Beník – Kadlec, Piško, Štochl, Tusjak – Janda, Mara, Vodháněl, Skopec (108. Jeslínek) – Vyhnal (66. Hadaščok), Fotr.
804 diváků
Zlín
Dostál – Bartošák, Hnaníček, Janíček, Matejov – Džafić, Podio (60. Traoré), Hronek (46. Jiráček), Kopečný – Železník, Mehanović.
Zlámal – Diop, Jiráček, Traore, Bartolomeu, Bačo, Vukadinovič.

Napínavý zápas ve Vlašimi je u konce a postup nakonec slaví Zlín, který byl šťastnější při penaltové loterii. Z mé strany je to pro dnešek vše.
Penaltový rozstřel budou začínat hosté.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
119'
Džafič odcentroval do vápna a našel Diopa, který z první dokázal vystřelit a trefil břevno!
117'
Střela hostujících hráčů míří mimo tři tyče.
115'
Domácí vystihli rozehrávku Zlína a bylo to dva na dva, ale Hadaščok dostával dlouhý míč.
115'
Domácí na dvakrát centrovali, ale ani jednou to nevedlo k ohrožení branky Dostála.
114'
Rohový kop budou rozehrávat domácí hráči.
113'
Domácím se nezadařilo a následoval centr Džafiče, ale Beník jej v klidu stáhl.
112'
Domácí se nakonec ubránili dalším snahám a nyní budou vhazovat.
111'
Domácí se ubránili, ale Zlín zůstává na polovině Vlašimi.
110'
Situace se bude opakovat po zásahu Tusjaka.
110'
Tečovaná střela Diopa končí rohovým kopem Zlína.
108'
Střídání domácích: Skopce nahrazuje Jeslínek.
108'
Wiesner dotlačil míč do sítě, ale všemu předcházel ofsajd.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
104'
Džafič trefil pouze zeď a následné zakončení jednoho z hostujících hráčů míří vysoko nad branku.
103'
Diop faulován před vápnem a hodně zajímavá pozice pro hostující celek.
101'
Přetažený centr končí u Skopce, který nedokázal těžký míč vrátit do ohně a míč končí v zámezí.
100'
Roh pro domácí barvy.
98'
Diop v tísni obránce dokázal z otočky zakončit, ale Beník měl přehled a dost času a slabý pokus chytil.
97'
Janíčkův pokus míří mimo.
96'
Štochl odvrací míč, Nicméně hosté jej na polovině hřiště dostihli a zkusí své štěstí znovu.
95'
Rohový kop budou rozehrávat hosté ze Zlína.
94'
Útočnou akci Zlína ukončil v jejím zárodku Mara.
93'
Jan Vodháněl pošel mezi všemi obránci co se mu postavili do cesty a před vybíhajícím Dostálem se snažil míč tlačit na zadní tyč. Jeho pokus však branku těsně minul!
92'
Džafičova hlavička na druhé straně míří hodně nad branku.
91'
Domácí se hned pustili do útoku, ale Fotr byl v ofsajdu.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Je tu konec normální hrací doby, která skončila remízou 1:1. Domácí ve druhém poločase odehráli velmi slušnou partii a zaslouženě vyrovnali. Nyní tedy uvidíme, jak se oběma týmům bude dařit v prodloužení.
90'
Druhý poločas skončil.
90'
Rychlý brejk táhl Hadaščok, který se pokusil překvapit Dostála, ale ten si míč pohlídal a ukryl jej v rukavicích.
89'
Nastavovat se budou dvě minuty.
87'
Na druhé straně si podobně počínal Kadlec, jehož centr nenalezl nikoho ze spoluhráčů.
85'
Zlín se pokusil prokombinovat se do vápna, ale nakonec nezbylo hráčům v bílém nic jiného než poslat do vápna centr, který však nebyl přesný.
83'
Domácí střídají: Jandu nahrazuje Wiesner.
82'
Domácí se ubránili.
81'
Rohový kop si vybojovali zlínští hráči.
80'
Hosté střídají: Železníka nahrazuje Diop.
79'
Protiútok Zlína končí dlouhým míčem na Železníka a Beník bude vykopávat.
77'
Odražený míč na vápně napálil Vodháněl, ale těla před ním jeho střelu zastavila.
76'
Druhý roh již hosté odvrátili, ale domácí zůstal u míče a vybojovali přímý kop.
75'
Centr do malého vápna hosté odvracejí pouze za cenu dalšího rohu.
74'
Rohový kop pro Vlašim.
