MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Slovácko - 4. října 2017   18:00

0:2
(0:0)
Slovácko
Slovácko
53' Daníček   • 60' Petr
Ústí
Tvrdoň – Gilian, M. Richter, Pimpara, L. Vaněk, Leibl – J. Peterka, Miskovič (60. Martykán) – Pilík, D. Procházka (71. Matějka) – Jindráček (75. Kacafírek). Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
Kotěra – Martykán, D. Richter, P. Výborný, Šnirc, Matějka, Kacafírek.
Franěk – Vlasjuk, Petřík; delegát: Helebrant
Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov
626 diváků
Slovácko
Daněk – Reinberk, Hofmann, Břečka, Šimko – Šumulikoski, Daníček, Sadílek (88. Yu) – Kubala (57. Petr), Navrátil (79. Juroška), Havlík. Trenéři: Michal Kordula, Jan Palínek.
Heča – Hellebrand, Divíšek, Yu, Petr, Juroška, Tkáč.

Slovácko rozhodlo o svém postupu ve druhém poločase, když se v 53. minutě prosadil Vlastimil Daníček a o sedm minut později se do černého trefil také Jakub Petr. Hlavní rozhodčí Pavel Franěk oba poločasy mírně zkrátil, ale na výhře hostů to nic nemění.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
Pozápasové ohlasy trenérů:

Jiří Skála (FK Ústí nad Labem):
"Sehráli jsme partii s ligovým týmem, který má svoji kvalitu. Pro nás to byl dobrý zápas s ohledem na Žižkov. Utkání se hrálo nahoru a dolů, z obou stran byly šance, i když více brankových příležitostí si připravilo Slovácko. Z mého pohledu jsme hráli slušně, hráči byli mnohem více důslední a na zápas se těšili. Bylo vidět, že utkání odmakali. Výkon Michala Leibla byl hodně dobrý, a když se k tomu přidají ostatní hráči, nemám o výsledky obavy."

Michal Kordula (1. FC Slovácko): "Splnili jsme povinnost vítězství. Nejsem ale spokojen s tím, jak jsme odehráli první poločas. Ústí nad Labem nás v určitých fázích přehrávalo a měli jsme problémy. V šatně jsme si řekli, že musíme zlepšit individuální výkony některých hráčů. Chyběli nám hráči, kteří jsou s národním týmem do jednadvaceti let a někteří, co léčí zranění."

