Diop při další akci hostů zamířil přímo do prostoru, kde stál připravený Hajdušek.
57'
Zlín právě vstřelil branku!
Hosté odskakují domácím na rozdíl dvou branek. ROBERT BARTOLOMEU napřáhl z blízkosti hranice velkého vápna a jeho střela zapadla přesně pod horní tyč, brankář Písku neměl příliš šancí na úspěch... – 0:2.
56'
Hra se ve druhém poločase hodně kouskuje...
54'
Vukadinović přetáhl centr z levé strany. S dalším centrovaným balónem si Hajdušek dokázal poradit.
52'
Hrachovec zblokoval míč Kopečnému, rohový kop pro Zlín,.
50'
Domácí nepolevují v aktivitě, Zlínští musí hodně myslet na defenzivní činnost.
48'
Martin Held šel sám na bránu, ale tak dlouho čekal, až celou situaci prováhal a jeden z hostujících obránců zblokoval jeho zakončení.
46'
Domácí vstoupili do druhé půle s jednou změnou v sestavě. Na lavičce náhradníků zůstal Maumer Avdić. Do hry se zapojil Tomáš Froněk.
46'
První půle je u konce a hosté si do další části hry ponesou jednobrankové vedení. O jediný gól se zatím postaral Diop. Domácí však měli několik solidních příležitostí a jen díky dobře pracující obraně v čele s gólmanem Zlámalem drží čisté konto.
45+2'
45+2'
Řezáč střílel z hranice malého vápna, ale radost domácím překazil Kopečný, který zblokoval střelu soupeře.
45+1'
Po přímém kopu hlavičkoval Běloušek. Zlámal dokázal vytáhnout balón na rohový kop.
45'
45'
Po rychlé akci se ke střele dostal Železník, ale nedokázal zamířit mezi tři tyče.
43'
Hajdušek v poklidu chytá přízemní střelu soupeře.
42'
Domácí přitvrzují v napadání a vysouvají obranu. Písečtí se snaží ještě do přestávky vyrovnat.
40'
Hosté se dostávají do vedení po úspěšném zakončení DAMEHO DIOPA. Bartolomeu zavezl balón k brankové čáře, poté přihrál do vápna Diopovi, který měl snadnou úlohu – 0:1.
40'
Hajdušek dokázal vyrazit střelu soupeře pod horní tyč.
40'
Útočná snaha Kopečného byla zbytečná, ofsajd hostujícího hráče.
38'
Zlámal si připisuje další úspěšný zásah.
38'
Rohový kop Hanzlíka vyvezl do bezpečí Traore.
36'
Další roh pro Písek, ale až po ošetření Hronka.
35'
Zakončení Martina Helda bylo tečované, rohový kop pro domácí.
34'
Stejně tak sudí odpískal ofsajd i na druhé straně Písku.
32'
Příležitost Zlína zastavil sudí, který signalizoval postavení mimo hru.
31'
Hru na chvíli přerušilo ošetřování Diopa, ten už je na nohou a opět se hraje. Žlutou kartou byl potrestán Maumer Avdić.
30'
Martin Held vyslal nepříliš důraznou střelu, se kterou Zlámal neměl žádné potíže.
29'
Hanzlíka v malém vápně nečekaně trefil balón do hrudi, celou situaci vyřešil až brankář Písku.
28'
Bartolomeu z přímého kopu našel pouze hlavu soupeře, hosté se však drží na polovině Píseckých.
26'
Zlámal si došel pro centrovaný míč od Řezáče.
25'
Zlínští měli v krátké době k dispozici dva rohové kopy. Ovšem ani při jednom z nich nedokázali ohrozit Hajduškovu bránu.
23'
Traore byl zastaven nedovoleně, domácím byl odpískán faul.
22'
Po nepřesném zakončení bude rozehrávat Hajdušek.
21'
V těchto chvílích jsou u míče hosté a kombinací se snaží překonat píseckou defenzívu.
19'
Bačo hlavou odvrátil rohový kop Písku.
18'
Po rychlém protiútoku Diop přihrával křížně z pravé strany, avšak nepřesně.
17'
Hrachovec předvedl pohlednou individuální akci, když s míčem prošel až do velkého vápna, kde však zpětnou přihrávkou nenašel žádného spoluhráče.
16'
Vukadinović chtěl přihrávat na střed pokutového území, ale jeho úmysl překazil jeden z domácích hráčů.
14'
Střelecký pokus Hronka mířil nad horní tyč.
13'
Janíček v tísni raději přihrál Zlámalovi, který vypomohl s rozehrávkou Zlína.
11'
Obrana hostů si s rohem Písku poradila.
11'
Rendla mířil hlavou do pravého horního rohu, ale gólman Zlámal se prezentoval výborným zákrokem a míč dokázal vyrazit na rohový kop!
8'
Řezáč se v malém vápně provinil útočným faulem.
7'
Zlín ze standardní situace nedokázal ohrozit Hajduškovu bránu.
7'
Hosté budou mít k dispozici první rohový kop.
6'
Vzdušný souboj Martina Helda s Bačem byl posouzen jako faul domácího hráče, Zlín bude rozehrávat.
4'
Nepřesná přihrávka připravila hostující tým o možnost útoku.
3'
Hrachovec dokázal prokličkovat až do pokutového území, kde ho však o balón připravila trojice soupeřů.
2'
Zlámal musel při centrovaném míči z brány a poté vyrazil míč do bezpečí.
1'
Hostující Železník rozehrál úvodní výkop, pohárové utkání může začít.
1'
Hráči obou týmů nastupují na hřiště, utkání za malou chvíli začne. Domácí budou hrát v modrožlutých dresech. Fotbalisté Zlína nastoupí v bílých dresech.

