MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Provodov : Slavičín - 16. července 2017   17:00

Provodov
Provodov
34' Huťka  • 51' Ulman
2:2
(1:1)

4:5 (PEN)

Slavičín
Slavičín
15' Elšík   • 80' Kříž
Provodov
Hellebrand, Talaš, Slončík, M. Elšík.
Kneisl – Poláček, Ogrodník
Slavičín
Bartoš, Šebák, Fojtů, Gergela.

Penaltový rozstřel ovládli fotbalisté Slavičína, kteří tak postupují do prvního kola.
Střílení penalt začíná.
120'
Druhé prodloužení skončilo. Více vzruchu se již nestalo a rozhodnou penalty.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90'
Druhý poločas skončil.
80'
Slavičín právě vstřelil branku!
PAVEL KŘÍŽ ale vyrovnáná a zápas směřuje do prodloužení.
51'
Tým Provodov právě vstřelil branku! TOMÁŠ ULMAN překlopil skóre na stranu Provodova a domácí diváci se mohou radovat.
46'
45'
34'
Tým Provodov právě vstřelil branku! Nicméně domácí dokázali vyrovnat po přesném zásahu MICHALA HUŤKY.
15'
PAVEL ELŠÍK posílá Slavičín do vedení.
1'

Sokol Provodov: Petr – Barcuch, Laciga, Urbánek, Gargulák, Novák, Velev, Zakopal (K), Hlobil, Huťka, Ulman.
Náhradníci: Hellebrand, Talaš, Slončík, M. Elšík.

FC TVD Slavičín: Talčík – Elšík, Kocián, Salajka, Goňa, M. Švach, Mezírka, Horáček, Školník (K), Kříž.
Náhradníci: Bartoš, Šebák, Fojtů, Gergela.

Rozhodčí: Kneisl – Poláček, Ogrodník.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.