Fauly: 15:10 (10:6).
90'
90'
Ani druhý poločas se nehrál celých čtyřicet pět minut, ukončen byl o osm sekund dříve, to jest v čase 89:52 min.!
90'
Kanghyun Yu z protiútoku z pravé strany těsně přestřelil!
88'
Poslední střídání Slovácka. Z hrací plochy odstupuje Lukáš Sadílek, přichází Kanghyun Yu.
88'
Z protiútoku Jakub Petr vystřelil k levé tyči, Marián Tvrdoň vyrazil kulatý nesmysl na rohový kop.
87'
Lukáš Matějka křižnou přihrávkou nalezl Patrika Giliana, který dále předal míč zcela volnému Štěpánu Kacafírkovi. Posledně zmiňovaný vybojoval z dobré střelecké pozice pouze roh.
84'
Ani Pavel Pilík se svou střelou nemířil mezi tři tyče.
82'
Střelecká muška Lukáše Matějky z levé strany nebyla přesná.
80'
Ústí nad Labem bude mít možnost prvního rohového kopu ve druhé půli.
79'
Michal Kordula ze hřiště stahuje Jana Navrátila, naopak na trávník pošle čerstvého Jana Jurošku.
Dnešní utkání sleduje 626 diváků.
79'
Slovácko v ofsajdu (na ofsajdy 0:5).
78'
Nyní domácí hodně podržel Marián Tvrdoň! V tutové příležitosti selhal Vlastimil Daníček, který po gólové přihrávce k pravé tyči trefil domácího brankáře.
76'
Stanislav Hofmann (SLO) byl za předchozí zákrok, po kterém následovala výhoda pro domácí, potrestán žlutou kartou.
76'
V signalizované výhodě pálil Pavel Pilík vedle.
75'
Posledního střídání využil realizační tým Ústí nad Labem. Místo Martina Jindráčka zaujme na trávníku Štěpán Kacafírek.
74'
Slovácko nikam nespěchá a drží míč v útočné fázi.
71'
Druhé střídání Army. Daniela Procházku nahradí Lukáš Matějka.
70'
Tomáš Břečka faulován na obranné části hrací plochy.
68'
Ústí nad Labem kombinuje na obranné polovině, Slovácko brání pozorně středovou čáru.
65'
Pas Martina Jindráčka na Daniela Procházku úspěch neslavil, Michal Daněk se měl na pozoru.
63'
Ústí nad Labem se nevzdává a snaží se s výsledkem ještě něco udělat.
60'
Poprvé bude střídat také Jiří Skála. Příležitost místo Jiřího Miskoviče dostane Jan Martykán.
60'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Střídající JAKUB PETR se uvedl rychlým gólem, když střela útočníka Slovácka jen těsně pod břevnem překročila brankovou čáru.
59'
Marek Richter čistým skluzem odstavil od míče Jakuba Petra, který nemohl podél postranní čáry pokračovat v ofenzivní akci.
57'
První změna v sestavě Slovácka. Ze hřiště odchází Filip Kubala, kterého nahradí Jakub Petr.
56'
Marián Tvrdoň svým odkopem poslal míč do autu.
54'
Ofsajd hostů (na ofsajdy 0:4).
53'
Jan Navrátil přihrál Marku Havlíkovi, který orazítkoval levou tyč! Balón se odrazil od brankové konstrukce na kopačku VLASTIMILA DANÍČKA, který střelou k opačné tyči nedal Mariánu Tvrdoňovi šanci.
51'
Lukáš Vaněk se pokusil uvolnit po levé straně, přes defenzivu soupeře ale neprošel.
50'
Daniel Procházka zkušeně podržel míč na útočné polovině.
48'
Martin Jindráček zprava centroval na hlavičku Daniela Procházky, který zamířil zblízka nad.
47'
Marek Havlík vezme na sebe pátý rohový kop Slovácka.
46'
Také na přestávce byli hráči obou mužstev o dvě minuty ošizeni, domácí rozehrávají druhou půli.
46'
V úvodním poločase se diváci na severu Čech branky nedočkali, do brankových příležitostí se ale hrnuly oba celky. Gólmani zatím zůstávají bezchybní, nechme se překvapit, zda utkání dospěje až do prodloužení.

Fauly: 10:6.

