MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vysoké Mýto : Pardubice - 25. července 2017   17:00

Vysoké Mýto
Vysoké Mýto
86' Dvořák
1:2
(0:1)
Pardubice
Pardubice
4' Petráň   • 74' Jeřábek
Vysoké Mýto
Černík – Žák, Hock, Kopřiva, Trnka, Tomášek (76. Mach), Benda, Hájek (43. Motl), Dvořák (C), Štěpánek, Wimmer
Krátký – Škeřík, Motl, Valášek, Mach, Jandera, Fišer
Benedikt – Němec, Tesař
Vysoké Mýto
110 diváků
Pardubice
Knobloch – Přibyl, Piroch, Šejvl, Sokol – Mužík (83. Nikodem), Jeřábek (C), Řezníček, Fousek (69. Látal) – Černý (55. Kovář), Petráň
Šmíd – Látal, Kovář, Huf, Nikodem

Tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek večera.
Druhý poločas ve svém závěru přinesl drama jako hrom. Hosté se zásluhou Jana Jeřábka dostali do dvoubrankového vedení, které mohlo být ještě vyšší, to by se ale nesměl Ladislav Mužík trefit pouze do břevna. Ke slovu se tak dostalo také Vysoké Mýto. Pár minutek před koncem po standardní situaci snižoval Jan Dvořák. V devadesáté minutě sahal po vyrovnání ještě Pavel Štěpánek, ten ale hlavičkoval jen těsně vedle a těsné vítězství tak uhájily Pardubice.
93'
90'
Pavel Štěpánek měl vyrovnání na hlavě, míč ale poslal ze vzduchu jen těsně vedle hostující brány!
86'
Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
Domácí se nevzdávají! Vysoké Mýto zahrávalo standardní situaci, po které se hlavou prosadil JAN DVOŘÁK, který tak dodává závěru utkání ještě notnou dávku napětí!
83'
Ladislav Mužík nastřeleným břevnem zakončil svoje působení v tomto utkání. Na hřišti jej vystřídá Jan Nikodem.
82'
A mohlo být vymalováno! Ladislav Mužík se opřel do balonu, zblízka ale trefil pouze břevno!
76'
Domácí na vzniklou situaci reagují střídáním. Místo Pavla Tomáška vyběhne na trávník Lukáš Mach.
74'
Pardubice právě vstřelily branku!
Hosté se dostávají do nadějného vedení o dvě branky! Daniel Kovář našel parádní přihrávkou JANA JEŘÁBKA a pardubický kapitán si s nabídnutou šancí uměl poradit!
69'
Trenér Jaroslav Novotný provedl další změnu v pardubické sestavě. Ze hřiště stáhl Adama Fouska, za něj do hry poslal Radka Látala.
63'
Daniel Kovář je na hřišti teprve šest minut, za tu dobu se už ovšem dvakrát dostal do nadějné pozice. Jenže poprvé ho vychytal Vojtěch Černík a v další šanci poslal svoji střelu mimo tři tyče.
55'
K prvnímu střídání už sáhl také trenér Pardubic. Ze hřiště odstupuje Pavel Černý, místo kterého se do hry podívá Daniel Kovář.
46'
Hostující mužstvo vede po první půli jednogólovým rozdílem. Hned po 4 minutách se po centru Ladislava Mužíka hlavou prosadil Michal Petráň. Tým Pardubic si vypracoval další možnosti, které ale nedokázal proměnit. A když už Petráň dostal míč do sítě podruhé, branka kvůli ofsajdu nemohla být uznána. Dokáže Vysoké Mýto po přestávce zápas zdramatizovat, nebo naopak hosté navýší své vedení?
45'
44'
Michal Petráň dostal balon do sítě podruhé! Dvougólové vedení z toho ale není, pardubický útočník stál v ofsajdové pozici.
43'
Domácí poprvé v utkání střídají, Jiřího Hájka na hřišti nahradí David Motl.
21'
Pardubice mají více ze hry, od vstřelené branky si vypracovaly další tři slibné možnosti. Jan Řezníček, Adam Fousek a po něm ani Pavel Černý své šance ovšem neproměnili.
4'
Lepší vstup do zápasu si hosté snad ani přát nemohli. David Přibyl po individuální akci našel Ladislava Mužíka, jenž poslal přesný centr, který se snesl na hlavu MICHALA PETRÁNĚ, jehož zakončení skončilo až v domácí svatyni!
1'

SK Vysoké Mýto: Černík – Žák, Hock, Kopřiva, Trnka, Tomášek, Benda, Hájek, Dvořák (C), Štěpánek, Wimmer
Náhradníci: Krátký – Škeřík, Motl, Valášek, Mach, Jandera, Fišer

FK Pardubice: Knobloch – Přibyl, Piroch, Šejvl, Sokol – Mužík, Jeřábek (C), Řezníček, Fousek – Černý, Petráň
Náhradníci: Šmíd – Látal, Kovář, Huf, Nikodem

Rozhodčí: Benedikt – Němec, Tesař.
Pardubičtí moc změn na soupisce řešit nemuseli a základní sestava, která vyběhne na trávník, tak zůstává stejná jako v původním přerušeném utkání. Pár nových tváří najdeme pouze mezi náhradníky.
Domácí celek oproti původnímu plánu učinil jednu nucenou změnu v sestavě. Vysoké Mýto se dnes nemůže spolehnout na služby expardubického Radima Fikejze, kterého v základní jedenáctce nahradí Lukáš Trnka. Další změny proběhly už jen na lavičce náhradníků.
Dobrý den, znovu vás vítáme u přeloženého zápasu prvního kola MOL Cupu mezi týmy Vysokého Mýta a Pardubic.
Zápas byl pro nepřízeň počasí přeložen na úterý 25.7. od 17 hodin.
Zápas je stále přerušený. Počasí se nechce umoudřit.
9'
Zápas byl přerušen pro bouřku se silným deštěm!
1'

SK Vysoké Mýto: Černík – Žák, Hock, Kopřiva, Hájek, Tomášek, Benda, Dvořák, Štěpánek, Wimmer, Fikejz (C)
Náhradníci: Trnka, Motl, Valášk, Škeřík, Sedlák, Jandera, Kovařík

FK Pardubice: Knobloch – Řezníček, Přibyl, Piroch, Černý, Šejvl, Jeřábek (C), Mužík, Fousek, Petráň, Sokol
Náhradníci: Jirásek, Spěvák, Kudrna, Látal, Kovář, Nikodem, Hrnčíř

Rozhodčí: Hrubeš – Arnošt, Kubr.
V prvním kole Mol Cupu přivítá divizní Vysoké Mýto druholigové Pardubice. Obě města od sebe dělí "pouhých" 37 kilometrů. Jedná se tedy o krajské derby. V celku domácích navíc nastupují Radim Fikejz a Tomáš Rezek, kteří oblékali dres Pardubic. V pardubické mládeži pak dříve působili Černík, Kopřiva a Štěpánek. Právě posledně jmenovaný Pavel Štěpánek rozhodl svými čtyřmi góly do sítě Brandýsu nad Labem o výhře v předkole 5:0, když jednu branku přidal Adam Kopřiva.
Dnešní utkání tak určitě nebude postrádat potřebný náboj.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.