MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Živanice : Olympia Praha - 22. července 2017   17:00

Živanice
Živanice
79' Petrus  • 88' Pánek
2:2
(0:1)

5:3 (PEN)

Olympia Praha
12' Duben   • 65' Ličman
Živanice
F. Pánek, Herzán, Novák, Trupl, D. Pánek, Bukač, Vašíček.

Střílení penalt začíná.
120'
Druhé prodloužení skončilo.
112'
Žlutou kartu dostává Maršálek (FK Olympia Praha).
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
96'
Žlutou kartu dostává Čihák (FK Olympia Praha).
91'
Začal první poločas prodloužení.
90'
Druhý poločas skončil.
88'
Živanice právě vstřelily branku!

Střídající DAVID PÁNEK v samém závěru utkání vyrovnal a budeme tedy svědky prodloužení!
79'

DAVID PETRUS dává domácím snižující trefou ještě naději.
75'
Žlutou kartu dostává Petrus (TJ Sokol Živanice).
65'
Olympia právě vstřelila branku!

Hostující celek vede již o dvě branky, když uklidňující druhý gól dal DAVID LIČMAN.
60'
Žlutou kartu dostává Zdeňka (TJ Sokol Živanice).
46'
Živaničtí jsou zatím soupeři rovnocenným partnerem, navíc neproměnily dvě obrovské příležitosti v podstatě do prázdné branky. Do druhé půle je vše ještě otevřené.
45'
12'

Úvodní trefu utkání obstaral hostující JIŘÍ DUBEN a nováček FNL tak od brzkých minut vede.
1'

TJ Sokol Živanice: J. Ptáček – Zdeňka, Ferčák, Buriánek, Hundák, Motyčka, Gorol, Kakrda, Polák, Petrus, Ujec.
Náhradníci: F. Pánek, Herzán, Novák, Trupl, D. Pánek, Bukač, Vašíček.

FK Olympia Praha: Frydrych – Duben, Rothe, Maršálek, Verner, M. Ptáček, Liener, Čihák, Ličman, Bareš, Dordević.
Náhradníci: Němec, Kuťák, Demeter, Javůrek.

Rozhodčí: Mikyska – Mokrusch, Podaný..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.