Druhý poločas začne přibližně v 18:58 hod.
45'
45'
Hlavní rozhodčí končí první poločas o dvacet osm sekund dříve, to jest v čase 44:32 min.!
45'
Marek Havlík trefil boční síť.
45'
Marián Tvrdoň včasným výběhem zabránil brejku Filipa Kubaly a Jana Navrátila.
44'
Pavel Pilík se zasloužil o rohový kop.
43'
Ústečtí ani po delší kombinaci bránu soupeře ohrozit nedokázali.
41'
Slovácko dnes potřetí v ofsajdovém postavení (na ofsajdy 0:3).
41'
Centr Petra Reinberka zblokoval Michal Leibl na rohový kop.
39'
Vynutit nedovolený zákrok si opět dokázal Jan Navrátil, tentokrát v blízkosti středové čáry.
38'
Jan Navrátil faulován těsně před vstupem do velkého vápna z pravé strany.
34'
Kapitán Jan Peterka (UNL) odkopl hostům míč z místa rozehrávky, a proto inkasoval zbytečnou žlutou kartu za zdržování hry.
34'
První rohový kop Ústí nad Labem zahrál Pavel Pilík, standardní situace ale neměla dlouhé trvání. Vlastimil Daníček byl ve vlastním velkém vápně faulován.
34'
Pavel Pilík se pokoušel nalézt Daniela Procházku, Stanislav Hofmann raději uklidil míč na roh.
32'
Druhý ofsajd hostujícího celku (na ofsajdy 0:2).
30'
Vlastimil Daníček předal míč Filipu Kubalovi, který nastřelil ústeckého gólmana.
27'
Ústí nad Labem se po kombinaci Michala Leibla a Martina Jindráčka vedení neujímá. Druhý jmenovaný z bezprostřední blízkosti po přihrávce spoluhráče z levé strany nemířil přesně.
25'
Lukáš Sadílek měl před sebou hodně vyběhnutého Mariána Tvrdoně, který dokázal jeho pokus vyrazit na roh.
25'
Pavel Pilík z ostrého úhlu z pravé strany hledal v malém vápně Daniela Procházku, který přes obránce Slovácka na míč nedosáhl.
24'
Marek Havlík bude kopat první rohový kop hostů.
22'
Lukáš Vaněk se zmohl pouze na odkop balónu z obranné poloviny, domácí hrají ze zabezpečené obrany, budou čekat na chybu soupeře a těžit se budou snažit z brejků.
20'
Pavel Pilík si došel pro faul na středové čáře.
18'
Slovácko si vytvořilo tlak, svěřenci Jiřího Skály pozorně brání.
16'
Lukáš Vaněk volil před napadajícími protihráči jistou nahrávku na vlastního gólmana.
14'
Pavel Pilík zkoušel střelecké štěstí z dálky, hájce hostující svatyně se za míčem směřujícím do zámezí jen poohlédl.
12'
Pohledná šance domácích! Michal Leibl svou tvrdou ránou z velkého vápna nechal vyniknout Michala Daňka, který si připsal skvělý zákrok.
11'
Pavel Pilík zahlédl ve velkém vápně Martina Jindráčka, který nedokázal zpracovat míč podle svých představ.
9'
Dlouhý nákop Marka Havlíka z obranné poloviny skončil v náruči Mariána Tvrdoně.
7'
Ofsajd Slovácka (na ofsajdy 0:1).
6'
Marek Havlík od levé postranní čáry přestřelil.
4'
Daniel Procházka ze středu vystřelil nad.
3'
Pavel Pilík faulován ve středovém kruhu.
2'
O centr zleva se pokusil také Vlastimil Daníček, ústecká defenziva se měla na pozoru.
1'
Na centr Patrika Šimka z levé strany nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.
1'
Fotbalisté Slovácka rozehráli dnešní utkání.
1'
Zápas začne dříve!
Arma nastupuje v bílomodré barvě dresů, Slovácko se představí v dresech tmavě modrých. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu žlutou.
Domácí volí pro dnešní utkání rozestavení 5-2-2-1, hosté sázejí na rozestavení 4-3-3.
Celá jména sudích a delegátů:

Hlavní rozhodčí:
Pavel Franěk.
Asistenti: Pavel Vlasjuk, Jan Petřík.

Delegát svazu: Luboš Helebrant.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Gilian, M. Richter, Pimpara, L. Vaněk, Leibl – J. Peterka, Miskovič – Pilík, D. Procházka – Jindráček. Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
Náhradníci: Kotěra – Martykán, D. Richter, P. Výborný, Šnirc, Matějka, Kacafírek.

1.FC Slovácko: Daněk – Reinberk, Hofmann, Břečka, Šimko – Šumulikoski, Daníček, Sadílek – Kubala, Navrátil, Havlík. Trenéři: Michal Kordula, Jan Palínek.
Náhradníci: Heča – Hellebrand, Divíšek, Yu, Petr, Juroška, Tkáč.

Rozhodčí: Franěk – Vlasjuk, Petřík; delegát: Helebrant.
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FK Ústí nad Labem (Fortuna národní liga ČR):

10 zápasů: 2 výhry, 2 remízy, 6 porážek; skóre 12:19, 8 bodů, 13. místo.

1. FC Slovácko (HET Liga ČR):
9 zápasů: 1 výhra, 5 remíz, 3 porážky; skóre 7:7, 8 bodů, 11. místo.

Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí favorizují mužstvo 1. FC Slovácko.
:
Příjemné středeční odpoledne z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky utkání 3. kola MOL Cupu. Hráči FK Ústí nad Labem hostí 1. FC Slovácko.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 30,13" s. š., 14° 0′ 58,47" v. d.;
kapacita: 4 000 diváků;
rozměry: 105 x 68 m.