71'
Hostující Železník a domácí Piško vypadají, že po krátkém ošetření budou moci pokračovat ve hře.
70'
Po centru do vápna Vlašimi došlo ke srážce dvou hráčů. Na hřiště tak míří lékařské týmy obou celků.
68'
Rozehrávka domácím nevyšla podle představ a míč nakonec končí za branou Dostála, který míč opět pošle do hry.
67'
Janda na svém útočném výpadu zastaven faulem.
67'
Dnešní utkání sleduje 804 diváků.
66'
Domácí střídají: Pavla Vyhnala nahrazuje Vojtěch Hadaščok.
65'
Zlín se probudil a na chvíli semkl Vlašim na jeho polovině, ale domácí obrana zatím bez chyby.
64'
Domácí si situaci pohlídali.
63'
Rohový kop pro hostující tým.
62'
Vlašim právě vstřelila branku!
Krásná akce v podání Vlašimi! Milan Kadlec pláchl obráncům a poslal krásný centr na hlavu OSKARA FOTRA, který vyrovnává.
60'
Hosté střídají: Traoré nahradí na zbytek utkání Podia.
59'
Centr do malého vápna bere do rukavic Dostál.
59'
Tusjak vybojoval třetí roh.
58'
A ještě jeden rohový kop pro domácí celek.
58'
Po Tusjakově zakončení je tu roh pro Vlašim. Domácí cítí šanci....
57'
Janda zkusil vymyslet průnik do vápna. Nakonec zkusil míč přihrát, ale Fotra a ani Vyhnala nenašel.
56'
Vyhnal v ofsajdovém postavení.
55'
Centr na zadní tyč pohlídal Beník.
55'
Faul domácích a standardní situaci si vyzkouší i hosté.
54'
Centr od rohového praporku lapil Dostál.
53'
Míč utekl všem a Pavel Vyhnal si pro něj šel. Domácí útočník obešel brankáře Dostála, ale míč si moc ukopl a následně vybojoval "pouze" rohový kop.
51'
Tak tohle byl ideální centr, který zasáhl Kamso Mara. Ke smůle Vlašim míč míří těsně vedle!
50'
Rohový kop se nyní povedlo vybojovat Fotrovi.
48'
Vodháněl se snažil prokličkovat středem hřištěm, ale ztroskotal na třetím protihráči.
47'
Nepřesný centr hostí dává šanci domácím barvám.
46'
Hosté střídají: Petra Hronka nahradil Petr Jiráček.
46'
Je za námi první poločas utkání mezi Vlašimí a Zlínem. Viděli jsme v celku zajímavou podívanou. Hosté drželi více míč na svých kopačkách, ale vyložené gólové šance k vidění nebyly. I přes to se Zlín dočkal a po zakončení Lukáše Železníka se míč došoural za brankovou čáru.
45'
43'
Kopečného zakončení zkrotil Beník a po následném brejku se do zakončení prokousával Vyhnal, ale těsně před ním míč uzmul Dostál, což bylo pro hosty štěstí!
42'
Rohový kop budou rozehrávat hosté.
41'
Vodháněl se snažil uvolnit k samostatnému úniku na branku, ale nepodařilo se a domácí hráč byl odzbrojen.
38'
Na druhé straně vidíme ofsajd hned dvou hráčů ze Zlína.
37'
Tentokrát se k míči postavil Janda a jeho přetažený centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.
36'
Další faul hostí a domácí opět budou rozehrávat přímý kop.
35'
Vyhnal trefuje zeď.
34'
Mara je faulován těsně před vápnem a je tu velmi zajímavá šance pro domácí celek, který může rychle zareagovat.
33'
Zlín právě vstřelil branku!
Zlín se dostává do vedení, když Beník nedokázal zkrotit zakončení od LUKÁŠE ŽELEZNÍKA.
30'
Další kombinační akci Zlína zastavil Tusjak, ale následný brejk končí sraženým centrem a rozehrávají hosté.
28'
Zatím sledujeme celkem kvalitní souboj, kdy Zlín více drží míč a je o něco aktivnější, ale domácí po každém zisku míče ihned vyráží k rychlým brejkům, které musí řešit hostující obrana a nemůže rozhodně nic podcenit.
25'
Mara odvrátil míč a dlouhý nákop směřoval na Fotra, ale tenhle míč by nedoběhl asi ani slavný běžec Bolt a i pro Foresta Gumpa by to byl tvrdý oříšek.
24'
Tečovaný míč končí rohovým kopem Fastavu.
24'
Máme tu zajímavý přímý kop v podání Zlína....
