MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Admira Praha : Teplice - 29. srpna 2018   17:00

Admira Praha
0:6
(0:3)
Teplice
Teplice
29' Moulis   • 31' Žitný   • 45+1' Jeřábek   • 46' Červenka   • 52' Hora   • 81' Hora
Jungr – Komínek, Martinic (C) (51. Sázel), Čácha, Vosický, Kurek, Panýrek (69. Pavlata), Čížek, Zahálka, Štefan (46. Michálek), Horák.
Cingel – Hájek, Pelikán, Turák.
Franěk – Vlasjuk, Černý
FK Admira Praha
747 diváků
Teplice
Diviš – Moulis (60. Hyčka), Červenka, Hošek, Král, Žitný (64. Shejbal), Vondrášek, Jeřábek, Hora, Krob (C), Kučera (57. Trubač).
Grigar – Čmovš, Soungole, Luts.

Z Kobylis je to z mojí strany vše a těším se někdy příště z utkání MOL Cupu na počtenou.
Utkání končí ve prospěch hostů z Teplic, ti ukázali svou kvalitu a vítězí dnes proti divizní Admiře 0:6. Domácí se však nemají za co stydět, první třetinu celého utkání prvoligovému celku zdatně vzdorovali, poté již síly odešly a za hosty se prosadily postupně Moulis, Žitný, Jeřábek, Červenka a dvakrát Hora.
90'
89'
Utkání se již dohrává, Admira kombinuje na vlastní polovině a dopředu se již příliš nežene.
86'
Hora a Červenka si role vyměnili, ale hrotový útočník hostů branku Admiry přestřelil.
84'
Teplice kontrolují stav, nyní se k dalšímu zakončení prodral Shejbal, trefil však pouze Jungra.
81'
Teplice právě vstřelily branku!
Spolupráce Marka Červenky a JAKUBA HORY byla znovu úspěšná. Po centru prvního jmenovaného se prosadil ten druhý.
80'
Michálkovu střelu bezpečně kryje Diviš.
79'
Martin Čácha byl nyní faulován Alexem Králem a neunikl tak do rychlého protiútoku.
77'
Ondřej Vosický nyní zastavuje Jakuba Horu pouze za cenu žluté karty.
75'
O míč si nyní pohybem říkal Červenka, Hora ho však dlouhým pasem nenašel a balón se odkutálel do zamezí.
74'
Komínek nyní vystrašil všechny příznivce domácích, svým blokem nakonec poslal balón nad branku Jungra, z následného rohového kopu se Teplice neprosadily.
72'
Centr Kroba stáhl do rukavic gólman Jungr.
70'
Zahálka vybídl k centru Kurka, ten se sice efektně zbavil Shejbala, avšak poté k tomu nepřidal přesný centr.
69'
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Panýrek, přichází Pavlata.
67'
Ve sprinterském souboji s teplickým Horou se nyní zaskvěl stoper domácích Komínek a pohlídal kutálející se míč v cestě za brankovou čáru.
65'
Z ničeho nic se ke střele z hranice vápna dostal Jiří Kurek, jeho pumelice zamířila však pouze do břevna!
64'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Žitný, přichází Shejbal.
63'
Přihrávka Krále na Trubače byla sice přesná, ale do postavení mimo hru.
60'
Podruhé střídají také hosté, ze hřiště odchází Moulis a na jeho místo přichází Hyčka.
57'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Kučera, přichází Trubač.
56'
Hráči z Kobylis nyní dobře kombinovali, ale poté Komínek nenašel dlouhým pasem žádného spoluhráče.
55'
Miroslav Horák nyní nepříjemně zajel do Tomáše Kučery, který se jen těžko zvedá z trávníku, ve hře ale bude pokračovat.
52'
Tomáš Vondrášek poslal před branku Admiry přesný centr a ten JAKUB HORA z voleje uklidil do sítě.
51'
Druhé střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Martinic, přichází Sázel.
Dnešní utkání sleduje 747 diváků.
49'
S těžkou malou domů se nyní výborně vypořádal Diviš a odkopl balón do bezpečí.
46'
Diváci se ani nestihli usadit a Teplice přidávají další branku. MAREK ČERVENKA unikl obraně domácích a přesnou střelou k pravé tyčí nedal Jungrovi nejmenší šanci.
46'
Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Štefan, přichází Michálek.
46'
Teplice postupem času ukázaly svou kvalitu a po zásluze vedou. Admira se snažila s hosty držet krok, ale dařilo se jí to pouze prvních 25 minut, poté se rozdíl mezi týmy naplno projevil a prvoligový celek si zajistil pohodlný náskok.
45+1'
45+1'
Teplice vedou již 3:0! Po perfektně kopnutém rohu se hlavou trefuje MICHAL JEŘÁBEK.
45'
Další střela, tentokrát od Vondráška vyprášila rukavice Jungra.
45'
V další šanci se neprosadil Jakub Hora.
43'
Do vápna se nyní procpal hbitý Moulis a přihrávkou našel Žitného, ten ale trefil pouze dobře stojícího Jungra.
40'
Po faulu na Moulise kopali hosté z místa u rohového praporku, ve vápně si však proti obránci Admiry pomohl útočným faulem Červenka.
38'
Kvalitní centr poslal do šestnáctky hostů Martinic, míč však vyboxoval brankář Teplic.
37'
Ke střele z voleje se dostal Panýrek, jeho střela však minula branku Jakuba Diviše.
35'
Hosté jsou nyní ve velké pohodě a daří se jim v klidu držet míč ve své moci.
31'
Teplice právě vstřelily branku! PATRIK ŽITNÝ se vzápětí prosazuje po přiťuknutí Červenky. Teplice se dostávají do dvoubrankového vedení.
29'
Po faulu domácích dostal šanci zakončit volný přímý kop PAVEL MOULIS, ten ho zakroutil nádherně přes zeď až záda gólmana domácích.
27'
Kurek našel centrem Horáka, ten však přestřelil Divišovu svatyni.
26'
Hra se nyní trochu uklidnila, domácí se snaží ohrozit branku Teplic, dnes to bude ale hodně těžké.
23'
Martinic se nyní výborně dostal z nepříjemné situace, napadal ho Král, ale kapitán domácích mu pěknou patičkou nasadil nepopulární housle.
20'
Do další nadějné možnosti se hnal v úniku Hora, proti němu dobře vyběhl Jungr a ukopl balón mimo jeho dosah.
19'
Nebezpečný přímý kop rozehrál po faulu domácích z hranice vápna Kučera, ten svou střelu nastřelil břevno!
18'
Teplice se po každém vybojovaném míči snaží rychle rozehrát a překvapit tak domácí rychlou protiakcí.
17'
V ofsajdovém postavení byl nyní přistižen Hora.
16'
Jungr nyní dobře vyboxoval nebezpečný centr Kroba.
14'
Centr Čížka z pravé strany bez potíží stáhl do svých rukavic Diviš.
13'
Teplice zatím drží míč na svých kopačkách, ale zatím to k žádné příležitosti pro hosty nevede.
11'
Nejprve Zahálka nepropálil hradbu těl před Divišem a následně se neprosadil ani Panýrek, který svou střelu namířil mimo tři tyče.
10'
Vosický nyní dobře vystoupil proti postupujícímu Moulisovi, ten si pomohl útočným faulem.
8'
O chvíli později se na velkém vápně uvolnil Marek Červenka, jeho střela však minula branku o dobré dva metry.
7'
Alex Král našel přesným křižným balónem Moulise, toho skvěle vychytal brankář Jungr.
6'
Postup Teplic vpřed zastavuje odkopem Horák.
4'
K míči se dostala domácí Admira a k centru jmenovitě Panýrek, ten však svým centrem trefil pouze hlavu kapitána hostů Kroba.
2'
Do první šance se dostával Červenka, ten ale zpětnou přihrávkou žádného spoluhráče nenašel.
1'
Rozhodčí přivádí hráče na hrací plochu, vše je připraveno, jdeme do zápasu. Admira klasicky v černo-bílé kombinaci, Teplice ve žluto-modrém.
Dnešní soupeři se naposledy střetli v zimní přípravě 2015, Teplice tehdy vyhráli v poměru 6:0.
Oba týmy se již na hrací ploše pečlivě připravují na dnešní utkání.