FC Písek: Hajdušek – Běloušek, Rendla, Avdić, Hanzlík, Benetka, Milec, Held J., Hrachovec, Held M., Řezáč.
Náhradníci: Kočí, Froněk, Presl, Kalášek, Slepička, Varyš.

FC Fastav Zlín: Zlámal – Hronek, Diop, Traore, Janíček, Bartošák, Kopečný, Bartolomeu, Bačo, Železník, Vukadinović.
Náhradníci: Švenger, Holík, Beauguel, Gajič, Podio, Ekpai, Mehanović.

Rozhodčí: Julínek – Nádvorník, Polák.
Favorit středečního pohárového zápasu je jasný. Jestli ovšem Písečtí předvedou solidní výkon, jako v předchozím kole proti Pardubicím, nebude zlínské fotbalisty čekat nic snadného. Nicméně postup Písku přes prvoligový tým by byl velkým překvapením. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.
Sestava FC Fastav Zlín z utkání proti Baníku: Dostál – Kopečný, Janíček, Gajič, Holzer – Hnaníček (51. Hronek), Jiráček – Ekpai (86. Bačo), Mehanovič (78. Vukadinovič), Džafič – Beauguel. Trenér: Páník.

Sestava FC Písek z utkání proti Štěchovicím: Hajdušek – Běloušek, Rendla, Avdić, Hanzlík – Kočí, J. Held (76. Hrachovec), Milec, Froněk – Presl (82. M. Held), Slepička (87. Řezáč). Trenér: Prášil.
Prvoligový Zlín se v letošní sezoně drží ve středu tabulky, tedy na osmém místě, za získaných jedenáct bodů. Naposledy se představili na hřišti Baníku, odkud si odvezli jeden bod za remízu 2:2. Písek se v tabulce ČFL nachází rovněž na osmém místě a na svém kontě má šestnáct bodů. V posledním zápase Jihočeši porazili na svém trávníku Štěchovice jasně 5:0. Uvidíme zda Písečtí dokáží přenést herní pohodu i do těžkého zápasu se Zlínem...
Písecké fotbalisty čeká třetí kolo MOL Cupu a na jih Čech přijede o postup bojovat prvoligový celek ze Zlína. FC Fastav Zlín nenašel v minulé sezoně v poháru přemožitele a jejich jízdu nezastavili ve finále ani hráči Opavy. Na olomouckém stadionu se po výhře 1:0 radovali Zlínští. Díky tomu si zajistili také účast v základní skupině Evropské ligy, kde mají odehrané zatím dva zápasy. Zlín hned v první účasti Evropské ligy získal jeden bod za bezbrankovou remízu s moldavským Šeriffem Tiraspol. Druhé vystoupení Zlína na trávníku Lokomotivu Moskva nebylo úspěšné, kde svému soupeři podlehli 3:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.