22'
Hosté dostali míč do sítě, ale radost je marná, protože pomezní rozhodčí dobře odhalil ofsajd Železníka.
21'
Na druhé straně po kombinaci Zlína chytá míč Beník.
20'
Fotrova hlavička míří nad branku.
19'
Vodháněl se dral do šance, ale v poslední chvíli předvedl výborný skluz jeden z vracejících se obránců a je tu roh.
18'
Železníkova rána z hranice vápna byla zablokována obráncem.
16'
Jandovi se centr nepovedl a nebezpečí pro Dostálovu branku se nekonalo.
15'
Závar v hostujícím vápně končí rohovým kopem!
14'
Faul hostí a je tu další přímý kop pro domácí tým.
11'
Na druhé straně si s přetaženým centrem poradil Beník.
9'
Po rohovém kopu sebral míč z hlavy Fotrovi Dostál a zabránil tak domácímu útočníkovi v zakončení, které volalo po brance!
7'
Janda zkoušel společně s Kadlecem něco vymyslet u vápna Zlína. Nakonec se uvolnil Vodháněl, ale přihrávka pro něj byla moc dlouhá.
6'
Míč se snažili domácí poslat na Štochla, který číhal na zadní tyči, ale bohužel obrana Zlína byla pozorná a míč odvrátila.
5'
Vyhnal se tlačil do útoku a byl zastaven nedovoleným zákrokem. Hostující Podio vidí žlutou kartu a je tu přímý kop domácích.
4'
Nepřesný centr a odkopávat bude Beník.
3'
Rohový kop zlínských barev domácí uhlídali. Ale hraje se stále na polovině Vlašimi.....
2'
Nyní Štochl založil s Kadlecem brejk, ale druhý jmenovaný byl zastaven na polovině hřiště.
1'
Hned po rozehrávce to hosté zkusili od půlky, ale na Beníka nevyzráli.
1'
Hráči nastupují na hrací plochu.
Krásné odpoledne z Vlašimi, kde dnes budeme svědky osmifinálového duelu Mol Cupu mezi Vlašimí a Zlínem. Hráči obou celků se aktuálně rozcvičují na hrací ploše.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Beník – Kadlec, Piško, Štochl, Tusjak – Janda, Mara, Vodháněl, Skopec – Vyhnal, Fotr.
Náhradníci: Nguyen – Penc, Plachý, Jeslínek, Wiesner, Hadaščok.

FC Fastav Zlín: Dostál – Hnaníček, Bartošák, Kopečný, Janíček – Podio, Kopečný, Hronek, Mehanovič – Železník, Džafič.
Náhradníci: Zlámal – Diop, Jiráček, Traore, Bartolomeu, Bačo, Vukadinovič.

Rozhodčí: Lerch – Černý, Koval..
Vlašim sehrála své ligové utkání také v neděli a na domácí půdě bylo o něco málo úspěšnější než Zlín. S Táborskem tým vedený Petrem Havlíčkem uhrál remízu 2:2. Cesta pro Vlašim do osmifinále vedla přes Meteor Praha (výhra 4:1), Slavoj Vyšehrad (2:1 po penaltách) a přes prvoligové Bohemians Praha (3:2 po penaltách). Zítra se Vlašim konečně představí na domácím půdě. "Pro Vlašim je to zajímavý soupeř a uděláme vše pro to, abychom postoupili," říká před utkáním bojovně naladěný trenér Vlašimi Petr Havlíček.
V Het lize se zlínští aktuálně nacházejí na deváté příčce. Ševcům se nevydařil poslední duel, když doma schytali debakl 1:5 od Mladé Boleslavi. V Evropské lize se Fastavu podařilo nasbírat dva body. Druhý bod si Páníkovi svěřenci připsali minulý týden za remízu s Kodaní 1:1. V domácím poháru Zlín ve 3. kole narazil na FC Písek, kde zvítězil hladce 2:0 a nyní se postaví do cesty Vlašimi.
Zlín má v letošním ročníku svůj program během podzimu extrémně nabitý. Kromě nejvyšší soutěže tým vedený trenérem Bohumilem Páníkem premiérově zkouší i základní skupinu Evropské ligy a své štěstí zkouší zlínští hráči i v tuzemském poháru.
Zřejmě nejzajímavější zápas podzimu pro vlašimské fanoušky se blíží mílovými kroky a již ve středu Vlašim na svém domácím stadionu přivítá prvoligový tým FC Fastav Zlín. Zápas se odehraje v rámci osmifinále domácího poháru, kam se oba celky probojovaly.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.