FK Admira Praha: Jungr – Komínek, Martinic (C), Čácha, Vosický, Kurek, Panýrek, Čížek, Zahálka, Štefan, Horák.

FK Teplice: Diviš – Moulis, Červenka, Hošek, Král, Žitný, Vondrášek, Jeřábek, Hora, Krob (C), Kučera.
To prvoligové Teplice teprve do MOL Cupu vstupují v nynějším druhém kole. V minulém roce vypadl tým trenéra Daniela Šmejkala v osmifinále s druholigovým Hradcem Králové. Hosté proto budou mít určitě velkou snahu toto umístění z minulé sezóny podstatně vylepšit.
Fotbalisté pražské Admiry mají za sebou povedený vstup do sezóny. Jediné body ztratili domácí v úvodním kole v derby s Aritmou. V dalších dvou kolech zvítězil tým z Kobylis s Klatovy a rezervou Táborska. V národním poháru je to stejná písnička. V předkole porazila Admira Březovou 4:0, aby na to v prvním kole zvítězila i nad Královým Dvorem těsně 1:0. V obou duelech MOL Cupu se dokázal prosadit Jiří Mošna.
Vítejte u přenosu z utkání druhého kola MOL Cupu, ve kterém se proti sobě postaví Admira Praha a Teplice. Utkání začíná v 17:00.